IenāktForuma noteikumi!

Pirmais, ko izlasa jaunais lietotājs. Geocaching FAQ, skaidrojošā vārdnīca, foruma noteikumi un tā tālāk.

Foruma noteikumi!

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 21 Aug 2008 17:23

1. Pirms uzsākt jaunu topiku, pārliecinies ka tas jau netiek apspriests citur forumā. Lieto "search" un sadaļu Lasāmviela Nr. 1.

2. Topika nosaukumam ir jābut skaidri saprotamam un attiecīgajā sadaļā, lai uzreiz ir saprotams, piemēram - nepareizi topika nosaukumi - "help !!!", "problēma", "ko darīt?", "apskatieties", pareizi - "Kā precīzi noteikt koordinātas?" , "Kas ir earthcache?" utt. Topika nosaukumu vēlams sākt ar lielo burtu, uzrakstīt bez kļūdām un veidot pēc iespējas kodolīgu.

3. Stingri noliegts rakstiit translitaa un lietot nevajadziigu teksta formateeshanu. Lietojiet garumzīmes, un samērīgus līdzekļus, ja nepieciešams kādu teksta daļu īpaši izcelt. Vairumā gadījumu pilnīgi pietiek ar bold. Ja šis punkts netiek ievērots, moderatoriem ir tiesības šādu ierakstu rediģēt vai dzēst bez brīdinājuma.

4. Attēlus pievieno tikai ilustartīvos nolūkos. Attēlu galerijas forumā neveido, kamēr tam nav speciāla, pielāgota sadaļa.

5. Izmantot forumā tādu pašu lietotājvārdu, kā geocaching.com. Ja esat reģistrējies ar savādāku, ir iespēja lietotājvārdu mainīt caur lietotāja kontroles paneli. Lietotājvārdam ir jābūt informatīvi identiskam, tas neaizliedz šeit izmantot lietotājvārdā garumzīmes vai sākuma lielo burtu, ja ir vēlēšanās.

6. Diskutējot par konkrētiem slēpņiem iekavās norādīt attiecīgā slēpņa "waypoint", kas parasti izskatās apmēram šādi: GC17ZJQ un atrodams slēpņa apraksta lapas augšējā labajā stūrī. Tas nepieciešams lai padarītu iespējamu meklēšanu forumā pēc šī koda. Ertības labad vēlams norādīt arī tiešo linku uz slēpņa aprakstu geocaching.com lapā.

7. Lietotāji, kuri 6 mēnešu laikā nav izdarījuši nekādu aktivitāti, vai kuru lietotājvārd nav atrodams starp geocaching.com lietotājiem var tikt dzēsti.

8. Aizliegts forumā ievietot komercsludinājumus.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris
 
Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atgriezties uz Lasāmviela Nr. 1

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma
 

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 19 Sep 2017 16:17