Ienākt

La Thuile / La Rosiere

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

La Thuile / La Rosiere

Atbildētlietotājs Epitets pievienoja 02 Apr 2012 22:04

Nesen paviesojos Itālijas / Francijas pierobežā. Teikšu godīgi - plāni. Ļoti maz slēpņu, tie palielos attālumos viens no otra. Francijas pusē galiģi netiek respektēta angļu valoda. Apraksti / hinti tikai franču valodā. Bet nu vismaz apskatāmie objekti bija +- sakarīgi. Izmantoju iespēju un arī nedaudz papildināju vietējo slēpņu daudzumu.
Attēls
Lietotāja avatārs
Epitets

Atbildes: 119
Pievienojies: 15 Feb 2009 20:46
Atrašanās vietas: Rīga

Re: La Thuile / La Rosiere

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 04 Apr 2012 11:01

Ko nozīmē "papildināju vietējo slēpņu daudzumu" ?
Tā kā ieliki kādu jaunu slēpni tur Francijā?
Nez vai reviewers tādus apstiprinās. Man tepat Latvijā reiz reviewers uzmācās ar jautājumu vai līdz 170km slēpnim nav par tālu un varēs viņu apkopt.
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 04 Apr 2012 11:45

Kraanc rakstīja:Ko nozīmē "papildināju vietējo slēpņu daudzumu" ?
Tā kā ieliki kādu jaunu slēpni tur Francijā?
Nez vai reviewers tādus apstiprinās. Man tepat Latvijā reiz reviewers uzmācās ar jautājumu vai līdz 170km slēpnim nav par tālu un varēs viņu apkopt.

Zemesslēpņiem apkope ir vajadzīga vienīgi pēc zemestrīces ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildes: 469
Pievienojies: 23 Feb 2009 15:56

Atbildētlietotājs Epitets pievienoja 04 Apr 2012 19:22

Nu ir tā, ka tā puse nav Rīga / pierīga. Tur slēpņi nezūd faktiski nemaz. Es nedomāju tikai zagļus - slēpņotājus - nē, tur arī vietējiem ir cita mentalitāte. Paralēli tam tur ir salīdzinoši maz cilvēku. Vietas nav publiskas. Es arī nelieku vietās, kur slēpnim varētu kas notikt, piemēram, lietus samērcētu utt. Uzskatu, ka tur apkope kā tāda nav nepieciešama. Slēpņi ir nolikti gana kvalitatīvās vietās.
Attēls
Lietotāja avatārs
Epitets

Atbildes: 119
Pievienojies: 15 Feb 2009 20:46

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 04 Apr 2012 19:30

Revieweriem parasdti ir dziļi vienalga, cik labās vietās un cik labas kastes. Vienīgais, ja atrodi kādu vietējo, kas piesakās palīdzēt. Tā man Grieķijā viens slēpnis stāv nenopublicēts jau gandrīz gadu.
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 02:18