Ienākt

TR-Turcija

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

TR-Turcija

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 24 Apr 2011 15:35

Esmu nedēļu pavadījusi relatīvi siltajā Pretīgo_saldumu_zemē. Tā kā "atpūsties pie jūras" es nemāku, kopā bija nobraukts apmēram 1300 km pa Turcijas ceļiem un neceļiem un, protams, arī kada kaste pa ceļam patrāpījās.
Īpaši neiespringu, pa nedēļu atradu 11 slēņus. Maz, bet jāņem vērā, ka arī kopumā valstī slēpņu nav daudz. Antālijas centrā, kur es dzīvoju ( pilsēta lielāka par Rīgu), ir tikai 1 slēpnis un arī tas virtuāls. Pocket querry atlasīja tikai 190 slēpņus 250 km rādiusā.
No 11 atrastiem slēpņiem 4 bija Earth cache, pārējie- traditional. Vietējo starpā slēpņošana, laikam, nav populāra. Vienam no Earth cache izdevās negaidīti dabūt FTFu, kaut gan tas bija izveidots 2 nedēļas atpakaļ.
Traditional- pārsvarā bija "box under stone pile". Kvalitāte- zem vidēja līmeņa, es teiktu. žēl, jo apskates objektu Turcijā tiešām netrūkst. Apskatot vietējos senos tiltus un graustus, mani pārņēma skaudība. Kādu slēpni dažs labs varētu izveidot par seno laiku ūdensvadiem un akveduktiem, piemēram! O:-)
Koroče, ja brauksiet uz Turciju, tad katrs paņem pa akmenim līdzi.. 100 slēpņotāju aizbrauc atvaļinājumā, un varēsim salikt Latvijā, piemēram, seno romiešu dambi vai kādu templi! :D
Bet ja nopietni, kā mērķi slēpņošanai Turciju es nerekomendēju. Viss ir neprātīgi dārgi un bezjēdzīgi, kaut gan vietām ļoti skaisti.
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildes: 469
Pievienojies: 23 Feb 2009 15:56

Re: TR-Turcija

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 18 May 2011 03:08

Varbūt ne īsti par tēmu, bet man gan turku saldumi ļoti gāja pie sirds. Sevišķi cukuraini sīrupainie un rožu džems.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Re: TR-Turcija

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 18 May 2011 08:05

Par rožu džemu piekrītu!
Labprāt arī iemācītos to vārīt, bet ar rozēm ir pašvaki.. :-?
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildes: 469
Pievienojies: 23 Feb 2009 15:56

Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 02:37