Ienākt

Ženēva, Šveice

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

Ženēva, Šveice

Atbildētlietotājs zais pievienoja 24 Oct 2008 15:59

Te atkal būs mani iespaidi par šo savādo zemi, kur runā velnsviņzincik valodās. Šoreiz vairs ne par "draudziņiem", bet par kešiem vispār. Kaut arī kešu pilsētā un tās tuvākajā apkārtnē ir ļoti maz, iepriekšējās reizes kešojot, šķita, ka viss ir o.k. un par kvalitāti var neiespringt.
Tomēr pēc vakardienas es tā vairs nevarētu teikt. Devos vienā no virzieniem, lai paņemtu vienu multi un vienu traditional. Pa tumsu, kā jau latvieši to dara.
Par multi GC13385 - īss, viegls, tehniski nesarežģīts, bet...saturs burciņā, stašnote no slapjuma jau izjukusi, logbuks knapi lietojams. Maintenance, kaut ieprikš jau prasīta, nav veikta. Slēpnis pašā pilsētā, izlicējs ar pusotra gada stāžu un izlicis tikai šo vienīgo slēpni. Atradis gan arī tikai 30+.
Otrs slēpnis GCPK1E - Latvian style, upmalā pie koka. Arī burciņa, arī viss slapjš vēēēē....Maintenances nepieciešamība jau ielogota pirms gandrīz 2 mēnešiem, a nekā. Izlicējs savu 3 gadu kešošanas laikā arī ir izlicis tikai šo vienu slēpni, atradis kādus 25.
Ko lai secina? It kā jau vairākums slēpņu ir labāki, bet, ja šie tiek ņemti kā pirmie slēpņi - iespaids par valsti veidojas diezgan sūdīgs.
Tas, protams, ir mans subjektīvais viedoklis, kas nekādi neataino mana darba devēja, manas dzīvesvietas pašvaldības, ne arī Latvijas valsts pozīciju minētajā jautājumā :D
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Re: Ženēva, Šveice

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 24 Oct 2008 16:03

a tu paskatijies, kad šo kešu īpašnieki ir atraduši pēdējos slēpņus? Es minētu, ka viņi ir pametuši geocaching nodarbi pirms kāda laika un vairs ne izliek, ne arī meklē slēpņus...
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 24 Oct 2008 16:18

gincha rakstīja:a tu paskatijies, kad šo kešu īpašnieki ir atraduši pēdējos slēpņus? Es minētu, ka viņi ir pametuši geocaching nodarbi pirms kāda laika un vairs ne izliek, ne arī meklē slēpņus...

Šādā gadījumā, izjūtot kaut nelielu atbildības sajūtu, var palūgt citiem savus slēpņus adpoptēt, savukārt, ja tas nenotiek, tad arhivēt.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs zais pievienoja 24 Oct 2008 23:22

Vakara papildinājums, jeb jaunākās ziņas. Tikko atgriezos pēc vēl viena keša apmeklējuma (GCQ33B).... Analoģiski - vissirslikti.ch. Kastei vāks saplīsis, noslēpts ezermalas krūmos iekš diviem polietilēna maisiem. Tur, protams kondensāts tā, ka maz neliekas. Kastē arī viss mitrs, papīri tādi, ka knapi logu ierakstīt. Bēdīgi. Izlicējs ir gana aktīvs kešotājs - ap 200 atradumiem, vairāk par 200 trakabļiem, kā arī pats vēl palaidis dzīvē 19 gab., beidzamo reizi ielogojies gc.com šodien. Par keša maintenances nepieciešamību ziņots jau 27.augustā...

Par iepriekšējiem kešiem runājot - viens izlicējs ir bijis ielogojies šodien, savukārt otrs nav izrādījis aktivitātes kopš 26.augusta, taču viņa profilā ir visai ambicioza informācija, ka viņš kešo vienmēr un visur...
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 28 Jun 2011 09:45

Šveicē daudzās vietās esmu redzējusi foršus konteinerus no IKEA-jau ar iestrādātu spēcīgu magnētu.
https://lh6.googleusercontent.com/-iBQJ ... %2B125.JPG
Vispār slēpņu kvalitāte iepriecināja. No 10 atrastiem slēpņiem tikai 1 bija tāds, ar piebildi sh*t. Un no slēpņiem izzvejota naudiņa arī labi noderēja nabadzīgiem Latvijas tūristiem ;;)
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildes: 469
Pievienojies: 23 Feb 2009 15:56

Atbildētlietotājs juzins pievienoja 04 Jul 2011 16:10

Kā tiko atgriezos no Šveices pilsētiņas Friburgas (Fribourg). Nedēļas laikā apstaigāju 6 tuvākos. Found/DNF 2/4 Secinājums:
- Hintu vārdnīca vai vietējo valodu tulks ir nepieciešami, jo angļu valodu neviens nemīl
- Uzdot precīzas koordinātes nav stilīgi (abiem atrastajiem kādi 15m nost)
- Ir daudz vietas, kur izpausties, bet laikam šī nodarbe konkrētajā apgabalā nav populāra.

Kopumā visi trīs (viens Cīrihes lidostā) atrastie atstāja normālas vidējas kastes iespaidu.
Attēls
Lietotāja avatārs
juzins

Atbildes: 172
Pievienojies: 19 Jul 2010 23:27
Atrašanās vietas: Rīga

Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 2 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 2 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 02:22