Ienākt

linki jaunā cilnī

Jebkuri ieteikumi un jautājumi sakarā ar forumu. Jaunas idejas vienmēr laipni gaidītas.

linki jaunā cilnī

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 01 Sep 2008 23:24

Admini kautkur noteikti var iemest ķeksi, lai visi linki veras vaļā nevis tajā pašā lapā, bet jaunā tabā (cilnī) vai jaunā logā. Vienmēr piemirstu iespiest ctrl. Varbūt citiem ir līdzīgi.
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Re: linki jaunā cilnī

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 01 Sep 2008 23:31

ir jau arī labā peles poga. Vismaz operai tas strādā ;)
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 02 Sep 2008 01:44

gincha rakstīja:Admini kautkur noteikti var iemest ķeksi, lai visi linki veras vaļā nevis tajā pašā lapā, bet jaunā tabā (cilnī) vai jaunā logā. Vienmēr piemirstu iespiest ctrl. Varbūt citiem ir līdzīgi.

No lietojamības viedokļa tas nav labais stils, jo lietotājam pašam jānosaka, kur kas vērsies. Visērtāk ir uz jaunā tabā vajadzīgajiem linkiem spiest ar peles rulli.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 24 Oct 2008 12:18

viestursm rakstīja:
Pēteris rakstīja:Visērtāk ir uz jaunā tabā vajadzīgajiem linkiem spiest ar peles rulli.

Es tiešām šo nezināju!!! Ir maz lietu, ko es nezinu par parastāko interneta browzošanu.. emm.... pārlūkošanu, bet es VIENMĒR (kā muļķis) spiedu labo pogu un izvēlējos "open in new tab"..... Super! Paldies... :)

Katram ir bijusi šāda atklāsme, es pat teiktu pagrieziena punkts dzīvē :)
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16
Atrašanās vietas: Rīga

Atgriezties uz Foruma apspriešana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 25 Sep 2017 14:30