Ienākt

Vai vajag?

Jebkuri ieteikumi un jautājumi sakarā ar forumu. Jaunas idejas vienmēr laipni gaidītas.

Vai to vajag?

Poll ended at 08 Jan 2009 08:12

Total votes : 0

Vai vajag?

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 05 Jan 2009 08:12

Kopš forums tika uzlikt, kaut kad augustā, kas to lika bija saskāries ar nelielām kļūdām, no Espac sapratu, ka jau no paša sākuma visas opcijas adminu pusē dublējas - viss ir pa divi, šorīt apskatīju geoforuma db, un kaut ka aizdomīgi vieta db bija pa daudz aizņemta un - daudz kas arī db ir nodublējies (posti, attachment`i utt.) , ja tas ilgu laiku notiek nevisai veselīgi, šodien uz ātro uzliku tādu paša foruma tīru instalāciju un paņēmu datubāzes ierakstus (topiki, posti utt.) no esošās foruma datu bāzes, kā arī nedaudz pamodificēju tēmu un pārtulkoju pogas. Redzēt to var šeit: http://geoforums.lv/fo/ tur viss, kas šodien forumā bija līdz plkst. ~19 . Logini visi vecie. Tīri uz ātro, kārtējā spontānā ideja, ja nu vajag pāriet, ja vecais nevar atšķetināt tos dubultos db ierakstus. Pielikumā balsošana, vai sēžam uz vecā, t.i. pašķetināt kodu un salabot vai uz sitiena pārejam uz šo variantu.

p.s. galerijas, smeldze utt. - pazudīs sākumā, vai ar laiku tikai parādīsies.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildes: 168
Pievienojies: 21 Aug 2008 15:22

Re: Vai vajag?

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 05 Jan 2009 09:21

Tu maini tikai ādiņas vai arī apakšā kk? Me no kodiem maz ko sajēdz :roll:
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 05 Jan 2009 09:48

fon_Schmitz rakstīja:Tu maini tikai ādiņas vai arī apakšā kk? Me no kodiem maz ko sajēdz :roll:

Tas ir tieši tāds pats forums kā esošais, tikai tīri instalēts, veco kaut kā ne tā (nezinu, tā reiz Espac teica) uzlika, vecā ādiņa lai būtu japapūlās atdabūt to sākotnējā stadijā uz "tīra" dzinēja, divas opcijas:

labojam veco vai tīri instalēts + posti, topiki, lietotāji no vecā.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 05 Jan 2009 10:06

Tad reāli balsošana notiek par vizualo izskatu?
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 05 Jan 2009 10:14

fon_Schmitz rakstīja:Tad reāli balsošana notiek par vizualo izskatu?

Vizuālais izskats lomu nespēlē, neskaties uz to, ja forums gljučīs, kā vakar, nahrenizēs visas konekcijas, nezinu kā lai paskaidro populārāk, auto ir dzinējs, baigi vis uber labā kārtībā - krāso to kādā krāsā gribi no tā apdzīšanas ātrums nesamazināsies un bremzes arī labi strādās, bet ja ir ar bojātu dzinēju, tad var labot var ņemt jaunu un krāsot kāgribi. dizains tam jaunajam nav nekāds dizains, ulikts, kas bija pa rokai.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 05 Jan 2009 10:19

Tu gadījumā draugiem ādiņas arī neesi izstrādājis :geek:

Tad jau loģiskāk ir visu likt uz jaunā dzinēja, nekā mocīties uzlabojot veco.
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 05 Jan 2009 10:29

fon_Schmitz rakstīja:Tu gadījumā draugiem ādiņas arī neesi izstrādājis :geek:

Tad jau loģiskāk ir visu likt uz jaunā dzinēja, nekā mocīties uzlabojot veco.

Ja kļūda pašā saknē, ko tad? Liekot to jau izveidojās. Nezinu, neipiedalījos, pasviežu ideju, ar savu izeju no tās situācijas, tik pat labi par to var nobalsot, par to var nenobalsot vai nobalsot, ka nevajag.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs guntarsk pievienoja 05 Jan 2009 11:05

Pastāvēs, kas pārmainīsies! :lol: :lol: :!: Vajag :!:
Attēls
guntarsk

Atbildes: 358
Pievienojies: 11 Nov 2008 23:07

Atbildētlietotājs zais pievienoja 05 Jan 2009 11:06

Gatisk rakstīja:Pārejot uz jauno zaudējam dažas nebūtiskas lietas un kaudzi kļūdu. Skaidrs, ka pārejam uz jauno! Ādiņu jau pietaisīs. Izskatās, ka labu meistaru mums netrūkst.

Es arī pret `bagiem`!
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 05 Jan 2009 11:22

Vajag. Turklāt tas tur nemaz nav nesmuks.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 07 Jan 2009 10:52

eu eu eu džeki
davai atļaujam lietotājiem mainīt skinus?

man šitas jaunais izraisa neirozi, es negribu katrā forumā pārlasīt visu tekstu, tā vietā, lai nospiestu lasīt no nelasītajiem
jaunajā skinā tikai atrodu linku, kasmani aizmet uz kopējo nelasīto sarakstu, kas man nepatīk

turklāt atšķirība starp sadaļām un topiciem, kur ir jaunas ziņas un kur nav ir knapi pamanāma. man jau nav nekas pret, aj citiem patīk šis skins, lai lieto veseli, tieši tapēc, cik atceros BB bija iespēja atļaut arī lietotājiem mainīt skinus

plīiiz?
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 07 Jan 2009 11:12

sapnix rakstīja:eu eu eu džeki
davai atļaujam lietotājiem mainīt skinus?

man šitas jaunais izraisa neirozi, es negribu katrā forumā pārlasīt visu tekstu, tā vietā, lai nospiestu lasīt no nelasītajiem
jaunajā skinā tikai atrodu linku, kasmani aizmet uz kopējo nelasīto sarakstu, kas man nepatīk

turklāt atšķirība starp sadaļām un topiciem, kur ir jaunas ziņas un kur nav ir knapi pamanāma. man jau nav nekas pret, aj citiem patīk šis skins, lai lieto veseli, tieši tapēc, cik atceros BB bija iespēja atļaut arī lietotājiem mainīt skinus

plīiiz?

par tiem linkiem, tie ir identiski, tadi paši kš iepr. forumā, bet tas, ka tagad tas viss pārtaisīts (kapē tas notika lasīt pirmajā postā "Vai vajag") iespējams ka jaunajos datubāzes .log ierakstos vienkārši nav ierakstu par to un kur katrs nav izlasījis, biku neertība, bet jāpagaida.
phpbb ir tāda iespēja, bet šamajam daudz kas nestrādās ka nākas, šis te ir galaprodukts no vecā foruma + tīri instalēts un vēl pielabots, lai viss (topiki, posti, lietotāji, vecā foruma sesiju inform., logi ) strādātu šeit. būs teiksim topika nosaukums un pārējais tūtē, mēģināts for sure.
Te nesen bija balsošana par pāriešanu uz šo te, tēma nav uzspiesta, bet ir tada kada ir, opcija par mainīšanu atkrīt pašā saknē ( ir iespeja sākt jaunu forumu no nulles, tādu iespēju ar varam apspriest).
Ir iespēja "atiet" atpakaļ uz veco.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 07 Jan 2009 11:25

nu taisīt tagad jaunu būtu visstulbākais ko darīt no satura viedokļa, vismaz man tā šķiet. nav gan nekādas skaidras statistikas par to, cik daudz lietotāju lieto visu to piespamoto informāciju (...)

Bet varbūt vajag tomēr kaut ko darīt, jo man šobrīd galīgi nav skaidrs kā attēlojas tēmas, kurās ir nelasītas ziņas. varbūt vajag ikonu iekrāsot kādu sarkanāku utt. tāpat arī first unread message kaut kādos forumos parādās un citos neparādās, pieļauju gan, ka tas varbūt ir saistīts ar to vai tur ir jaunas ziņas, ko pašlaik es kopējā sarakstā nespēju atšķirt.
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs guntarsk pievienoja 07 Jan 2009 11:39

Vai ir iespējams kaut kā krutāk izcelt tēmas, kurām ir jauns ziņojums? Vecajā variantā man patikās, ka tēmās, kur ir jaunumi tur parādījās oranžs indikators.
Attēls
guntarsk

Atbildes: 358
Pievienojies: 11 Nov 2008 23:07

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 07 Jan 2009 12:08

uz oranžo pusi pamainīju, nezinu vai labak vai sliktak, fontu lielums, vidējais 12px(1em) , ir arī 13px. ar laiku, cerams būs kārtībā, jāpastrādā arī darbā, biku vēlak par pārējo.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 07 Jan 2009 12:57

:shock: Bliež pa acīm!
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 07 Jan 2009 13:02

jauns2.jpg
(34.56 KiB) Lejuplādēts 341 reizes

Kad ielogosieties paraadiisies pie topikiem shaads te: (!) - tas noziimee, ka tur ir kaads nelasiits PRIEKSH JUMS raksts, veelaak var arii smukaak - ieteikumi kaa?

jauns.jpg
(21.12 KiB) Lejuplādēts 335 reizes

Kad uzklikshiniet uz kaada no forumiem un redzat uguntinju ziimeejumaa, tad tur ir kaads jauns posts.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs Janis pievienoja 07 Jan 2009 16:41

nu ja pavisam godīgi man vecais forums patika labāk, nu moš var kautkā iekrāsot smuki neizlasītos, jo galīgi nevar pamanīt neko un viss ir pa bālu saplūst kopā tas ir
Attēls
Lietotāja avatārs
Janis

Atbildes: 373
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:08
Atrašanās vietas: Rīga - Sigulda

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 07 Jan 2009 20:29

Nu jau arī šis iet uz labo pusi, vecais bija oldskūls.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs martinello pievienoja 07 Jan 2009 20:32

ir OK! baigie malači.

varētu šito topiku vispār slēgt, uz jauno ir pāriets. un basta! ;)
apdrošināšana
atlaides kods ZW9742 polise24.lv

Attēls

Attēls
Lietotāja avatārs
martinello

Atbildes: 267
Pievienojies: 22 Aug 2008 17:39
Atrašanās vietas: Mangaļsala

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 07 Jan 2009 20:41

Slēgts. Ja kas nav kārtībā vai uzrodas ieteikumi, tad par to šeit.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atgriezties uz Foruma apspriešana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 25 Sep 2017 14:32