IenāktKalni

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

Kalni

Atbildētlietotājs Yokix pievienoja 04 Apr 2012 19:59

Tuvojas vasara, brīvlaiks un iespēja kautkur aizceļot :) Man personīgi patīk ļoti kāpt kalnos un izdomāju, ka šo to var apvienot ar slēpņošanu. Vasarā vēlos aizbraukt uz kādiem no Eiropas kalniem (zinu tādu ir ļoti daudz), lai pakāptu un varbūt atrastu arī kādu kastīti. Varbūt kāds ir darījis līdzīgi un var ieteikt kādu valsti, kur ir gan skaisti kalni, gan labi slēpņi? Iespējams kāds ir dzirdējis labas atsauksmes par šādiem, tādiem kalniem? :-?

Pašam nav pieredzes par slēpņošanu ārzemēs un lūdzu palīdzību, jo Eiropā kalnu izvēle ir ļoti liela. :)

Paldies, jau iepriekš! :)
Yokix
 
Atbildes: 86
Pievienojies: 06 Jan 2012 14:00
Atrašanās vietas: Salaspils

Re: Kalni

Atbildētlietotājs IvetaZ pievienoja 05 Apr 2012 09:03

A kāpt kalnos Tev nozīmē ko tieši? Ar striķiem un sakabēm vai pastaigas pa kalnu takām? Eiropā tiešām nav daudz valstu, kuras būtu tik plakanas kā mūsu Dzimtene un pārējās māsiņas Baltijas valstis. Ak, jā, laikam arī Dānijā kalnus nevajadzētu meklēt. Pārējās visās atradīsi vismaz daļiņu ko kādas kalnu grēdas. Tāpēc ietekt konkrētus kalnus laikam būs ļoti grūti. Visdrīzāk, tas būs atkarīgs no finansiālajām iespējām. Bet vispār Eiropā ir ļoti populāri izlikt slēpņus kalnos, kur katra slēpņa atrašana prasa savu stundu vai divas pastaigu pa augsta teraina vidi. Dažreiz pat visu dienu. Tepat mūsu bāleliņi dažus tādus ir izlikuši siltākās vietās. Forši kalnu pastaigu slēpņi bija Horvātijā, Spānijā, Itālijā, Grieķijā. Arī Austrijā, Vācijā un Čehijā tādu ir, cik tik vēlies. Es laikam vispirms izvēlētos valsti, kuru gribētu apmeklēt, tad noskaidrotu, vai varu to finansiāli atļauties, un tad piemeklētu kādu kalnu taku tuvumā. Bet citi speciālisti te Tev droši vien ieteiks vispirms izvēlēties kādu no kalnu takām un tad plānot, kā uz turieni nokļūt. :-D Lai mums visiem veicas meklējumos un ražīgu vasaras sezonu!
Lietotāja avatārs
IvetaZ
 
Atbildes: 177
Pievienojies: 27 Mar 2011 21:52

Re: Kalni

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 05 Apr 2012 11:06

Neaizmirsti Skandināviju (kalni + fjordi) un, ja gribas izbraukt pa lēto tad der Rumānija, Albānija.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris
 
Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Re: Kalni

Atbildētlietotājs Yokix pievienoja 05 Apr 2012 18:34

Pēteris rakstīja:Neaizmirsti Skandināviju (kalni + fjordi) un, ja gribas izbraukt pa lēto tad der Rumānija, Albānija.


Paldies, papētīšu dziļāk :)
Yokix
 
Atbildes: 86
Pievienojies: 06 Jan 2012 14:00
Atrašanās vietas: Salaspils

Re: Kalni

Atbildētlietotājs Yokix pievienoja 05 Apr 2012 18:36

IvetaZ rakstīja:A kāpt kalnos Tev nozīmē ko tieši? Ar striķiem un sakabēm vai pastaigas pa kalnu takām? Eiropā tiešām nav daudz valstu, kuras būtu tik plakanas kā mūsu Dzimtene un pārējās māsiņas Baltijas valstis. Ak, jā, laikam arī Dānijā kalnus nevajadzētu meklēt. Pārējās visās atradīsi vismaz daļiņu ko kādas kalnu grēdas. Tāpēc ietekt konkrētus kalnus laikam būs ļoti grūti. Visdrīzāk, tas būs atkarīgs no finansiālajām iespējām. Bet vispār Eiropā ir ļoti populāri izlikt slēpņus kalnos, kur katra slēpņa atrašana prasa savu stundu vai divas pastaigu pa augsta teraina vidi. Dažreiz pat visu dienu. Tepat mūsu bāleliņi dažus tādus ir izlikuši siltākās vietās. Forši kalnu pastaigu slēpņi bija Horvātijā, Spānijā, Itālijā, Grieķijā. Arī Austrijā, Vācijā un Čehijā tādu ir, cik tik vēlies. Es laikam vispirms izvēlētos valsti, kuru gribētu apmeklēt, tad noskaidrotu, vai varu to finansiāli atļauties, un tad piemeklētu kādu kalnu taku tuvumā. Bet citi speciālisti te Tev droši vien ieteiks vispirms izvēlēties kādu no kalnu takām un tad plānot, kā uz turieni nokļūt. :-D Lai mums visiem veicas meklējumos un ražīgu vasaras sezonu!


Kalnos kāpšanu biju domājis pa takām. Palies, par variantiem, papētīšu dziļāk :)
Yokix
 
Atbildes: 86
Pievienojies: 06 Jan 2012 14:00
Atrašanās vietas: Salaspils


Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma
cron
 

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 02:33