IenāktProjekts - Rīgas atslēgas

Šī sadaļa paredzēta informācijai par produktiem un pasākumiem, kas saistīti ar slēpņošanu un brīvdabas aktivitātēm.

Projekts - Rīgas atslēgas

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 28 Jun 2012 20:48

Vēlos reklamēt manas māsas aktīvi organizētu projektu jauniešiem, kura mērķis ir iepazīt savu pilsētu Rīgu dažādu daudzveidīgu aktivitāšu ietvaros. Varat aktīvi piedāvāt saviem jaunākajiem brāliem/māsām/bērniem vai piedalīties paši, ja vecums atļauj. Dalība bezmaksas, jo ir domes finansējums.

Jauniešiem būs iespēja apgūt gida iemaņas, iepazīt Rīgas muzeju krājumus un lietderīgi pavadīt laiku vasaras periodā. Aktivitātes notiks vienas nedēļas ietvaros no 8. līdz 15. jūlijam. Katru dienu norisināsies pasākumi, radošās darbnīcas, praktiskās un teorētiskās nodarbības saskaņā ar programmu.

Projekta aktivitātēs aicina piedalīties jauniešus vecumā no 10 – 18 gadiem, kas dzīvo Rīgā un kurus vieno kopīga interese par savu pilsētu - Rīgu. Dalībniekiem būs iespēja noklausīties lekcijas, veikt izpētes darbus, veidot prezentācijas par dažādiem Rīgas objektiem, kopīgi apmeklēt muzejus un objektus Vecpilsētā. Projekta noslēgumā dalībnieki piedalīsies Atslēgu ballē, kur katrs rādīs savu veikumu un savstarpēji dalīsies pieredzē.

Sīkāka programma un pieteikšanās šeit:
http://www.talantupilseta.lv/aktu257lie-projekti.html

Ā, un vēl būs iespēja paņemt arī kādas kastes mācību nolūkos (apmaksāts e-talons). :)
AttēlsAttēls
udajs_16
 
Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atgriezties uz Reklāma un PR

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma
 

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 25 Sep 2017 09:01