IenāktVirvju grupa

Šeit tiek ievetotas sarunas par pagājušiem pasākumiem un citas aktualitāti zaudējušas diskusijas.

Virvju grupa

Atbildētlietotājs Chirix pievienoja 28 May 2014 17:35

Kristaps Liepiņš atsūtīja piedāvājumu virvju nodarbībām (skat. zemāk). Pats šoreiz netieku, bet varbūt kādam geokolēģim noder. Katrā ziņā, no savas pieredzes varu teikt, ka kāpšanas nodarbības gan pie Kristapa, gan pie mūsu paša RobjaTA ir reāli noderējušas praksē ņemot terrainīgos slēpņus.
--------------

"Savulaik sazinājāmies par Geokešingu / sarežģītas piekļuves slēpņiem. Ja ir interese - aicinu apgūt virvju lietas. Virvju Grupas apmācību kursa sākums plānots pēc divām nedēļām. Tā ir iespēja apgūt darbošanos ar virvēm, mezglus, kāpšanau kokos un pa virvēm, nolaišanos pa virvēm, virvju spriegošanu u.c. Ja ir draugi, kuriem varētu interesēt šis kurss - pārsūtiet viņiem šo info, aiciniet pievienoties - kopā aizvien interesantāk! Kur vēl tādas virvju iemaņas noder? Aktīvi atpūšoties kopā ar ģimeni un draugiem, veidojot virvju šķēršļu trases sporta un piedzīvojumu pasākumos, strādājot interesantu darbu - organizējot korporatīvus pasākumus un "sporta spēles" dažāda sagatavotības līmeņa grupām...
Atgādināšu, ka Virvju Grupa plānota kā nedēļu ilgs apmācību kurss - teorija otrdienas un ceturtdienas vakarā (2x 3 stundas), prakse trešdien (3 stundas) un sestdien, svētdien visas dienas garumā (2x9 stundas). Dalības maksa Eiro 135.00 (tieši tāpat kā pagājušos gadus, Ls95.00) var maksāt arī ar pārskaitījumu no uzņēmuma, dalības maksā iekļauta arī daļēja nepieciešamā ekipējuma īre, iespēja iegādāties savu ekipējumu ar 20% atlaidi veikalos "Gandrs" un "Virsotne", mācību materiāli. Rekomendētā un minimālā obligātā personīgā ekipējuma saraksts pievienots Virvju Grupas informācijas pamatlapā: http://www.vx.lv/?DocID=1271 (skat. saiti uz Word failu lapas vidusdaļā).
Līdz Virvju Grupas pirmajai lekcijai (otrdiena, 10.06. plkst. 19:00, Pārdaugava, "Gandrs"), ar tiem, kuri piedalās šī gada kursā, vienosimies par ekipējuma lietām (iespējamā ekipējuma īre un iegāde).
Gaidu jūsu dalības apstiprinājumu (atrakstiet arī tādā gadījumā, ja kaut kādu iemeslu dēļ tomēr Virvju Grupā nepiedalīsieties, lai zinu, ko nākošajā reizē varu uzlabot šajā piedāvājumā).
Ja ir kādi jautājumi, ierosinājumi, neskaidrības, precizējumi vai vēlmes - rakstiet!
Kristaps
www.vx.lv
http://www.facebook.com/liepins.kristaps
http://twitter.com/vx_lv
Skype: liepins.kristaps
Mob.tel.: +371 29121166
Chirix
 
Atbildes: 21
Pievienojies: 25 Mar 2010 15:20

Atgriezties uz Arhīvs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma
cron
 

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 4 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 4 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi

Current time

Pašlaik ir 21 Sep 2017 00:50