Ienākt

Vēlos aizņemties jumta bagāžnieku.

Viss par GPS, kartēm, datoriem, telefoniem, programmām, magnētiem, uzlīmēm, kastītēm, gumijas zābakiem, ģeomobīļiem un tā joprojām, beidzot ar pašu geocaching.com un ar to saistītajām fīčām.

Vēlos aizņemties jumta bagāžnieku.

Atbildētlietotājs jninja pievienoja 09 Jul 2014 23:11

Sveiciens, kolēģi!

Varbūt kāds var man izlīdzēt ar auto jumta bagāžnieku. Ir plānos no 25.jūl. līdz 03.aug. izbraukt mazliet tālāk no Latvijas.
Un to mantu ir tik daudz, ka ideālā variantā prasītos papildus bagāžnieks.
Plānoju to uzlikt uz Vojāžera. Kaut kādi stiprinājumi tam nāk klāt, bet varbūt kopā ar bagāžnieku prasās kkas nopietnāks. Linkā ir mana auto jumts: https://www.dropbox.com/s/0tiy3cz94lwsx ... .39.26.jpg

Cerot uz pozitīvu reakciju,
jninja
Lietotāja avatārs
jninja

Atbildes: 31
Pievienojies: 11 Oct 2011 14:19

Re: Vēlos aizņemties jumta bagāžnieku.

Atbildētlietotājs peapinis pievienoja 02 Aug 2016 13:27

Man liekas, ka izdevīgāk un ērtāk ir izīrēt piekabi.
Visi īstermiņa kredīti internetā.
peapinis

Atbildes: 3
Pievienojies: 25 Jul 2016 15:47

Atgriezties uz Aprīkojums

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 22 Sep 2017 05:23