Ienākt

Noderētu mazs helps ar premiumu....

Šeit runājam par visu, kas nav tieši sasitīts ar geocaching. Informējam par citiem interesantiem pasākumiem; aprakstam ceļojumus. Spams un temati, kam citur nav vietas.

Noderētu mazs helps ar premiumu....

Atbildētlietotājs Jonny.120 pievienoja 18 Mar 2016 18:58

Sveiki visiem!
Piedodiet, bet palasījos sadaļu nosaukumus, neizdomāju, kurā rakstīt. Tad nu paliku pie šīs sadaļas.

Sagribējās iesūtīt gps-ā dažus kešus (man tur uzrādīja tikai 5 sākumā...). Tā arī neizdevās, kaut kādu iemeslu pēc saņēmu tikai paziņojumu, ka waypointi netiek pārsūtīti, tipa, kaut kas nesaderīgs, .gpx esot nosūtīts, bet kastītes manā kolorado tā arī nebija.

Var jau būt, ka es pa šiem gadiem esmu atpalicis no dzīves ar tehniku...

BET - svētdien jābrauc uz Kipru, kurā pie cita datora (un cita pārlūka arī) izrādījās vairāk kā 5 keši. Tagad jau žēl neņemt līdzi gps-u. Varbūt kāds varētu atsūtīt man man uz e-pastu tos failiņus ar Kipras kastītēm?

Nu, paņemtu es pats premiumu, bet, ja tomēr kaut kādas nesaderības problēmas pastāv, ...... kaut kā ....

Mans e-pastiņš (ja nu pēkšņi) j2002 inboksā mūsu pašu/

Paldies par sapratni.
Jonny.120

Atbildes: 42
Pievienojies: 23 Aug 2008 20:43

Re: Noderētu mazs helps ar premiumu....

Atbildētlietotājs androns pievienoja 18 Mar 2016 22:29

ja esi premiums tad uztaisi pocket query, kuru saņem e-pastā un pēc tam uz kompa ielādē garminā

p.s. - ja Tev nav premiums, tad vari uzsist man messagi un varu uztaisīt tev pocket query
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs Jonny.120 pievienoja 19 Mar 2016 13:00

Ceru, ka nosūtīju ziņu uz PM.
Jonny.120

Atbildētlietotājs Jonny.120 pievienoja 19 Mar 2016 21:04

Tāda sajūta, ka tas ziņojums uz PM neaizgāja, bet palika sēžot outbox-ā...

Ja kas, joprojām būtu pateicīgs par kveriju...

Jānis

androns rakstīja:ja esi premiums tad uztaisi pocket query, kuru saņem e-pastā un pēc tam uz kompa ielādē garminā

p.s. - ja Tev nav premiums, tad vari uzsist man messagi un varu uztaisīt tev pocket query
Jonny.120

Atbildētlietotājs Jonny.120 pievienoja 20 Mar 2016 10:57

Paldies, tagad viss kārtībā (nu, ceru, ka tā, jo šai datorā nav kur karti ievietot, gan jau gala punktā atradīšu nedaudz svaigāku datoru...)

O:-)

Jānis
Jonny.120

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 21 Mar 2016 10:06

Ja tu norādi uz problēmu, tad vēlams nevis plaši izklāstīt kur un kā gribi doties, bet Kāds GPS tev ir un tieši kā tu veici lejupielādi GPX failam? No geocaching.com lapas pa taisno? Caur kaut kādu programmu? Ar vadu pieslēdzi pie datora un iekopēji folderī GPX? Bez augstākminētās informācijas grūti tev palīdzēt.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs Gendalfs pievienoja 08 Apr 2016 16:46

Es drošības pēc vienmēr izprintēju koordinātes uz lapas pirms došanās ceļā. Mazums uzkarās lapa, vienu slēpni esi atradis un vari gaidīt, kamēr viss atkal aiziet.
Gendalfs

Atbildes: 2
Pievienojies: 08 Apr 2016 16:42
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 11 Apr 2016 09:06

Gendalfs rakstīja:Es drošības pēc vienmēr izprintēju koordinātes uz lapas pirms došanās ceļā. Mazums uzkarās lapa, vienu slēpni esi atradis un vari gaidīt, kamēr viss atkal aiziet.

Var šādus pierakstus protams veidot, bet, lai nebūtu jāpaļaujas uz internetu un Geocaching mājas lapas darbību, labāk ir ielādēt slēpņus GPX iekārtā jau pirms slēpņošanas. Ne Premium lietotājiem labs variants ir GPX Tautai, bet Premium lietotājiem Geocaching mājas lapā ir iespēja veidot slēpņu atlases (Pocket query).
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atgriezties uz Klačas un citas tēmas

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 2 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 2 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Current time

Pašlaik ir 22 Sep 2017 01:48