Ienākt

Par iespēju nesekot topikiem

Jebkuri ieteikumi un jautājumi sakarā ar forumu. Jaunas idejas vienmēr laipni gaidītas.

Par iespēju nesekot topikiem

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 12 Oct 2010 08:56

Ir tāda lieta, ka ir dažas diskusijas kas nesaprotamu, apšaubāmu, iemeslu pēc vēl vispār ir aktuālas, kā piemēram http://geoforums.lv/viewtopic.php?f=3&t=87&start=550, manuprāt būtu ļoti noderīga podziņa NESEKOT DISKUSIJAI, lai neparādās, ka tajā ir kāds jauns ziņojums, jo bieži vien atverot forumu skatos ir kaut kas jauns piemēram sadaļā "Aprīkojums", veru tālāk, bet seko aplauziens - diskusija notiek sadaļā "Mobilie telefoni un PDA", kas man nu nemaz nav saistoša..
Nezinu vai tas ir tehniski iespējams, bet pieļauju, ka lielai daļai foruma biedru šāda iespēja ietu pie sirds :)
Paldies, esmu runājis :)
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Re: Par iespēju nesekot topikiem

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 12 Oct 2010 11:54

Ja godīgi, tad es arī atbalstītu, jo, kaut vai tajā pašā minētajā sadaļā, nevaru atrast ne sev derīgu informāciju, nedz arī dot kādu vērtīgu padomu.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 12 Oct 2010 12:59

Foruma uzstādījumos šādas iespējas nav, iespējams, ir kāds plugins. Bet mūsu forumam pluginu instalēšana ir nedroša (ja to dara tāds kā es, kam nav sajēgas par php koda pielabošanu kur vajag un datubāzēm).

Vispār būtu labi, ja kāds no aktīvajiem slēpņotājiem-koderiem varētu uzņemties rūpi par foruma iekšām. Egeo visu darīja ļoti ātri un kvalitatīvi, bet viņu dabūt rokā ir jāmāk. Ir brīvprātīgie? Kā vienmēr, tēmēju KasparsB un zxpower virzienā :) Iespējams, ir vēl kāds, kas sajēdz lietu?

Ja nu egeo lasa šo, tad šobrīd nepieciešamas sekojošas lietas:

- pievienot augstāk aprakstīto funkcionalitāti
- ielikt atpakaļ twitter lentu (@geocaching_lv)
- uzinstalēt šo modu
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 21 Oct 2010 09:13

Pēteris rakstīja:Ja nu egeo lasa šo, tad šobrīd nepieciešamas sekojošas lietas:

- pievienot augstāk aprakstīto funkcionalitāti
- ielikt atpakaļ twitter lentu (@geocaching_lv)
- uzinstalēt šo modu

Sveiki!

Tad man vajadzētu uz brīdi piekļuvi twiter kontam, to biju reģistrējis uz info@geoforums.lv , līdz šim tur tiku, bet tagad vairs netieku, kurš ir lietas kursā, padalieties ar piekļuvi twitter kontam.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildes: 168
Pievienojies: 21 Aug 2008 15:22

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 18 Dec 2011 14:15

Lopelis rakstīja:Ir tāda lieta, ka ir dažas diskusijas kas nesaprotamu, apšaubāmu, iemeslu pēc vēl vispār ir aktuālas, kā piemēram http://geoforums.lv/viewtopic.php?f=3&t=87&start=550, manuprāt būtu ļoti noderīga podziņa NESEKOT DISKUSIJAI, lai neparādās, ka tajā ir kāds jauns ziņojums, jo bieži vien atverot forumu skatos ir kaut kas jauns piemēram sadaļā "Aprīkojums", veru tālāk, bet seko aplauziens - diskusija notiek sadaļā "Mobilie telefoni un PDA", kas man nu nemaz nav saistoša..
Nezinu vai tas ir tehniski iespējams, bet pieļauju, ka lielai daļai foruma biedru šāda iespēja ietu pie sirds :)

Vai ir kāda virzība ar šo lietu ???? Būtu ļoti labi, ja kāds spētu ko šādu realizēt, liela daļa foruma dalībnieku teiktu lielu paldies :)
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 19 Dec 2011 01:52

Lopelis rakstīja:Vai ir kāda virzība ar šo lietu ????

Nav un ļoti ticami, ka nebūs.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 19 Dec 2011 12:30

Lopelis rakstīja:Ir tāda lieta, ka ir dažas diskusijas kas nesaprotamu, apšaubāmu, iemeslu pēc vēl vispār ir aktuālas, kā piemēram http://geoforums.lv/viewtopic.php?f=3&t=87&start=550, manuprāt būtu ļoti noderīga podziņa NESEKOT DISKUSIJAI, lai neparādās, ka tajā ir kāds jauns ziņojums, jo bieži vien atverot forumu skatos ir kaut kas jauns piemēram sadaļā "Aprīkojums", veru tālāk, bet seko aplauziens - diskusija notiek sadaļā "Mobilie telefoni un PDA", kas man nu nemaz nav saistoša..

lieto "Skatīt aktīvās tēmas" linku un vienmēr zināsi precīzi kurā topikā ir jaunās tēmas
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 19 Dec 2011 13:09

normis99 rakstīja:lieto "Skatīt aktīvās tēmas" linku un vienmēr zināsi precīzi kurā topikā ir jaunās tēmas

Un kad esi izlasījis interesējošo, nospied "atzīmēt forumus kā izlasītus". Es tā daru. Jāsaka gan, ka reti kaut ko atstāju nelasītu.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 19 Dec 2011 14:13

Tas protams ir kā risinājums, ne vienmēr ideāls, bet nu pašlaik tas ir labākais kas pieejams...
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Par iespeju nesekot topikiem

Atbildētlietotājs Subbotastarl pievienoja 24 Aug 2017 01:38

Es ari labpr;at klutu par biedruEsmu ar mieru piedalities visas aktivitates ,savu iespeju robezasIznemums ir nedelas nogales kad notiek,Latvijas rallija cempionats

Ka Jums liekas vai biedra nauda 0.50LVL,nav par mazu?pie Musdienu inflacijas,un to
ka esam Izkluvusi no Krizes::

Ar cienu Kirhs2
Subbotastarl

Atbildes: 17
Pievienojies: 12 Jun 2017 04:28

Atgriezties uz Foruma apspriešana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 20 Sep 2017 06:48