Ienākt

EE - Igaunija, Eesti, Estonia

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

Re: EE - Igaunija, Eesti, Estonia

Atbildētlietotājs lodzis pievienoja 06 Feb 2011 12:43

Igauņu eventa laikā http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... f670b8b1c7
tiks kronēts Igaunijas 2010. gada labākais slēpnis. http://coord.info/GC2AZWM
22 atradēju logi.
Lietotāja avatārs
lodzis

Atbildes: 347
Pievienojies: 07 Nov 2009 22:14
Atrašanās vietas: Pitrags, Demene

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 06 Feb 2011 15:14

lodzis rakstīja:Igauņu eventa laikā http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... f670b8b1c7
tiks kronēts Igaunijas 2010. gada labākais slēpnis. http://coord.info/GC2AZWM
22 atradēju logi.

Piebildīsim arī, ka šis "gada labākais slēpnis" pašlaik nemaz nav aktīvs ... :ymapplause:
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildes: 613
Pievienojies: 16 Apr 2009 23:35
Atrašanās vietas: Bērzpils

Atbildētlietotājs mptk pievienoja 22 Mar 2011 17:19

Tikko bijām Viljandi. Novērojumu dabā (aktīvi slēpņi nav atrodami) gan neesam salīdzinājuši ar geopeitus.ee, bet nu nekādi nepamet sajūta, ka GC lapā necik aktuāla informācija nav. Un slēpņu veids arī interesants - pilsētā ir ~50:50 mistērijas/multi. Reāli - viena (tīri laba) mistērija ar mājasdarbu. Visas pārējās tieši tādas pašas, kā pārējie 1-pakāpes multi. Aizej kaut ko apskaties, izrēķini koordinātes un ej pēc slēpņa...
Attēls
mptk

Atbildes: 12
Pievienojies: 27 Sep 2010 17:25
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Valkira pievienoja 31 Aug 2011 15:25

Biju Vīlandē 2 dienas. Mērķis- apmeklēt draugus no skolas.
Rezultāts 11 slēpņi, visi atrasi.
Man Vīlandes un apkārtnes slēpņi ļoti patika. Viņi ir vienkārši, labās vietās, kārtīgi un pateiciīgi tūristiem. Es atradu un paskatīju vairākas vietas, kurās es nebiju bijusi iepriekšējo vizīšu laikā (read: pre- geocaching no life)
Atrastie slēpņi:
1) Anrep's Lion Ļoti maz apmeklēts piemineklis, kas ir ļoti skaists. Slēpni domajam meklēt naktī, bet tomēr nolēmām pagaidīt rītu. Kas bija laba ideja, jo šķiet, ka tumsā nekad neaizdomātos, kur to atrast. Kā arī hints bija very clever :P
2) Üllatus/Surprise Šis slēpnis bija uz slavenas ielas, bet nekas īsti nebija ievērojams izņemot ļoti daudzu dobu koku runda. Pie slēpņa T2 tāpēc līdu augšā kokā, kas bija vistuvāk 0 punktam, iebāzu roku dobumā, kas bija no augšas, paslīdēju (jo lija lietus un viss bija glums) un paliku karājoties ar roku dobumā. Man bija ādas jaka, roku nesalauzu, bet bija melna apmēram vel nedēļu. Kā arī es pazaudēju savu pulksteni. bet kastīti citā dobumā atradu. man pēc latvieša saprašanas tas nebija T2...
3) Lastepark Bērnu laukums. Ļoti skaists parks ar ļoti skaistu strūklaku, kā arī visforšākais konteineris kādu es biju atradusi. Ne vislabāk noslēptais, ne vislabak noformētākais, bet vnk visforšākais konteineris.
4) Varese Te pavērās ļoti skaists skats. + Bez mana igauņa palīdzības es būtu lādējusies par hinta stulbumu. Kā arī te es iekāpu kakā. Ilgi lamājos.
5) Vana Veetorn/Old Water Tower Šis bija mazliet "dissapointing" slepnis tā prastuma dēļ, bet tornis bija lieliska vieta, kur uzkāpt un vērot visu pilsētu un uzzināt par tās vēsturi. Labs punkts, ne pārāk labs kešs.
6) Narrow rails / Kitsad rööpad Nomētēts piemineklis šaursliežu dzelzceļam. Igaunis, kas tur bija nodzīvojusi (Vīlandē) visu dzīvi nebija to apmeklējis. ļoti patika. Slēpnis viegls, bet vieta apmeklēšanas vērta.
7) Pärlid sigade ees/Pearls before swine Šis kolosālais slēpnis bija eleganti un kārtīgi noslēpts tieši uz cūkju fermas robežas. Smaka un skats lieliski, kā arī labi uzzināt, kas piesmako apkārtni tik ļoti karstās dienās.
8) Linnuse Piemineklis igauņu nacionalā muzeja pamatlicējam. Skaists akmens, un ļoti kārtīgs mazs slēpnītis. ļoti novērtēju, ka tādās cilveku gandrīz aizmirstās vietās tiek ielikts slēpnis. Atmiņa vismaz pilnībā neiznīkst. Izpildījums nepatika, bet doma bija aizkustinoša.
9) Riidaja chapel Ļoti skaista kapella, aizgājām tur tieši svētdienas rītā, dievkalpojuma laikā. Cilvēki dzied, mēs pa kapiem šiverējām. Bija patīkama gaisotne, slēpnis liels, bet ne pārāk apkopts. Kā arī reti apmeklēts. Žēl, jo vieta ir skaista, apmeklēšanas vērta, ja gribas pastaigāties skaistā apkārtnē.
10) Helme castle Ļoti asprātīga mistērija- kurā bija kā no testa jāizvēlas īstās koordinātes. Pastaiga skaista un ļoti labi apvienojams ar pikniku, vesturi un HE-stash / HE-aare. Slēpņa autori ir krievi, aks sākumā mani gandrīz atbaidīja meklēt to slēpni (un es pat nezinu kāpēc... :( ) bet izrisinot vieta bija ļoti laba, konteineris ļoti kārtīgs un logbuks krievu valodā un ļoti detalizēts. Ļoti profesionāli noformēts slēpnis. Viennozīmīgs must-take on the way.
11) HE-stash / HE-aare Tā runā, ka vecākais slēpnis Igaunijā. Viņs bija meža vidū, bet diezgan pamanāma slēpņotāju taciņa noveda mūs tieši pie slēpņa. Atlika tikai izcelt.

Kopumā man ļoti patika, patika daudz vairāk kā foto-filmiņu galvaspilsēta Stokholma, un daudzi slēpņi Rīgā. Ieteiktu izbraukāt, ja ir velme vasaras dienās vēlme apskatīt igauņu laukus un pieminekļus.
Valkira

Atbildes: 15
Pievienojies: 17 May 2011 10:14
Atrašanās vietas: Riga

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 31 Aug 2011 15:48

Gatis tādā pat veidā kā iepriekšējā logā varētu psastāstīt par 120 atrastajiem slēpņiem 22 stundu laikā Oslo :D
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildes: 606
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:02
Atrašanās vietas: Jelgava

Atbildētlietotājs Valkira pievienoja 31 Aug 2011 16:35

To tikai Norvēģijas saitē un ar kādu "collapse text" komandu :D
Valkira

Atbildes: 15
Pievienojies: 17 May 2011 10:14
Atrašanās vietas: Riga

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 01 Sep 2011 09:58

sominens rakstīja:Gatis tādā pat veidā kā iepriekšējā logā varētu psastāstīt par 120 atrastajiem slēpņiem 22 stundu laikā Oslo :D

Nav jau tik traki. Par daudziem atceros tīri labi un varētu arī ko pastāstīt, bet, kā redzi, es neesmu liels rakstītājs :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 01 Sep 2011 12:06

sominens rakstīja:Gatis tādā pat veidā kā iepriekšējā logā varētu psastāstīt par 120 atrastajiem slēpņiem 22 stundu laikā Oslo :D

Šis ir absolūtais Latvijas rekords? Būs uz ko tiekties.
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 01 Sep 2011 13:04

airavs rakstīja:

Šis ir absolūtais Latvijas rekords? Būs uz ko tiekties.

Nav gan... Ja skatās 24h laikā, tad man ir pāri pa 150. Vienas kalendāra dienas laikā man ir 130. b-)
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Atbildētlietotājs martinello pievienoja 01 Sep 2011 13:53

OFFtopiks - iespējams , ka tie ir Norvēģijas vai Kanādas rekordi, kāds sakars ar Igauniju?
un vispār vajadzētu Attēls topiku, kur pastāstīt par sasniegumiem un citiem lieliem notikumiem! :D
apdrošināšana
atlaides kods ZW9742 polise24.lv

Attēls

Attēls
Lietotāja avatārs
martinello

Atbildes: 267
Pievienojies: 22 Aug 2008 17:39
Atrašanās vietas: Mangaļsala

Atbildētlietotājs mika pievienoja 27 Mar 2013 15:54

Tallinā ir kādi izteikti urbāni slēpņi ar kāpšanu un līšanu (ne vairāk kā 3 zvaigznes tobiš, kur nav nepieciešams papildus ek.) kaut kur? Vai tādi kas izvietoti pamestās stroikās uz ar labiem skatiem no jumta?
Sāku šķirstīt cauri slēpņus un daudziem i nemaz nav bildes + no bing kartes grūti izspīpot, vai slēpnim ir kāds PVN un action vai nav..
Varbūt kādam ir kād' lab' rekomendācij? ;) Pagaidām pieķeksēju Silver snakes GC296Z9 .
Lietotāja avatārs
mika

Atbildes: 45
Pievienojies: 28 Dec 2008 00:47

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 28 Mar 2013 14:28

Cik man ir nācies saskarties, tad šis ir vienīgais Tallinas tuvumā urban explorerim interesantais slēpnis.
http://coord.info/GCTCKP

Vismaz Tallinas, Vīlandes, Tartu un Pērnavas rajonos nav novērota aizraušanās ar rāpšanos pamestās būvēs. Drīzāk ieliek purva laipas galā (vai arī bez laipas) un špago pakaļ.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs mika pievienoja 30 Mar 2013 18:40

Ffffuuuu, ja man būtu mašīna. :D
Ārprāts, Tallinā nav pat tiltslēpņi! #-O
Un daži apraksti (ieskaitot tevis minēto) kapā - angliski jau neiedomājas hintu uzrakstīt :D kad pirmo reizi sen atpakaļ lasīju atsauksmes par igauņu slēpņiem, likās ,ka tas tikai kaut kāds slēpņotāju radīts mīts...
Lietotāja avatārs
mika

Atbildes: 45
Pievienojies: 28 Dec 2008 00:47

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 01 Aug 2013 10:47

Rekomendēju šo - Kullapalavik/Goldrush - http://coord.info/GC1V4VQ
:D
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Atbildētlietotājs quod pievienoja 09 Oct 2013 21:28

Vai kāds ir izmantojis igauņu čekeri (geokontroll), kas atrodams slēpņu aprakstos geopeitusā?
quod

Atbildes: 1
Pievienojies: 26 Dec 2010 15:42

Iepriekšējais

Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 02:28