Ienākt

Slēpņi AAE

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

Slēpņi AAE

Atbildētlietotājs carlosinos pievienoja 16 Nov 2010 13:44

Ir kādam sanācis slēpņos Emirātos? Būs tāda iespēja decembrī uz turieni aizbraukt, varbūt kāds var dot kādu labu padomu vai norādi kā kādu atrast? :)
Attēls
carlosinos

Atbildes: 24
Pievienojies: 21 Apr 2010 17:59
Atrašanās vietas: Sigulda

Re: Slēpņi AAE

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 16 Nov 2010 14:39

Tieši AAE nēesmu bijis, bet esmu bijis dažās kaimiņvalstīs. Slēpņi tādi paši kā lielākoties pasaulē. Vienkārši, ņem un meklē... Domāju ka arī AAE ir tāpat.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs prusux pievienoja 17 Nov 2010 16:17

AAE varētu būt tāpat kā igaunijā.. katrs otrais slēpnis koka zaros/saknēs..

.. :))

Piemēram uz ātru roku apskatoties šie izskatās izcili!! Katram sava odziņa! un tiešām interesantās vietās!

http://www.geocaching.com/map/default.a ... zm=17&mt=h
Life is too short to search for a shitcache
prusux

Atbildes: 315
Pievienojies: 17 Apr 2009 16:00
Atrašanās vietas: teika

Atbildētlietotājs mariszv pievienoja 20 Nov 2010 20:32

Mana slēpņošanas pieredze ir sākusies tieši AAE.
Tāpēc mans viedoklis varētu būt ne visai objektīvs ;)
Jo viss kā ar reizi likās jauns un interesants.

Turienes slēpņiem, cik es novēroju ir viena laba īpašība - tie nekad nav slapji. Pat ne mitri, ko Latvijas slēpņiem bieži var pārmest.
Daļa no tiem, ko es atradu bija magnētiskās nano bundžiņas.

Tuksnesī viens otrs slēpnis ir pazudis (vismaz daži no tiem,kuriem gribējās piebraukt klāt ar 4x4 netika atrasti). Pieļauju, ka vēja un smilšu rezultātā. Ir vērts reizēm paskatīties uz pēdējajiem logu datumiem... Galvenais nenorakies ar džipu :-\ un lai ūdens daudz.
Rāpjoties vienā smilšu kāpā, šķiet ar karstajām smiltīm, apdedzināju savas sandalēs ieautās plikās pēdas.

Kas man no tā visa patika VIS...?
Nu tuksneis laikam.
Moreeb Dune aka Scary Mountain (GC1VCRJ) - smilšu čupa kā Gaiziņš :D

Vēl šiten tāds GC1GXQY, ko neviens pēc mums nav ielasījis - tur man pirmais TB bija

Lai būtu pabijis visos 7 emirātos un saprastu, ka viss tur nav tikai Dubaia
var paskatīties uz šo sēriju (es gan tiki dažus paņēmu, bet dažam pabraucu garām...):

Abu Dhabi Promenade, GC1BXCK
Dubai Promenade, GC1BXPY
Sharjah Promenade, GC1BZ2X
Ajman Promenade, GC1BZ3H
Umm al Quwain Promenade, GC1CZ3R
Ras al Khaimah Promenade , GC1C23V
Fujairah Promenade , GC1C9V7
UAE Promenade, GC1CFAY

Noteikti tajās lielajās pilsētās ar daudz ko interesantu var sameklēt...
mariszv

Atbildes: 66
Pievienojies: 20 Nov 2010 19:59

Atbildētlietotājs lamarta pievienoja 19 Dec 2010 11:49

UAE dažas kastes esmu ņēmusi (Fujeirah, Sharjah): ārpus pilsētām, kastes gandrīz visas ir akmeņos iekrautas. Ar kokiem te švaki, durstīgi krūmi pārsvarā. Pie dažām kastēm labi, ka vēl ir ko apskatīt, bet pāris ir tādas: "apstājos pačurāt, da i kasti ieliku" tipa - ceļmalā, nekā nav un viss piedrazots. Minētā Promenāžu sērija no Camel Master varētu būt laba, jo viņš liek slēpņus smukās vietās.
Lietotāja avatārs
lamarta

Atbildes: 29
Pievienojies: 19 Aug 2009 00:39

Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 2 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 2 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 02:22