Ienākt

Meklēju kompanjonus slēpņošanai!

Šeit runājam par visu, kas nav tieši sasitīts ar geocaching. Informējam par citiem interesantiem pasākumiem; aprakstam ceļojumus. Spams un temati, kam citur nav vietas.

Meklēju kompanjonus slēpņošanai!

Atbildētlietotājs Holenderi pievienoja 19 Feb 2017 20:50

Sveiki slēpņotāji!! palasu forumu ! tādas tēmās kā vai mazāk slēpņo utt !! nu ir tā ka man un manai sievai šis ir kkas jauns!! salīdzinoši! pagājušajā gadā sākām šo nodarbi dzīvodami norvēģijā un paķēra kārtīgi mūs tas viss!! un man kā jau lielakajai daļai ir tā ka tuvākie visi jau aplasīti un tālu braukt nu ir kā ir . katru nedēļu nepabraukās!! tāpēc ceru te atrast domubiedrus un kompanjonus kopā braukšanai un slēpņošanai!! Mūsu ģimene slēpņo zem viena nika! Holenderi! latvijā atrasti tik kādi 170 šobrīd!! vēl daudz kas priekšā un gribas tā regulāri izrauties no ikdienas lai var foršā kompānijā paslēpņot!! Tātad!! meklēju sev ceļabiedrus kas vēlētos kopā doties piedzīvojumos meklēt slēpņus!! auto man ir un tāds diezgan visurgājējs tā ka var piebraukt diezgan labi slēpņiem! :)vairāk ceru atrast kādus kam arī aptuveni lidziga pieredze . Holenderi šobrid salasījuši 279 slēpņus! droši var mani uzmeklēt Facebookā un pateikt ka ir vēlme!! sadomāsim un laidīsim kopā! atrast mani var Mārcis Holenders! kopā tomēr foršāk,lētāk un jautrāk protams! !! Paldies par atsaucību jau tagad!! un veiksmi visiem slēpņošanā!!
Holenderi

Atbildes: 1
Pievienojies: 19 Feb 2017 20:28

Без темы

Atbildētlietotājs Vetiahokser pievienoja 22 Feb 2017 12:25

Very interesting thoughts!
Vetiahokser

Atbildes: 1
Pievienojies: 22 Feb 2017 07:18

Re: Meklēju kompanjonus slēpņošanai!

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 03 Apr 2017 10:45

Būtu vēlams norādīt, no kura rajona esat, jo cik saprotu, tad ne no Rīgas?
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atgriezties uz Klačas un citas tēmas

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Thomasomida un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 2 lietotāji online :: 1 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Thomasomida un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 22 Sep 2017 01:40