Ienākt

Stokholma, Zviedrija

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

Stokholma, Zviedrija

Atbildētlietotājs Wikentijs pievienoja 22 Oct 2008 22:19

Ieteikumi vienas dienas vizītei?
Wikentijs

Atbildes: 177
Pievienojies: 24 Aug 2008 11:11

Re: Stokholma, Zviedrija

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 22 Oct 2008 22:57

Kad biju pavasarī Stokholmā, ģeokešings nebija manā aktualitāšu plānā. Tagad iečekoju sava hoteļa apkārtni un atradu 3 kešus. Par tiem neko nezinu, bet hotelis bija labs - daļa istabiņu atrodas uz noenkurota burinieka pie vienas saliņas (tajā gan gulēt nesanāca). Vispār tā apkārtne tur interesanta, tas ir pats Stokholmas centrs pie karaliskās pils.

2/3 kešiem izskatās ļoti kvalitatīvi apraksti:
http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... 9220c4f124
http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... 3f306fcaa3
http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... b8b6e88825
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 23 Oct 2008 13:02

ar ko brauksi? ar prāmi vai lidmasinu? un kadas ir izmaksas?
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Atbildētlietotājs pacaks pievienoja 23 Oct 2008 13:38

Nu nezinu, nezinu ...
Tikko atgriezos no Ziemeļmeitu lūkošanas ;) ( Stockholm - Gōteborg - Oslo - Lillehammer - Ālesund - un tāpat atpakaļ) . Par Norge slēpņiem viss OK - apraksti kvalitatīvi un kā likums arī angļu valodā, toties Sweden slēpņos gan tas pamatīgi pieklibo :( - apraksti un hinti lielajā vairumā tikai zviedriski :( Varbūt man nepaveicās un pilsētu slēpņos tas labākā līmenī, bet nu sajūta kā anekdotē: ja visu normālo cilvēku organisms sastāv no 80% šķidruma, tad igauņu organisms sastāv no 80% bremžu šķidruma ;) attiecīgi - zviedru organismi vismaz no 40% bremžu šķidruma ...
Attēls
Lietotāja avatārs
pacaks

Atbildes: 187
Pievienojies: 22 Aug 2008 23:36

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 23 Oct 2008 13:42

oooo! pacaks is back! ;) nez cik slēpņu simtus paņēmi... :mrgreen:
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs pacaks pievienoja 23 Oct 2008 13:51

gincha rakstīja:oooo! pacaks is back! ;) nez cik slēpņu simtus paņēmi... :mrgreen:

Par cik kompānijā biju vienīgais "kešotājs" un brauciena mērķis bija mazliet cits ... tad tikai izpildīju normu - "nevienu dienu bez slēpņa" ;) 11 slēpņi paņemti, viens GC nogādāts "mājās", 2 GC un 1 TB atvesti uz Latviju.
Attēls
Lietotāja avatārs
pacaks

Atbildes: 187
Pievienojies: 22 Aug 2008 23:36

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 23 Oct 2008 14:46

nu no 11 slepnjiem trijos trackables - nav slikts rādītājs...
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs zais pievienoja 23 Oct 2008 16:28

Varu vienīgi izteikt savu viedokli, ka Stokholmā slēpņošana man nepatika. Tas bija pirms gada. Toreiz nevienu kešu pilsētas centrā tā arī neatradu. Gan aprakstu dēļ, kurus necentos iztulkot, gan arī tāpēc, ka viņu [zviedru] slēpšanas tehniku uzskatu par pārāk kreizī.
Tas piemēram attiecas uz slēpni Gamla stan centrā /pie putnu būra/, kur es nezinu, kurā diennakts laikā vispār nav mugleru...
Man gan arī toreiz nebija daudz laika tur riņķot, varbūt tāpēc arī viss bija tik slikti. Mazliet tālāk - Solnā - tur gan bija pozitīvs rezultāts.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 23 Oct 2008 16:56

nu.. ir cilvēki, kuriem patīk kešot pilsētās un cilvēki, kuriem patīk ārpus pilsētas - mežā. es esmu pie tiem otriem...
bet lielajās pilsētās laikam jāpiemiedz acis uz mugleru esamību un jāņem tik ciet.
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs Squirrel_LV pievienoja 24 Oct 2008 12:52

Ooo, Gamlas putnu būris bija visjautrākais cache Stokholmā :lol: Atradām, ieraudzījām, izņēmām, ielogojām, ielikām atpakaļ un pat ne aizdomīgi. Bet nu jā, bijām četratā, tad varēja tēlot stulbos tūristus, kas ākstās, vienam to nano paņemt ir neiespējami, fakts.

Vispār man Stokholmas slēpņi patika, vismaz centra. Bijām tur 6 stundas, ar prāmi braucām. Atradam laikam 10 gab. Daļa gan tagad ir aizslēgti :(
Lietotāja avatārs
Squirrel_LV

Atbildes: 84
Pievienojies: 21 Aug 2008 15:33
Atrašanās vietas: Riga

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 24 Oct 2008 13:04

Squirrel_LV rakstīja:Ooo, Gamlas putnu būris bija visjautrākais cache Stokholmā :lol: Atradām, ieraudzījām, izņēmām, ielogojām, ielikām atpakaļ un pat ne aizdomīgi. Bet nu jā, bijām četratā, tad varēja tēlot stulbos tūristus, kas ākstās, vienam to nano paņemt ir neiespējami, fakts.

Vispār man Stokholmas slēpņi patika, vismaz centra. Bijām tur 6 stundas, ar prāmi braucām. Atradam laikam 10 gab. Daļa gan tagad ir aizslēgti :(

Nu man ne pārāk Stockholm slēpņi. Putnu būrim, ja tas ir tas, saucās laikam Urban Birdhouse, pienācu klāt un pat nesāku meklēt, jo tur bija tāāāāāāda gājēju satiksme :o Bija gan izņēmumi, bet nenozīmīgi. Viena slēpšanas metode bija tik origināla, ka nolēmu kaut ko līdzīgu izlikt iekš LV, bet būs apkārt jau gads un vēl neesmu atradis piemērotu vietu šim slepšanas veidam. Joprojām neesmu tik interesanti kešojis ārzemēs, kā pie mums LV, protams, ja neskaita Šitkešus. Nu varbūt varētu Vācijas Herz kalnu slēpņi sacensties ar mūsējiem.
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildes: 478
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:53

Atbildētlietotājs BuZZbKa pievienoja 24 Oct 2008 17:12

Raimis rakstīja:
Squirrel_LV rakstīja:Ooo, Gamlas putnu būris bija visjautrākais cache Stokholmā :lol: Atradām, ieraudzījām, izņēmām, ielogojām, ielikām atpakaļ un pat ne aizdomīgi. Bet nu jā, bijām četratā, tad varēja tēlot stulbos tūristus, kas ākstās, vienam to nano paņemt ir neiespējami, fakts.

Nu man ne pārāk Stockholm slēpņi. Putnu būrim, ja tas ir tas, saucās laikam Urban Birdhouse, pienācu klāt un pat nesāku meklēt, jo tur bija tāāāāāāda gājēju satiksme :o Bija gan izņēmumi, bet nenozīmīgi. Viena slēpšanas metode bija tik origināla, ka nolēmu kaut ko līdzīgu izlikt iekš LV, bet būs apkārt jau gads un vēl neesmu atradis piemērotu vietu šim slepšanas veidam. Joprojām neesmu tik interesanti kešojis ārzemēs, kā pie mums LV, protams, ja neskaita Šitkešus. Nu varbūt varētu Vācijas Herz kalnu slēpņi sacensties ar mūsējiem.

Mēs, savukārt, šo putnu būri paņēmām. Neskatoties uz to, ka apkārt bija daudz cilvēku ( kādi 20-30) … Sākumā ilgi novēroju vietu, kur atrodas šis slēpnis …. Un tad, garam ejot, ātri paņemu, pēc tam līdzīgā veidā noliku to atpakaļ. :P Bet septembra beigās šīs slēpnis tomēr pazuda ... To vajadzēja gaidīt
Par Stokholmas slēpņiem nevaru pateikt neko ne labu, ne sliktu … Tie vienkārši ir uz katra stūra un mums tas patika .. Divās dienās atradām 34 kešus. Forši!
Varu ieteikt slēpņus no OTTT sērijas. 7 tradicionālie + 1 bonus mystery (vajag atrast šajos septiņos koordinātes. Obligāts ir Vasa #5) Slēpņi nekas īpašs (varbūt vienīgi OTTT#4 ir izņēmums), bet toties vietas interesantas …
BuZZbKa

Atbildes: 137
Pievienojies: 25 Aug 2008 11:43

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 22 Nov 2008 05:01

Viss sākās ar "Raiņa Gaiss" akcijā nopirktām sešām lidmašīnas biļetēm uz "Stokholmu". Kāpēc pēdiņās? Tāpēc, ka tikai pēc biļešu iegādes noskaidrojām, ka lidmašīna nolaižas 100km no Stokholmas nelielā pilsētiņā - Nykoping. Uz šo pilsētiņu var taisīt atsevišķu atrakciju statistikas vākšanai, jo tajā viens cilvēks ir novietojis (50!!!) slēpņus. Lielākā daļa gan ir mikro... Galamērķis mums bija Stokholma un tur nokļuvām ar vilcienu, bet iet arī tiešie autobusi. Četrās dienās 50 apmeklētas slēpņu vietas un 38 atrasti slēpņi. Jāatzīmē jau iepriekšējos komentāros pieminētā OTTT sērija, jo tie visi ir normāla izmēra (var apmainīties ar TB) slēpņi atšķirībā no centrā valdošajiem micro. Ļoti patīkamas emocijas sagādāja vecpilsētā esošie Urban Birdhouse un Vinprovaren #4 Vindragarna. Pirmo lielā kompānijā (bijām 6 cilvēki) paņemt un nolikt vietā nav problēmu otrais ļoti atklātā vietā (maz mugleru) nolikts nano, kuru pamanīt tomēr ir grūti nezinot kur jāskatās. Apskates vērts ir arī Djurgardenas salā esošais Skansen brīvdabas muzejs/zoo. Tajā iekšā gan tikai viens slēpnis - SKANSEN STHLM. Vēl esot tur iesaku aiziet līdz kuģa dokam un pie tā esošajiem diviem slēpņiem (Stockholm Giraffes, Stockholm un Swedish Tar). Interesanta vieta. No apeklētajiem cetra slēpņiem vēl atmiņā iespiedās Katarinahissen ar jauko skatu uz vecpilsētu. Ārpus vecpilsētas jauka vieta ir Haga parks un tur esošie slēpņi. Var pavisam nedaudz pabaudīt Zviedrijas dabu, klintis un mežu un pats parks arī paskates vērts. Slpēpņi parkā: Laser II, The Fortress, Haga Brygga, Haga Picnic un tC#16 Häxa-stenen.
Kopumā slēpņi bija visādi. Parisinājām arī dažus multi. Dažās vietās nācās smērēt rokas kā arī atbrīvot slēpņu saturu no izlietotām biļetēm un tampona...

Izmaksas uz vienu seju:
Lidmašīnas biļete Rīga - Nykoping (akcijā) prom un atpakaļ: 10Ls
Vilciens Nykoping - Stockholm - Nykoping: 13Ls (cenas ir mainīgas http://www.sj.se/)
Stokholmas sabiedriskais transports 7 dienām: 18Ls
Jauniešu hostelis Solnā - 3 naktis (pasūtījām 2 trīsvietīgas istabas, iedeva 2 četrvietīgas): 35Ls
Paika (gatavojām vakariņas paši hostelī un pa dienu līdzi batons ar sieru un desu), ieeja dažos muzejos, daži suvenīri, daži aliņi: ~35Ls
KOPĀ: ~110Ls
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildes: 606
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:02
Atrašanās vietas: Jelgava

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 23 Nov 2008 14:02

Man par Nykopingu ir plāns braukt ar rainjgaisu no rīta turp, vakarā atpakaļ. Kautkad redzeju bileti pa 1 lvl. Japagaida, kad atkal bus tada iespeja. Dienas laikā tur varētu varbūt pusi ~20 aplasīt. Divas līdz trīs tādas dienas un varēs dabūt to megamulti kešu. Bet nu visticamākais to atlikšu līdz pavasarim/vasarai.
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 23 Nov 2008 18:33

gincha rakstīja:Man par Nykopingu ir plāns braukt ar rainjgaisu no rīta turp, vakarā atpakaļ. Kautkad redzeju bileti pa 1 lvl. Japagaida, kad atkal bus tada iespeja. Dienas laikā tur varētu varbūt pusi ~20 aplasīt. Divas līdz trīs tādas dienas un varēs dabūt to megamulti kešu. Bet nu visticamākais to atlikšu līdz pavasarim/vasarai.

autobuss no lidostas uz pilsētas centru 41SEK (2.87Ls) vienā virzienā. idenes biļete jāpērk ar mazāk prestižo Visa Electron, tad tikai var dabūt par to 1Ls, jo citādāk vēl komisija par VISA izmantošanu...
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 23 Nov 2008 21:36

gincha rakstīja:Man par Nykopingu ir plāns braukt ar rainjgaisu no rīta turp, vakarā atpakaļ. Kautkad redzeju bileti pa 1 lvl. Japagaida, kad atkal bus tada iespeja. Dienas laikā tur varētu varbūt pusi ~20 aplasīt. Divas līdz trīs tādas dienas un varēs dabūt to megamulti kešu. Bet nu visticamākais to atlikšu līdz pavasarim/vasarai.

Kurš tad tas megamulti ir?
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 23 Nov 2008 22:07

nu tur jāapmeklē 50 keši parastie keši, jāpieraxta cipari un tad var atrast šito mystery. Vēl neviens latvietis nav atradis. ;)
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 23 Nov 2008 23:26

gincha rakstīja:nu tur jāapmeklē 50 keši parastie keši, jāpieraxta cipari un tad var atrast šito mystery. Vēl neviens latvietis nav atradis. ;)

He izskatās labs mērķis kad daži citi būs izpildīti :ugeek: :idea: :)
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 24 Nov 2008 11:14

ir ir labs. Besides - kautko tādu varētu arī Latvijā uztaisīt. Varbūt ne Rīgā, bet kādā mazākā pilsētā, piemēram, Ventspils, Valmiera, Madona.
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 12 Dec 2008 12:37

Stokholmā biju oktobrī, ar prāmi. Tā kā laika diez ko daudz nebija, pa Stokholmu pārvietojos tikai ar kājām un kešot gāju viens, pārējiem bija citas intereses, atradu sešus kešus:

Finlandsparken Geocoin Exchange
The Temple in the Woods - patika vislabāk, tu ej pa tādu kā mežiņu, un pēkšņi priekšā iznirst milzīga celtne, kas gan nav nekas vairāk kā kolonnas un jumts, bet iespaidīgi tāpat.
Vänstertrafik? - ļoti daudz muggleru, garām brauc mašīnas
Humble Bee - Stockholm starting cache
The Murder Weapon - man ļoti patika kastītes noformējums :)
Spökparken

Keši, ko meklēju, bet neatradu:
Ryttarstadion (Stockholm) - vieta jau tīri patīkama, bet nekas īpašs, un kešs tur ir kaut kur norakts, pēdējā laikā arī padaudz DNF logu
First Kiss Geocache - vieta man patika, skats arī diezgan labs, bet 2m no gaismas neko nespēju ieraudzīt
The Church of Adolf Frederick - šitais noteikti nav grūts un bija man degungalā, bet nevarēju atrast
Libra-the Cache - te man vairs nebija laika, faktiski tikai garāmejot nedaudz pameklēju, bet arī ļoti publiska vieta
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 12 Dec 2008 13:21

ivss_xx rakstīja:
First Kiss Geocache - vieta man patika, skats arī diezgan labs, bet 2m no gaismas neko nespēju ieraudzīt

šo mēs atradām, labi noslēpts. Jāpieiet no apakšas, sienā aiz akmeņa
ivss_xx rakstīja:The Church of Adolf Frederick - šitais noteikti nav grūts un bija man degungalā, bet nevarēju atrast

šo varēja ieruadzīt pat nečamdoties, uz ielas pie pašiem ieejas vārtiem ;)
ivss_xx rakstīja:Libra-the Cache - te man vairs nebija laika, faktiski tikai garāmejot nedaudz pameklēju, bet arī ļoti publiska vieta

šito arī neatradām... izgrāpstījāmies diezgan ielgi, bet bez rezultāta
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 08 Feb 2009 23:59

16. februārī laižu uz Nykoppingu. Ja kādam, kas tur ir bijis ir saglabājušies lielā Mistery slēpņa gabaliņu dati, tad labprāt dabūt, lai pēc tam varētu kādam iedot tos, kurus es būšu atradis. Draudzīga maiņa, Latviešu invāzijai Zviedrijā. Būšu tikai tajā pilsētiņā uz vienu dienu, bet nebūtu slikti to mistēriju paņemt. Tie, kas zina, par ko ir runa, domu sapratīs un varbūt palīdzēs.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 09 Feb 2009 14:39

Baltapoga rakstīja:
udajs_16 rakstīja:16. februārī laižu uz Nykoppingu. Ja kādam, kas tur ir bijis ir saglabājušies lielā Mistery slēpņa gabaliņu dati, tad labprāt dabūt, lai pēc tam varētu kādam iedot tos, kurus es būšu atradis. Draudzīga maiņa, Latviešu invāzijai Zviedrijā. Būšu tikai tajā pilsētiņā uz vienu dienu, bet nebūtu slikti to mistēriju paņemt. Tie, kas zina, par ko ir runa, domu sapratīs un varbūt palīdzēs.

es nedēļu pēc tevis, ja padosi ziņu kuru nepaspēji/neatradi, tad varbuut pa celjam pieskrieshu pakalj ;;) bet tad jau tev tas nebuus vajadziigs

es marta sākumā :ymparty:
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 10 Feb 2009 16:35

Man gan domāt, ka pa 1 dienu nevar paspēt savākt 50 + 1 slēpni. Bet nu - udajs ir geokirils. Un geokirils var visu. :ymparty:
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 10 Feb 2009 17:47

Mazliet parunājos ar īpašnieku. Džeks, kas skrēja uz FTF atbrauca ar mašīnu un iznomāja riteni. Ar riteni viņam 50 slēpņu atrašana prasīja 18 stundas. Gala slēpnis arī prasot vismaz 1 stundu. Tīri teorētiski vienā diennaktī to varētu nodarīt, bet man nebūs pat tik daudz, tā ka caru uz maksimāli 30, vai vismaz labot dienas rekordu. Turklāt gribās arī nedaudz to pilsētu apskatīties.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 21 Feb 2009 21:40

Nedaudz bija laiks apdomāt un izdomāju, kuri man vislabāk patika Nykoppingā:
Västra klockstapeln - The Bell Tower, # Nyk 40
Jakten på den Heliga Graal
Traditional Cache Tovastugan, # Nyköping 23
Traditional Cache Sjömacken, # Nyköping 20
Allhelgona klockstapel - The bell tower, # Nyk 16
Arī pārējie nebija šitkeši, bet šie labāk palika atmiņā. Kopumā iespaids labs. Prasījās arī kādu grūtāk pieejamu, bet tad laikam vajadzēja pakāpties tālāk kalnos vai aizbraukt uz Okselzundu.
Pirms brauciet uz Nyoppingu, sakontaktējaties, varu padalīties ar tiem numuriem, kas man ir un kuri vēl jāsavāc. :)
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs belgis pievienoja 26 Feb 2009 19:41

16. martā ir plānots vienas dienas tūre pa Nykoppingu kopā ar Kalvs un VJUNVV. Lētais Rainereirs neatstāja iespējas. Nummuri mani tiešām interesē,ja ne pašam izdosies,tad kāds nākamais, varbūt, savāks.
Lietotāja avatārs
belgis

Atbildes: 31
Pievienojies: 06 Dec 2008 22:55

Atbildētlietotājs jukis666 pievienoja 20 Jan 2011 21:52

Drīzumā tiek plānots komandējums uz Stokholmu, plānoju arī atrast vai vismaz censties atrast :ymblushing: dažus slēpņus pilsētas centrā, taču nevaram atrast kartes priekš mūsu Garmin 550.
Varbūt kādam ir un var padalīties?
Iespējams kāds zin kur var dabūt/ novilkt? :-?
Būsim ļoti pateicīgi par jebkādu palīdzību.
Last edited by jukis666 on 20 Jan 2011 22:16, edited 1 time in total.
Attēls
Lietotāja avatārs
jukis666

Atbildes: 78
Pievienojies: 22 Aug 2009 16:07
Atrašanās vietas: Latvia, Riga

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 20 Jan 2011 22:10

tepat forumā bija minēts saits, kurā openstreetmap kartes varēja ģenerēt (http://garmin.na1400.info/routable.php). Vēl var meklēt iekš www.noeman.org
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 21 Jan 2011 13:59

Iesaku pamēģināt OpenStreetMap, Stokholmā vajadzētu visam būt kārtībā. OSM lielākais pluss ir tāds, ka tur var būt iekšā visādi remontdarbi un citas aktuālas izmaiņas. Protams, tik pat labi, tas var nebūt :-)
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildētlietotājs Chirix pievienoja 29 Nov 2011 14:29

Vasarā bijām aizbraukuši uz Stokholmu gan cita mērķa dēļ, bet kamēr dāmas ķemmēja veikalus es paķemmēju dažus slēpņus.
Urban Birdhouse (http://coord.info/GC12WJT) bija pirmais manā sarakstā un dienas laikā paņēmu bez īpašām problēmām. Paveicās, ka esmu gara auguma un tieši lietus sāka līt, tādēļ mugleri galīgi nepievērsa man uzmanību.

Changing of the guard (http://coord.info/GC1DBG5) patika urbānajam slēpnim neierasti liels konteiners un var samainīties ar mantiņām. Trekabļiem un citām vērtīgām lietām gan laikam nav īpaši droša vieta (šobrīd arī konteiners pazudis). Uzjautrinājos, ka konteinerī atradās daži Rīgas e-taloni.

Stokholm Spring (http://coord.info/GCG4KQ) it kā nekas īpašs, bet man patika slēpšanas veids, kurš ir asprātīgi iehintots jau pašā nosaukumā. Šis ir vienīgias no Stokholmas slēpņiem, kas man sagādāja izaicinājumu, bet nu otrajā reizē padevās.
Chirix

Atbildes: 21
Pievienojies: 25 Mar 2010 15:20

Atbildētlietotājs GA89 pievienoja 18 Feb 2013 13:53

23.02 kuģoju uz Stokholmu, jautājums par slēpņu dabūšanu iekš GPS, jākačā pa vienam no geocaching.com? Ja nav premiums tad iekš GPS iekačāsies tikai minimāla info?
GA89

Atbildes: 66
Pievienojies: 05 Jun 2012 16:35

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 18 Feb 2013 14:12

Vienmēr ar kādu Premium var sarunāt, lai uztaisa tev to GPX failu
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildētlietotājs GA89 pievienoja 18 Feb 2013 15:28

Būtu jau forši :)
GA89

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 18 Feb 2013 16:13

968 aktīvi tradicionālie/virtuālie/Earthcache slēpņi 11 km rādiusā.

https://dl.dropbox.com/u/220240/tmp/106 ... ckholm.zip
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildētlietotājs GA89 pievienoja 20 Feb 2013 20:24

Paldies! :)
GA89

Atbildētlietotājs Pikis_un_Stikis pievienoja 29 May 2013 11:47

Maija vidū, ar prāmi bijām iegriezušies Stokholmā.
Bijām tādi "saguruši", taču tika izmests neliels loks pa pilsētu.
Kopā 17 atrasti slēpņi. Visi pārvarā magnētiskie - fotofilmiņas, un nestandarta konteineri.
Atrast var ļoti viegli un ātri - viegli savākt arī tur, kur vairāk cilvēku apgrozās (pietupies lai sasietu kurpi, piesēdi uz soliņa, u.t.t.).

Ieteiktu appmeklēt šo slēpni, patika nestandarta risinājums, turklāt šobrīd tam ir 518 favorītpunkti: Strandvägen
Vēl netālu no ostas termināļa ir pavisam vienkāršs un ātrs T5 slēpnis, kur nav nepieciešams nekāds ekipējums: Urban Climber
Lietotāja avatārs
Pikis_un_Stikis

Atbildes: 18
Pievienojies: 12 Apr 2013 12:03

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 08 Oct 2015 21:19

Rītdien dodos uz Zviedriju, nez vai slēpņošanai būs laiks, bet pētot pilsētu, kur jāiegriežas, ievēroju ļoti interesanti izveidotu slēpņu sēriju. TAS ir jāredz:
https://www.geocaching.com/map/#?ll=59. ... 44286&z=12
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21

Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 00:49