Ienākt

Publikācijas

Šeit runājam par visu, kas nav tieši sasitīts ar geocaching. Informējam par citiem interesantiem pasākumiem; aprakstam ceļojumus. Spams un temati, kam citur nav vietas.

Publikācijas

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 17 Oct 2008 11:58

Tā kā laiku pa laikam pavīd kaut kur ziņas/raksti utt, būtu labi, ja tie, kas nofiksē iepostē šeit, kur bija un ideālā variantā arī pašu materiālu. Tādā veidā mēs paši vismaz nedaudz monitorēsim to informāciju, kas parādās publiskajā telpā.

Sākšu sarakstu ar šīsnedēļas izklaidi.
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Re: Publikācijas

Atbildētlietotājs Janis pievienoja 17 Oct 2008 12:18

ai ai kā man tas viss nepatīk... :roll: (subjektīvs viedoklis)
Attēls
Lietotāja avatārs
Janis

Atbildes: 373
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:08
Atrašanās vietas: Rīga - Sigulda

Atbildētlietotājs Janis pievienoja 17 Oct 2008 12:25

Pirmais punkts manējais :) lorupes tilts 8-) Udaj ko tu viņiem sastāstīji par apsargu čakarēšanu?? :evil:
Attēls
Lietotāja avatārs
Janis

Atbildes: 373
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:08
Atrašanās vietas: Rīga - Sigulda

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 17 Oct 2008 12:38

JZi rakstīja:ai ai kā man tas viss nepatīk... :roll: (subjektīvs viedoklis)

jā man arī nepatīk publiska informācija par ložņāšanu apsargājamās teritorijās, jo lielākā daļa tomēr neložņā tādās
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 17 Oct 2008 12:49

sapnix rakstīja:

jā man arī nepatīk publiska informācija par ložņāšanu apsargājamās teritorijās, jo lielākā daļa tomēr neložņā tādās

Var jau to izstāstīt ar piebildi, ka rakstīt par to gan nevajag. Tā vismaz darījām, kad tika klāstīts TV raidījuma meitenei par to kas tas viss vispār ir. Kameras priekšā par ne visai legālām lietām nerunājām vispār, līdz ar ko nekāda nevēlama informācija neparādījās. Par konkrēto rakstu - tadā avīzē kā Diena es nebūtu pieļāvis tā publicēšanu valodas apsvērumu dēļ, bet tur korektori laikam jau sen kā atlaisti... Kāds vēl bokss un kāda vēl pilsdrupu iegūšana....
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs zais pievienoja 17 Oct 2008 12:55

sapnix rakstīja:

Rakstā viss nav gluži skaisti...Man arī šķiet, ka tomēr vajadzētu sekot tam, ko un kā runā publicēšanās nolūkā. Tādi teksti kā bīstamība, kaut kādi potenciālie likumpārkāpumi slēpņa atrašanai utml. tikai provocē neinfomētās sabiedrības daļas negatīvu attieksmi pret šo nodarbi (kešdarbi ;) )
Meklēšana dažkārt ir ekstrēmāka, taču pašos pamatos miermīlīga nodarbe/spēle, kas ir pieejama visai plašam cilvēku lokam. Nu kaut kā tā.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs mcenroy pievienoja 17 Oct 2008 12:58

nu bet lai tak raksta. lielākā daļa auditorijas tāpat šitādus stāstus nelasa, un savukārt lielākā daļa no tiem kuri izlasa, sarauc savu snuķi — phē, tas jau atkal kautkāds frīku pasākums, kautkur līst, kautko meklēt? nu nafig. — zinu tādus pats personīgi.
un tiem kuriem kautkas aiziet, un šai lietai pievēršas nav daudz, ta ka domāju, ka stress šajā jautājumā ir lieks.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
mcenroy

Atbildes: 240
Pievienojies: 21 Aug 2008 09:25
Atrašanās vietas: ar E39 pa E67

Atbildētlietotājs zais pievienoja 17 Oct 2008 12:59

Pēteris rakstīja:... Kāds vēl bokss un kāda vēl pilsdrupu iegūšana....

Esmu savā dzīvē `ieguvis` pilsdrupas, gan ūdenstorņus, gan arī dažu labu augošu koku, kā arī putnu būrīti :lol: Dažus no tiem pat ar spēku un piedraudot ar papildus rīkiem.
Tā kā esmu diezgan pieredzējis slēpņu meklētājs :ugeek:
Last edited by zais on 17 Oct 2008 13:00, edited 1 time in total.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildētlietotājs espac pievienoja 17 Oct 2008 12:59

Rakstiņš briesmīgs. Stilistiski briesmīgs... Šķiet, taisnība par atlaistajiem korektoriem :D Neprofesionālisms kā jau praktiski visās lietās mūsu kolhozā.
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Aug 2008 16:18

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 17 Oct 2008 13:13

Ha, šo rakstu es prognozēju šeit: viewtopic.php?p=1255#p1255
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 18 Oct 2008 01:36

JZi rakstīja:Udaj ko tu viņiem sastāstīji par apsargu čakarēšanu?? :evil:

Pēc tā raksta izklausās, it kā mēs būtu "bandītiskie kešotāji" un ir citi, kuri nav tik bandītiski. :D Lol Osino laikam pastāstīja, kā viņš ir ņēmis Green roof.
Vispār atvainojiet par manu tumsonību, bet tā kā Diena ir laikraksts, kuru es principā nelasu, tad nemaz nenojautu, ka mašīnas vadītāja varētu būt Dienas žurnāliste. Kur nu vēl, ka par to tiktu uzrakstīts raksts! Turklāt pat pēc apstiprināšanas draugiem.lv šis uzvārds man neko neizteica.
Gramatika- njā....
Bet nu, piedosim viņai par mirkļa vājumu, jo šķiet, ka viņa ir centusies to pasniegt tikpat aizraujoši, kā tad, kad mēs stāstam par saviem atrastajiem. Nestāstam jau tikai par tiem, kurus no sūnām izrokam, vienmēr gribas palielīties, ka esam, piemēram brick vai vēl kādu ekstrēmu paņēmuši.
Vienīgi dīvaini, ka nav piereģistrējuši vēl tos, kurus kopā ar gustavu atrada.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs blackpanda pievienoja 19 Oct 2008 23:38

Iespējams, ka tas nav nekāds jaunums, bet šovakar uzgāju šādu geocaching popularizēšanas variantu:
Radio SWH un Draugiem.lv Brain piedāvā jaunu spēli - “Prāta guru”! Katru svētdienu ap plkst. 14.00 divi dalībnieki Radio SWH ēterā un tūkstošiem dalībnieku Brain ēterā atbild uz dažādiem jautājumiem.
Pagājušajā nedēļā viens no jautājumiem bija :

Kas ir „Geocaching”?

1. Mācību priekšmets augstskolās
2. Kalnā kāpšanas asociācija
3. Dārgumu medīšanas spēle
4. Ģeogrāfu orientēšanās sacensības

Paskaidrojums bija šāds:

Lai spēlētu šo spēli ir jābūt piedzīvojumu kārei, GPS navigācijas sistēmai un jāreģistrējas spēles mājaslapā. Doma ir ļoti vienkārša – tiek izveidota “slēptuve” (geocach) kādā interesantā vietā jebkur pasaulē. Oficiālajā spēles mājaslapā tiek ievadīta GPS adrese, kas norāda slēptuves atrašanās vietu, lai tā būtu pieejama citiem, kas vēlas doties dārgumu meklējumos. “Slēptuve” bieži vien ir kastīte, kurā tās radītājs ir ielicis kādu nieciņu. Citiem atradējiem ir ļauts iemainīt to pret saviem “dārgumiem”. Kastītē arī atrodas lapiņa, uz kuras ir jāatzīmē savs niks un atrašanas datums.

Pati šo raidījumu nedzirdēju, bet skaidrs ir viens, geocaching noteikti tika pieminēts, vai vismaz nolasīts šīs paskaidrojums. :geek:
Pārliecinieties paši, atveriet draugiem.lv sadaļu brain, atrodiet Prāta Guru spēli "ceļojumi"

INESE
Attēls
Lietotāja avatārs
blackpanda

Atbildes: 90
Pievienojies: 21 Aug 2008 12:54
Atrašanās vietas: Liepāja, dažreiz Talsi

Atbildētlietotājs liva pievienoja 20 Oct 2008 06:39

blackpanda rakstīja: Pati šo raidījumu nedzirdēju, bet skaidrs ir viens, geocaching noteikti tika pieminēts, vai vismaz nolasīts šīs paskaidrojums. :geek:
Pārliecinieties paši, atveriet draugiem.lv sadaļu brain, atrodiet Prāta Guru spēli "ceļojumi"

Raidījumu dzirdēju un pēc tam, kad dalībnieki bija atbildējuši kā nu kurais, tika nolasīts skaidrojums kas ir geocaching. Bet katrā ziņā tur par geocachingu Latvijā nebija nekas teikts.
Attēls
Lietotāja avatārs
liva

Atbildes: 188
Pievienojies: 21 Aug 2008 01:59

Atbildētlietotājs zais pievienoja 22 Oct 2008 15:48

Mazliet pagūglēju par Geokešinga tēmu un te nu ir daļa no rezultātiem. Ne viss varbūt īsti attiecas uz šīs nodarbes publisku popularizēšanu, bet tomēr:
http://www.traveltalisman.lv/lat/lstories/ttrecomend/37065/
http://nomoda.sapnis.com/radi.php?id=852
http://blog.broka.lv/category/geocaching
http://pbs.lv/blog/category/geocaching/
http://blog.sapnis.com/2008/08/25/geocaching/
http://melnamamba.lv/2008/07/14/geocaching-izraisa-atkaribu-labak-nesac/
http://www.spoki.lv/articles/15046/1/Geocaching
un vēl rekomendēju palasīt šo te:
http://navigilabs.blogspot.com/2008_07_13_archive.html
kešošana gan tur ir pieminēta garāmejot, bet par rakstīšanas stilu +1 /es biju gar zemi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: /
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 22 Oct 2008 19:33

Pavisam vecs raksts Terrā:
http://www.delfi.lv/archive/article.php?id=7731388
Pievērsiet uzmanību slēpņu skaitam Latvijā.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 22 Oct 2008 20:34

udajs_16 rakstīja:Pavisam vecs raksts Terrā:

Njā, tolaik bija dabūjams Magellan SporTrack pa astranomiskām summām. Tādus pirka tikai burātāji, privātie lidotāji un offroad braucēji. Tagad GPS ir kļuvis 10x pieejamāks ikvienam, un arī izmantojumi uzradušies vairāk.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 22 Oct 2008 23:25

Šis ir manu geokešinga aktivitāšu iesākuma avots. Bloga rakstītājs ir kāds mans paziņa, kurš šito publicēja šā gada pavasarī. Pats gan apstājies pie atrastiem 7 kešiem...
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildes: 606
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:02
Atrašanās vietas: Jelgava

Atbildētlietotājs Gustavs pievienoja 28 Oct 2008 00:46

Attēls
Lietotāja avatārs
Gustavs

Atbildes: 154
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:40

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 11 Nov 2008 17:43

Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildētlietotājs peecis pievienoja 11 Nov 2008 18:28

Pēteris rakstīja:

Njā, tolaik bija dabūjams Magellan SporTrack pa astranomiskām summām. Tādus pirka tikai burātāji, privātie lidotāji un offroad braucēji. Tagad GPS ir kļuvis 10x pieejamāks ikvienam, un arī izmantojumi uzradušies vairāk.

pilniigas bleenjas!

jaunu exploristu vareeja nopirkt par aptuveni Ls 120 geosparaa vai gandriiz kaa jaunu par Ls 70 jebajaa.
Attēls
Lietotāja avatārs
peecis

Atbildes: 285
Pievienojies: 20 Aug 2008 20:46

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 12 Nov 2008 03:45

peecis rakstīja:
Pēteris rakstīja:

pilniigas bleenjas!

jaunu exploristu vareeja nopirkt par aptuveni Ls 120 geosparaa vai gandriiz kaa jaunu par Ls 70 jebajaa.

Var jau būt. Exploristus gan tikai 2004. gada vasarā izlaida pārdošnā (100, 200 un 300 modeļus), apšaubītu, ka ēbrejā jau bija pieejami lietoti. Bet galu galā - kāda starpība. Tas ko es atceros no tā laika kad sāku kešot (2006.), ka "Tāds magelāns (Sportrak) kā Ilgonim (pazīstams burātājs) maksā figviņzinciktursimt latus" un biju priecīgs par 50 Ls iepirkt Garmin Geko. Pirmais explorists, ko dzīvē redzēju bija tam čalim, kas atveda mums štropes, kad iesēdinājām ņivu poligonā. Un jā - 2004. 120 Ls arī bija cita vērtība.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs peecis pievienoja 12 Nov 2008 09:37

Pēteris rakstīja:
peecis rakstīja:
Pēteris rakstīja:Njā, tolaik bija dabūjams Magellan SporTrack pa astranomiskām summām. Tādus pirka tikai burātāji, privātie lidotāji un offroad braucēji. Tagad GPS ir kļuvis 10x pieejamāks ikvienam, un arī izmantojumi uzradušies vairāk.

pilniigas bleenjas!

Var jau būt. Exploristus gan tikai 2004. gada vasarā izlaida pārdošnā (100, 200 un 300 modeļus), apšaubītu, ka ēbrejā jau bija pieejami lietoti. Bet galu galā - kāda starpība. Tas ko es atceros no tā laika kad sāku kešot (2006.), ka "Tāds magelāns (Sportrak) kā Ilgonim (pazīstams burātājs) maksā figviņzinciktursimt latus" un biju priecīgs par 50 Ls iepirkt Garmin Geko. Pirmais explorists, ko dzīvē redzēju bija tam čalim, kas atveda mums štropes, kad iesēdinājām ņivu poligonā. Un jā - 2004. 120 Ls arī bija cita vērtība.

kljuuda - biju domaajiis etreksu :)
Attēls
Lietotāja avatārs
peecis

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 13 Nov 2008 01:30

Papuass rakstīja:http://www.orb.lv/blog/?category=0&item=43799

tu redzējies!? izdzēsts!
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 14 Nov 2008 01:08

Diablos82 rakstīja:Tad vienā pasākumā, man pavisam nepazīstams čalis kuru redzu pirmo reizi pūs vakaru stāstija par kešošanu,

šitais ir vēl traģiskāk par to orb meitenes blogu.
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 14 Nov 2008 01:55

gincha rakstīja:
Diablos82 rakstīja:Tad vienā pasākumā, man pavisam nepazīstams čalis kuru redzu pirmo reizi pūs vakaru stāstija par kešošanu,

Nū tu gan man liekas pārspīlē. Geokešings nav kaut kāds svinga klubs, par kuru var stāstīt un kurā var uzaicināt tikai īpaši izvēlētus cilvēkus kas var uzrādīt ārsta zīmi :D

Uzskatu, ka man nav nekādu tiesību slēpt no kāda to kas ir domāts visiem. Vajag gan piedomāt pie tā kā un ko stāsta, jo tieši pirmo informāciju jaunie klausās un atceras visvērīgāk. Es, starpcitu, arī uzzināju par geokešingu no Pēča, kurš toreiz man bija pavisam nepazīstams čalis, ko redzēju pirmo reizi :D

Bet jā - offtopiks.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs peecis pievienoja 14 Nov 2008 10:20

Pēteris rakstīja:Nū tu gan man liekas pārspīlē. Geokešings nav kaut kāds svinga klubs, par kuru var stāstīt un kurā var uzaicināt tikai īpaši izvēlētus cilvēkus kas var uzrādīt ārsta zīmi :D

Uzskatu, ka man nav nekādu tiesību slēpt no kāda to kas ir domāts visiem. Vajag gan piedomāt pie tā kā un ko stāsta, jo tieši pirmo informāciju jaunie klausās un atceras visvērīgāk. Es, starpcitu, arī uzzināju par geokešingu no Pēča, kurš toreiz man bija pavisam nepazīstams čalis, ko redzēju pirmo reizi :D

Bet jā - offtopiks.

un es tev nepaprasiiju aarsta ziimi?

mjaa, nolaidiiba :(
Attēls
Lietotāja avatārs
peecis

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 14 Nov 2008 11:22

Pēteris rakstīja:Vajag gan piedomāt pie tā kā un ko stāsta, jo tieši pirmo informāciju jaunie klausās un atceras visvērīgāk.
Tieši tā!
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs liva pievienoja 25 Nov 2008 12:45

http://www.rush.lv/forum/viewtopic.php?p=273099

Un tā sākās tas, ko mēs te mēģinam apkarot :)
Attēls
Lietotāja avatārs
liva

Atbildētlietotājs espac pievienoja 25 Nov 2008 12:58

Man tikai rādās vai tie pokemoni tiešām ir debīli?! Pēc tā pirmā posta rodas iespaids, ka autors ar mokām 10 gados ir ticis līdz trešajai klasei :D Lielākā daļa atbilžu nav labākas. Valoda tāda savāda... :D
liva rakstīja:http://www.rush.lv/forum/viewtopic.php?p=273099

Un tā sākās tas, ko mēs te mēģinam apkarot :)
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Aug 2008 16:18

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 25 Nov 2008 13:35

Nāksies bilst kādu skarbu vārdu, ja izdosies piereģistrēties...
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 25 Nov 2008 13:47

Kāpēc forums neparādās pirmajā rzultātu lapā?

Google
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 25 Nov 2008 13:58

Pēteris rakstīja:Kāpēc forums neparādās pirmajā rzultātu lapā?

Google

neesmu speciālists, bet manuprāt html kodā lapas title jānomaina vai arī jāpapildina metadatu informācija". kaut gan vārds "geocaching" tur figurē...

Code: Izvēlēties visus
<meta name="keywords" content="geoforums,geocaching in Latvia" />
<meta name="description" content="geoforums, geocaching in Latvia" />
<title>Forums LV kešotājiem &bull; Satura lapa</title>
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs guntarsk pievienoja 25 Nov 2008 14:24

gincha rakstīja:

Kas vainas orb meitenes blogam :?: :shock:
Es, piemēram, tikai pēc tā bloga izlasīšanas pievērsos goekešingam. Protams, tas ko rakstīja tā meitene bija diezgan pašķidri, un nācās info pameklēt šeit un arī geocaching.com, bet tik un tā viņas raxts mani pievērsa šai nodarbei :!: ;)
Bet tas forums ir labais - brīžiem nesapratu zviegt vai raudāt par tādā veidā un stilā uzrakstītu textu :lol: :lol:
Attēls
guntarsk

Atbildes: 358
Pievienojies: 11 Nov 2008 23:07

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 25 Nov 2008 14:48

Google

Mēs pēc kaut kā dzenamies? Ja būtu "geocaching" iekš meta - jebkura gadījumā http://www.geocaching.com nepārspēt, viņus "izmetīs" kā aktīvākos un pārspēt mēs tur neko nevarēsim pat ne pirmajā vai otraja, utt lapā, (pēc statistikas guglejot cilvji tālāk par 3. lapas rezultātiem neiet) un domāju, ka visi zin, kāds ir gugles darbības princips(PageRank), ka reitings tiek veidots no ienakošiem linkiem (atmetam linkus par $), jebšu ja kādā lielāka reitinga lapā ir norāde uz tavu lapu tad dzīvo zaļi, mums tas nedarud, esam iekš LV "šaura profila lapa":

Attēls

Mēs esam geocaching Latvijas "pārstāvji, aktīvisti utt" tapē ieliku iekš meta geoforumu un geocaching in Latvia. Protams var jau visādi izdarīties, lai to paceltu, bet neredzu tā visa mērķi, ja būs vairāk apmeklētāju, foruma dalībnieku utt., kešu kvalitāte uzlabosies? Kas gribēs atradīs un ir jau to bez gugles izdarījis. Mēs ar to naudu nepelnam, bet ieguldam savu darbu :) Teiksim iz subjektīvās puses ļoti nepatīk visādi marketinga gājieni, izvirtības, pr utt., lai paceltu statistiku, pēdējā laikā ir modē SEOšņiki, like http://arturs.jaffa.lv/ utt veida cilvēki, bet man ir cits uzskats par reklamēšanos netā, SEO pakalpojumu sniedzēju lietderību utt., Latvija nav tik liela;)
Pēdējā laikā patika šī džekiņa garadarbs, palasīties šeit - http://pods.lv/2008/11/24/kas_stavejai_aiz_penislv/ un pats autors šeit - http://www.nemirst.lv/index.php?c=kom&rid=451

p.s. kam rūp statistika, atbilde šeit:

stat.JPG
stat.JPG (32.02 KiB) Apskatīts 34703 reizes

stat2.JPG
stat2.JPG (40.48 KiB) Apskatīts 34739 reizes

stat3.JPG
stat3.JPG (35.41 KiB) Apskatīts 34742 reizes
Last edited by egeo on 25 Nov 2008 15:16, edited 1 time in total.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildes: 168
Pievienojies: 21 Aug 2008 15:22

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 25 Nov 2008 15:14

Pētera google linkā ir ieķeksēts "Latvijas lapās". Tur it kā vajadzētu parādīties sākumā...
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 25 Nov 2008 15:23

sominens rakstīja:Pētera google linkā ir ieķeksēts "Latvijas lapās". Tur it kā vajadzētu parādīties sākumā...

un

sominens rakstīja:neesmu speciālists, bet manuprāt html kodā lapas title jānomaina vai arī jāpapildina metadatu informācija". kaut gan vārds "geocaching" tur figurē...

Parādītos, ja geocaching atdalītu atsevišķi - <meta name="keywords" content="geocaching,

vai

<meta name="keywords" content="geoforums,geocaching,
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 25 Nov 2008 15:40

Googles algoritmi ir sarežģīti un neizdibināmi. Vajag vairak saites uz forumu, tas varētu celt pozīciju Googles rangā.

Un tas ir svarīgi - mums vajag, lai googles lietotāji nāk uzreiz pie mums, nevis uz pokemonu forumiem vai blogiem.
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 25 Nov 2008 15:46

nu tad jau viss bumbās! ieliekam komatus metadatos un viss notiks!
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 25 Nov 2008 15:53

Papuass rakstīja:Googles algoritmi ir sarežģīti un neizdibināmi. Vajag vairak saites uz forumu, tas varētu celt pozīciju Googles rangā.

Un tas ir svarīgi - mums vajag, lai googles lietotāji nāk uzreiz pie mums, nevis uz pokemonu forumiem vai blogiem.

Nu ir metā ",geocaching,". Šim gan nepiekrītu -
Papuass rakstīja:Un tas ir svarīgi - mums vajag
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 25 Nov 2008 16:10

egeo. tavu domu nesapratu... Tu gribi ,lai labāk kāds, kurš ir iegūglējis, informāciju uzzin no pokemonu CS foruma, kuriem vienīgie vārdi leksikā ir "faijer in ze hōl" un "nīd bekap"...
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 25 Nov 2008 16:19

Meta tegi nodrošinās tikai to, ka forums vispār ir atrodams pēc attiecīgajiem atslēgas vārdiem, savukārt, kā jau teikts, reitingu pamatā dod atsauces no citām lapām, kurām arī pašām jābūt ar labu reitingu. Kaut kā tā.
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 25 Nov 2008 17:05

Google

kā jau teica:
Papuass rakstīja:Googles algoritmi ir sarežģīti un neizdibināmi. Vajag vairak saites uz forumu, tas varētu celt pozīciju Googles rangā.

un piebilda:
KasparsB rakstīja:Meta tegi nodrošinās tikai to, ka forums vispār ir atrodams pēc attiecīgajiem atslēgas vārdiem, savukārt, kā jau teikts, reitingu pamatā dod atsauces no citām lapām, kurām arī pašām jābūt ar labu reitingu. Kaut kā tā.

tad par to jau runājā arī egeo SEO. Uz augšu pacelties principā pa lielam iespējams tikai, ja norāda linkus uz lapu, ar attiecīgo kontekstu. Tb salinkojiet no visām jēdzīgajām lapām uz geoforumu kontekstā ar geocaching un ātri vien meklējot latvijas lapās forums parādies kaut kur pirmajā lapā. Jautājums, protams, ir vai to vajag, ņemot vērā, ka līdzšinējā nekontrolētā pr taktika ir bijusi slēpties :)
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildētlietotājs peecis pievienoja 25 Nov 2008 17:10

sapnix rakstīja:

Google

kā jau teica:

un piebilda:
KasparsB rakstīja:Meta tegi nodrošinās tikai to, ka forums vispār ir atrodams pēc attiecīgajiem atslēgas vārdiem, savukārt, kā jau teikts, reitingu pamatā dod atsauces no citām lapām, kurām arī pašām jābūt ar labu reitingu. Kaut kā tā.

tad par to jau runājā arī egeo SEO. Uz augšu pacelties principā pa lielam iespējams tikai, ja norāda linkus uz lapu, ar attiecīgo kontekstu. Tb salinkojiet no visām jēdzīgajām lapām uz geoforumu kontekstā ar geocaching un ātri vien meklējot latvijas lapās forums parādies kaut kur pirmajā lapā. Jautājums, protams, ir vai to vajag, ņemot vērā, ka līdzšinējā nekontrolētā pr taktika ir bijusi slēpties :)

pie sleepnju aprakstiem nevar piekabinaat noraades? :)
Attēls
Lietotāja avatārs
peecis

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 25 Nov 2008 17:20

sominens rakstīja:egeo. tavu domu nesapratu... Tu gribi ,lai labāk kāds, kurš ir iegūglējis, informāciju uzzin no pokemonu CS foruma, kuriem vienīgie vārdi leksikā ir "faijer in ze hōl" un "nīd bekap"...

Nu viss ir paskaidrots uzsākta rakstā par šo tēmu un ieliku shēmu. Labi, iespējams domāju savādāk nekā citi, ne visi vienmēr visu domas saprot, tas pat labi. Nu tātad, dzīve ir cīņa - piekrīti? :);
pokemons iezveido rakstu, forumu, whatever - par geokešingu
(meta protams viņam ir vārds "geocaching", kā jau Tu rakstīji tipa konkurentam), cits pokemons ieliek linku sava blogā uz to rakstu, talāk vēl cits pokemons ar to visu arī izdara izveidojas ķēde, tad kāds pokemons ieraksta kaut ko pokemonisku tribīnē un ielinko savu pokegeoblogu (tribine.lv - labs reitings - tikai kā kā piemērs), un tā tas aiziet, gugle reitinga pirmā vieta meklējot pēc vārda geocaching neparādās konkrēta adrese ar saitu - tipa re kur lielākais, saits un te vissvarīgākie geokešeri apgrozās vai kaut kā tā, bet links uz konkrētu pokemona rakstu (jo linki ienākošie vairāk) - http://pokeblogs.lv/mani-poke-raksti/ma ... geo-forums, Kaspars arī paskaidroja, jebkuru saitu var pacelt reitingos(tam pašam http://arturs.jaffa.lv/ tas padodas :) ), bet kādiem mērķiem?, diez vai mēs tagad te uzsāksim cīņu pret pokemonu saitiem kuriem ir vārds geocaching, aktīvi linkosim visu visur. Neapstrīdu, to var izdarīt, bet īslaicīgi, ja pokemons gribēs - izdarīs, lai tam lielāks reitings, ja man bija japasaka priekšā - pateicu, biju domajis, ka pēc ieliktās shēmas visi sapratīs.
Last edited by egeo on 25 Nov 2008 17:36, edited 1 time in total.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 25 Nov 2008 17:35

Nu skaidrs. Tagad sapratu ;) Laikam man garš kakls :roll: Linku uz forumu netaisos postēt priekšā un pakaļā katru dienu. Tā ka, ir labi kā ir.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 25 Nov 2008 17:51

Man gan liekas, ka šo tēmu nevajag piespamot, te vajadzēja linkus uz publikācijām likt.
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildētlietotājs liva pievienoja 25 Nov 2008 18:33

Nesaceļat jau tādu paniku. Es kaut kad iegūglēju pa latvijas lapām un Pēterim uzjautāju kāpēc ir tā kā ir, jo biju diezgan sašutusi par to ko tur redzēju. Vienu pērli jau šorīt te iemetu, un tas džekiņš ir reģistrējies forumā. Man likās kaut kā jocīgi vai nepareizi, ka forums parādās tikai nezkurā n lapā. Bet nu kā ir tā ir.
Attēls
Lietotāja avatārs
liva

Atbildētlietotājs Wikentijs pievienoja 25 Nov 2008 19:13

Liekot jaunos slēpņus, liekat norādes uz forumu slēpņa aprakstā, kā arī uz informatīvās lapas katrā slēpnī.
Manuprāt, jāsāk ir tā...
Wikentijs

Atbildes: 177
Pievienojies: 24 Aug 2008 11:11

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 25 Nov 2008 19:34

Papuass rakstīja:Man gan liekas, ka šo tēmu nevajag piespamot, te vajadzēja linkus uz publikācijām likt.

piekrītu varbūt kāds no adminiem šo visu var aizvākt uz jaunu foruma daļu vai vnk izdzēst. tiešām negribu, lai šeit veidojas nevajadzīgas diskusijas par ne tēmu
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildētlietotājs podmens pievienoja 25 Nov 2008 21:34

tikmēr turpinu spamot - man liekas, ka vajag visos slēpņu aprakstos pielikt linku uz geoforums.lv, gan jau kāds atnāks uz šejieni un neliks šitkešus. vismaz savos divos ielikšu, bet vajag itsevišķi jaunajos, jo cilvji jau parasti intereses pēc izlasa pēdējo publicēto. tikai vajag sakārtot šo forumu, lai būtu normāla infosadaļa nūbiem ar BUJ, 10 baušļiem un tml.
podmens

Atbildes: 195
Pievienojies: 21 Aug 2008 10:37

Nākošais

Atgriezties uz Klačas un citas tēmas

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Thomasomida un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 2 lietotāji online :: 1 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Thomasomida un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 22 Sep 2017 01:44