Ienākt

Slēgtās dikusijas, un to pārvietošana uz arhīvu

Jebkuri ieteikumi un jautājumi sakarā ar forumu. Jaunas idejas vienmēr laipni gaidītas.

Slēgtās dikusijas, un to pārvietošana uz arhīvu

Atbildētlietotājs Briedis pievienoja 24 Sep 2009 11:14

Tā kā laika trūkuma dēl man pirms tam nebija iespējams izlasīt visu forumu, un panākt, lai viss nav sarkans... Tagad, kad laika ir vairāk, tad arī lielu daļu foruma topiku ir izlasīti, taču esmu nonācis pie secinājuma, ka ir ļoti daudz slēgtu topiku, vai topiku, pēc kuriem vairs nav vajadzība. Domāju, ka šos topikus vajadzētu samest arhīvā, jo tie tikai piesārņo forumu... :-?
Attēls
Lietotāja avatārs
Briedis

Atbildes: 354
Pievienojies: 05 Feb 2009 16:20

Re: Slēgtās dikusijas, un to pārvietošana uz arhīvu

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 24 Sep 2009 13:05

Briedis rakstīja:Tā kā laika trūkuma dēl man pirms tam nebija iespējams izlasīt visu forumu, un panākt, lai viss nav sarkans... Tagad, kad laika ir vairāk, tad arī lielu daļu foruma topiku ir izlasīti, taču esmu nonācis pie secinājuma, ka ir ļoti daudz slēgtu topiku, vai topiku, pēc kuriem vairs nav vajadzība. Domāju, ka šos topikus vajadzētu samest arhīvā, jo tie tikai piesārņo forumu... :-?

Vieglāk būs, ja lapas apakšu uzskatīsi par arhīvu. Šobrīd arhivētas tiek tēmas no pasākumiem, kuri saistīti ar noteiktu datumu. Citām tēmām ir teorētiska iespēja atdzīvoties jebkurā mirklī.

Panākt lai viss nav sarkans var arī nospiežot "atzīmēt forumus kā izlasītus".
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Briedis pievienoja 24 Sep 2009 13:37

Pēteris rakstīja:
Briedis rakstīja:Tā kā laika trūkuma dēl man pirms tam nebija iespējams izlasīt visu forumu, un panākt, lai viss nav sarkans... Tagad, kad laika ir vairāk, tad arī lielu daļu foruma topiku ir izlasīti, taču esmu nonācis pie secinājuma, ka ir ļoti daudz slēgtu topiku, vai topiku, pēc kuriem vairs nav vajadzība. Domāju, ka šos topikus vajadzētu samest arhīvā, jo tie tikai piesārņo forumu... :-?

Vieglāk būs, ja lapas apakšu uzskatīsi par arhīvu. Šobrīd arhivētas tiek tēmas no pasākumiem, kuri saistīti ar noteiktu datumu. Citām tēmām ir teorētiska iespēja atdzīvoties jebkurā mirklī.

Panākt lai viss nav sarkans var arī nospiežot "atzīmēt forumus kā izlasītus".

Jā... to es tā kā noskaidroju... Ne jau es esmu esmu admins... tad bija tikai mans ieteikums... :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
Briedis

Atbildes: 354
Pievienojies: 05 Feb 2009 16:20

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 24 Sep 2009 14:14

lasi forumu lietojot šo linku:
search.php?search_id=active_topics

un aizmirsti par vecajiem topikiem. neko nevajag slēgt, tas ka kādu brīdi tur vienā topikā nav ierakstu nozīmē tikai to ka visi slēpņo, diskusija var atsākties
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atgriezties uz Foruma apspriešana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 25 Sep 2017 14:25