Ienākt

Austrija

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

Austrija

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 30 Dec 2008 20:43

Pabiju Austrijā, Kaprunā paslēpot. Protams, tas tika apvienots ar pāris ģeoatradnēm.

Vispārējais iespaids diezgan labs. No 3 atrastajiem micro tikai viens bija filmas bundža, mani tas priecē, jo filmu bundžu vienveidība ir viens no iemesliem, kāpēc man micro nepatīk. (Ja nu kādam interesē - pārējie iemesli ir neparocīgie logbuki un iespēja tādu micro iebāzt dajebkur bez kādas izdomas.) Abi pārējie bija speciāli pielāgoti vietai, kur tie atrodas, līdz ar ko arī attaisnoja savu micro būtību.

Pieminēšanas vērts - slēpnis Kitzsteinhorn, pirmkārt tādēļ, ka izdevās noraut FTF, otrkārt tādēļ, ka tas atrodas kustībā - vienā no trošu lifta gondolām. Sanāca par pacēlāju sistēmām uzzināt šo to vairāk, stāvot un gaidot īsto gondolu var visu labi izpētīt. Gondola skaitās 16 vietīga, ārkārtīgu kāsēšanu panācu, ka tajā līdz ar mani ieremsās tikai vēl 4 cilvēki. Laikam potēti. Tā mēs braucām līdz gala stacijai un es izlikos, ka taustīties zem beņķa tajā pašā laikā skatoties tālēs ir tikai normāli. Galā viņi protams izkāpa, es beidzot paliku viens un tad jau uz vēdera lodājot pa gondolas grīdu atradu bez problēmām :)

Neviens no atrastajiem 6 slēpņiem nebija novietots bezjēdzīgā vietā, kas ārzemēs priecē.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Re: Austrija

Atbildētlietotājs rakatani pievienoja 24 Sep 2009 00:25

Pēc pāris nedēļam plānojas izbrauciens uz Vīni, varbūt kādam ir nācies tur pabūt un var ieteikt kas un kā.
Vē viena problēma ir karte - šajās lietās esmu pilnīgs dunduks, gudrie cilvēki palīdziet! Vajadzīga Austrijas un Slovākijas (arī Bratislava tiks ņemts priekšā) karte, kuru nesāpīgi varētu iedabūt Magelānā.
rakatani

Atbildes: 14
Pievienojies: 26 Aug 2009 09:34

Atbildētlietotājs Marcipans7 pievienoja 30 Oct 2011 20:48

steidzami vajadzīgs Vīnes gpx failiņš, varbūt kāds var izlīdzēt. marcis_andersons@inbox.lv paldies jau iepriekš..
Marcipans7

Atbildes: 27
Pievienojies: 22 Nov 2010 16:36

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 30 Oct 2011 21:33

Nosūtīju;;
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Atbildētlietotājs Marcipans7 pievienoja 30 Oct 2011 23:12

liels, liels paldies...
Marcipans7

Atbildes: 27
Pievienojies: 22 Nov 2010 16:36

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 06 Sep 2013 20:24

Nu saņēmos kko uzrakstīt sakarā ar slēpņošanu austrijā!
Nu kopsavilkumā tika atrasti 39 slēpņi ar ko es domāju ka tas ir diezgan labs rezultāts:)
īpaši nepatika slēpņi kas ir pilsētu centros, jo tur kā parasti logbuki bija pilni un galīgi saņurcīti! Bet kā izbrauc no pilsētas tā uzreiz ļoti labas lielas sakoptas kastes! Vienā uzreiz dabūju 3 ceļotājus kuri jau labu laiku uzturās latvijā:) Bet ar tiem pilsētniekiem mūsu Gasteinas ielejā(mūsu apmešanās vieta) precīzāk Bocksteina Haus Dixer (tur ir austriešu latviešu viesu māja! iesaku apmesties ja sanāk!)! Tur visi slēpņi apkopti un logbuki pustukši! Uzreiz prieks tādos ierakstīties :)
Vēl bijām Salzburgā, Krimlā, Kitzsteinkornā(žēl ka vairs nav slēpņa kurā FTFu dabīja pēteris! :( ) Zell am sea un kaprunā. īpaši nekādi tur izpildījumi nebija vismaz Rīgā prieks meklēt jukis&prusak un niknā kāmja slēpņus kā arī citas kastes, jo tie būs vnm forši, bet te pārsvarā Park&grab ar ko es īpašā sajūsmā nebiju! Gaidīju kko vairāk kā jau no ārzemiešiem! :D
Bet ja to visu neskaita tad BIJA FORŠI!!!
ROLEEKSTOOZ

Atbildes: 228
Pievienojies: 10 Apr 2013 15:47
Atrašanās vietas: Latvija, Jēkabpils, vīpe

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 06 Sep 2013 20:27

emmm kad nebūs slinkums es ielikšu dažas bildītes!
ROLEEKSTOOZ

Atbildes: 228
Pievienojies: 10 Apr 2013 15:47
Atrašanās vietas: Latvija, Jēkabpils, vīpe

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 09 Sep 2013 21:47

Arī pabraukāju tajā galā, vairāk atpūšoties ar ģimeni, mazāk slēpņojot, pirmā pieredze slēpņojot Rietumeiropā.
Kopumā sajūsmā nebiju, sapratu, ka Latvijā slēpņiem laikam tomēr ir visumā augsta kvalitāte. Pamatā visās apdzīvotajās vietās 1000 slēpņi sanāca lielākais 15 kilometru rādiusā. Daudz. Grūti pareizi visu salādēt Garmin. Toties izvietoti pilnīgā bezjēgā bez apskates objektiem, lielākoties ļoti vienkārši un vienveidīgi noslēpti, 80% ar pilnām viesu grāmatām, 80% gadījumu viss apraksts tikai vāciski, reti kur ir angliskie hinti. Kvantitāte ir, bet kvalitāte ir zema. Statistiku pat necentos vākt, vadījos vairāk pēc principā - atrast slēpni, kas veltīts katram apskates objektam, uz kurieni braucām.
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 20 Sep 2017 12:14