Ienākt

nickname

Jebkuri ieteikumi un jautājumi sakarā ar forumu. Jaunas idejas vienmēr laipni gaidītas.

nickname

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 18 Sep 2008 23:30

Pie foruma izveides kāds nobļāvās, ka būtu labi, ja izveidotu nickname tādu, kāds ir geocaching.com saitā. Nez vai tāds uzskats ir joprojojām? un vai tā tiek darīts? Un vai tie, kuri to nezinādami te ieklīst registrēsies ar tādu niku kā gc.com? Varbūt par to vaig/var atgādināt pie lasāmviela, jo tas laikam ir pirmais, ko sāks lasīt...
paldies par uzmanību
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Re: nickname

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 18 Sep 2008 23:48

gincha rakstīja:Pie foruma izveides kāds nobļāvās, ka būtu labi, ja izveidotu nickname tādu, kāds ir geocaching.com saitā. Nez vai tāds uzskats ir joprojojām? un vai tā tiek darīts? Un vai tie, kuri to nezinādami te ieklīst registrēsies ar tādu niku kā gc.com? Varbūt par to vaig/var atgādināt pie lasāmviela, jo tas laikam ir pirmais, ko sāks lasīt...
paldies par uzmanību

Lietotājvārdi tiek pieskatīti, kā arī Lasāmvielā atrodamo Foruma noteikumu 5. punktā tas ir uzrakstīts.
Un jā, esmu pamanījis pagaidām neskaidras izcelsmes objektu vārdā autoexec.bat :)
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs liva pievienoja 19 Sep 2008 00:12

gincha rakstīja:Pie foruma izveides kāds nobļāvās, ka būtu labi, ja izveidotu nickname tādu, kāds ir geocaching.com saitā. Nez vai tāds uzskats ir joprojojām? un vai tā tiek darīts? Un vai tie, kuri to nezinādami te ieklīst registrēsies ar tādu niku kā gc.com? Varbūt par to vaig/var atgādināt pie lasāmviela, jo tas laikam ir pirmais, ko sāks lasīt...
paldies par uzmanību

Esmu labs bērns un katram jaunam jūzerim aizūtu meilu, ka šiten vajag reģistrēties ar to pašu nickname kas tur.
Attēls
Lietotāja avatārs
liva

Atbildes: 188
Pievienojies: 21 Aug 2008 01:59

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 19 Sep 2008 01:23

:D :roll:
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs espac pievienoja 19 Sep 2008 07:46

Lietotājs autoexec.bat ir noskaidrots ;) Ar tādi niku esot reģistrējies arī gc.com, pagaidām laikam gan bez atradumiem. Nu ja jau patīk cilvēkam,, lai priecājās :D
Pēteris rakstīja:Un jā, esmu pamanījis pagaidām neskaidras izcelsmes objektu vārdā autoexec.bat :)
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Aug 2008 16:18

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 19 Sep 2008 09:39

paldies par uzmanību

atļaušos oponēt, ja cilvēks šo vietu ir atradis meklējot kaut kādu (patiesībā jebkādu) informāciju internetā, tad pirmais ko viņš izlasīs būs meklētā informācija, nevis kaut kāda tur lasāmviela
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs mika pievienoja 29 Dec 2008 02:02

Ak nēē!! Es nepiefiksēju to,ka šajā forumā nikam jābūt tādam pašam kā geocaching.com reģistrētajam! :cry:
Meklēju, kā var nomainīt niku, taču (blondīnisma?) vai nepietiekamu angļu val. zināšanu dēļ nemāku nomainīt lietotāja vārdu!
Sorry, esmu nūbs :|
Lietotāja avatārs
mika

Atbildes: 45
Pievienojies: 28 Dec 2008 00:47

Atbildētlietotājs zais pievienoja 29 Dec 2008 09:22

Nezinu, varbūt admins ko tādu var izdarīt? Raksti PM kādam no viņiem.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 29 Dec 2008 13:17

mika rakstīja:Ak nēē!! Es nepiefiksēju to,ka šajā forumā nikam jābūt tādam pašam kā geocaching.com reģistrētajam! :cry:
Meklēju, kā var nomainīt niku, taču (blondīnisma?) vai nepietiekamu angļu val. zināšanu dēļ nemāku nomainīt lietotāja vārdu!

Ej uz LKP, spied » Profile » Edit account settings, un maini niku, cik uziet!
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs zais pievienoja 29 Dec 2008 13:33

Pēteris rakstīja:
mika rakstīja:Ak nēē!! Es nepiefiksēju to,ka šajā forumā nikam jābūt tādam pašam kā geocaching.com reģistrētajam! :cry:

Ņe ku kū, Pēteri! Nika mainīšana lietotājam tur ir atspējota.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 29 Dec 2008 13:36

zais rakstīja:
Pēteris rakstīja:

Ņe ku kū, Pēteri! Nika mainīšana lietotājam tur ir atspējota.

Hmm, atceros, ka pats viņu spējoju, lai ir, tieši dēļ tamlīdzīgiem gadījumiem. Būs jāpalūr.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atgriezties uz Foruma apspriešana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 25 Sep 2017 14:31