Ienākt

Premium Membership

Viss par GPS, kartēm, datoriem, telefoniem, programmām, magnētiem, uzlīmēm, kastītēm, gumijas zābakiem, ģeomobīļiem un tā joprojām, beidzot ar pašu geocaching.com un ar to saistītajām fīčām.

Re: Premium Membership

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 20 Feb 2009 13:29

normis99 rakstīja:Ņemot vērā ka te Poll izveidot nevaru, tekstuāla aptauja tīri aiz intereses - cik no jums te ir premium memberu? Es esmu.

Kapēc? Nav tik daudz prasīts lai atbalstītu šo lielisko projektu, kā arī protams premium member fīčas padara dzīvi daudz ērtāku. Kā ar jums? Un papildus - Ko domājat par "available to premium members only" slēpņiem :) ? Neskaitot to ka tas izskatās pēc naudas izspiešanas mēģinājuma no GC.com puses?

nevarētu teikt ka tās fīčas ko piedāvā ir baisi daudz un bieži izmantojamas, bet reizēm jau noder
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26
Atrašanās vietas: Rīga

neesmu

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 20 Feb 2009 13:49

pagaidām neesmu dzirdējis ne par vienu kruto fīču, kura būtu ūber noderīga, tā kā gpx faili man nav aktuāli un arī kabatas pieprasījumi nē, tad neinteresanti

a prēmijas lietotāju slēpņu jēga tiešām laikam ir tikai izspiest naudu par labu gc
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 20 Feb 2009 16:43

esmu Premium Members jo:

1. 30$ gadā nav daudz lai nenomaksātu par tām papildus fičām, nav viņu daudz, bet labas gan...
2. gpx pakas, izmantoju tās ar GSAK uz PC un SmartGPX uz Nokia E51, vienmēr līdz aktuālā info...

tālāk jau no GSAK db var veidot izvirtības, teiksim man TOMTOMa ir POI un html info ar visiem kešiem Baltijā un daļu Eiropā, kur bija plānots doties...

3. brīdinājumi par jauniem kešiem - esmu pierakstījies, bet netiektu, ka bez tā nevaru iztikt...

4. kartes papildus fīčas neesmu pamanījie, jo maz lietoju to pirms nebiju premium members..

5. vēl ir bijušas izvirtības ar bookmarkiem, bet arī bez tā ir iespējams iztikt...

Galvenās fīčas kuras izmantoju un kuras var izmantot arī nememberi
* KML uz Google Earth
* Geocache Navigator
Attēls
VM.turists

Atbildes: 734
Pievienojies: 03 Jan 2009 22:40
Atrašanās vietas: Rīga, Rīgas raj.

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 20 Feb 2009 18:37

normis99 rakstīja:Ņemot vērā ka te Poll izveidot nevaru, tekstuāla aptauja tīri aiz intereses - cik no jums te ir premium memberu? Es esmu.

Kapēc? Nav tik daudz prasīts lai atbalstītu šo lielisko projektu, kā arī protams premium member fīčas padara dzīvi daudz ērtāku. Kā ar jums? Un papildus - Ko domājat par "available to premium members only" slēpņiem :) ? Neskaitot to ka tas izskatās pēc naudas izspiešanas mēģinājuma no GC.com puses?

Es esmu. Nezinu, kā iztiktu bez GPX un kabatas vaicājumiem, tagad kad esmu pieradis pie tā visa. Man ir uzlikts, lai katru dienu atsūta GPX ar manis neatrastajiem slēpņiem uz mailu, un kad vien dodos meklēt, vienkārši ielādēju svaigāko failu magelānā. Ar easy gps uz datora var arī aplūkot aprakstus no šī paša faila.

SMS paziņojumi uz telefonu - man tas bija aktuāli agrāk, kad bija 1-3 slēpņi pa divām nedēļām, tagad jau tas sāk līdzināties spamam.

Memberu keši - neredzu tam īsti jēgu. Sākotnējā ideja, cik noprotu bija merķēta uz to, ka bija nepieciešams rūpīgi veidotus slēpņus pasargāt no durikiem, bet viss aplauzies pret to, ka bieži vien gadās, ka viedie kešeri nav memberi, bet piemēram tāds Klāvs (kačātājs) ir.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41

Atbildētlietotājs zais pievienoja 21 Feb 2009 14:27

Esmu memberis jau krietnu laiciņu. Neuzskatu dalības maksu par baigo robu budžetā, jo tāpat jau to 1,xx latu mēnesī pilnīgi noteikti iztērētu kaut kādās nejēdzībās :D
Līdzīgi kā Pēterim - esmu pieradis pie ērtībām un ir labi, ka nav jāčakarējas, lādējot GPS punktus pa vienam (lielāka iespēja kļūdīties), - GPX rullē. Kabatas vaicājumi - arī laba lieta ne tikai priekš LV, bet īpaši importa zemēm, kad vajad tikai slēpņus noteiktā areālā vai maršrutā (un ap to).
Izmantoju iespēju sms uz telefonu - fīča ir dažkārt palīdzējusi tikt pie FTF :) ; nāk ziņas arī par `disabled` un `activated` slēpņiem, kas arī ir noderīgi medību maršrutu plānošanai.
Kopumā - pietiekami daudz baudas par nelielu naudu (kas gan mūsdienās ir 30 Obamas/gadā?).
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 21 Feb 2009 21:29

Esmu. Patīk. Sevišķi, ja jābrauc ārpus Latvijas. Visus Latvijas sēpņus ar roku savadīt nav nekas dievīgi grūts, bet ja jāaizbrauc kaut kur citur, piemēram, braucu uz Tamperi, tad bija tā, ka dažus nepaņēmu, jo nebiju ar roku ievadījis, bet blakus bija. Kā arī tas, ka ielādēju tikai aktīvos slēpņus, līdz ar ko ir grūtāk uzrauties uz iznīcinātiem slēpņiem.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs Janis pievienoja 22 Feb 2009 01:42

esmu.
Attēls
Lietotāja avatārs
Janis

Atbildes: 373
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:08
Atrašanās vietas: Rīga - Sigulda

Atbildētlietotājs martinsoz pievienoja 08 Jul 2009 11:12

es arī esmu premium. vienīgais, kas traucē - pocket queries limits 500 caches, kopš LV pārsniedza šo ciparu. dalīt divos queries nav ērti ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
martinsoz

Atbildes: 15
Pievienojies: 10 Jun 2009 09:26

Atbildētlietotājs artursp pievienoja 28 Aug 2011 21:51

Varbūt stulbs jautājums, bet vai premium memberiem tiek kaut kā kompensēts lapas downtime? Šobrīd tieši ir doma iegādāties, bet BAIGI attur tas, ka pēdējā laikā geocaching.com biežāk nestrādā, nekā strādā...
Par velti, protams, to var pieciest, bet, ja maksāju naudu, tomēr gribas normālu pakalpojumu.
Attēls
Lietotāja avatārs
artursp

Atbildes: 216
Pievienojies: 03 Mar 2011 13:18

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 28 Aug 2011 23:14

artursp rakstīja:Varbūt stulbs jautājums, bet vai premium memberiem tiek kaut kā kompensēts lapas downtime?

Nē, protams. Un nemaz tik bieži tas downtime nav. Pa gadu laikam vienu reizi ir ietrāpījies, ka downtime ir tieši tad, kad es veru vaļā gc.com
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Atbildētlietotājs artursp pievienoja 28 Aug 2011 23:33

Nu jau vairs neko — nopirku... Nez, man pēdējā laikā ļoti bieži ir visādas problēmas ar gc.com, kaut vai šovakar — lapa vispār nav normāli lietojama. Brīnums, ka maksāšanas laikā nenoklājās.
Attēls
Lietotāja avatārs
artursp

Pievienojies: 03 Mar 2011 13:18

Atbildētlietotājs mariszv pievienoja 10 Jun 2013 05:06

Man jau itkā ~ 2 nedēļas beidzies PM. Tačau fīcas joprojām strāda:
e-pastus sūta, PQ strādā utml.
Vai viņi kompensē Artūra piesaukto Downtime vai arī kautkas gļučī un man ir haļava?
mariszv

Atbildes: 66
Pievienojies: 20 Nov 2010 19:59

Atbildētlietotājs androns pievienoja 10 Jun 2013 09:51

downtime man tikai 1x ir trāpījies, bet GC lapas lēnums pēdējā laikā gan ir kaitinošs
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 10 Jun 2013 10:57

Man vienreiz uzradās atpakaļ Premium veselus 3 mēnešus pēc bija beidzies, un zudušas visas fīčas. Jau nobijos, ka automātiski nopircies vēlreiz, vai kas tāds, bet pagāja kādas 5-6 dienas un atkal pazuda. Pa to laiku paspēju PQ sataisīt ceļojumam, tieši vajadzēja. Gļuks kaut kāds.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atbildētlietotājs agrisniks pievienoja 23 May 2014 19:57

Atmodināšu šo tēmu. Es plānoju uz vasaru iegādāties premium (Tikai uz 3 mēnešiem). Vai tiešam, ja ņem uz trim mēnešiem, tas automātiski pagarinās?
agrisniks

Atbildes: 103
Pievienojies: 10 Nov 2012 12:55

Atbildētlietotājs mariszv pievienoja 24 May 2014 09:29

agrisniks rakstīja:Atmodināšu šo tēmu. Es plānoju uz vasaru iegādāties premium (Tikai uz 3 mēnešiem). Vai tiešam, ja ņem uz trim mēnešiem, tas automātiski pagarinās?

Man liekas, ka automātiski pagarinās, ja ir derīga maksājumu karte un saliek atbilstošus ķekšus par automātisku pagarināšanu.
Ja nē, tad nē.
... Gan uz trim mēnešiem neesmu nekad pircis. tas ir pieņēmums redzot, ko varēja kādreiz atzīmēt pērkot uz gadu.
mariszv

Atbildes: 66
Pievienojies: 20 Nov 2010 19:59

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 24 May 2014 12:52

Kāda jēga pirkt premium uz trim mēnešiem? :-?
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildes: 279
Pievienojies: 05 Apr 2013 23:07
Atrašanās vietas: Norge, Ålgård

Atbildētlietotājs wellstar pievienoja 26 May 2014 09:45

mariszv rakstīja:
agrisniks rakstīja:Atmodināšu šo tēmu. Es plānoju uz vasaru iegādāties premium (Tikai uz 3 mēnešiem). Vai tiešam, ja ņem uz trim mēnešiem, tas automātiski pagarinās?

Man liekas, ka automātiski pagarinās, ja ir derīga maksājumu karte un saliek atbilstošus ķekšus par automātisku pagarināšanu.
Ja nē, tad nē.
... Gan uz trim mēnešiem neesmu nekad pircis. tas ir pieņēmums redzot, ko varēja kādreiz atzīmēt pērkot uz gadu.

Tas ir pilnīgi pareizi, ja ir ielikts attiecīgais ķeksis, tad PM automātiski pagarinās, no tās pašas kartes. Pirms tam uz e-mailu ir brīdinajums, ka tiks atjaunots - tā kā, ja nevajag, tad vēl var paspēt ķeksi izņemt :)
Attēls
wellstar

Pievienojies: 13 Sep 2009 19:00
Atrašanās vietas: Pamatā N 56° 32.084 E 021° 01.746 vakaros un brīvdienās

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 26 May 2014 10:01

Vienkārši, pērkot parādās trīs opcijas

1 Year
(Auto-renewal) €29.99*
1 Year
(Non-renewing) €29.99*
3 Month
(Auto-renewal) €9.99*

Man ir pirkts uz gadu bez auto-renewal un man nav tāda ķekša profilā.
Bet, ja nopērk auto-renwal, tas, protams, nenozīmē, ka tu nevarēsi no tās automātiskās atjaunošanas atteikties :D
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Atbildētlietotājs Rudice pievienoja 26 May 2014 21:44

Pamainiet savu lokācijas zemi un visu šo pašu dabūsiet par $. Sīkums, bet patīkami.
Attēls
Rudice

Atbildes: 145
Pievienojies: 20 Sep 2012 16:32
Atrašanās vietas: Lielvārde

Atbildētlietotājs Cipans pievienoja 27 May 2014 10:18

Rudice rakstīja:Pamainiet savu lokācijas zemi un visu šo pašu dabūsiet par $. Sīkums, bet patīkami.
cik dzirdēju, vairs neesot tik vienkārši (pats gan testējis neesmu)
Attēls
Lietotāja avatārs
Cipans

Atbildes: 163
Pievienojies: 03 Apr 2011 19:15

Atbildētlietotājs wellstar pievienoja 27 May 2014 11:04

Man jau no paša sākuma(2009.g.) stāv LV, kādu laiku jau pērku PM, bet neko nemainot iet $ ;)
Attēls
wellstar

Pievienojies: 13 Sep 2009 19:00
Atrašanās vietas: Pamatā N 56° 32.084 E 021° 01.746 vakaros un brīvdienās

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 27 May 2014 11:42

Man arī no 2008.g. stāvēja LV, pirmos gadus bija $, bet pēc tam parādījās Eur. Bet, pagājušā gada beigās vēl ļoti labi strādāja vietas nomaiņa uz USA, nu tikai tur ne tikai valsts jāieliek, bet arī reāla adrese. Bet to jau neviens nepārbauda un var no Google maps izvēlēties, kāda patīk :D
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Atbildētlietotājs Redzijs pievienoja 27 May 2014 13:03

Pirms diviem gadiem man tas bija nepatīkams pārsteigums, kad secināju, ka no kredītkartes automātiski noņemta nauda. Neatradu arī nekādas iespējas, ka var "atķeksēties", lai no tā izvairītos. Tā kā reāli tomēr sanāk ņemt uz 6 mēnešiem.
Redzijs

Atbildes: 25
Pievienojies: 27 Mar 2013 17:54

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 27 May 2014 21:10

Nezinu kā citās bankās, bet swedbank var aizliegt pirkumus internetā caur internetbanku, attiecīgi automātiskā atjaunināšanās fiziski nevarēs novilkt naudu.

$ var dabūt rēķina nosūtīšanas adresē izvēloties valsti ārpus EEZ. Es izvēlējos Krieviju, viņus noteikti ASV spams neinteresē, ja nu kādreiz kaut ko atsūta. Atrašanās vietu nemainīju.
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs ollsons pievienoja 28 May 2014 17:07

NY štatā ir pilsētiņa Rīga. Tā ka varat rakstīt visu kā nākas, tikai nelielu klūdiņa pie valsts un pasta indeksa, un viss būs štokos.
Kā neliela mistērija būs vajadzība noskaidrot kādu reālu pasta adresi Rīgā, NY, lai dabūtu pareizo indeksu... ;)
Atrašanās vieta nav jāmaina, neietekmē.
Jorprojām nav skaidrs, kāpēc viņi tā dara, kam EUropiešus šitā čakarēt..

http://en.wikipedia.org/wiki/Riga,_New_York
Lietotāja avatārs
ollsons

Atbildes: 12
Pievienojies: 28 Sep 2011 12:03

Atbildētlietotājs Cipans pievienoja 29 May 2014 19:54

ollsons rakstīja:Jorprojām nav skaidrs, kāpēc viņi tā dara, kam EUropiešus šitā čakarēt..

Oficiālā atbilda bija, ka Eiropā nodokļi lielāki.
Paziņa bija sūtījis jautāumu, kāpēc tāda atšķirība.
Attēls
Lietotāja avatārs
Cipans

Atbildes: 163
Pievienojies: 03 Apr 2011 19:15

Atbildētlietotājs Grants pievienoja 16 Sep 2014 23:03

Vai ir vērts ņemt premium, ja tikai pa Latviju darbojas ? Braucot lielākā ceļojumā maršruta plānošana izskatās noderīga, bet lv mērogiem..
Mans ceļš ir mans mērķis. Ja vari iztikt bez aizņemšanās, tad dzīvē visu dari pareizi.
Grants

Atbildes: 8
Pievienojies: 30 Apr 2014 21:28

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 17 Sep 2014 11:13

Grants rakstīja:Vai ir vērts ņemt premium, ja tikai pa Latviju darbojas ? Braucot lielākā ceļojumā maršruta plānošana izskatās noderīga, bet lv mērogiem..

LV mērogiem labs risinājums ir GPX tautai.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 17 Sep 2014 15:25

Gatisk rakstīja:
Grants rakstīja:Vai ir vērts ņemt premium, ja tikai pa Latviju darbojas ? Braucot lielākā ceļojumā maršruta plānošana izskatās noderīga, bet lv mērogiem..

LV mērogiem labs risinājums ir GPX tautai.

[-x
Tak tagad diezgan daudz slēpņi ir premium... Diezgan daudz(Rīgā pašsaprotami).
ROLEEKSTOOZ

Atbildes: 228
Pievienojies: 10 Apr 2013 15:47
Atrašanās vietas: Latvija, Jēkabpils, vīpe

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 17 Sep 2014 16:54

Ja katru slēpņošanas pasākumu saplāno iepriekš, tad nevajag. Bet, ja tas ir pēkšņs lēmums, esot ceļā, kad redzi, ka atbrīvojas lietderīgi izmantojams laika sprīdis, Premium noder.
Caur mobilo aplikāciju var uzmeklēt pa ceļam esošus slēpņus, lejuplādēt, un pēc trešā slēpņa Tev neparādās brīdinājums, ka šodien vairāk nepienākas. :)
valdis.pp

Atbildes: 105
Pievienojies: 13 Apr 2014 23:35

Atgriezties uz Aprīkojums

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 2 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 2 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Current time

Pašlaik ir 20 Sep 2017 12:00