Ienākt

MRPT rotēšana?

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

MRPT rotēšana?

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 27 Apr 2014 20:23

http://coord.info/GLDZ7M4G
Kas nedaudz mani ik pa brīdim sarūgtināja, bija fakts, ka logbuki pēc kādas pārāk steidzīgas un "rotējošās kastes" metodi izmantojošas brigādes vairs neatrodas tiem paredzētajos slēpņos, bet ir pa vienu nobīdīti

Kas tā par metodi? Un kas tā dara?

Un mans logbooks arī ir prom :-q http://coord.info/GLE1228G
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Re: MRPT rotēšana?

Atbildētlietotājs rewritable pievienoja 27 Apr 2014 23:52

Nez kāds ir pareizais termins latviešu valodā, bet šādas eksistence bija aprakstīta kādā no GC bloga ierakstiem. Doma laikam ir tā, ka visa atskrūvēšana, zīmogošanās un aizskrūvēšana tiek veikta pa ceļam no slēpņa uz slēpni, un pie slēpņiem tikai nomaina konteinerus...

Oriģinālais apraksts no http://blog.geocaching.com/2013/11/116- ... nd-aliens/ (komentāros):
"We used the method where you swap out the container and while we drove from cache to cache, someone stamped our group stamp in the log...the freshly stamped cache would be swapped out at the next cache. (..) This is a very typical method on the ET Highway."
rewritable

Atbildes: 11
Pievienojies: 12 Dec 2013 01:16

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 28 Apr 2014 08:16

Es vakar arī pie vairākiem MRPT/Upesciems slēpņiem saskāros ar šādu parādību.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildes: 613
Pievienojies: 16 Apr 2009 23:35
Atrašanās vietas: Bērzpils

Atbildētlietotājs s3ped pievienoja 28 Apr 2014 10:29

Nu stulbi. Ja es tagad gribētu, piemēram, aizbraukt un sakārtot "savu" slēpni, nāktos izbraukt vēlreiz visu treilu. Saproti vēl, kurā virzienā aizrotēts un vai viss treils vai tikai kāda daļa. Ne visi logbuki ir identificējami. :-?
Attēls
Lietotāja avatārs
s3ped

Atbildes: 104
Pievienojies: 17 Mar 2009 22:52

Atbildētlietotājs 1139248512966844 pievienoja 28 Apr 2014 11:10

Nesapratu, tas ir kā? Pieeju pie pirmā, paķeru konteineri un dodos pie otrā, pa ceļam pierakstos, pieeju pie otrā, paņemu viņu, vietā nolieku pirmo un dodos pie trešā, pa ceļam pierakstos, pieeju pie trešā, paņemu viņu, vietā nolieku otro un tā visu laiku? Nopietni? Kas par marazmu, nafig tā jātaisa tāds bardaks, kurš pēc tam to visu sakārtos atpakaļ un kā pārbaudīs ierakstus? Un kas notiek kad pie desmitā uznāk tumsa un jāmet miers, tur tad būs divi konteineri un pirmā konteinera vietā tukšums?
Vai tad ir tik grūti pierakstīties uz vietas?
1139248512966844

Atbildes: 10
Pievienojies: 05 Feb 2014 20:56

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 28 Apr 2014 12:52

Gan jau vainīgos var izskaitļot, ja es būtu šī treila autors, būtu principa pēc padzēsis ārā to kadru "Found it" ierakstus. Kaut vai, pamatojoties uz to, ka nav atrasts īstais slēpnis. Daudzi tomēr savu laiku bija ieguldījuši, oriģināli izgreznojot šīs viesu grāmatiņas.
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs androns pievienoja 28 Apr 2014 16:11

Nja ... ne pārāk feini tas

gan jau kaut kādi ārzemnieki to sadarījuši ...
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 29 Apr 2014 08:38

Vainīgais nav Sepings no Spānijas vai kāds cits "kačātājs"?
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs Afslv pievienoja 29 Apr 2014 10:31

Un man tik daļa savākta pagaidām, tagad var gadīties, ka ierakstos vienā logbukā 2 reizes...
Afslv

Atbildes: 17
Pievienojies: 08 Jan 2014 23:52

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 14 Jun 2014 11:02

Afslv rakstīja:Un man tik daļa savākta pagaidām, tagad var gadīties, ka ierakstos vienā logbukā 2 reizes...

Jā, šāda problēma varētu gadīties vairākiem...
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs ezaH pievienoja 27 Jun 2014 11:36

Sveiciens visiem! Varbūt slēpņu autoriem noder info. Brīvdienās ar jautruls un lote200 izgājām mazu daļu no MRPT slēpņiem un piefiksējām, ka slēpnī MRPT: Elhana(GC4B3GP) atrodas MRPT: niknais_kaamis(GC4B3H1) viesu grāmata. Pēc tam devāmies uz pārējiem slēpņiem (virziens MRPT: jninja --> MRPT: Lodzis, utt.) un visos slēpņos līdz MRPT: bomzis90 (GC4B3EK) bija viesu grāmatu rotācija par 1 uz priekšu. Iespējams, tas turpinājās arī tālāk, bet to diemžēl, mēs vairs nepiefiksējām. :(
ezaH

Atbildes: 3
Pievienojies: 27 Jun 2014 11:22

Atbildētlietotājs RaitisTB pievienoja 02 Jul 2014 23:44

Kkāda nejēdzība, kas to vispār izdomā.. katram slēpnim ir savs logbuks.. Un ko pie MRPT extra: Knaģis? :D
RaitisTB

Pievienojies: 05 Mar 2014 14:41

Atbildētlietotājs androns pievienoja 03 Jul 2014 15:37

RaitisTB rakstīja:Kkāda nejēdzība, kas to vispār izdomā.. katram slēpnim ir savs logbuks.. Un ko pie MRPT extra: Knaģis? :D

kā jau minēts - ir tāds treilu ņemšanas veids ...
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs RaitisTB pievienoja 05 Jul 2014 09:47

androns rakstīja:
RaitisTB rakstīja:Kkāda nejēdzība, kas to vispār izdomā.. katram slēpnim ir savs logbuks.. Un ko pie MRPT extra: Knaģis? :D

kā jau minēts - ir tāds treilu ņemšanas veids ...

saprotu, ka treilu ņemšanas veids, bet priekš kam tad katram slēpnim ir savs logbuks... treili dažam labam pavisam smadzenes izskalojuši, da it kā jau man nav mana darīšana, katrs jūk prātā pa savam. Katrā ziņā tādu sviestu neatbalstu un neplānoju atbalstīt.
RaitisTB

Pievienojies: 05 Mar 2014 14:41

Atbildētlietotājs androns pievienoja 06 Jul 2014 09:46

No vienas puses nesmuki tā, ka katram slēpnim vairs neatbilst īstais logbook, bet no otras puses - treilu logbookus tak tāpat neviens nečeko un tā ir tikai paša slēpņotāja godprātība tiešām apmeklēt konkrēto slēpni un tad logot kā atrastu .. tā, ka pa lielam ir diezgan vienalga kāda logbookā ieraksties.

p.s. - es galīgi neatbalstu šādu rotēšanu ... visos treilos, kuros esmu piedalījies, vnm logbooks paliek savā slēpnī.
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 07 Jul 2014 10:06

Nav jau runa par čekošanu, bet par to, ka tomēr ir slēpnis, kas saucas MRPT: ivss_xx un kuram uz logbooka rakstīts MRPT: ivss_xx, un tad ir stulbi atrast slēpnī ar citu nosaukumu šo logbooku.
Kā arī nefanātiskiem treilu ņēmējiem, kas visu nedara vienā piegājienā pēkšņi, citā reizē turpinot treilu, būs priekšā logbooks, kurā viņi jau ir ierakstījušies, kas ir slēpnī, ko viņi nav atraduši.

Tā kā, no visām pusēm, manuprāt, šis ir nosodāmi un kaunināmi. Bet, nu jā, laikam jau to darīja ārzemnieki, nevis vietējie, tā kā mēs te tāpat kuļam tukšus salmus.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildētlietotājs martinello pievienoja 07 Jul 2014 18:12

Gan jau traila saimnieks sakārtos, cik tur tā darba!

#-O
apdrošināšana
atlaides kods ZW9742 polise24.lv

Attēls

Attēls
Lietotāja avatārs
martinello

Atbildes: 267
Pievienojies: 22 Aug 2008 17:39
Atrašanās vietas: Mangaļsala

Atbildētlietotājs Puuce pievienoja 14 Jul 2014 03:09

Wow! Esmu parsteigts - ejot treilus, pirms logosanas kads vispar parbauda logbukus?! Domaju, ka viss notiek pec cita scenarija - atrak pierakstities un doties talak. :D
Lietotāja avatārs
Puuce

Atbildes: 175
Pievienojies: 23 Mar 2009 20:42

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 15 Jul 2014 12:27

Liels paldies raimondai, kura sakārtoja daudzus sarotētos. Es pats arī vienu nepareizo, kam uzdūros, novietoju "mājās"
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 16 Oct 2014 08:56

Eventā satiku Sepingu un mana doma apstiprinājās- "rotācija" ir viņa darbs. Ja jau spēka taka ir domāta lai iespējami īsā laikā atrastu vairāk kastes, tad tā arī tiek darīts- ja treilā visi konteineri ir vienādi, tad atrodot slēpni paņem viesu grāmatu, pa ceļam ierakstās, nākošajā samaina un atkal pa ceļam ierakstās. Kaut kas ir jāziedo lai atrastu 54k slēpņus :)

Šāda rotēšana ir labi zināma prakste spēka takās Amerikā, viņš to pašu izmatoja te, jo nezināja ka mums te katram ir sava kastīte un daudzi savas pieskata.
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 19 Sep 2017 20:00