Ienākt

Vajag jaunu lukturi - ieteikumi

Viss par GPS, kartēm, datoriem, telefoniem, programmām, magnētiem, uzlīmēm, kastītēm, gumijas zābakiem, ģeomobīļiem un tā joprojām, beidzot ar pašu geocaching.com un ar to saistītajām fīčām.

Vajag jaunu lukturi - ieteikumi

Atbildētlietotājs tolx pievienoja 16 Mar 2014 18:45

It kā jau ziema un tumšais laiks iet uz beigām,bet arī vasarā ir naktis...
Esošais rokas lukturis salīdzinājumā ar dažu biedru galvas lampām šķiet samērā nožēlojams jau :D
Tādēļ labprāt uzklausītu ieteikumus par to, ko varētu iegādāt vietā. Gan par galvas lukturiem, gan rokas. Idejiski vairāk par 50eur katram atvēlēt negribētos, izņemot ja galvas lukturis tāds, ka var droši izmantot braucot ar velo.
Attēls
Lietotāja avatārs
tolx

Atbildes: 50
Pievienojies: 24 Nov 2009 18:21
Atrašanās vietas: tava iztēle

Re: Vajag jaunu lukturi - ieteikumi

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 16 Mar 2014 19:10

http://dx.com/p/flood-to-throw-zooming-cree-p4-wc-3-mode-led-bike-light-with-mount-3-aaa-26800#.UyXLnc6_gnc

Lēts un pat ļoti neslikts rokas-velo variants. Gana spīzdīgs, regulējams un neliels izmēros. Subjektīvais mīnus priekš manis - 3xAAA, labāk patiktu 2xAA, bet tie ir dzīves sīkumi! :D
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildes: 139
Pievienojies: 26 Aug 2009 14:23
Atrašanās vietas: Somewhere

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 16 Mar 2014 19:21

Pieres apgaismošanai lietoju šādu -> http://www.gandrs.lv/pieres-lukturi/pieres-lukturis-tikka-plus-2-xo/

Kompakts un viegls. Atceroties pirmo pieres lampu dūres lielumā, sejas pantos iezogas :D !!! Šobrīd simpātiska cena ar'. :-?
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildētlietotājs tolx pievienoja 16 Mar 2014 20:24

ar tiem 50lm pietiek?
Es tjip uz šitiem skatos pašlaik: http://arsenal-lv.com/5-11-Tactical/Luk ... _3359.html (un komplektu ar akumulatoriem :D )
Attēls
Lietotāja avatārs
tolx

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 16 Mar 2014 21:06

Ja vajag autolukturi uz pieres, tad nepietiek.. :D
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildētlietotājs artursp pievienoja 16 Mar 2014 21:21

Man ir šāds. Izmantoju uz velo + pēc vajadzības arī uz galvas un rokā :) Iesaku; salīdzinot ar visu, ko esmu lietojis, ĻOTI spilgts; dažu stundu vakara izbraucienam ar velo/slēpņošanai akumulatori pilnīgi pietiek. Ja plāns braukt 24 h gonkas, var piepirkt vēl akumulatorus
Attēls
Lietotāja avatārs
artursp

Atbildes: 216
Pievienojies: 03 Mar 2011 13:18

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 16 Mar 2014 21:27

Neatceros vairs kā par tiem uzzināju, bet nu esmu aprīkojies ar Fenix lukturiem - gan galvas, gan rokas.

Izmantoju šādu galvas lukturi:
http://arsenal-lv.com/LukturAe-A-i-lamp ... _2922.html
Labais - AA baterijas, gana gaismas, ir sarkanā lampa, nolokāms.
Sliktais - bateriju mainīšanas process varētu būt ērtāks.

Ja vajag gaismu, rokā nesu Fenix LD40, tagad tas jau ir vecs modelis, saprotu, ka tā vietā ir šis E40:
http://arsenal-lv.com/LukturAe-A-i-lamp ... _2925.html

Nevienu no minētajiem nepirku veikalā, kura linkus iekopēju - ieliku tos, lai var redzēt, ka tie ir pieejami arī Latvijā. Galvas lukturi sūtīju no Fenix ASV veikala (ievedmuita bija jāmaksā, sanāca dārgāk nekā minētajā veikalā, bet viņiem nebija uz vietas). LD40 (rokas lukturi) pirku pasen no kaut kāda Nīderlandes internet veikala, kopā ar bateriju lādētāju. Cenu neatceros.

Man ar lumēniem abiem pietiek, precīzāk salīdzinājumi jāskatās internetā zinot ar ko salīdzināt.

Iesaku izskatīt kā alternatīvu Petzl un citiem zināmāko firmu ražojumiem.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildes: 613
Pievienojies: 16 Apr 2009 23:35
Atrašanās vietas: Bērzpils

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 16 Mar 2014 22:06

Fenix ir labs. Arī iesaku.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildes: 279
Pievienojies: 05 Apr 2013 23:07
Atrašanās vietas: Norge, Ålgård

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 16 Mar 2014 22:26

artursp rakstīja:Man ir šāds. Izmantoju uz velo + pēc vajadzības arī uz galvas un rokā :) Iesaku; salīdzinot ar visu, ko esmu lietojis, ĻOTI spilgts; dažu stundu vakara izbraucienam ar velo/slēpņošanai akumulatori pilnīgi pietiek. Ja plāns braukt 24 h gonkas, var piepirkt vēl akumulatorus

Nav jau pat 24h gonka jābrauc.. Dažkārt tak sanāk, ka jāskrien kastēt iepriekš to neparedzot (FTF, piemēram). Tāpēc visu laiku jāčeko, lai tas akū būtu uzlādēts. Ar standarta bačām (AA, AAA) tomēr ērtāk (nevienam savu viedokli neuzspiežu), jo tās var nopirkt jebkurā DUS jebkurā diennakts laikā, ja nu Eneloop'i aizmirsušies mājās. :-?
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildētlietotājs Rudice pievienoja 16 Mar 2014 22:46

Attēls
Rudice

Atbildes: 145
Pievienojies: 20 Sep 2012 16:32
Atrašanās vietas: Lielvārde

Atbildētlietotājs plumite_and_upenite pievienoja 16 Mar 2014 23:33

Izvēle pa lielam būs galvas lukturis vai galvas lukturis, jo rokas lukturis...lai paliek
dx 900 lumenu lampa...dies nedo ieslēgsi cilvēku barā, viņi tev to lampu, kad atgūs redzi, implantēs šur tur! Zinu dažus lietotājus, nezinu nevienu, kam tā strādātu ilgi un bez šaizēm.
50 ēriki ir pietiekama summa mega ķīnietim vai arī kaut kam labam, bet ar ko aiziet uz šķūnīti pēc malkas. Ja gribi investēt GAISMĀ, skaties kaut ko no Petzl jaunā Tikka vai Myo, Black Diamond Storm vai Spot, vai pat Icon, Mammut x-shot, Silva X-trail , Led Lenser H7R.
Kur ir fiška lētajos lukturos- diode ir mega nikna, bet, kad uztaisi tālo staru, tad tev galā ir mazs supergaišs kvadrātiņš, no kura jēga...nekāda.

Investē, piemēram, Petzl Nao un čurāsi biksēs aiz priekiem, bet pārējie aiz kauna savējās svecītes nemaz iekšā neslēgs! :ymhug:
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
plumite_and_upenite

Atbildes: 252
Pievienojies: 02 Nov 2009 11:20

Atbildētlietotājs tolx pievienoja 17 Mar 2014 03:16

Ok. Vai kāds zina, kur tos Fenix var LV aptaustīt un kādu eksemplāru arī izmēģināt? Vai arī kāds varbūt var savu iedot tumsā pamēģināt?
Jo citādi grūti saprast, kādi tie lumeni reāli izskatās darbībā.Tā jau šobrīd Fenix PD35 vai E50 ar sūtīšanu no austrumiem izklausās labi,bet vajag man tos monstrus?
Attēls
Lietotāja avatārs
tolx

Atbildētlietotājs jukis666 pievienoja 17 Mar 2014 11:29

Starp citu, šis te piedāvājums vēl joprojām ir spēkā:
http://www.geoforums.lv/viewtopic.php?f=20&t=1469
Attēls
Lietotāja avatārs
jukis666

Atbildes: 78
Pievienojies: 22 Aug 2009 16:07
Atrašanās vietas: Latvia, Riga

Atbildētlietotājs Rudice pievienoja 17 Mar 2014 20:50

tolx rakstīja:Ok. Vai kāds zina, kur tos Fenix var LV aptaustīt un kādu eksemplāru arī izmēģināt? Vai arī kāds varbūt var savu iedot tumsā pamēģināt?
Jo citādi grūti saprast, kādi tie lumeni reāli izskatās darbībā.Tā jau šobrīd Fenix PD35 vai E50 ar sūtīšanu no austrumiem izklausās labi,bet vajag man tos monstrus?

2 dažādi Fenixi ir pamēģināmi Lielvārdē, praktiski jebkurā laikā, iepriekš paziņojot. Garām nebrauc?
Attēls
Rudice

Atbildes: 145
Pievienojies: 20 Sep 2012 16:32
Atrašanās vietas: Lielvārde

Atbildētlietotājs tolx pievienoja 17 Mar 2014 21:30

Lielvārdē biju jau weekendā, pēc izbrauciena arī radās šīs pārdomas.
Attēls
Lietotāja avatārs
tolx

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 23 Mar 2014 22:08

Kā jau plumite_and_upenite atzīmēja, tie lētie "superspožie" ķīnieši ir ar paceltiem spriegumiem un strāvām, kas no diodes izspiež maksimumu. Cik no tā liela jēga un cik tā diode ātri degradējas, ir cits jautājums.
Pirms lukturu iegādes arī ilgi apdomāju variantus - rokas, velo, līdz beigās nonācu pie secinājuma, ka aparāti, kas darbināmi no AA/AAA pie elektrības tiks gandrīz vienmēr, atšķirībā no tiem, kam specifiski Li-Ion/Po aķīši.
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12
Atrašanās vietas: Rīga

Vajag jaunu lukturi ieteikumi

Atbildētlietotājs Subbotastarl pievienoja 26 Jul 2017 18:54

Nu, 45 Ah jau noteikti ira par mazu pat benziinniekam kur nu veel diizelim

Tev domaajams noteikti ka kaadas 64Ah vajag
Bet labaak pameklee tehniskajaa info cik tad iisti ira.

Pats lietoju un esmu tos nopircis veel diviem auto - BOSCH Silver, nekaadu pretenziju

Diizelim ieteiktu BOSCH Silver Plus jo tam ir par 30 vairaak starta straavas

Hoepecke ar nav slikts variants, tikai tur bija jaaskataas kaadas kraasas tas ira.
Tikai neatceros vai zaljais bija labais vai sliktais variants?
Subbotastarl

Atbildes: 17
Pievienojies: 12 Jun 2017 04:28

Vajag jaunu lukturi ieteikumi

Atbildētlietotājs Thomasvance pievienoja 17 Sep 2017 15:31

Patreiz stav 45mAh akumulators kurs jau vakardien man uztaisija "davanu" - aukstuma nostavejies nespeja pielaist autinu. Tatad - jamaina nost ladetaja man nau, aiz kam nevaru uzlikt uz nakti ladet .
Tagad petu kadu tad nu man vaig. Ielukojos generatora birka un nedaudz apjuku... Varbut kads man izskaidros kas tur isti rakstits un kadu tad man akiti vaig?

Uz birkas bij ta:
BOSCH
0 120 469 727 729
N1 -> 14v 34/90A
026 903 015 B

http://instawidget.net/v/user/mskdoormsk
Thomasvance

Atbildes: 1
Pievienojies: 14 Sep 2017 10:47

Atgriezties uz Aprīkojums

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 3 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 3 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Current time

Pašlaik ir 22 Sep 2017 05:32