Ienākt

Latvijas GPX tautai!

Navigācijas un slēpņu apstrādes programmatūra, piemēram OziExplorer, GSAK, internetā pieejamie servisi (piem., GC Vote), digitālās kartes.

Re: Latvijas GPX tautai!

Atbildētlietotājs DarkChemical pievienoja 06 Aug 2014 23:50

Sveiki, sen nav sanācis rakstīt vai meklēt kaut ko.
Tātad, rakstu šeit jo man rāda mazu nepilnību ģenerētiem gpx no gpx tautai.
Attēls
Izskatas, ka mans Locus Pro nespej ieraudzīt mazo zaļo kastīti pie parastajiem slepņiem. (GPX genērēts pirms apmēram 20-30 minūtem)

Lai pārbaudītu vai tel nav nojūdzies paņēmu martā ģenērētu gpx, lai pārbaudītu un tur viss ir kārtībā.
Attēls

Vispār jau sīkums, bet patīkamak protams būtu ja ikona būtu pareiza.

Starp citu, fialu izmērs būtiski atšķirās. Tagad ģenerētais sver 2.4 MB, bet martā ģenerētais sver 6.89 MB. Ar visiem tiem pašiem iestatījumiem. (+ tagad ģenerētajā ir ap 300 slēpņu vairāk.)

P.S. GPX tika novilts 3x. 2x no datora un vienreiz no telefona pa taisno, rezultats tāds pats.

EDIT: Tā kā imgsnack nez kāpēc neļauj man redzēt pilnu bildi, piemetu screenus pie attackment.
Pievienotie faili
Tagad.png
(38.41 KiB) Lejuplādēts 499 reizes
Marta.png
(34.23 KiB) Lejuplādēts 476 reizes
Attēls
Attēls
Attēls
Lietotāja avatārs
DarkChemical

Atbildes: 75
Pievienojies: 21 Sep 2009 15:58

Atbildētlietotājs drinkits pievienoja 08 Aug 2014 12:53

DarkChemical rakstīja:..mans Locus Pro nespej ieraudzīt mazo zaļo kastīti pie parastajiem slepņiem.

Man tieši tas pats ir ar maaloo Geocaching uz Windows Phone. Domāju, ka vaina ir aplikācijā kāda atjauninājuma dēļ, bet, ja arī Androidā problēma, tad GPS fails bojāts.

Attēls
Lietotāja avatārs
drinkits

Atbildes: 3
Pievienojies: 29 Aug 2011 18:43
Atrašanās vietas: Viļķene, Limbaži, Rīga

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 15 Aug 2014 13:07

Es biju pamanījis, to ka traditional ikoniņu rāda ne tā, pārsvarā tas ir I burts uz brūna fona, bet vienreiz bija arī zili punktiņi. Papētīju, kur tad ir problēma un visai ātri atradās. Tagad uzrakstīju workaroundu un vajadzētu būt ok. Kad tikšu kārtīgāk pie pogām, pārrakstīšu, lai viss būtu pareizi.
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs DarkChemical pievienoja 20 Aug 2014 01:23

KasparsB rakstīja:Es biju pamanījis, to ka traditional ikoniņu rāda ne tā, pārsvarā tas ir I burts uz brūna fona, bet vienreiz bija arī zili punktiņi. Papētīju, kur tad ir problēma un visai ātri atradās. Tagad uzrakstīju workaroundu un vajadzētu būt ok. Kad tikšu kārtīgāk pie pogām, pārrakstīšu, lai viss būtu pareizi.

Aizmirsu uzrakstīt, Paldies, viss tagad smuki izskatas ;)
Attēls
Attēls
Attēls
Lietotāja avatārs
DarkChemical

Atbildes: 75
Pievienojies: 21 Sep 2009 15:58

Atbildētlietotājs mariski pievienoja 12 Jun 2015 19:20

No GPX Tautai .gpx faila Nerādās hinti salasāmā veidā!!!! - mēģināju .gpx uzlikt gan GPS iekātai gan telefonam ar WP ar Maaloo Geocaching softu. Nekādas atšķirības.... :(
Vai kāds zin risinājumu?
Attēls
mariski

Atbildes: 8
Pievienojies: 12 Jun 2015 19:12

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 14 Jun 2015 22:49

Maloo Geocaching uz WP neatšifrē hintus, ja tiek ielādēts vesels saraksts Waypointos. Visērtāk vilkt pa vienam un pievienot favorītiem. Tiesa, tam vajadzīgs PM konts, citādi ļauj novilkt tikai 3 kastes dienā.
valdis.pp

Atbildes: 106
Pievienojies: 13 Apr 2014 23:35

Atbildētlietotājs mariski pievienoja 15 Jun 2015 22:53

OK, paldies.
Vēl alternatīva ir ar c:geo softu (uz Androīda) sagatavot .gpx failu no gc.com (nevajag PM kontu).
Failu ielādēt uz GPS verķa - tad rādās hinti ielādējot no viena faila un nav jāčikinās lādēt pa vienam kečam.
Attēls
mariski

Atbildes: 8
Pievienojies: 12 Jun 2015 19:12

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 14 Sep 2015 14:26

Iespējams, ka kādam var noderēt arī GPX Lietuvai:
http://ftf.lt/index.php?p=public&s=list
Nedaudz vienkāršāks, bet ja nekas Lietuvā nav meklēts, vai ir vēlme pēc konkrēta reģiona un slēpņu tipiem, tad var noderēt.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 04 Feb 2016 01:31

Diemžēl šobrīd dati neatjaunojas, es par to zinu un pasākums tiks salabots iespēju robežās ātri.
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Srodna pievienoja 10 May 2017 10:29

Vai ir iespēja kaut kā nofiltrēt tos spamotājus "beaubaft", "Exeronog" u.c. kurus tik ļoti uzbubina (uzbudina) burts "X" šajā tēmā :-?
Varbūt vajag viņiem nosūtit paciņu salvešu, vismaz virtuālo :-\
Attēls
Lietotāja avatārs
Srodna

Atbildes: 107
Pievienojies: 08 Jan 2009 16:16
Atrašanās vietas: Džugla

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 25 May 2017 11:33

Nezinu, kas viņus uzbudina tik ļoti šajā tēmā, bet joka pēc varētu tieši šo konkrētu sadaļu nobloķēt jauniem ierakstiem. GPX tautai ir pieejams.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Iepriekšējais

Atgriezties uz Viss slēpņotāja datoram

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 2 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 2 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Current time

Pašlaik ir 22 Sep 2017 05:31