Ienākt

Vieta, kur GEOcilvēkiem izlamāties.

Šeit runājam par visu, kas nav tieši sasitīts ar geocaching. Informējam par citiem interesantiem pasākumiem; aprakstam ceļojumus. Spams un temati, kam citur nav vietas.

Re: Vieta, kur GEOcilvēkiem izlamāties.

Atbildētlietotājs androns pievienoja 09 Sep 2014 12:14

offtopiks:
pēc bildes - bmwlife.lv .. .aktīvie tās vietnes lietotāji vienmēr bijuši tādi dīvaināki ... bmwfails ir kā austrālija, uz kurieni nosūta no bmwpower atstumtos :D

bet par tēmu:
Es parasti trackabļus nediskaveroju, ja vien nepaņemu (nu eventā diskaverot veselu sarakstu ir kas cits).

Ja paņemu un secina, ka viņš virtuāli ir kādā citā slēpnī, tad parasti nogaidu dažas dienas. ja nepielogojas pareizi, tad nograboju vai nu no kāda rokām, vai no cita slēpņa.

Kad nodropoju, tad cenšos nodropot arī virtuāli as soon as possible.

Bet nu ir bijuši gadījumi, kad diskaveroju TB vai GC, kurš virtuāli ir citur ... es ar nedomāju, ka ir pareizi būst tam geopolicistam un pārvietot to :)
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 09 Sep 2014 12:48

Trollis rakstīja:
Gatisk rakstīja:Un ko tad Jukis&Prusak ir izdarījuši nepareizi? Viņu kontā to nevar redzēt. Varbūt var konkrētāk.
p.s. Piemēram, Tavu profilu pat geocaching.com atrast nevar..., laikam esi izdzēsis:)

Tas drīzāk nozīmē to, ka meklēt neproti!
http://www.geocaching.com/profile/?guid ... f6d9a42685
Savu paraksta bildi es droši vien pats uzzīmēju.... :D

Ko izdarīja nepareizi?
1) ja pārvieto trakabli - ATZĪMĒ TO! Šis punkts vairāk uz GreenLandia34 par kuru es jau pirms gada pateicu visu ko domāju.
2) ja atradi trakabli slēpnī kurā tas nav atzīmēts - PĀRVIETO! Ir grabbošanas iespēja un iespēja nolikt slēpnī, kurā to atradi/discoveroji.

Iemācāmies izrādīt cieņu pret slēpņu un trekabļu autoriem. Šis nav mans pirmais trekablis, kas ir noklīdis, tā ka - NO TOLLERANCE no manis pret šādiem nevīžīgiem slēpņotājiem!

Tev laikam taisnība, meklēt neprotu.
Savukārt, ja runa iet par šo ceļotāju http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=3837763 , neredzu, ne ko Jukis&Prusak, ne arī Grenlandia ir izdarījuši nepareizi. Varbūt vari konkrētāk izskaidrot viņu "nāves grēkus", lai es arī kādreiz neizdarītu līdzīgi.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs salviz pievienoja 09 Sep 2014 14:31

Laikam es te ar mazliet pie vainas, biju sajaucis slēpņus, kur troļļi tika manīti :)
Bet nu neuzskatu, ka man būtu jāpārvieto trakablis virtuāli, ja to fiziski neesmu darījis, sorry ;)
salviz

Atbildes: 16
Pievienojies: 16 Aug 2013 13:36

Atbildētlietotājs jukis666 pievienoja 09 Sep 2014 19:39

Izlasīju pēdējos ierakstus ... uz mirkli aizdomājos ... #-O

Atļaušos nekomentēt - te viss jau ir pateikts ...

Vienīgi piebildīšu, ka neskatoties uz Mr.Tollis aicinājumu, tomēr profilu nedzēsīsim ... cerēsim, ka ar laiku mums izdosies izkost visas šīs nianses saistībā ar trakabļiem un slēpņošanu kopumā, un mēs vairs nedarīsim kaunu visiem pārējiem, sorry, kā tā ...
Attēls
Lietotāja avatārs
jukis666

Atbildes: 78
Pievienojies: 22 Aug 2009 16:07
Atrašanās vietas: Latvia, Riga

Atbildētlietotājs juzins pievienoja 10 Nov 2014 11:49

Kaut aizaugtu pakaļa tam, kas kastēs liek kastaņus un citus organiskus materiālus.
Attēls
Lietotāja avatārs
juzins

Atbildes: 172
Pievienojies: 19 Jul 2010 23:27
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 10 Nov 2014 20:36

juzins rakstīja:Kaut aizaugtu pakaļa tam, kas kastēs liek kastaņus un citus organiskus materiālus.

Tad jāpieliek pie apraksta brīdinājums, ka apmeklēt ar bērniem aizliegts. Citādi ja lāsts piepildās būs slimnīcās pieplūdums...
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildes: 279
Pievienojies: 05 Apr 2013 23:07
Atrašanās vietas: Norge, Ålgård

Atbildētlietotājs juzins pievienoja 11 Nov 2014 10:15

Mhm. Gribu redzēt kurš to T5 zem tilta ar sīci ir ņēmis. Protams, ka var kasti padot uz augšu, bet tāpat diez vai tādu ir daudz.
Attēls
Lietotāja avatārs
juzins

Atbildes: 172
Pievienojies: 19 Jul 2010 23:27

Atbildētlietotājs Aigars72 pievienoja 11 Nov 2014 20:30

juzins rakstīja:Kaut aizaugtu pakaļa tam, kas kastēs liek kastaņus un citus organiskus materiālus.

Diemžēl regulāri atbrīvoju slēpņus no konfektēm. Nu nepielec laikam gudriniekiem ka viņas izšķīst. Aluspudeļu korķīši - tas jau ir attīstītāko slēpņotāju rokraksts :(
Aigars72

Atbildes: 77
Pievienojies: 09 Apr 2011 13:54

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 11 Nov 2014 22:46

Aigars72 rakstīja:

Diemžēl regulāri atbrīvoju slēpņus no konfektēm. Nu nepielec laikam gudriniekiem ka viņas izšķīst. Aluspudeļu korķīši - tas jau ir attīstītāko slēpņotāju rokraksts :(

Bļāaa... Besī ārā tās vizītkartes... Ne vienu vien esmu aizvācis no savējiem.
ROLEEKSTOOZ

Atbildes: 228
Pievienojies: 10 Apr 2013 15:47
Atrašanās vietas: Latvija, Jēkabpils, vīpe

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 13 Nov 2014 13:54

Turpinot sarakstu - atlaižu kuponi, lielveikalu akciju uzlīmes, e-taloni... Visu lieko no kabatām var iztīrīt pie publiskās miskastes. x(
Un tikai galīgs stulbenis var ielikt pases kopiju uz A4 lapas.
valdis.pp

Atbildes: 105
Pievienojies: 13 Apr 2014 23:35

Atbildētlietotājs ROLEEKSTOOZ pievienoja 13 Nov 2014 15:52

valdis.pp rakstīja:Un tikai galīgs stulbenis var ielikt pases kopiju uz A4 lapas.

Akd... x_x
valdis.pp rakstīja:Turpinot sarakstu -

Jā, turpinot - prezervativs (pilns), bet smuki ietīts maisiņā :D... gandrīz apvēmos...
ROLEEKSTOOZ

Atbildes: 228
Pievienojies: 10 Apr 2013 15:47
Atrašanās vietas: Latvija, Jēkabpils, vīpe

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 13 Nov 2014 16:14

Varbūt persona ar īpaši augstu IQ vēlējās dalīties ar savu genofondu?
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs Aigars72 pievienoja 13 Nov 2014 20:16

Akd... x_x
valdis.pp rakstīja:Turpinot sarakstu -

Jā, turpinot - prezervativs (pilns), bet smuki ietīts maisiņā :D... gandrīz apvēmos...[/quote]
Tas jau manjaks kam meklējot par;ad;as fantāzijas :)) un tieksmes.
Aigars72

Atbildes: 77
Pievienojies: 09 Apr 2011 13:54

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 13 Nov 2014 20:59

ROLEEKSTOOZ rakstīja:Jā, turpinot - prezervativs (pilns), bet smuki ietīts maisiņā :D... gandrīz apvēmos...

Nu ko ta tu vemsi.. varbūt iebiezināto pienu tev ielika... :D
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildētlietotājs Karlittos pievienoja 13 Nov 2014 23:09

Tur noteikti klepus sīrups bija ieliets, bet bērnelim attīstīta fantāzija un sāka dīrāt āzi.
Lietotāja avatārs
Karlittos

Atbildes: 238
Pievienojies: 12 Jan 2010 23:17

Atbildētlietotājs salviz pievienoja 25 Nov 2014 11:04

Kā nav kauna taisīt Streak'u ar citā dienā atrastām kastēm :@
Es par godīgu spēli!!!
salviz

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 26 Nov 2014 23:02

salviz rakstīja:Kā nav kauna taisīt Streak'u ar citā dienā atrastām kastēm :@
Es par godīgu spēli!!!

Vainīgos studijā! Preparēsim.. :D
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildes: 139
Pievienojies: 26 Aug 2009 14:23
Atrašanās vietas: Somewhere

Atbildētlietotājs salviz pievienoja 01 Dec 2014 12:17

psyho rakstīja:
salviz rakstīja:Kā nav kauna taisīt Streak'u ar citā dienā atrastām kastēm :@
Es par godīgu spēli!!!

Vainīgos studijā! Preparēsim.. :D

Netīšām uzdūros uz lietotāju Matisons!, kad ņemot IL - 28 (GC1JFNW) 22.11.2014 skatos, ka viņš jau logbukā ierakstījies ar 24.11.2014, tad nu bija interese paskatīties, ko viņs ielogos tajā 24. datumā. Protams, ka līdz 24. tika logotas jau 23. atrastās kastes utt, taču pa brīnumam pie IL - 28, tomēr parādījās logs ar 22. datumu, jo savā logā biju pieminējis, ka esmu pamanījis dīvaino logu :D Logs jau, protams, interesants "Pēc Imantas kāpjamā neatrašanas... vajadzēja atrast kādu citu kasti.." Kāpēc gan vajadzēja, ja jau tajā dienā ir atrasta cita kaste?
Tad nu ar ziņkāri paskatījos, ko tad viņš būs ielogojis 24. datumā :D
Ok ir cita kaste Dumpi dzirdi?(GC4AZJN), par laimi ir fotologs, kurā telefons bija tik laipns un sagalabāja failu ar datumu un laiku, kur skaidri redzams, ka slēpnis nav ņemts 24. datumā, bet gan 15. datumā: 20141115_111734.
Tā kā 24. datumā vairāk logu nav, tad Streak's būtu pārtūcis, taču nē, viss smuki turpinās :D Gan jau šis nav vienīgais gadījums, bet šeit sanāca netīšām uzdurties un paša neuzmanība viņu iegāza...
Paldies par uzmanību!
salviz

Atbildētlietotājs and.zalitis pievienoja 01 Dec 2014 19:07

Hmm..interesanti palasīt. Tikai nesaprotu, kāda jēga vispār taisīt fake streak. Labuma taču no tā nekāda, vai es kļūdos? Vienmēr esmu atbalstījis fair game principu un uzskatu, ka darot tādas lietas vienīgais ko var appist esi pats. Tāds lūk man te viedoklis izveidojies palasot forumu.
Lietotāja avatārs
and.zalitis

Atbildes: 10
Pievienojies: 02 Jun 2014 08:37

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 01 Dec 2014 22:39

Tad nu gan interese izsekot, kontrolēt un skaitļot... Es personīgi pat savu slēpņu logbukus nepārskatu. Da ko tad apfisīs? Mani? Ne tak, tikai un vienīgi pats sevi. Nervu šūnas ir vērtīgākas. :ymsmug:
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildētlietotājs salviz pievienoja 02 Dec 2014 09:53

Parasti arī nepētu, bet nu šoreiz ieraugot to logu, kkā vēlme radās :D
Protams, ir jau vēl "foršāki" slēpņotāji, bija te daži spāņi vasarā ar 30k+ kastēm, kas logo visas kastes pēc kārtas, pat neatrastās, tā arī tie tūkstoši krājās :D
salviz

Atbildētlietotājs Karliss pievienoja 02 Dec 2014 10:00

šajā spēlē ir tas, ka appist vari tikai sevi pašu. visādi citādi - gribi, logo. gan t5 kokus, ja stāvi lejā, dzer alu un nezini, kas ir žumārs, gan taisi šādus streakus.
Karliss

Atbildes: 76
Pievienojies: 04 Aug 2013 22:29

Atbildētlietotājs androns pievienoja 02 Dec 2014 23:56

apjāt var tikai sevi, bet salvja vietā arī man rastos interese parakt dziļāk ... tīri joka un intereses pēc.

Es savu 1 gada streak tā arī novilku .. pilnīgi godīgi ... protams, neiztiku, bez braukšanas pēc tālākas kastes ap pusnakti, lai pirms pusnakts atrastu 1 slēpni un tad pēc pusnakts kādu citu - 2 zaķi ar 1 šāvienu ... jeb 2 slēpņi ar vienu braucienu.

Un viss tikai sevis dēļ .. jo savādāk jau nav jēga taisīt strīku, ja kaut ko tur mahinē ... jo principā pats pirmais, kuru tādējādi apčakarē esi tu pats :ymhug:
un tad jau protams jautājums - a tad kāda jēga ? ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 03 Dec 2014 02:53

Kāda jēga? Es domāju, ka pavisam vienkārši - challenge kastes!
Kam nav slinkums, pavērojat.. :D
Eventos kaunināsim!? :-?
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildētlietotājs androns pievienoja 03 Dec 2014 10:14

psyho rakstīja:Kāda jēga? Es domāju, ka pavisam vienkārši - challenge kastes!
Kam nav slinkums, pavērojat.. :D
Eventos kaunināsim!? :-?

ā, nu par to neiedomājos :-?
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 03 Dec 2014 10:22

Tāpēc vajag darīt pa jaunajai modei- viesu grāmatā parakstīties bez datuma un logot kad sirds kāro. Daudzi stilīgie tā tagad dara.
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 03 Dec 2014 20:51

airavs rakstīja:Tāpēc vajag darīt pa jaunajai modei- viesu grāmatā parakstīties bez datuma un logot kad sirds kāro. Daudzi stilīgie tā tagad dara.

Neuzrakstīju, bet padomāju.. par to stilu un stilīgajiem! Nezinu kā daudzi, bet vienu tiešām esmu ievērojis. :D
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildētlietotājs Redzijs pievienoja 16 Dec 2014 18:39

Runājot par godīgu logošanos, kā ar Earth slēpņiem? Te ir vairāki datumi: kad apmeklēts objekts, kad nosūtītas atbildes uz jautājumiem, kad saņemts apstiprinājums no autora... Tiem, kas taisa strīku, paveras iespēja manipulācijām, ja nu kādā dienā palicis neaizpildīts robs.
Redzijs

Atbildes: 25
Pievienojies: 27 Mar 2013 17:54

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 16 Dec 2014 23:26

Džentlmeņu spēle, tāpat kā golfs - Viss balstās uz katra paša spēlētāja godīgo attieksmi.
Nav patīkami, ka šeit sāk figurēt šuleri un mahinatori. :-s
valdis.pp

Atbildētlietotājs salviz pievienoja 17 Dec 2014 12:11

Redzijs rakstīja:Runājot par godīgu logošanos, kā ar Earth slēpņiem? Te ir vairāki datumi: kad apmeklēts objekts, kad nosūtītas atbildes uz jautājumiem, kad saņemts apstiprinājums no autora... Tiem, kas taisa strīku, paveras iespēja manipulācijām, ja nu kādā dienā palicis neaizpildīts robs.

Es personīgi logoju tad, kad apmeklēts (atrasts), tas attiecas uz visām kastēm 100% :)
salviz

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 17 Dec 2014 14:33

Vienmēr būs kāds, kurš gribēs būt ''gudrāks'' par citiem.. :-?
Ko darīt? Neko. Nepievērst uzmanību, manuprāt. :D

Esi pats vismaz tik godīgs, lai nemelotu citiem.. (F. Bēkons)
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildētlietotājs valdis.m pievienoja 16 Apr 2015 11:55

Johaidī, mani tiešām sāk tracināt tā inbox.lv "jaunā" mapīšu sistēma x( !
Agrāk publicējās jauns slēpnis, atnāca man uz meilu vēstule kura uzreiz parādījās arī mobilajā ! Varēju kā teikt turēt roku uz pulsa ! Tagad inbox bāž man pienākošās vēstules gan kautkādā abonētajā mapē, gan sociālajā mapē , bet rezultātā uz mobilo pat neatnāk ziņa ka kautkas ir publicējies ! Kā jūs to visu esat noregulējuši ?
Lietotāja avatārs
valdis.m

Atbildes: 73
Pievienojies: 19 Sep 2010 01:34
Atrašanās vietas: Riga, Imanta

Atbildētlietotājs artursp pievienoja 16 Apr 2015 12:36

Lietoju Gmail :)
Attēls
Lietotāja avatārs
artursp

Atbildes: 216
Pievienojies: 03 Mar 2011 13:18

Atbildētlietotājs androns pievienoja 16 Apr 2015 13:06

+1 gMail

+praktiski nav reklāmu, un tas viss bez maksas.

ok - cilvēkam parastajam jau itkā nav ko slēpt, bet tomēr: http://www.pietiek.com/raksti/_komproma ... ecdienesti

p.s. - grāmatu esmu lasījis, zinu, ko runāju ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs rewritable pievienoja 16 Apr 2015 13:36

valdis.m rakstīja:Johaidī, mani tiešām sāk tracināt tā inbox.lv "jaunā" mapīšu sistēma x( !
Agrāk publicējās jauns slēpnis, atnāca man uz meilu vēstule kura uzreiz parādījās arī mobilajā ! Varēju kā teikt turēt roku uz pulsa ! Tagad inbox bāž man pienākošās vēstules gan kautkādā abonētajā mapē, gan sociālajā mapē , bet rezultātā uz mobilo pat neatnāk ziņa ka kautkas ir publicējies ! Kā jūs to visu esat noregulējuši ?

Iestatījumi -> Interfeisa iestatījumi -> Ķeksi pie "Atslēgt ziņojumu automātisko filtrēšanu mapēm Sociālie un Abonētie."
Man nācās to ķeksēt pa vairākām reizēm, ar pirmo reizi Inbox'am nepieleca, ka es kaut ko esmu mainījis... Bet beigās viss sanāca.
rewritable

Atbildes: 11
Pievienojies: 12 Dec 2013 01:16

Atbildētlietotājs mika pievienoja 19 Apr 2015 12:24

Es arī pamanīju, ka pēkšņi inboxā jau mēnešiem ne ziņas, ne miņas no geocaching.com pierastā spama par jaunākajiem slēpņiem, kas brīvdienās dažreiz noder. Tagad skaidrs, kāpēc tā.
Lietotāja avatārs
mika

Atbildes: 45
Pievienojies: 28 Dec 2008 00:47

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 19 Apr 2015 12:50

Nesaprotu Jūsu cepienu..
Neko neesmu ķeksējis, e-pasti diezgan normāli tiek sašķiroti vajadzīgajos un nevajadzīgajos pa mapēm. Ērti izdzēst! :D
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 20 Apr 2015 12:01

Es izveidoju atsevišķu mapīti, kur šiem sabirt, un viss darbojas perfekti. Tiesa, izmantoju šo opciju tikai kādu mēnesi, tā ka nav man ar ko salīdzināt. :)
valdis.pp

Atbildētlietotājs Latvijas_lepnums pievienoja 23 Jun 2015 21:02

Nu bļāviens, tie svaigie slēpņotāji mēdz mani nošokēt - šhādu found it logu ieraudziju pie savas mistērijas - Atbraucu uz pareizo vietu, uzkāpju augšā pa trepēm un skatos, balstā kas nebija pašā augšā bija tukš. Skatos tālāk, pakāpjos vēl augstāk un sāku skatīties pašā augšējā balstā, ieraudziju konteineru sētas pusē. No otras puses nevarēja tikt izņēmot ekstrēmi kāpjot, ko negribējās darīt, jo balsti bija slideni. Nu ko biju tik tuvu, bet nekādi negribējās sniegties pēc konteinera, jo bija ļoti bīstami. Pēkšņi iešāvās prātā doma, ka varētu ar pietiekami garu zaru izbakstīt konteineru. To arī dariju un tas izdevās. Parakstījos un ieliku konteineru atpakaļ, bet ne augstākajā balstā, bet gan otrajā augstākaja balstā, lai nākamajam nebūtu tik smagi jārāpjas un jāriskē ar savu dzīvību.
Latvijas_lepnums

Atbildes: 22
Pievienojies: 17 Jul 2013 22:13

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 24 Jun 2015 22:50

Normāla parādība. Vienmēr ir kāds, kas māk noslēpt labāk, nekā autors.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildētlietotājs akviinas pievienoja 27 Jun 2015 13:28

Gribēju padalīties ar savu lamājamo - manam arhivētajam slēpnim ik pa laikam ir kāds atradējs. Parasti tie ir tiko reģistrējušies spēlmaņi ar 4-5 atradumiem. Un še tev - šodien lietotājs ar atradumiem pāri 1'000 arī ir atradis kastīti, kas reāli ir vai nu iecementēta vai sen jau deletēta atkritumos. Paskatījos, ka pēdējā laikā šim userim ir izdevies krietni daudz tādu kastīšu atrast. https://photos-2.dropbox.com/t/2/AACJ5uFnUc43vOpn4nlo_byoWXGO-gI6mkYOZtTUNnMawg/12/27683117/png/32x32/1/_/1/2/divaini.png/CK3SmQ0gASACIAMgBCAFIAYgBygBKAIoAw/1aUifYKszN1FUb18XlBx8-afr4u1hsqKsjB9nQsx1LY?size=1600x1200&size_mode=2
Lietotāja avatārs
akviinas

Pievienojies: 30 Jul 2012 08:39

Atbildētlietotājs plumite_and_upenite pievienoja 29 Jun 2015 22:16

Nav jau nekas jauns, bet sirdi nospiež!

Ja kāds domā rakstīt Found it logā smaidiņu vai Atradu, vai Viegli u.tml. tad paņemiet savu telefonu un instalējiet to sev vietā, kur var novilkt kredītkarti, nemaz ieiespringstot kaut ko rakstīt.

Nevaru apgalvot, ka mūsu un Krisjas kastes ir tādas, kur var rakstīt saturīgas esejas, bet par atsevišķiem eksemplāriem ...nopietni... Tu brien vai lauzies, atrodi kaut ko, kas parasti nav tāds, kādu tu to iedomājies, kā rezultātā Found it logs ir :) Vai arī tas ir socializācijas rezultāts, kur emocijas tiek izteiktas caur telefonu max 5 simbolu ietvaros?
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
plumite_and_upenite

Atbildes: 252
Pievienojies: 02 Nov 2009 11:20

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 30 Jun 2015 00:41

plumite_and_upenite rakstīja:Nav jau nekas jauns, bet sirdi nospiež!

Ja kāds domā rakstīt Found it logā smaidiņu vai Atradu, vai Viegli u.tml. tad paņemiet savu telefonu un instalējiet to sev vietā, kur var novilkt kredītkarti, nemaz ieiespringstot kaut ko rakstīt.

Nevaru apgalvot, ka mūsu un Krisjas kastes ir tādas, kur var rakstīt saturīgas esejas, bet par atsevišķiem eksemplāriem ...nopietni... Tu brien vai lauzies, atrodi kaut ko, kas parasti nav tāds, kādu tu to iedomājies, kā rezultātā Found it logs ir :) Vai arī tas ir socializācijas rezultāts, kur emocijas tiek izteiktas caur telefonu max 5 simbolu ietvaros?

It kā pēc pirmā teikuma ir skaidrs par ko būs runa, bet tālāk viss ir tik ļoti saīsināts (laikam 5 simbolu ietvaros), ka grūti saprast pārējo. Laikam palieku vecs...
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs androns pievienoja 30 Jun 2015 11:14

tikko apskatīju savus logus tiem Krisjas slēpņiem.
ar prosta smaidiņu vai "viegli" neesmu ne1 pielogojis, bet izplūst domrakstā par piebrauc-paņem lock&lock kastīti pie koka saknēm parasta kalna (reāli tak tie pilskalni ir parasti kalni) pakājē arī nav jēgas.
Principā tie ir tādi kvalitatīvi +1, kuri pēc laika aizmirstās.
Es vēl bieži cenšos uztaisīt kādu skaistu bildi, ko var pievienot logam. Protams, ja tur ir ko bildēt :)

Es par īsajiem logiem pie savām kastēm neļaunojos ... protams, ka vēlos lasīt garākus aprakstu kā ir gājis utt utt, bet ja ir TFTC, tad lai ir.
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 30 Jun 2015 11:40

Pazīstu dažus cilvēkus, kuriem patīk meklēt slēpņus, bet hroniski nepatīk neko rakstīt. Nevar ierakstu lauku atstāt tukšu, tad arī saraksta smaidus, tekstus kā "viegli" un tamlīdzīgi. Protams, tas nav nekas, ar ko lepoties, bet vai tāpēc vajadzētu par to tā iespringt, kā jānovēl pat instalēt telefoni? :)
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 30 Jun 2015 13:14

KristsT rakstīja:Pazīstu dažus cilvēkus, kuriem patīk meklēt slēpņus, bet hroniski nepatīk neko rakstīt.

Man ir daži paziņas, kas tā arī pasaka - man patīk meklēt, bet lai es pēc tam sēdētu vēl pie kompja un kaut ko rakstītu?! Tā arī viņi dzīvo ar dažām sen sen atrastām kastēm profilā.
valdis.pp

Atbildētlietotājs rewritable pievienoja 30 Jun 2015 13:27

akviinas rakstīja:Gribēju padalīties ar savu lamājamo - manam arhivētajam slēpnim ik pa laikam ir kāds atradējs. Parasti tie ir tiko reģistrējušies spēlmaņi ar 4-5 atradumiem. Un še tev - šodien lietotājs ar atradumiem pāri 1'000 arī ir atradis kastīti, kas reāli ir vai nu iecementēta vai sen jau deletēta atkritumos. Paskatījos, ka pēdējā laikā šim userim ir izdevies krietni daudz tādu kastīšu atrast. https://photos-2.dropbox.com/t/2/AACJ5uFnUc43vOpn4nlo_byoWXGO-gI6mkYOZtTUNnMawg/12/27683117/png/32x32/1/_/1/2/divaini.png/CK3SmQ0gASACIAMgBCAFIAYgBygBKAIoAw/1aUifYKszN1FUb18XlBx8-afr4u1hsqKsjB9nQsx1LY?size=1600x1200&size_mode=2

Ja esi pārliecināts, ka kaste tiešām nav atrodama, lūdzu esi čakls un izdzēs to logu - kārtības labad. Šeit kaste ir diseiblota, tāpēc diez vai kādu tas īpaši maldinās, bet svaigi zudušām kastēm šie "Neatradu - Found it" log'i pavirši paskatoties var uz vietas diezgan maldināt. Savu lamājamo par šo tēmu es jau pie viena šāda DNF'a Mežaparkā http://coord.info/GLHVJWY1 izteicu.
rewritable

Atbildes: 11
Pievienojies: 12 Dec 2013 01:16

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 01 Jul 2015 00:28

plumite_and_upenite rakstīja:Tu brien vai lauzies, atrodi kaut ko, kas parasti nav tāds, kādu tu to iedomājies, kā rezultātā Found it logs ir :) Vai arī tas ir socializācijas rezultāts, kur emocijas tiek izteiktas caur telefonu max 5 simbolu ietvaros?

Smaidiņu jau var uzskatīt ar gana garu logu. Ir seciālisti kas liek +

Laikam jau ar kalkulatoru meklē.

Tāpat par Valdis.pp rakstīto - jocīga nodarbošanās sanāk, meklēt bet nereģistrēt... Kaut kāds mazohisms.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildētlietotājs androns pievienoja 01 Jul 2015 08:24

aktīvi meklējot un nereģistrējot ir jābūt sasodīti labai atmiņai, lai neaizbrauktu meklēt jau atrastu slēpni :D
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 01 Jul 2015 15:20

androns rakstīja:aktīvi meklējot un nereģistrējot ir jābūt sasodīti labai atmiņai, lai neaizbrauktu meklēt jau atrastu slēpni :D

Vai "kārtīgu" ģeokolēģi, kurš 2x pa vienu maršrutu nebrauc. :D
valdis.pp

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Klačas un citas tēmas

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 19 Sep 2017 19:56