Ienākt

UK slēpņi

Pieredze un jautājumi par kešošanu ārzemēs. Vēlams topika nosaukumā norādīt attiecīgo valsti vai reģionu.

UK slēpņi

Atbildētlietotājs egoist pievienoja 21 Sep 2008 23:34

Novembra sākumā braucu padzīvoties pa Liverpūli... ir kāds tur kaut ko meklējis?
Attēls
Lietotāja avatārs
egoist

Atbildes: 34
Pievienojies: 27 Aug 2008 16:09

Re: UK slēpņi

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 28 Oct 2008 12:17

Rīt došos uz Liverpūli. Nezinu, vai sanāks arī pakešot, mēģināšu gan. Pēc tam varēšu padalīties pieredzē.

Tīklā atradu šādu ierakstu:
"if ever in Liverpool uk (and if you are a Beatles fan
check penny lane GC145BM
and strawberry fields GC1E9Y8
and my fave (non beatles related) Queen Victoria (ohhh i say) GC18WEZ one of Liverpool's many kept secrets.. "
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildes: 241
Pievienojies: 21 Aug 2008 11:10

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 04 Nov 2008 15:28

Pašā Liverpūlē ir diezgan maz slēpņu. No vienas puses labi, jo nav jāveic atlase.
Man nebija iespēja daudz laika veltīt slēpņošanai, tāpēc atradu tikai 3 slēpņus no 5 meklētajiem.

Visi, kurus atradu bija interesanti. Īpaši šie divi:
GC10MYV
GC1570W

Meklēju, bet neatradu
GC1GKM6 - nevarēju iedomāties, kāda varētu būt hinta jēga.

GC15G8K - slēpnis pie Liverpūles universitātes. Divas reizes tur biju un meklēju, bet nekā. Toties otrajā reizē, meklējot svētdienas vakarā, kad blakus ēka notika diskotēka, slēpņa vietā atradu marihuānas paciņu...

Vēl dažus slēpņus atradu arī Mančesterā. Tur to ir daudz vairāk un interesantās vietās.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildētlietotājs egoist pievienoja 13 Nov 2008 00:23

Laika nebija ļoti daudz un lielais vējš darīja savu, tapēc tika savākti tikai 3 punkti - GC15Q78
SuperLamBanana
Attēls
GC1570W Turning The Place Over
Attēls
GC18WEZ Queen Victoria (Ohhhh i say)
Attēls

, 4tais GC1GKM6 whiskey on sunday ko meklējām izrādās bija izpostīts. 5to Liverpools musical links līdz pusei atrisinājām, bet tālāk vairs nebija spēka!
Attēls
Lietotāja avatārs
egoist

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 13 Nov 2008 00:53

Žēl, ka nepameklējāt arī Liverpool University kešu. Tā arī nav skaidrs, vai tas joprojām tur ir. Varbūt jums būtu izdevies atrast. Interesē, jo es droši vien drīz atkal turp došos.

Starp citu, tad, kad vēl tas Whisky on a Sunday bija vietā, bet es to neatradu un nesapratu hintu, saņēmu paskaidrojumu, ka hints "Not on Sunday" nozīmē ""don't get Stoned on Sunday" The cache is
in a small stone".
Un "stoned" sinonīms ir "drunk" - piedzēries.
Nu tādu hintu man nekādā ziņā nebija izredzes saprast.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildētlietotājs egoist pievienoja 14 Nov 2008 01:13

dcdace rakstīja:Žēl, ka nepameklējāt arī Liverpool University kešu. Tā arī nav skaidrs, vai tas joprojām tur ir. Varbūt jums būtu izdevies atrast. Interesē, jo es droši vien drīz atkal turp došos.

Starp citu, tad, kad vēl tas Whisky on a Sunday bija vietā, bet es to neatradu un nesapratu hintu, saņēmu paskaidrojumu, ka hints "Not on Sunday" nozīmē ""don't get Stoned on Sunday" The cache is
in a small stone".
Un "stoned" sinonīms ir "drunk" - piedzēries.
Nu tādu hintu man nekādā ziņā nebija izredzes saprast.

Hintu mēs arī nekā nesapratām, un Universitāti nepaņēmām tapēc ka laika nepietika... bet es vel tur atgriezīšos... skaista pilsēta..
Attēls
Lietotāja avatārs
egoist

Atbildētlietotājs BuZZbKa pievienoja 17 Mar 2010 12:04

Būtu jauki, ja dcdace atrastu nedaudz brīva laika un padalītos ar saviem iespaidiem arī par Mančestras slēpņiem. Un ne tikai slēpņiem btw. Domāju daudziem tas tagad būtu interesanti. :-? Paldies jau iepriekš. :-*
BuZZbKa

Atbildes: 137
Pievienojies: 25 Aug 2008 11:43

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 18 Mar 2010 09:39

UK esmu paņēmusi dārgāko slēpni savā dzīvē. Braucām ar taksi vienos naktī no Stanstedas lidostas līdz tuvākajam earth slēpnim ( Takeley stone) , lai apciemotā valsts nepaliktu neatzīmēta uz manas personīgās geo-kartes. :)
Taksis pilnīgi noteikti padomāja, ka nēesmu pie veselā saprāta- pa tumsu, naktī braukt fočēties pie kaut kāda akmens, par kuru tur pat nezin neviens... Bet neko neteica. :)
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildes: 469
Pievienojies: 23 Feb 2009 15:56

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 18 Mar 2010 13:25

Turklāt vēl ņemot vērā, ka tas akmens visādi citādi ārēji ne ar ko dižu neizceļas tas tiešām ir smieklīgi. :D Man bija palikusi kaut kāda stundiņa vai vairāk līdz lidmašīnai, tāpēc mierīgi aizgāju ar kājām un atpakaļ.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 18 Mar 2010 14:57

A tur varēja tā mierīgi aiziet? Es nebiju redzējusi nekādus gājēju celiņus ap lidostu.
Un arī ja tie būtu-vilkties 5 km ar visiem čemodāniem nav tā labākā izprieca.
Nu jā, taksists neko nav dzirdējis par šo akmeni un ļoti brīnījās. :))
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildes: 469
Pievienojies: 23 Feb 2009 15:56

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 19 Mar 2010 15:38

BuZZbKa rakstīja:Būtu jauki, ja dcdace atrastu nedaudz brīva laika un padalītos ar saviem iespaidiem arī par Mančestras slēpņiem. Un ne tikai slēpņiem btw. Domāju daudziem tas tagad būtu interesanti. :-? Paldies jau iepriekš. :-*

Nu, par Mančestru kā par pilsētu neko diži vērtīgu nevaru līdzdalīt. Mana uztverē - pilsēta kā pilsēta :) Par pārvietošanos pilsētā neko nezinu, jo pārvietojos parasti ar riteni. Par krogiem un veikaliem vēl jo mazāk kaut ko zinu. Pārvietošanās ar velosipēdu pa pilsētu ir apmēram tik pat droša kā pa Rīgu, vienīgi stiklu uz ielām ir daudz vairāk un jāuzmanās arī no brūnajiem objektiem, kas uz ietvēm ir diezgan daudz.

Tas, kas man Mančestrā ļoti patīk, ir netālu esošie Penīni. http://en.wikipedia.org/wiki/Pennines
Pašos Penīnos gan vēl neesmu bijusi, tikai to ‘pakājē’ – ciematiņos Denshaw un Delph. Tur bija smuki.
Delph.JPG
Delph.JPG (53.55 KiB) Apskatīts 6589 reizes
Pennines.JPG
Pennines.JPG (28.3 KiB) Apskatīts 6634 reizes

Attiecībā uz slēpņiem tur ir mode likt ‘čupveida’ slēpņus. Piemēram, parku salikt pilnu ar slēpņiem ik pa 160m. Vai uz gājēju/velo celiņa saliek kādus 30 slēpņus ik pa 160-200m. Nav jau slikti, bet ir apnicīgi, īpaši braucot ar velo. Statistikas vākšanai gan labi.
Viena šāda čupveida sērija man ļoti nepatika, jo tur bija salikts pilns mežs ar mikro slēpņiem. Un pilnīgi bez kādas izdomas. Bez tam, tā kā Mančestrā gandrīz katru dienu līst, tad parkos dubļu ir ļoti daudz un meklēt mikro slēpni dubļos nav diezko iedvesmojoši.
SA400019.JPG
dublis
SA400019.JPG (40.82 KiB) Apskatīts 6553 reizes

Tas pārsvarā attiecas uz bury puddings slēpņiem, kas man personīgi iespiedušies atmiņā kā dubļaini bezizdomas mikro ar neprecīzām koordinātēm
http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... y+puddings

Daudz labāki iespaidi ir par citu sērijveida slep... slēpņu izlicēju scubaclogger
http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... ubaclogger

No tur ņemtajām ‘čupām’ man vislabāk patika BHC (Boggart parka) sērija. Jo pats parks ir jauks un, bez mikro, ir arī small un regular kastītes.
http://www.geocaching.com/bookmarks/vie ... a95dc84653

Es te spriežu tikai par Mančestras un tās apgabala (Greater Manchester) Z un ZA daļu.
Kartē redzams, ka D daļā ir ļoti daudz slēpņu ‘čupas’, bet par tām neko nezinu teikt.

Mančestras centrā ir OK slēpņi. Kā jau pilsētā – pārsvarā mikro un arī daudz nano.

Kopumā Mančestrā un tās apkārtnē ir 99% tradicionālie slēpņi. Un ļoti viegli atrodami un paņemami. Tikai daži ir kaut kā viltīgāk noslēpti, parasti pavisam primitīvi – piemēram, nolikts blakus žoga stabiņam. Graustos neviens slēpnis nav, lai gan tur graustu netrūkst, un arī nekur jārāpjas nav (vismaz man nav nācies).

Spēlņotāji tur ir maz vai arī ļoti neaktīvi.
Pēc FTF neviens neskrien. Vismaz man sanāca pavisam nejauši dabūt FTF 2 dienas pēc slēpņa publicēšanas (tradicionāls, nano, 1/1).

Jā, un no aprīļa AirBaltic atkal atsāks tiešos lidojumus uz Mančestru. Laikam jau tāpēc Buzz interesējās :)
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildētlietotājs vimba_zlobnaja pievienoja 03 Oct 2010 23:34

Tiko pamaniju lielāko Leterboxu koncentrāciju. Apnika skaitīt pie 80.mit
http://www.geocaching.com/map/default.a ... g=-2.42618
Atzūmojamies un skaitam uz augšu.
Attēls
Lietotāja avatārs
vimba_zlobnaja

Atbildes: 29
Pievienojies: 07 Jul 2009 16:50

Atbildētlietotājs Ordos pievienoja 04 Oct 2010 09:07

Heh, katrā ziņā vairāk par 500 tur ir.
Ordos

Atbildes: 27
Pievienojies: 30 Jun 2009 20:54

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 04 Oct 2010 09:24

Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atbildētlietotājs Puuce pievienoja 30 Oct 2010 00:15

Jau kadu laiku slepnoju Southamton un apkartne. :) Ir jau atrasti pari 50 un radies sads tads priekstats. Jau pirms brauksanas uz Southamtonu, apskatot slepnus GC.com, acis iekrit Southampton Parks serija.
http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... 6a4d4c32b7

Taja ir ap 40 slepniem, pasa pilseta un piepilsetas( blakus rajonos ). Apraksts visiem vienads, daudziem sakrit Terrain un hints, mainas tikai koordinates. Konteineri parsvara ir nano un micro. Principa tikai centra parkus varetu nosaukt par parkiem mana izpratne, bet parejie ir lielaki vai mazaki zalie sturisi, kur var pasedet, uzspelet futbolu, utt. Ari bernu playground ir ieklauti parku serija. :) Meklejot centra parku slepnus, ta normali nasis cirtas urina smaka. Nedomaju, ka skaistie Southamtonas parki ir tik piemizti. Starp citu, tas ir bistamakas vietas nakti!!! Lai vai ka, bet bez sis serijas, te butu stipri pliekanak.
Serijas slepni, serijas slepni... ja, tie tiesam te ir loti populari. Vel viena liela serija ir dzelzcela stacijas.
http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... 56bfa3c67b
Jasaka, ka si serija stiepjas stipri talak par Southamptonu. Ta ka visur ir noverosanas kameras, slepni parasti ir stacijas tuvaka vai talaka apkartne. Principa nav slikta serija, ari konteineri jau lielaki neka parkos.
Ir mazas serija, kuras cilveki izvietojusi, laikam, sava rajona un tas parasti ir loti garlaicigas. Nav te nekadu aprakstu par vietu, paslepts viss loti vienvedigi. Udajs viena sadala rakstija.. necitesu, bet doma bija - atradu pat isti nesakot meklet. Perfekti pateikts. Smiekligi, bet loti piegriezas.
Tikko, kad atbraucu no Latvijas, bija jau ieradums, kur rada bulta, tur tik dur. Te tas neiet cauri. Visi slepni ir sasniedzami ejot pa tacinu. Tas tapec, ka kesotaju videjais vecums ir stipri lielaks par videjo Latvijas slepnotaju vecumu. Varbut, ari cita slepnosanas kultura, ja ta to var nosaukt. Bet ari mezi un parki ir pilni ar dzelksnainiem augiem un 10m pa taisno var sagadat daudz problemas.
Pagaidam nav nacies uzkapt neviena koka, domaju, te tas ir loti eksotiski. Viena Eventa runaju ar anglu slepnotaju un vins to skaidroja ta, ka visa zeme GB pieder kadam ( nu, tapat ka LV ) vai tas ir vietejais fermeris, banka, pilsetas dome vai Elizabete... kadam ta pieder, bet atskiriba no LV, tev obligati japrasa atlauja, lai izvietotu slepni. Latvija jau ari biezi vajadzetu prasit atlauju, bet uzliek miksto, bet te pirms publicesanas tas administrators interesejas vai ir ta atlauja dota!! Vienigais iznemums ir, ja slepnis atrodas 1m no publiskas gajeju tacinas. :))
Vienigais slepnis, ko izbaudiju latviesu stila bija zem tilta. =p~

http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... a37d67efaa

Kopuma nemot, te ir tada omisu un opisu slepnosana. :( Ar loti retiem iznemumiem.
Lietotāja avatārs
Puuce

Atbildes: 175
Pievienojies: 23 Mar 2009 20:42

Atbildētlietotājs sertleris pievienoja 12 Jan 2012 03:39

Jau pirmajās dienās ierodities metos sameklēt kādu slēpniti, ir pagājis kāds laiciņš un man ir secinājums.

Pārsvarā sastopos ar micro un nano slēpņiem un tikai retais ir tiešām interesanti paslēpts . Ceru uz priekšdienām atrast ko aizraujošāku. :d

Tiesa gan slēpņoju tikai Līdsas apkārtnē un nezinu kas darās citur.
Lietotāja avatārs
sertleris

Atbildes: 1
Pievienojies: 30 Jul 2010 15:28
Atrašanās vietas: Latvija

Atbildētlietotājs IvetaZ pievienoja 12 Jan 2012 14:57

Ja Londona arī skaitās pie UK, tad par slēpņiem tur tikai vislabākās atsauksmes. Protams, ir arī kastītes aizbāztas aiz žoga stūrī, utt. Bet vairumā gadījumu tomēr izvēlētās vietas ir interesantas, apraksti plaši un uzdevumi interesanti. GPS koordinātes nemētājās un kastes vairumā gadījumu saliktas vietās, kurām var normāli piekļūt arī, ja apkārt daudz cilvēku. It kā likās, ka Londonu zinu diezgan labi un esmu daudzreiz tur bijusi, taču slēpņi parādīja šo pilsētu paaavisam citā, skaistākā un siltākā gaismā. Stpc, ļoti intesanti multi slēpņi muzejos - Dabas muzejā un apkārtējos. Gaidu pavasari, kad būs iespēja atkal ienirt tajā mutulī uz vienu dieniņu.
Lietotāja avatārs
IvetaZ

Atbildes: 177
Pievienojies: 27 Mar 2011 21:52

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 12 Jan 2012 16:52

IvetaZ rakstīja: Bet vairumā gadījumu tomēr izvēlētās vietas ir interesantas, apraksti plaši un uzdevumi interesanti. GPS koordinātes nemētājās un kastes vairumā gadījumu saliktas vietās, kurām var normāli piekļūt arī, ja apkārt daudz cilvēku.

Laikam biji citā Londonas daļā... Vienīgais, kam piekrītu ir tas, ka bija interesanti tie muzeju slēpņi.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atgriezties uz Slēpņi ārzemēs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 00:50