Ienākt

Brīvprātīgais sabiedriskais darbs

Jebkuri ieteikumi un jautājumi sakarā ar forumu. Jaunas idejas vienmēr laipni gaidītas.

Brīvprātīgais sabiedriskais darbs

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 26 Aug 2008 16:46

Iespējas entuziastiem paņemties mūsu mikrosabiedrības labā:

- Foruma galēja latvisko�?ana, proti, tekstu saturo�?o bildī�?u pārzīmē�?ana un neiztulkoto tekstu iztulko�?ana. Šinī sakarā interesenti sazinās ar espac.

- Teksti sadaļai Lasāmviela Nr. 1, tā aizvien ir paplika. Ir vēl padaudz visādi "giudelines" un "FAQ" ko patulkot. Ka jau draugu.lv diskusijās bija teikts - Šajā sadaļā entuziasti publicē nesteidzīgi izstrādātas atbildes latvie�?u valodā uz jautājumiem, kas tiek uzdoti jebkurā no diskusijām, kā arī uz vispārīgiem jautājumiem. Tulkojumi no geocaching.com atbilsto�?ajām sadaļām arī nonāk �?eit.

Draugos.lv gan �?ie entuziasti izpalika, bet tā kā garie ziemas vakari tuvojas, tad kas zin, varbūt kāds saņemsies.

Par iespējām veikt ierakstus Lasāmvielā Nr. 1 varat sazināties ar mani.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Re: Brīvprātīgais sabiedriskais darbs

Atbildētlietotājs Heheeei pievienoja 26 Aug 2008 21:45

man liekas podziņas kaut kur bija dabūjamas..

ir kādas īpal�?as prasības, jeb vienkārl�?as?

nu kaut ko jau varu sadarīt t.i. pārtulkot.

un forumam ir viena problēma... varbūt manam datoram, īsti nesaprotu, ar citām lapām tā nav.
http://bildites.lv/images/mkwp1s3hxfftg1rjpt9x.png
Lietotāja avatārs
Heheeei

Atbildes: 61
Pievienojies: 24 Aug 2008 01:40
Atrašanās vietas: Brussels

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 27 Aug 2008 14:05

Koderi sarosās!

Laiks padomāt par LV slēpņu/slēpēju/meklētāju statistikas lapu. Saprotu, ka geocaching.com nav tas draudzīgākais resurss, no kura izdabūt datus, bet zinu, ka LV koderi spēj visu. Priekš kam kaut kādu statistiku? Nu kautvai lai redzētu, kurš ir atrastakais slēpnis, kurš visbiežāk bijis disabled, procentuālie atradumi pa sezonām, un tamlīdzīgas izvirtības. Draugu.lv diskusijās fon Shmitam bija idejas.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 27 Aug 2008 15:28

Ka tik GC.com tā vienkārši neļaus skenēt to lapu. Viņa jau tā reizēm ir tik lēna kā krupis un jā vēl kāds cits skenē viņu cauri. Pagaidām visa statistika ir, ka es ar 99% precizitāti varu pateikt cik aktīvie slēpņi ir Latvijā un kādās proporcijās pa veidiem, bet tas ir tikai pateicoties exelim.
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 27 Aug 2008 15:46

fon_Schmitz rakstīja:Ka tik GC.com tā vienkārši neļaus skenēt to lapu. Viņa jau tā reizēm ir tik lēna kā krupis un jā vēl kāds cits skenē viņu cauri. Pagaidām visa statistika ir, ka es ar 99% precizitāti varu pateikt cik aktīvie slēpņi ir Latvijā un kādās proporcijās pa veidiem, bet tas ir tikai pateicoties exelim.

Veids, kā datus iegūst citas statistiku ģenerējošās vietnes ir ar pocket query GPX faila palīdzību. Tur principā ir tīrs xml's iekšā.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 31 Aug 2008 14:32

Varētu, bet diemžēl nav kodēšanai piemērotu apstākļu un kādu laiku vēl nebūs :(
Tur tikai viens xml jāizparsē?
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 15 Sep 2008 23:07

kaspars rakstīja:Varētu, bet diemžēl nav kodēšanai piemērotu apstākļu un kādu laiku vēl nebūs :(
Tur tikai viens xml jāizparsē?

XML`s jau atļaus tikai to ko viņi, t.i. gc.com "padod" viņu xml failā, vairāk no tā mēs neiegūsim, Citējot Kasparu "Tur tikai viens xml jāizparsē" - tad tikai var atsijāt nevajadzīgo un panjemt to kas mums vajadzīgs. Bet ja gribam advancētāk - statistiku par LV, tad vajag, nezinu, skan dramatiski, bet pieeju pie viņu DB, jo statistika veidojas, no DB tabulu ierakstu "salīdzināšanas" un "grupēšanas" - tas vienkāršak izsakoties, ko vienā xml failā dabūt būtu pagrūti. xml vajadzība jau ir tikai priekš dinamiskas informācijas, kā valūtu kursi, laika ziņas utt.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildes: 168
Pievienojies: 21 Aug 2008 15:22

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 16 Sep 2008 16:50

Tieši tā, varam apstrādāt tikai tos datus kurus viņi iedod. Spriest par to ko viņi šādā veidā piegādā nevaru, jo nav attiecīga akounta utt. Protams ja viņi XMLā iedod visu vajadzīgo, pieeja DB nav vajadzīga ;) Iet cauri html-iem jau būtu galējais variants.
KasparsB

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 16 Sep 2008 17:23

Visu vajadzīgo (nu šajā gadījumā mums vajadzīgo) iekš xml toč nedod, mums statistika vajadzīga, par visu plašo LV ar visām izrietošām sekām, kas, kur, kapēc utt. Pēc tavām domām, ir viens liels (uberMegaliels) XML fails, kas ik pa laikam papildinās un tiek padots gala lietotājam? Kad pirmais slēpnis tika izveidots? Apjomu iedomājies? Un cik saprotu mums arī vajag dinamisku to statistiku, ja parādās slēpnis iekš gc.com, attiecīgi arī mūsu "statistikas ģeneratorā" tas parādās.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 16 Sep 2008 19:00

Protams var jau izskenēt visus html-us, bet tas nebūs diez ko dinamiski un turklāt būs ļoti lēni un reti veicams. Tad par tādu fīču, ka kāds ielogo atradumu un tas keša statistikā (pie mums) parādās kaut cik laicīgi var aizmirst.
Kas attiecas uz GPX - cik skatījos, tur dod visu info par kešu un pēdējos 5 logus, kas ir par maz... Atradēju skaits būtu bijis ļoti noderīgi.
Par DB piekļuvi var nesapņot, tad tas groundspeak ir jānopērk ;)
Kādi vēl varianti?
KasparsB

Atbildētlietotājs martinello pievienoja 16 Sep 2008 19:57

norvēģu lapa-forums
dāņu geolapa
zviedru lapa

tur ir arī kautkādas statistikas!
apdrošināšana
atlaides kods ZW9742 polise24.lv

Attēls

Attēls
Lietotāja avatārs
martinello

Atbildes: 267
Pievienojies: 22 Aug 2008 17:39
Atrašanās vietas: Mangaļsala

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 17 Sep 2008 12:48

Brīvprātīgais sabiedriskais darbs no manas puses šeit -> http://www.ht2.lv/geo/. Kā teikt, lai ir viens kopīgs lineāls mūsu slepņiem. Gaidu izmaiņas, tekstu labošanas utt. Ja iedotu web`a root`u adrese būtu teiksim geoforums.lv/skala (tas adminiem domāts ;) ) vai kā savādak. Uzlikts tas skriptiņš, skriptelis :) uz pirmā servera, kas pagadījās pie rokas, t.i. kompja :)
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs podmens pievienoja 17 Sep 2008 13:12

forši ka ir latviešu slēpņu vērtēšanas rīks, bet tikai uz to vien nevajadzētu paļauties.
Pamēģināju novērtēt batutu, 4* ir ok, bet man liekas bērnus uz turieni ir vēlams ņemt līdzi (protams ne zīdaiņus, un kompānijai jābūt saprātīgai, bet nesaprātīgai diez vai kāds uzticētu savu atvasi), bet pie 3* jau rakstīts, ka sīčus neņemt.
vai arī tad jāsaprot, ko katrs uzskata par bērnu, lv likumdošanā tas viss, kam nav 18 :)
Bet man patīk
podmens

Atbildes: 195
Pievienojies: 21 Aug 2008 10:37

Atbildētlietotājs Trollis pievienoja 17 Sep 2008 15:00

Intereses pēc varat apskatīties manu statistiku:

http://dzintarins.lv/stats1.html
http://dzintarins.lv/CacheStats.htm

domāju, ka kopējā valsts statistika tiek iegūta kombinējot šādus datus. Šaubos, ka kāds īpaši maksā kādam, lai iegūtu detālākus datus no DB. Man pat ir dažas aizdomas - kombinējot kādus datus tas tiek iegūts. Jāpaeksperimentē...
Attēls
Trollis

Atbildes: 83
Pievienojies: 23 Aug 2008 23:54

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 17 Sep 2008 15:14

Trollis rakstīja:Intereses pēc varat apskatīties manu statistiku:

http://dzintarins.lv/stats1.html

domāju, ka kopējā valsts statistika tiek iegūta kombinējot šādus datus. Šaubos, ka kāds īpaši maksā kādam, lai iegūtu detālākus datus no DB. Man pat ir dažas aizdomas - kombinējot kādus datus tas tiek iegūts. Jāpaeksperimentē...

Šis diemžēl neder, vajag pa taisno lai ģenerējas, cik noprotu Tu ar GSAK ģenerēji, domā reizi piecās minūtēs to darīt un likt iekš saita, protams, ka nē. Lūktum viens no veidiem ka tas notiek, norvēģu kolēga atsūtīja, norvēģu geo saita koderis, Kaspars no tā baidījās :), gc.com HTML`s visā savā skaistumā tiek parsēts:

The statistics page is divided into to separate items:

a) A list of the latest logs in Norway. This is done by reading the
"Recent Log History" page at geocaching.com:
http://www.geocaching.com/seek/history.aspx

b) A statistic of finds on Norwegian geocaches. This is done by reading in
the HTML-source code of each cache and parsing it into a database. The
cache-pages are read on a rotational basis (appx. 200 caches per day).
In order to keep the statistics up to date, all new "found" logs from the
recent logs will also automatically be added to the statistics.

The software is entirely written in PHP using a MySQL database. I am using
the built-in XML DOM routines in PHP to parse the HTML code. This works
pretty well, but I have some issues in cases where geocaching.com does not
deliver valid HTML.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs Trollis pievienoja 17 Sep 2008 16:03

te vispirms ir jāizdomā labs statistikas vākšanas un apkopošanas uzdevums un tad var domāt par realizāciju. Kāda mums jēga vākt info par to, ka kāds vācietis ir savācis kaut kur Mozambikā kešu? Līdz ar to ir jābūt labiem filtriem un iespējams pat labāk ir jāizveido mehānisms GPXu importam un datu validācijai izejot jau no viņiem nevis ar liekiem tūkstošiem web pieprasījumu vēl jānoslogo tas nabaga severis, kurš jau tā gandrīz pa zemi rāpo. Nu nedēļu visi priecāsies par statistiku, bet pēc tam ieskatīsies 1xnedēļā. Bet serverus tā statistika noslogos katru dienu.
Bet nelaime jau tā, ka grūti dabūt sasaisti - kešotājs <-> valsts <-> kešs. Jo userim izcelsmes valsts manuprāt nekādās statistikās neparādās. Viss atkal sāk vilkt uz to, ka statistikā iekļautos memberus 1x būs jāpievieno ar roku. Visus kešus, kas atrodas LV teritorijā, gan vienā rāvienā no GPXa dabūs...
Attēls
Trollis

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 17 Sep 2008 16:10

Trollis rakstīja:Bet nelaime jau tā, ka grūti dabūt sasaisti - kešotājs <-> valsts <-> kešs. Jo userim izcelsmes valsts manuprāt nekādās statistikās neparādās. Viss atkal sāk vilkt uz to, ka statistikā iekļautos memberus 1x būs jāpievieno ar roku. Visus kešus, kas atrodas LV teritorijā, gan vienā rāvienā no GPXa dabūs...

Var gan dabūt, reku mans iesakuma skripts http://85.254.66.51/g/watery.html esmu no LV un viss iet caur manu gc.com akauntu, apdeitojas automātiski, tiek izmantots ruby, caur cron apdeitojas katras 5 min., tur ir info par kešiem pedējo 20 dienu laikā 100 km. no manam mājā (var vienkaršāk uzlikt - apkārt Rīgai:) tas maināms viss ) . vajag rakt, bet šis ceļš, ko es daru nav tas pareizākais, drīz noriebsies sēdēt pie tā, tad padošos :) lai kāds koderis ar pafunktierē, kas atrodas šai foruma, runat varam daudz un dikti, bet japarada sevi ar darbos, vai ne ;) Un ne LABUS :) filtrus vajag, ne ko savadak un nenoslogo neko tas :) kāda web aplikācija nologo serveri? es domaju riktīgi noslogo? 100000000000 SQL Query minūtē? draugiem.lv sākuma stadijā bija noslogots serveris, kad 5000 cilveki logojas vienlaicīgi, tad var sākt satraukties ;) mums tas nedraud.
Last edited by egeo on 17 Sep 2008 16:18, edited 1 time in total.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs Trollis pievienoja 17 Sep 2008 16:17

Rubīni rullē! :)
Nu paga, a kā Tu dabūsi visu Latvijas kešotāju sarakstu? Kešus, kas izvietoti LV dabūt nav problēma - http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 , bet kešotājus? Nafig mums piegrūst db ar visadiem somulaineniem utml.? Turpretī šādā vaicājumā neparādīsies keši, kurus es esmu atradis Lietuvā. Tieši tādēļ arī pārtaisiju http://dzintarins.lv/stats1.html un tagad tur ir nevis 159, bet gan 169 keši.
Attēls
Trollis

Atbildētlietotājs Trollis pievienoja 17 Sep 2008 16:21

ups, ir gan profilā valsts. :oops:
Nu tad jau patiesībā nav problēmu. Tikai jāizdomā pareizākais algoritms bāzes uzpildīšanai... ;)
Attēls
Trollis

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 17 Sep 2008 16:23

Trollis rakstīja:Rubīni rullē! :)
Nu paga, a kā Tu dabūsi visu Latvijas kešotāju sarakstu? Kešus, kas izvietoti LV dabūt nav problēma - http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 , bet kešotājus? Nafig mums piegrūst db ar visadiem somulaineniem utml.? Turpretī šādā vaicājumā neparādīsies keši, kurus es esmu atradis Lietuvā. Tieši tādēļ arī pārtaisiju http://dzintarins.lv/stats1.html un tagad tur ir nevis 159, bet gan 169 keši.

Kešus, kas izvietoti LV dabūt nav problēma - http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 - OPĀ - ja ta nav problēma to infu dabūt savā saitā ( šajā gadījumš šeit) , par ko tad mēs te runājam, parādi ka to var izdarīt, tad viss pārējais sīkums ir. Kurs taisās likt statistiku par somulaineniem utml.? viss tikai par un ap LV. Un ka DB piediršās? Esam ierobežoti ar ierakstiem iekš DB?
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs Trollis pievienoja 17 Sep 2008 16:44

egeo rakstīja: Kešus, kas izvietoti LV dabūt nav problēma - http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 - OPĀ - ja ta nav problēma to infu dabūt savā saitā ( šajā gadījumš šeit) , par ko tad mēs te runājam, parādi ka to var izdarīt, tad viss pārējais sīkums ir. Kurs taisās likt statistiku par somulaineniem utml.? viss tikai par un ap LV. Un ka DB piediršās? Esam ierobežoti ar ierakstiem iekš DB?

Tā Tu arī nesaprati - ko gribēju pateikt. Mēģināšu vēlreiz.
1) atlasām visus LV kešus (http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111).
2) cikliski atlasām visus katra kešo logus
3) saliekam datubāzē un sataisam statistiku (starp citu - tā GSAK statistika ir pat ļoti interesanta).

Viss skaisti, bet:
1) statistikā neparādīsies tie keši, kurus LV kešotāji ir savākuši ārpus LV, tātad ārpus vaicājuma http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 rezultātiem. Dati vairs nav objektīvi, jo teiksim man ir atrasti 169 (LV+LT) nevis 159 (LV) keši;
2) statistikā tiks iekļauti arī citvalstu kešotāji, kas iereģistrējušies LV kešos. A mums to vajag?
3) Nē, ar Latvijas kešu daudzumu mēs pat XLS formāta ierobežojumu pagaidām vēl nepārsniedzam, bet jautājums jau ir - vai to vajag?
4) es neesmu kodieris, bet gan analītiķis+projvadītājs. Līdz ar to es varu palīdzēt izanalizēt situāciju un uzprojektēt risinājumu, taču rubijā es nerubiju. :D
Attēls
Trollis

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 17 Sep 2008 16:49

Trollis rakstīja:
egeo rakstīja: Kešus, kas izvietoti LV dabūt nav problēma - http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 - OPĀ - ja ta nav problēma to infu dabūt savā saitā ( šajā gadījumš šeit) , par ko tad mēs te runājam, parādi ka to var izdarīt, tad viss pārējais sīkums ir. Kurs taisās likt statistiku par somulaineniem utml.? viss tikai par un ap LV. Un ka DB piediršās? Esam ierobežoti ar ierakstiem iekš DB?

Tā Tu arī nesaprati - ko gribēju pateikt. Mēģināšu vēlreiz.
1) atlasām visus LV kešus (http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111).
2) cikliski atlasām visus katra kešo logus
3) saliekam datubāzē un sataisam statistiku (starp citu - tā GSAK statistika ir pat ļoti interesanta).

Viss skaisti, bet:
1) statistikā neparādīsies tie keši, kurus LV kešotāji ir savākuši ārpus LV, tātad ārpus vaicājuma http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 rezultātiem. Dati vairs nav objektīvi, jo teiksim man ir atrasti 169 (LV+LT) nevis 159 (LV) keši;
2) statistikā tiks iekļauti arī citvalstu kešotāji, kas iereģistrējušies LV kešos. A mums to vajag?
3) Nē, ar Latvijas kešu daudzumu mēs pat XLS formāta ierobežojumu pagaidām vēl nepārsniedzam, bet jautājums jau ir - vai to vajag?
4) es neesmu kodieris, bet gan analītiķis+projvadītājs. Līdz ar to es varu palīdzēt izanalizēt situāciju un uzprojektēt risinājumu, taču rubijā es nerubiju. :D

Es arī rubijā nerubiju. Man Tev jauzdod viens jautajums, vai tas veids ko piedava notiek automātiski, tobis dinamiski, viss, kas onlainā iekš gc redzams uzreiz redzams arī tava varianta? ja atbilde ir nē, tad atkrīt pašā sakne un par ko tad mēs šeit runājam.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 17 Sep 2008 17:00

1. Šo tēmu vajadzētu nogriezt un pārcelt atsevišķā topicā.
2. Ja taisa statistiku par LV kešiem, kāpēc jāuzskaita tikai vietējie kešotāji? Konkrētai sejai te nav nozīmes, atraduši tik un tik, neatraduši tik un tik utt.
3. Vai vajadzīga statistika arī "kešotāju griezumā", t.i. kurš cik atradis utt.? To taču tāpat jau piedāvā citi servisi...

Un vispār vajadzētu izdomāt ko tad īsti gribam.
KasparsB

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 17 Sep 2008 17:39

kaspars rakstīja:1. Šo tēmu vajadzētu nogriezt un pārcelt atsevišķā topicā.
2. Ja taisa statistiku par LV kešiem, kāpēc jāuzskaita tikai vietējie kešotāji? Konkrētai sejai te nav nozīmes, atraduši tik un tik, neatraduši tik un tik utt.
3. Vai vajadzīga statistika arī "kešotāju griezumā", t.i. kurš cik atradis utt.? To taču tāpat jau piedāvā citi servisi...

Un vispār vajadzētu izdomāt ko tad īsti gribam.

Nu Martinello ieteiktie varianti, lai uzskatāmāk, bildes, studijā :)

p.s.s ne zviedru, ne norvēģu, ne dāņu valodu nesaprotu, bet būtība skaidra.
Pievienotie faili
3.JPG
3.JPG (72.74 KiB) Apskatīts 16816 reizes
2.JPG
2.JPG (142.94 KiB) Apskatīts 16550 reizes
1.JPG
1.JPG (122.03 KiB) Apskatīts 16786 reizes
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs Trollis pievienoja 19 Sep 2008 23:57

Klau, varbūt kāds var ieteikt - kā ar URLi tikt sarakstam http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 pie otrās utt lapas?
Mošķi, pat to nevarēja vienkārši uztaisīt!
Attēls
Trollis

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 20 Sep 2008 12:47

Trollis rakstīja:Klau, varbūt kāds var ieteikt - kā ar URLi tikt sarakstam http://www.geocaching.com/seek/nearest. ... try_id=111 pie otrās utt lapas?
Mošķi, pat to nevarēja vienkārši uztaisīt!

Ar GET pie otrās u.c. lapām tur tikt klāt diemžēl nevar.
KasparsB

Atbildētlietotājs Trollis pievienoja 20 Sep 2008 18:22

Tik daudz es arī pats sapratu. Es vairāk interesējos par iespējamām metodēm kā varētu pie tām lapām tikt. Var jau protams taisīt statistiku arī tikai no tiem kešiem, kas ierindojušies pirmajā lapā, bet diez ko objektīvi tas nebūs... :lol:
Attēls
Trollis

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 30 Sep 2008 16:58

Kaut kas ir tapis un to var iečekot te: http://ksb1.awtech.lv/geostats/
Nekādas statistikas klasiskā izpratnē pagaidām nav, tikai tīri dati, taču tas jau arī ir galvenais, jo tos tagad varēs skaitīt, reizināt utt. Uzģenerēti pagaidām kā ir, atjaunošana pagaidām nenotiek automātiski, iesākumā jāpārbauda un jāsalabo.
Pats pamanīju 1 caurumu tabulā, bet par to pagaidām nav jāuztraucas. Par kkādām citādām kļūdām gan ziņojiet!
KasparsB

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 30 Sep 2008 17:07

kaspars rakstīja:Kaut kas ir tapis un to var iečekot te: http://ksb1.awtech.lv/geostats/
Nekādas statistikas klasiskā izpratnē pagaidām nav, tikai tīri dati, taču tas jau arī ir galvenais, jo tos tagad varēs skaitīt, reizināt utt. Uzģenerēti pagaidām kā ir, atjaunošana pagaidām nenotiek automātiski, iesākumā jāpārbauda un jāsalabo.
Pats pamanīju 1 caurumu tabulā, bet par to pagaidām nav jāuztraucas. Par kkādām citādām kļūdām gan ziņojiet!

Ši tas jau ir solis uz priekšu! Moš tad ja tas ierakstās datubāzē, tad var "atsijāt" un sadalīt, tieksim pa kešu tipiem, kešu licējiem, ko saki? vispār ir ok, ar to automātisko apdeitošanos, var uzlikt lai skriptu palaiž ar cron un viss kedās.
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 30 Sep 2008 17:30

Protams, tā kā dati tagad ir iekš DB, tad tur varēs "atsijāt" un visādi izdarīties. Šedulēšanu arī uzliksim, tikai iesākumā jāpārliecinās, lai gccom skenēšana notiek bez kļūdām, jo viņu serveri izliekas diezgan vārgulīgi un kaprīzi.
KasparsB

Atbildētlietotājs Optyroc pievienoja 30 Sep 2008 21:06

kaspars rakstīja:Kaut kas ir tapis un to var iečekot te: http://ksb1.awtech.lv/geostats/

Lieliski! Tā turpini!
Attēls
Lietotāja avatārs
Optyroc

Atbildes: 157
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:33

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 05 Oct 2008 15:43

Varbūt kādam/ai ir tāda iespēja redzēt, cik uz šo brīdi ir diseiblotu kešu Latvijā? tas priekš statistikas, lai salīdzinātu cik man pareizi sanāca. Kopējais skaits LV gc.com redzams t.i. 384.
Man sanāca aktīvo kešu skaits: 342 .
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 05 Oct 2008 16:54

Tiko manuāli pārskaitot,man sanāca 35diseibloti slēpņi :ugeek:
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 05 Oct 2008 20:56

super-super! bet vai nevajag difficulty un terrain atsevišķās kolonnās? it kā jau var to pārlikt kad kautko grib rēķināt, bet ja nav grūti, varbūt var/vajag uzreiz?
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 05 Oct 2008 21:17

gincha rakstīja: super-super! bet vai nevajag difficulty un terrain atsevišķās kolonnās? it kā jau var to pārlikt kad kautko grib rēķināt, bet ja nav grūti, varbūt var/vajag uzreiz?

Galīgā variantā jau domāts, ka viss tiek sarēķināts un attēlots diagrammās, līdz ar to pašam nekas nav jārēķina. Nevaru gan izdomāt, kā to noformēt vizuāli. Laikam jau ka sākumā jāuztaisa pa vienkāršo, tad arī papildinās un uzsmucinās laika gaitā.
KasparsB

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 05 Oct 2008 21:29

kaspars rakstīja:Galīgā variantā jau domāts, ka viss tiek sarēķināts un attēlots diagrammās, līdz ar to pašam nekas nav jārēķina. Nevaru gan izdomāt, kā to noformēt vizuāli. Laikam jau ka sākumā jāuztaisa pa vienkāršo, tad arī papildinās un uzsmucinās laika gaitā.

Ieteikums statiskas vienam no aprēķiniem - atradumu koeficients, proti, cik reizes vidēji tiek arasts slēpnis noteiktā laika posmā, piemēram, nedēļā. (mēnešos nav vienāds dienu skaits, līdz ar ko būs sarežģījumi).
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 05 Oct 2008 23:38

fon_Schmitz rakstīja:Tiko manuāli pārskaitot,man sanāca 35diseibloti slēpņi :ugeek:

par vienu mazāk, jo šodien atjaunoju "Luck lock bridge"
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildes: 478
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:53

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 29 Oct 2008 22:44

Izmantošu iespēju atgādināt par nu jau uzlaboto LV Geocaching statistikas ģeneratoru, kurš atrodams http://ksb1.awtech.lv/geostats/ (un varbūt nākotnē pārtaps par stats.geoforums.lv ja domēna īpašnieks piešķirs). Interesē kād konkrēti priekšlikumi, kā tos milzu palagus saīsināt (protams atstājot iespēju vajadzīgās pozīcijas redzēt arī izvērsti). Bez jau iepriekš minētajām idejām varbūt kas vēl?
KasparsB

Atbildētlietotājs Wikentijs pievienoja 29 Oct 2008 22:51

KasparsB rakstīja:Izmantošu iespēju atgādināt par nu jau uzlaboto LV Geocaching statistikas ģeneratoru, kurš atrodams http://ksb1.awtech.lv/geostats/ (un varbūt nākotnē pārtaps par stats.geoforums.lv ja domēna īpašnieks piešķirs). Interesē kād konkrēti priekšlikumi, kā tos milzu palagus saīsināt (protams atstājot iespēju vajadzīgās pozīcijas redzēt arī izvērsti). Bez jau iepriekš minētajām idejām varbūt kas vēl?

Vai tā statistika automātiski ģenerējas?

Tikko papētīju, liela daļa novecojusi informācijas. It sevišķi, kas attiecas uz lietotāju atrasto slēpņu skaitu. Tur šķiet attēlota situācija, kas bija vismaz pusgadu atpakaļ!
Wikentijs

Atbildes: 177
Pievienojies: 24 Aug 2008 11:11

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 29 Oct 2008 23:11

Wikentijs rakstīja:Vai tā statistika automātiski ģenerējas?

Tikko papētīju, liela daļa novecojusi informācijas. It sevišķi, kas attiecas uz lietotāju atrasto slēpņu skaitu. Tur šķiet attēlota situācija, kas bija vismaz pusgadu atpakaļ!

Jā, protams ka automātiski (pagaidām atjaunojas reizi diennaktī, iespējams nākotnē tas notiks biežāk).

Lasi uzmanīgāk "Meklētāji pēc LV atrasto slēpņu skaita"
KasparsB

Atbildētlietotājs pacaks pievienoja 29 Oct 2008 23:12

Wikentijs rakstīja:Vai tā statistika automātiski ģenerējas?

Tā nu laikam nebūs gan ;) - lielākais tai statistikai vecums 1 nedēļa, jo man atšķirība sanāk tikai -1. Un tas ir TIKAI Latvijā atrasto slēpņu daudzums:
Pievienotie faili
slepni2.jpg
s2
slepni2.jpg (22.58 KiB) Apskatīts 16592 reizes
slepni1.jpg
s1
slepni1.jpg (22 KiB) Apskatīts 16815 reizes
Attēls
Lietotāja avatārs
pacaks

Atbildes: 187
Pievienojies: 22 Aug 2008 23:36

Atbildētlietotājs Wikentijs pievienoja 29 Oct 2008 23:20

Nu skaidrs. Lasīšu uzmanīgāk!

pacaks, kā Tu ieguvi to, lai pie katras valsts kontūras rādītu atrasto slēpņu daudzumu!
Wikentijs

Atbildes: 177
Pievienojies: 24 Aug 2008 11:11

Atbildētlietotājs pacaks pievienoja 29 Oct 2008 23:31

Wikentijs rakstīja:pacaks, kā Tu ieguvi to, lai pie katras valsts kontūras rādītu atrasto slēpņu daudzumu!

Tā ir lietotāja statistika (ko reizi nedēļā ar to pašu Pocket Query - My Finds var dabūt no geocaching.com), kuru pēc tam var ar dažādiem softiem html veidā uztaisīt webā lietojamu. Par cik esmu GSAK softa lietotājs, tad to arī izmantoju arī šādas statistikas cepšanai.

PS Dabā tas izskatās apmēram šādi:
http://www.geocaching.com/profile/?guid ... 4425e0ad7a
PPS Tā nav mana statistika, man līdz tādai vēl tālu ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
pacaks

Atbildes: 187
Pievienojies: 22 Aug 2008 23:36

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 30 Oct 2008 00:15

KasparsB rakstīja:Izmantošu iespēju atgādināt par nu jau uzlaboto LV Geocaching statistikas ģeneratoru, kurš atrodams http://ksb1.awtech.lv/geostats/ (un varbūt nākotnē pārtaps par stats.geoforums.lv ja domēna īpašnieks piešķirs). Interesē kād konkrēti priekšlikumi, kā tos milzu palagus saīsināt (protams atstājot iespēju vajadzīgās pozīcijas redzēt arī izvērsti). Bez jau iepriekš minētajām idejām varbūt kas vēl?

Paldies! Šis tas ir nepārskatāms, bet tā jau tikai formatēšanas vaina. Principā viss ir super, tas tas ko vaig!
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 30 Oct 2008 00:46

nezināmu keša tipu nav. unknown = Mystery or Puzzle Caches

Attēls
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 30 Oct 2008 11:04

Acīmredzot tie, kas man nosaukti par unknown tiešām ir mystery vai puzzle, taču šaubos vai varēs atsevišķi izdalīt, jo gc.com jau rāda tieši "Unknown".
KasparsB

statistika tops

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 07 Dec 2008 16:13

Kaut kādu iemeslu dēļ man pēdējā laikā šitajā lapā
http://ksb1.awtech.lv/geostats/
rādās tikai visvairāk noslēptie, diff/terr un kopējā statistika.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 07 Dec 2008 18:42

Paldies par ziņojumu! Labots! :)
Laikam biju aizmirsis pateikt, ka tagad pasākums pieejams šādi: http://stats.geoforums.lv/
KasparsB

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 07 Dec 2008 19:34

KasparsB rakstīja:Paldies par ziņojumu! Labots! :)
Laikam biju aizmirsis pateikt, ka tagad pasākums pieejams šādi: http://stats.geoforums.lv/

Forši! Tagad tikai kāds vēl augšā varētu spiežamprieku ielikt. (piemēram, smeldzes vietā, kuru imho var likvidēt kā tādu).
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 07 Dec 2008 20:09

Pēteris rakstīja:
KasparsB rakstīja:Paldies par ziņojumu! Labots! :)

Forši! Tagad tikai kāds vēl augšā varētu spiežamprieku ielikt. (piemēram, smeldzes vietā, kuru imho var likvidēt kā tādu).

Varu tik tev priekrist. Smeldzi var atstāt , jo vietas tak vēl linkiem 4 ir :)
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26

Nākošais

Atgriezties uz Foruma apspriešana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 25 Sep 2017 14:30