Ienākt

Kādus un vai vajag foruma noteikumus?

Jebkuri ieteikumi un jautājumi sakarā ar forumu. Jaunas idejas vienmēr laipni gaidītas.

Kādus un vai vajag foruma noteikumus?

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 21 Aug 2008 03:51

Uzskatu, ka neko drastisku ieviest nav vajadzīgs, bet uz pāris punktiem tomēr uzmanību vērst vajadzētu.

Piemēram:

- Nerakstīt translitā, bet lietot garumzīmes.
- Reģistrēties forumā ar geocaching.com lietotājvārdu
- ...
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Re: Kādus un vai vajag foruma noteikumus?

Atbildētlietotājs espac pievienoja 21 Aug 2008 09:55

Noteikumus daļēji varam nospiest kaut vai no LHK foruma: http://lhk.datnex.lv/forums/viewtopic.php?f=23&t=2542 Protams tos rediģējot.
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Aug 2008 16:18

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 21 Aug 2008 13:49

Jā, tur plus mīnuss viss ir iekļauts. Šis bija smieklīgs:
Aizliegts uzmākties foruma biedriem
.
Principā vēl vajadzētu, ka ierakstus cenšas nesaraibināt, nelieto vairāk kā 10 smailijus pēc kārtas un izslēdz CAPS LOCK, lai nebūtu šādu ierakstu:

VAKAR paņēmām baigi foršo KEŠIŅU. tRALLAllā, ha-ha- hā!!!! :) :) :) :D :D :D :D :D :o :o :roll: :roll:
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 21 Aug 2008 17:26

Varbūt vajadzētu atsevišķus noteikumus avatariem. Es personīgi esmu pret animētām bildēm :)
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 21 Aug 2008 17:29

Papuass rakstīja:Varbūt vajadzētu atsevišķus noteikumus avatariem. Es personīgi esmu pret animētām bildēm :)

Es arī esmu pret, bet noteikti ir kāds firefox addons, kas palīdz mums animētos neredzēt. Ja jau cilvēki grib, lai liek, ir jau animācijas, kas nav tik briesmīgas.

Es personīgi esmu arī pret miljons veidu smailijiem, bet pasaule bez tiem vairs negriežas.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41

Atbildētlietotājs Jonny.120 pievienoja 23 Aug 2008 20:52

Ir viens noteikums, kuru nu tik tieshaam nevajadzeetu - nosaciijums obligaati rakstiit ar garumziimeem un tiem visiem jumtinjiem... Tiesa, nezinaaju, ka tas esot translits... domaaju, ka tas attiecas uz krievu valodu, nu, bet tas ir siikums... Ja gadiisies kaadreiz ko uzknibinaat kaadaa teemaa un tikai manas rakstiibas deelj izmetiis no foruma... nu ko, tad izmetiis...
Jonny.120

Atbildes: 42
Pievienojies: 23 Aug 2008 20:43

Atbildētlietotājs mcenroy pievienoja 23 Aug 2008 21:52

Jonny.120 rakstīja:Ir viens noteikums, kuru nu tik tieshaam nevajadzeetu - nosaciijums obligaati rakstiit ar garumziimeem un tiem visiem jumtinjiem... Tiesa, nezinaaju, ka tas esot translits... domaaju, ka tas attiecas uz krievu valodu, nu, bet tas ir siikums... Ja gadiisies kaadreiz ko uzknibinaat kaadaa teemaa un tikai manas rakstiibas deelj izmetiis no foruma... nu ko, tad izmetiis...

un kur ir problēma rakstīt ar garumzīmēm? aiz loga ir divdesmit pirmais gadsimts, un datorā dabūt latviešu rakstu zīmes sen vairs nav problēma, protams, izņemot gadījumu, ja tu no telefona raksti, tad gan varētu būt ķēpa. man līdz šim nav bijusi problēma arī ārzemju netkafejnīcās izmānīt latviešu burtus un rakstīt normāli
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
mcenroy

Atbildes: 240
Pievienojies: 21 Aug 2008 09:25
Atrašanās vietas: ar E39 pa E67

Atbildētlietotājs Jonny.120 pievienoja 23 Aug 2008 22:50

mcenroy rakstīja:
un kur ir problēma rakstīt ar garumzīmēm? aiz loga ir divdesmit pirmais gadsimts

probleema? probleemas nav, ir tikai veelme, un 21.gs te lomu nespeelee, LV burti datoros vareeja buut jau pagaajushaa gadsimtaa... (labi, no manas puses par sho burtu teemu viss)
Jonny.120

Atbildes: 42
Pievienojies: 23 Aug 2008 20:43

Atbildētlietotājs mcenroy pievienoja 23 Aug 2008 22:57

Jonny.120 rakstīja:
mcenroy rakstīja:
un kur ir problēma rakstīt ar garumzīmēm? aiz loga ir divdesmit pirmais gadsimts

probleema? probleemas nav, ir tikai veelme, un 21.gs te lomu nespeelee, LV burti datoros vareeja buut jau pagaajushaa gadsimtaa... (labi, no manas puses par sho burtu teemu viss)

es tā īsti neiebraucu - tev ir vēlme nerakstīt latviski? bet labi, lai nu paliek :?
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
mcenroy

Atbildes: 240
Pievienojies: 21 Aug 2008 09:25
Atrašanās vietas: ar E39 pa E67

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 23 Aug 2008 22:59

Jonny.120 rakstīja:
mcenroy rakstīja:un kur ir problēma rakstīt ar garumzīmēm? aiz loga ir divdesmit pirmais gadsimts
domāju, ka pie vainas ir vnk pieradums. Es arī kādu laiku rakstīju netā tikai translitā, bet tagad varu gan tā gan tā. Arī lasīt ir vienlīdz labi, kautgan protams pareizāk ir rakstīt un lasīt normālā LV valodā. Un es arī nedomāju, ka būs bieži tādi posti, kuri taps ārzemju internet-kafe vai no telefona :)
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Kadus un vai vajag foruma noteikumus

Atbildētlietotājs Subbotastarl pievienoja 28 Jul 2017 13:38

Nav svariigi kaadas, tik noteiktam cilveeku skaitam ir jaabuut ziedojushiem asiniim uz viirusa vaarda Nezinu kas taa ir par politiku bet taa notiek, reiz biju nodot asinis un veca sieviete bija atnaakusi uz asinsdonoru centru un luudza lai asinis ziedo uz vinjas vaarda, jo savdaak vinjai atsaka operaaciju un kad jautaajaam par to asingrupu kaadu vajag - tad tam nebija noziimes. Viirus sanjems taas asinis kaadas vinjam vajag kaut muuseejie nodos pavisam citas - tas skaitaas taa ka lai kraajumi buutu pilni Lai buutu garants ka naakamam kam vajadzees ar buus Ja vinjam buutu reta asins grupa tad buutu jaziedo tieshi vinjam .... sanaaca sarezjgjiiti bet ceru ka domu saprataat ... Galvenais ir atbalstiit un nodot asinis Un nav noziimes kaada grupa
Subbotastarl

Atbildes: 17
Pievienojies: 12 Jun 2017 04:28

Atgriezties uz Foruma apspriešana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 20 Sep 2017 06:31