Ienākt

Logs!

Šeit runājam par visu, kas nav tieši sasitīts ar geocaching. Informējam par citiem interesantiem pasākumiem; aprakstam ceļojumus. Spams un temati, kam citur nav vietas.

Re: Logs!

Atbildētlietotājs martinello pievienoja 31 Mar 2014 12:16

Kraanc rakstīja:
psyho rakstīja:
Tu, pirms ej/brauc/rāpo meklēt slēpni, izlasi visus logus??
Kā Tev tas var traucēt??
Marasms. :-?

Tas "traucē" man, kā slēpņa AUTORAM, nevis meklētājam. Ja es būtu gribējis lai visi to info uzreiz izlasa, tad tas nebūtu kodēts, bet gan pie slēpņa apraksta - ne tā???
Un patiesībā, arī ne visi no meklētājiem grib zināt to hintu, bet slēpņa aprakstu lasa visi, līdz ar to ja kāds pāķis ieraksta hintu logā, tad arī nejauši to var pamanīt negribot un kādam sabojāt meklēšanas prieku.

nokodēt ļauno "LOGu" neesi mēģinājis, vai izdzēst? :-?
apdrošināšana
atlaides kods ZW9742 polise24.lv

Attēls

Attēls
Lietotāja avatārs
martinello

Atbildes: 267
Pievienojies: 22 Aug 2008 17:39
Atrašanās vietas: Mangaļsala

Atbildētlietotājs androns pievienoja 31 Mar 2014 13:46

encrypt ftw

case closed.

nākamais !
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 31 Mar 2014 18:47

Manuprāt, apgalvot, ka visi lasa aprakstus, ir pārāk neapdomīgi! :D
Turpmākā diskusija būtu bezjēdzīga, jo izskatās, ka mēs viens otru tāpat diez vai saprastu.. :))
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildes: 139
Pievienojies: 26 Aug 2009 14:23
Atrašanās vietas: Somewhere

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 01 Apr 2014 15:33

Nav jālasa "Visiem", lai kādam tas nepatiktu, piem. man.
Jā, protams, nokodēt nav problēma. Permanent encrypt un piiis.
Karoč fiška vienkārša - nu nevajag Tā darīt, nevajag hintus u.c. "slēpto" info rakstīt publiski.
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs juzins pievienoja 27 Apr 2014 20:55

Vai ir kāda iespēja vienkopus redzēt kāda slēpņotāja needs maintenance/archive tipa logus? Ir aizdoma, ka man te vienus trollis ar 2 atrastām kastēm parādījies, vai arī iesācēja kļūme.
Attēls
Lietotāja avatārs
juzins

Atbildes: 172
Pievienojies: 19 Jul 2010 23:27

Atbildētlietotājs girtsgr pievienoja 09 May 2014 14:19

Galvā vājie uz 9.maiju savairojušies arī logbukos :( http://static.ow.ly/photos/normal/5vJti.jpg
Attēls
girtsgr

Atbildes: 108
Pievienojies: 21 Aug 2010 01:04

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 09 May 2014 17:14

girtsgr rakstīja:Galvā vājie uz 9.maiju savairojušies arī logbukos :( http://static.ow.ly/photos/normal/5vJti.jpg

Kas ir "labusi" :-?
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildes: 279
Pievienojies: 05 Apr 2013 23:07
Atrašanās vietas: Norge, Ålgård

Atbildētlietotājs girtsgr pievienoja 10 May 2014 13:47

Tunnelsen rakstīja:
girtsgr rakstīja:Galvā vājie uz 9.maiju savairojušies arī logbukos :( http://static.ow.ly/photos/normal/5vJti.jpg

Kas ir "labusi" :-?

https://www.google.com/search?q=%D0%BB% ... 1%81%D1%8B
Attēls
girtsgr

Atbildes: 108
Pievienojies: 21 Aug 2010 01:04

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 12 May 2014 23:50

Pie http://www.geocaching.com/geocache/GC4QAW7_beidzas-benzins-out-of-gas
"
kaspars.berzins.
[Member] Member
[Caches Found] 1
Found it Found it
29/03/2014

Labi izstaigāju, bet izskatās pazudis

Šis ir labais! :D
valdis.pp

Atbildes: 105
Pievienojies: 13 Apr 2014 23:35

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 13 May 2014 10:41

Vēl labāks bija Juzins logs "Rabbit on the tree" slēpnī http://coord.info/GLE5WH3H, kurš sākotnēji bija kā "Found it" logs, bet vēlāk tika pārtaisīts par DNF.

Neatrada, bet "..pēc Knaģa treila parauga pielogošu. Aizbraukšu ierakstīties, kad autors atjaunos. Bet spriežot pēc citu kastu apkopšanas ātruma tas būs ap nākamajiem jāņiem."

Tātad visus DNF var logot kā atrastus ar solījumu vēlāk atbraukt pierakstīties.
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs juzins pievienoja 15 May 2014 10:32

Tas logs tapa ilgi krātu dusmu rezultātā pret autora apbrīnojamo spēju solīt apkopt slēpņus un to nedarīt. Jau privāti izdiskutējām par procentiem, dzīves jēgām un citiem sūdiem. Apsolos tā vairs nedarīt.
Attēls
Lietotāja avatārs
juzins

Atbildes: 172
Pievienojies: 19 Jul 2010 23:27

Atbildētlietotājs agrisniks pievienoja 16 May 2014 21:52

Nav logs, bet gan slēpņa apraksts. http://www.geocaching.com/geocache/GC54MEP_yolo-69
YOLO 69

N 56 3?.??? E 023 4?.???

qxuajrtjzjywkmubovvjrrjikbyrdcewoawkbqjzrkbgyqjxcvjqnxigaowa

Pirmo atradēju (paļobom - Gatisk) sagaidīs siltas zeķes, pāris traveleri, kā arī citi nieki!
P.S. Visas spoilerīgās bildes un tekstus paturam pie sevis :D
Nagi niez uzlikt ''Needs archived'' dēļ apraksta un nosaukuma. Riebjas visi Yolo un 69 bļāvēji. Daļa pat nezin ko tas nozīmē. Sajūta, ka to veidojuši mani klasesbiedri. x_x
agrisniks

Atbildes: 103
Pievienojies: 10 Nov 2012 12:55

Atbildētlietotājs androns pievienoja 18 May 2014 09:27

http://coord.info/GLE849YB

Slēpni logoju kā atrastu, jo uz to muzeju otrreiz nedošos, kur nu vēl maksāt.
Ja autoram nepatīk mans logs, vari droši izdzēst - apsolos panākt, ka slēpni arhivēs, vai pārveidos tā, ka nav jāmaksā nauda.

Paldies, ļoti patika stāvēt 1,5h rindā un palikt bešā.
Par nesen publicēto slēpni, kur bija aprakstā aprakstīts SIA vēsture un darbības virzieni, daudzi teica, ka jāarhivē un slēpnis vispār ir sūds. Ko teikt par šo?

es domāju, ka ir jāpārstāj ņaudēt kā mazam skuķim ... nebiji, neatradi, DNF, note vai klusē ... ne velti ir atribūts access fee vai kā tā, kas nozīmē ieejas maksas esamību utt ...

slēpnis foršs un uzdevumsarī foršs.
pagaidi nākamo gadu un ej stājies ātrāk rindā ... es kaut kā tomēr iedomājos, ka būs mega-giga rinda un aizbraucu jau uz 18iem. Pastāvēju rindā. Un ? nekādu problēmu. Pēc tam vēl paguvu apmeklēt vairākus citus muzejus, kuri man interesēja (izņemot stūra māju, kur bija līdzīga rinda).

Vnk ir jābeidz savā neizdarībā vainot visus citus ...
Savādāk tas izklausās - jāarhivē ir kāds Norvēģijas slēpnis, jo lai nokļūtu tur ir jāpērk dārga lidmašīnas biļete + vēl mani neielaida lidmašīnā, jo atnācu 20 min par vēlu ...

peace.
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs Karliss pievienoja 18 May 2014 11:14

androns rakstīja:http://coord.info/GLE849YB

Slēpni logoju kā atrastu, jo uz to muzeju otrreiz nedošos, kur nu vēl maksāt.
Ja autoram nepatīk mans logs, vari droši izdzēst - apsolos panākt, ka slēpni arhivēs, vai pārveidos tā, ka nav jāmaksā nauda.

Paldies, ļoti patika stāvēt 1,5h rindā un palikt bešā.
Par nesen publicēto slēpni, kur bija aprakstā aprakstīts SIA vēsture un darbības virzieni, daudzi teica, ka jāarhivē un slēpnis vispār ir sūds. Ko teikt par šo?

es domāju, ka ir jāpārstāj ņaudēt kā mazam skuķim ... nebiji, neatradi, DNF, note vai klusē ... ne velti ir atribūts access fee vai kā tā, kas nozīmē ieejas maksas esamību utt ...

slēpnis foršs un uzdevumsarī foršs.
pagaidi nākamo gadu un ej stājies ātrāk rindā ... es kaut kā tomēr iedomājos, ka būs mega-giga rinda un aizbraucu jau uz 18iem. Pastāvēju rindā. Un ? nekādu problēmu. Pēc tam vēl paguvu apmeklēt vairākus citus muzejus, kuri man interesēja (izņemot stūra māju, kur bija līdzīga rinda).

Vnk ir jābeidz savā neizdarībā vainot visus citus ...
Savādāk tas izklausās - jāarhivē ir kāds Norvēģijas slēpnis, jo lai nokļūtu tur ir jāpērk dārga lidmašīnas biļete + vēl mani neielaida lidmašīnā, jo atnācu 20 min par vēlu ...

peace.

ļoti jauki. es faktiski gaidīju, kad kāds paņems un šo manu logu šeit ierakstīs.
Saproti, ir atšķirība starp Norvēģiju un muzeju - uz Norvēģiju varu arī aiziet ar kājām vai aizpeldēt - man nav obligāti jāmaksā nauda, lai tur nokļūtu. Bet šeit ir - un runa ir nevis par ziedojumu vai 1 eur, bet gan par 7 eiro.
Un vēl, nedirs, ka visu izgāji godīgi un bez zvaniem - pats esi ierakstījis un visu sarēķinājis. Ja jau vērtība zudusi, tad teorētiski vajadzētu būt DNF un NM logam, ne tā? Kļūdos?
Par rindu. Jā, bijām pirms tam čekas namā, tas likās daudz saistošāks nekā kaut kāds šokolādes muzejs. Rindu izstāvējām, iekšā tikām.
Bet nu Laima ir unikāla - nelaiž iekšā jau 35 min pirms slēgšanas. To nu gan nebijām ierēķinājuši.
BTW, pie sava loga esmu ierakstījis, ka autors var droši dzēst manu un pārējo kolēģu logus, tikai tad panākšu, ka slēpni pārvieto vai arhivē.
Karliss

Atbildes: 76
Pievienojies: 04 Aug 2013 22:29

Atbildētlietotājs Karliss pievienoja 18 May 2014 11:17

nu redzi. logs izdzēsts. sāku pildīt savu apsolīto.
Karliss

Atbildētlietotājs Rudice pievienoja 18 May 2014 11:49

c'mon tauta! Tā ir tikai spēle - gribi(vari) ņem, gribe neņem slēpni. Man arī Lielvārdē Uldevena pilī ir letterbox, kurš nesmaida. Bet lai tiktu pilī ir jāmaksā. A maksāt man negribās principiālu apsvērumu dēļ. Un ko man tagad darīt? Pils īpašnieks muzeju naktīs nepiedalās. Jāņem pils ar šturmu :D
Attēls
Rudice

Atbildes: 145
Pievienojies: 20 Sep 2012 16:32
Atrašanās vietas: Lielvārde

Atbildētlietotājs kaspars_837 pievienoja 18 May 2014 13:16

Cik var cepties? gaumes ir dažādas, ir kam patīk kautvai par maksu apmeklēt tādu vietu, ir kam pat pa velti negribās meklēt slēpni, ja tas atrodās telpās..
Šādi slēpņi tomēr ir pietiekami..un tieši tā pat viedokļi dalās par tiltiem, torņiem un pamestām ēkām, tad šo visu vajadzētu arhivēt??
ja pašam nepatīk, tad nečakarējam un neliedzam citiem to prieku
ja negrib šādu, tad meklē citu slēpni..pietiks visām gaumēm ;)
kaspars_837

Atbildes: 44
Pievienojies: 22 May 2013 15:33

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 18 May 2014 14:50

Pavisam vnk risinājums, kriem nepatīk kkādi slēpņi kkāda iemesla dēļ!!!
- Ignore listening!
Bet nu... tikai priekš premiumiem!
ROLEEKSTOOZ

Atbildes: 228
Pievienojies: 10 Apr 2013 15:47
Atrašanās vietas: Latvija, Jēkabpils, vīpe

Atbildētlietotājs agrisniks pievienoja 18 May 2014 18:31

agrisniks

Atbildētlietotājs Karliss pievienoja 18 May 2014 18:51

negribi, nemeklē. foršs teiciens, der gandrīz visur.
Lodža slēpņus negribu un nemeklēju - tur nekas nav jāmaksā. Arī nestrīdos par "logbukiem".
Bet nu šis ir kaut kas unikāls. 7 eur par muzeju.
Jā, ir šādi slēpņi vēl, piemēram, Okupācijas muzejs un Pulvertornis - tikai atšķirība ir tā, ka tiem ieeja ir uz ziedojumiem - gribi ziedo, negribi neziedo.
Abos iepriekšminētajos muzejos var arī saskatīt, ko acij tīkamu, nevis tikai vienas AS strādājošās nozares nelielu atspoguļojumu.
Nav komercija?
Karliss

Atbildētlietotājs artursp pievienoja 18 May 2014 20:23

Ārprāts, 7 eur dēļ tāda ņemšanās :D Kārli, iesaku paslēpņot ārzemēs ;) Tad 7 eur tāds nieks vien liksies. Piemēram, uzkāp Everestā, lai paņemtu turienes EC; aizlido uz SKS pēc turienes slēpņa, pēc tam jau lērums ASV nacionālo parku, Eiropas apskates objektu un muzeju (kur nereti 10-20 eur ir pilnīgi ok makss) ieejas maksas galīgi vairš nešķitīs skandāla vērtas :)
Attēls
Lietotāja avatārs
artursp

Atbildes: 216
Pievienojies: 03 Mar 2011 13:18

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 18 May 2014 21:49

artursp rakstīja:Ārprāts, 7 eur dēļ tāda ņemšanās :D Kārli, iesaku paslēpņot ārzemēs ;) Tad 7 eur tāds nieks vien liksies. Piemēram, uzkāp Everestā, lai paņemtu turienes EC; aizlido uz SKS pēc turienes slēpņa, pēc tam jau lērums ASV nacionālo parku, Eiropas apskates objektu un muzeju (kur nereti 10-20 eur ir pilnīgi ok makss) ieejas maksas galīgi vairš nešķitīs skandāla vērtas :)

Ilgi domāju un nevarēju saprast, kas ir SKS?!? :D
ROLEEKSTOOZ

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 18 May 2014 21:53

artursp rakstīja:Eiropas apskates objektu un muzeju (kur nereti 10-20 eur ir pilnīgi ok makss)

ā un njā... piemēram Austrijā, lai tiktu pie Kaprunas dambja cenas bija vnk ~x( pieaugušajiem - 30€ bērniem - 15€! ;) bet nu tikām lētāk jo ņēmām ģimenes biļeti!
ROLEEKSTOOZ

Atbildētlietotājs androns pievienoja 18 May 2014 22:02

Karliss rakstīja:negribi, nemeklē. foršs teiciens, der gandrīz visur.
Lodža slēpņus negribu un nemeklēju - tur nekas nav jāmaksā. Arī nestrīdos par "logbukiem".
Jā, ir šādi slēpņi vēl, piemēram, Okupācijas muzejs un Pulvertornis - tikai atšķirība ir tā, ka tiem ieeja ir uz ziedojumiem - gribi ziedo, negribi neziedo.
Abos iepriekšminētajos muzejos var arī saskatīt, ko acij tīkamu, nevis tikai vienas AS strādājošās nozares nelielu atspoguļojumu.
Nav komercija?

citam varbūt Tevis pieminētie 1 eur arī šķiet liela nauda .. ko nu ?
kāpēc Tav šķiet, ka 7 eur ir pielīdzināms pārdesmit tūkstošiem eur, ko reti kurš spēs samaksāt ?

ja aizej ar draudzeni 5d vakarā uz bāru, tad 7 eur aiziet ka nograb ...
pasēdi mājās 5d vakarā un aizej pēc slēpņa ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs androns pievienoja 18 May 2014 22:26

Tak pilna pasaule ar slēpņiem ar ieejas maksu utt ... un ne tikai ... bet ja groundspīks pieļauj tādu atribūtu utt utt, tad viss ok ...

Paskaties kaut vai http://coord.info/GC2KDRM ... ak Dievs ! tur par garmins jāpērk! Padomā cik tas izmaksā!

nākamreiz aizejiet 7 gab, sametās katrs pa 1 eur, iekšā muzejā ieiet tikai 1 cilvēks, visu izdara, visu pieraksta un visi laimīgi ... viss atkarīgs kā uz to paskatās ... :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs kaspars_837 pievienoja 18 May 2014 22:35

Karliss rakstīja:negribi, nemeklē. foršs teiciens, der gandrīz visur.
Nav komercija?

bez Tevis minētajiem ir vēl arī slēpņi piemēram Rīgas aviācijas un Ogres vēstures muzejos, kuros ieeja kā vairākumā muzeju nav gluži par ziedojumiem, tāpēc arguments par apmeklēšanu nemaksājot ir nevietā..

par to acij tīkamo..katram sava gaume..zinu pietiekami daudzus, kurus vēsture galīgi neinteresē un kuri labprātāk apmeklētu šo

ir šis slēpnis komerciāls, tas tiesa, bet cilvēkiem patīk (atradēju logi in FP), ja tas būtu maksas un vēl s*ds, tad varētu cīnīties par arhivēšanu, bet šobrīd man nav skaidrs: par ko īsti cepiens?
kaspars_837

Atbildētlietotājs Karliss pievienoja 18 May 2014 23:00

jā, dzīvot ir dārgi.
būtu labi, ja ejot uz bāru aizietu tikai 7 eiro. parasti šī summa ir 10x lielāka vismaz.
ir atšķirība par ko maksā - vai par kolosālu ģeoloģisku objektu, vai kaut kādu muzeju. 7 eur, manuprāt, ir ļoti liela nauda - it īpaši priekš kaut kāda muzeja.

daudzi te tādi smieklīgi - aizmirsāt vēl pieminēt, ka noteikti jāpērk ēdiens, lai nenosprāgtu, kad iet slēpņot :D
Karliss

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 18 May 2014 23:30

Forši pavadīju vakaru... :D

"uz Norvēģiju varu arī aiziet ar kājām vai aizpeldēt..." un pa ceļam pielogot "Nothing but stones" \m/
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 19 May 2014 00:10

Arī es aplauzos ar šo slēpni, devos pēc FTF, bet...

Vai vieta ir 7 euro vērta? Iespējams. Visticamāk attiecīgajā kompānijā apmeklējumu nenožēlotu. Bet tādās vietās nav jāliek slēpņi. Pagaidām tāds ir tikai viens. Bet, ja visi sāks tādus veidot, tad, lai dotos mazā tūrītē pa Rīgu, nāksies ziedot ap 50 euro. Nevēlos tādu slēpņošanas nākotni, tāpēc neatbalstu šādus slēpņus.

PS. Cienot autora ieguldīto darbu un citu slēpņotāju viedokli, nevēlos veicināt tā arhivāciju, vienkārši neplānoju to meklēt...
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs androns pievienoja 19 May 2014 07:24

Man pašam 'indoor' slēpņi ne pārāk patīk ...
Jo .. īpašnieks jau saskaņo tādu galvenokārt peļņas dēļ ... nu tur kaut kādā nabaklab vai kādā citā itkā bezmaksas vietā ... tāpat viņš gaida, ka atnācis esi, gan jau kaut ko nopirksi ... bet nu tā ir mana izvēle - iet pēc tā slēpņa vai neiet, pirkt kaut ko tur vai nepirkt, bet neuzskatu, ka tas ir arhivēšanas vērts.

labi - degviela un ēšana nabūs gluži maksas slēpnis, bet kāds T5, kur vajag ekipējumu gan ... jo pa lielam pašam aiziet un iekarot slēpni bez aprīkojuma gan nesanāks .. un aprīkojums nemaksā ne 7 un pat ne 70 eur
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs Karliss pievienoja 19 May 2014 09:04

androns rakstīja:Man pašam 'indoor' slēpņi ne pārāk patīk ...
Jo .. īpašnieks jau saskaņo tādu galvenokārt peļņas dēļ ... nu tur kaut kādā nabaklab vai kādā citā itkā bezmaksas vietā ... tāpat viņš gaida, ka atnācis esi, gan jau kaut ko nopirksi ... bet nu tā ir mana izvēle - iet pēc tā slēpņa vai neiet, pirkt kaut ko tur vai nepirkt, bet neuzskatu, ka tas ir arhivēšanas vērts.

labi - degviela un ēšana nabūs gluži maksas slēpnis, bet kāds T5, kur vajag ekipējumu gan ... jo pa lielam pašam aiziet un iekarot slēpni bez aprīkojuma gan nesanāks .. un aprīkojums nemaksā ne 7 un pat ne 70 eur

savu aprīkojumu esmu iegādājies par vairāk nekā 300 eur, bet tā, manuprāt, nav zemē nomesta nauda un nav tērēta nelietderīgi.
Karliss

Atbildētlietotājs Karliss pievienoja 19 May 2014 09:05

http://www.geocaching.com/seek/log.aspx ... e29bf68177

būtu ļoti jauki, ja man arī kāds uzdāvinātuu ftf kādu minūti pirms publikācijas - nu tā, pa godīgo!
Karliss

Atbildētlietotājs salviz pievienoja 19 May 2014 09:45

Cepiens gan te par ieejas maksām :D
Pašam arī nepatīk slēpņi, kuriem ir ieejas maksas utt, bet nu kā jau te daži teica, nav jau spiesta lieta visus atrast, visus tāpat neatradīsi ;)
Bet nu logot kā atrasti slēpni, kuru neesi atradis man liekas ar kkā nepareizi :D
salviz

Atbildes: 16
Pievienojies: 16 Aug 2013 13:36

Atbildētlietotājs Redzijs pievienoja 19 May 2014 11:26

Principā pret slēpņiem muzejos (ar lielākām vai mazākām ieejas maksām) nav iebildumu un parasti tos pataupu kādiem ģimeniskiem utml. pasākumiem. Slēpnis šados gadījumos ir tikai kā bonuss labi pavadītam laikam. Piemēram, divas reizes esmu meklējis slēpņus Brīvdabas muzejā, un abas reizes gāju nevis pa caurumu sētā, bet pa oficiālo ieeju, pērkot biļeti.
Taču Laimas muzejā, cik saprotu, ir bijusi arī cita problēma - vērtība, kas te pazūd, te parādās, Tas gan vairs nav pieņemami. Autoram vai nu jāpārtaisa uzdevums vai jāvienojas ar muzeja darbiniekiem, ka vērtības vienmēr būs vietā un slēpņotājiem nevajadzēs uz muzeju iet vairākas reizes.
Redzijs

Atbildes: 25
Pievienojies: 27 Mar 2013 17:54

Atbildētlietotājs Cipans pievienoja 19 May 2014 11:27

Piekrītu par to, ka nav jēga cepties pāris eur dēļ, ja ir žēl - ignorē.
Gaumes un iespējas ir dažādas, būs kam patiks, būs kam nepatiks.
Daži indoor slēpņi dažreiz ir izrādijušies pat ļoti labi
Tad jau tikpat labi visi premium slēpņi ir maksas, jo jāmaksā 30 eur, lai vispār ieraudzītu karti.
Par konkrēto - ari visticamāk nemeklēešu, ja vien nesagadīsies pareiza vieta,laiks un kompānija, bet tas nav pamats arhivācijai.
Attēls
Lietotāja avatārs
Cipans

Atbildes: 163
Pievienojies: 03 Apr 2011 19:15

Atbildētlietotājs zigainis pievienoja 20 May 2014 11:05

:)
Last edited by zigainis on 23 May 2014 14:04, edited 1 time in total.
Lietotāja avatārs
zigainis

Atbildes: 62
Pievienojies: 11 Jan 2010 21:58

Atbildētlietotājs androns pievienoja 20 May 2014 22:31

par to vērtību gan nepiekritīšu ...
1) pēc manis un Daiņa vērtība tika uzlikta.
2) darbiniece zināja vērtību no galvas
3) pastāv tīri reāla iespēja uzminēt vajadzīgo kombināciju uzreiz - vispār nekādas vērtības nevācot

par muzeja cenu - jā - piekrītu , ka priekš 7 eur tas muzejs tāds pliekans šķiet ...
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs kaspars_837 pievienoja 21 May 2014 10:17

Tos 7eur taču nenoteica slēpņa izlicējs, un principā jau kāda starpība 1 vai 7 - tas šoreiz būtību nemaina

No Zigaiņa uzskaitītajiem punktiem tikai tas par vadlīnijām šķiet vietā(noteikumi ir noteikumi), bet tādi slēpņi tomēr ir un es nezinu variantu kā piemēram Aviācijas muzeja iekļūt pa velti. Šādās vai tādas vadlīnijas attiecībā uz novietojumu ir pārkāptas arī čupiņā citu slēpņu, ko nu? Prasīsim, lai tos visus arhivē?
Man šķiet, ka iemesls "cepties" būtu tāda gadījumā, ja vairākumam atradēju slēpnis nepatīk, bet skatoties atradēju logos tā attiecība ir apm. 3:30, kāpēc tad ir jāprasa, lai arhivē slēpni, kas cilvēkiem patīk?
Varbūt šis tomēr būtu gadījums, kad tiem pāris cilvēkiem tomēr savi aizspriedumi būtu jānoliek malā..
kaspars_837

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 21 May 2014 10:49

kaspars_837 rakstīja:Man šķiet, ka iemesls "cepties" būtu tāda gadījumā, ja vairākumam atradēju slēpnis nepatīk, bet skatoties atradēju logos tā attiecība ir apm. 3:30, kāpēc tad ir jāprasa, lai arhivē slēpni, kas cilvēkiem patīk?

Uz vienu atradēju, kas grib un ir samaksājis naudu un raksta pozītīvus logus ir vismaz kādi divi slēpņotāji, kuri klusībā dusmojas par situāciju un loģiski, ka neko neraksta, jo nav "Found it", vienkārši slēpni ignorē. Kā, piemēram, es. Tā kā šis nebūs objektīvs statistikas rādītājs.
Vienkārši muzeju ir apmeklējuši tie, kam patīk šādi muzeji, nevis vidējais statistiskais slēpņotājs, tāpēc šādi viedokļi.
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs mcenroy pievienoja 21 May 2014 12:10

sāpe ir tik liela, ka pat jāpaņerkst tviterī. šitā par sīkumiem satraucoties sabeigsi nervus.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
mcenroy

Atbildes: 240
Pievienojies: 21 Aug 2008 09:25
Atrašanās vietas: ar E39 pa E67

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 25 May 2014 00:27

Geonostaļģija: :D
kameer es tur staigaaju un mekleejos, pie manis pienaaca skolas dezhurante. Dialogs (D-dezhurante, E-es):
D: Ko Juus mekleejat?
E: Nu neko taadu iipashu nemekleeju.
D: Bet ir tachu redzams, ka Juus kaut ko mekleejat. Te ir skolas teritorija.
E: Vai tad sheit nevar staigaat?
D: Var, bet Juus tachu kaut ko mekleejat.
E: Nu labi, ir taada speele ...
(Nevareeju neko izdomaat, taapeec izstaastiiju par speeli. D neko iisti nesaprata. Prasiija, kas to organizee, kaapeec vinji nav informeeti utt. Un ka teritoriju uz nakti sleedz ciet. Nu taa mees tur veel parunaajaam un es drusku veel paturpinaaju mekleet. Kad braucu prom, pie manis arii ar velo piebrauca skolas direktore. Saruna liidziiga kaa ar dezhuranti, tikai direktore neticeeja, ka ir taada sleepe. Dr-direktore)
Dr: Kas tad Jums iisti jaatrod?
E: Kastiite.
Dr:Un kas ir kastiitee?
E: blocinjsh
Dr: Un kaads Jums no taa labums?
E: prieks
Dr: neizklausaas ticami
Dr: un kaapeec lai kaads kaut ko sleeptu skolas teritorijaa? Tas nav logiski no sleepeeja puses

http://coord.info/GL2GMF7B
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Atbildētlietotājs agrisniks pievienoja 01 Jun 2014 15:11

agrisniks

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 01 Jun 2014 16:55

Tiešām labs! :D :D
ROLEEKSTOOZ

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 01 Jun 2014 23:49

Hihi :D
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 12 Jun 2014 11:26

kaspars_837 rakstīja:bez Tevis minētajiem ir vēl arī slēpņi piemēram Rīgas aviācijas un Ogres vēstures muzejos, kuros ieeja kā vairākumā muzeju nav gluži par ziedojumiem

Ores vēstures muzejā trešdienās ir bezmaksas ieeja. Manuprāt godīgi. :ymparty:
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs alu-puika pievienoja 13 Jun 2014 13:32

http://coord.info/GC33M8P

Burka, kaste, vai mazais sārtais :D
alu-puika

Atbildes: 85
Pievienojies: 05 Oct 2009 23:19

Atbildētlietotājs agrisniks pievienoja 15 Jun 2014 13:26

alu-puika rakstīja:http://coord.info/GC33M8P

Burka, kaste, vai mazais sārtais :D

Laikos, kad es to atradu (Pirms gada :D) skaidri zināju, ka tas ir mazais sārtais ugunsdzēsības aparāts. Man liekas, ka autoram vajadzētu aizčāpot līdz vietai, jo man neliekas, ka burka ir īstā, bet ko var zināt. Varbūt kāds savu pusdienu kasti pazaudējis. :))
agrisniks

Atbildētlietotājs s3ped pievienoja 20 Jun 2014 20:58

Attēls
Lietotāja avatārs
s3ped

Atbildes: 104
Pievienojies: 17 Mar 2009 22:52

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 20 Jun 2014 22:33

Lietotāja avatārs
psyho

Atbildes: 139
Pievienojies: 26 Aug 2009 14:23
Atrašanās vietas: Somewhere

Atbildētlietotājs Rudice pievienoja 20 Jun 2014 22:37

s3ped rakstīja:http://coord.info/GLEJHB0Z :D

laps :D
Attēls
Rudice

Atbildes: 145
Pievienojies: 20 Sep 2012 16:32
Atrašanās vietas: Lielvārde

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Klačas un citas tēmas

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 3 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 3 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Current time

Pašlaik ir 19 Sep 2017 19:43