Ienākt

MRPT apkope

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

MRPT apkope

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 09 Nov 2014 22:16

Vai gadījumā šeit neapgrozās kāds, kas nākamajā nedēļas nogalē plāno doties MRPT pirmo apļu medībās?

Daudzas kastes aizgājušas, daudzi logbuki pilni, ļoti prasās apkopi. Diemžēl, kopš bērna ienākšanas mājā, dikti švaki ar brīvo laiku, tāpēc ļoti priecātos, ja varētu ar kādu sarunāt palīdzību. Materiāli man visi ir, nodotu kā ērtāk.
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Re: MRPT apkope

Atbildētlietotājs and.zalitis pievienoja 10 Nov 2014 12:16

Man ir doma kaut kad šonedēļ pavizināties pa MRPT. Man gan nepaņemts palicis tālākais gredzens, sākot no Garkalnes uz leju un tad augšā uz Maksteniekiem. Varbūt var kaut ko sadomāt, ielikt artavu no savas puses visā šajā pasākumā. Savādāk es tikai meklēju :D
Lietotāja avatārs
and.zalitis

Atbildes: 10
Pievienojies: 02 Jun 2014 08:37
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 10 Nov 2014 20:35

Tālākajā aplī gan izskatās, ka atkal aizgājuši ir slēpņi, kas pie sētas bijuši, izskatās, ka man tur jābrauc pārskrūvēt uz kokiem.

Varētu gan vismaz iedot saujiņu ar logbukiem, lai varētu nomainīt tur, kur tas vairāk nepieciešams.
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Atbildētlietotājs and.zalitis pievienoja 01 Dec 2014 22:20

Esmu atpakaļ, atvainojos, ka tā pazudu un nedevu nekādu ziņu, bet tā nu gadījies, ka darbs man tāds. Tad nu par to MRPT, domāju apmeklēt nākošās nedēļas sākumā, pirmdien vai otrdien, tā kā varu mēģināt kaut kā izlīdzēt.
Lietotāja avatārs
and.zalitis

Atbildes: 10
Pievienojies: 02 Jun 2014 08:37
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs agrisniks pievienoja 26 Aug 2015 15:12

Vakar ziņās izdzirdēju, ka Garkalnē dedzis mežs. Vai MRPT slēpņi nav cietuši? Pats plānoju doties ap rudens vidu, bet vēlos pārliecināties vai viss ok. :)
agrisniks

Atbildes: 103
Pievienojies: 10 Nov 2012 12:55

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 3 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 3 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Current time

Pašlaik ir 24 Sep 2017 16:50