Ienākt

Slēpņi un slēpņotāji Daugavpilī

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Slēpņi un slēpņotāji Daugavpilī

Atbildētlietotājs mmmstislav pievienoja 08 Jul 2015 01:03

Sveiki visiem!
Es kā Daugavpils pilsētas pārstāvis šajā spēlē vēlētos zināt, vai ir kāds vispār no tā gala, vai pazīstat kādu, kurš ir Daugavpilietis no slēpņotājiem? Jo, spēlējot pusotru gadu, skatos ka tā ir geocaching dieva aizmirstā vieta. Pats mēģinu visu padarīt aktīvāku tur, cik nu varu ar savu pieredzes bagāžu, bet jocīgi, ka FTF jūs varar mierīgi dabūt, atbraucot tur mēnesi pēc publicēšanas (NEDAUDZ pārspīlēju).
Pašam jau sen nav ko meklēt tur, tāpēc jēga braukt uz mājām no Rīgas ir tikai slēpt kastes pašam. (Pašlaik ir aktīvi septiņi mani slēpņi tur no kādiem 15 eksistējošiem pilsētas robežās). Bet meklēt jau arī gribās :(
Kā jūs domājat, kam būtu jānotiek, lai tas Latvijas gals būtu aktīvāks kešošanā? Jūsu ieteikumi? Es esmu ar mieru izdomāt slēpņus katru reizi kad ir iespēja tur būt (protams, centīšos arvien kvalitatīvākus).
Kaut kādas pārdomas, ieteikumi, iespaidi par Geokešingu Daugavpilī?
mmmstislav

Atbildes: 7
Pievienojies: 08 Jul 2015 00:45

Re: Slēpņi un slēpņotāji Daugavpilī

Atbildētlietotājs androns pievienoja 08 Jul 2015 07:48

Sāc braukāt apkārt un meklēt citus slēpņus.

Izlikt slēpņus izlikšanas pēc ar nav jēgas.

Un aktivitāte - nu ja nav tajā reģionā tāda interese, tad nav pagaidām ... gan jau ka parādīsies.

Piemēram Lietuvā, pie Latvijas Dienvidu robežas dažbrīd šķiet, ka latviešu slēpņotāji ir krietni aktīvāki par lietuviešu slēpņotājiem, jo mums tas ir tuvu Rīgai, bet viņiem - relatīvi tālu no lielpilsētas.
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs mmmstislav pievienoja 08 Jul 2015 11:20

androns rakstīja:Sāc braukāt apkārt un meklēt citus slēpņus.

Izlikt slēpņus izlikšanas pēc ar nav jēgas

Es studēju un līdz ar to dzīvoju Rīgā, man viss kārtībā ar slēpņiem. Vienkārši slēpņošanas jēga ir parādīt cilvēkiem interesantas vietas, un es, kā Depilietis, zinu labāk par gidu grāmatām, kur tur ir vērts pabūt un ko padarīt. Tāpēc žēl ka tas nenotiek, tas apgabals pa lielam paliek neapmeklēts vai apmeklēts ļoti maz.
Var būt sākt ieviest to caur draugiem lai tur ir vairāk slēpņotāju? Publiski negribas neko darīt.
man nepatika tavs pesimisms - ja nav tad nav. es domāju ka ir iespējas attīstīt, vismaz ne ātri, bet pakāpeniski.
mmmstislav

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 08 Jul 2015 13:22

Mākslīgi neko nenoorganizēsi. Te viss balstās uz katra paša entuziasmu un lietu izpratni.
Ja paskatīsies vērīgāk - ir veseli apgabali, kurus "pārklājis" kāds slēpņotājs ar savām kastēm. Un ir patīkami, ja šie slēpņi ir pārdomāti un kvalitatīvi gan dabā, gan sniegtajā informācijā.
Protams, uzturēšanas jautājums, ja pats neesi tuvumā, daudz ko sarežģī.

Šeit ir smalka mijiedarbība - ja būs slēpņi, atradīsies arī meklētāji, un - jo vairāk slēpņotāju, jo vairāk jaunu slēpņu.
valdis.pp

Atbildes: 106
Pievienojies: 13 Apr 2014 23:35

Atbildētlietotājs Redzijs pievienoja 08 Jul 2015 14:09

Manuprāt Daugavpilī ar slēpņiem viss kārtībā, regulāri paradās jauni gan pilsētā, gan apkārtnē. Un nav tā, ka tie ir no viena autora. Arī pats tur esmu mazliet pielicis roku, diemžēl nav laika aizbraukt un atjaunot "Skrošu rūpnīcas" kasti, kas jau otro reizi pazudusi, taču jau ir viena ideja par jaunu slēpni Daugavpilī.
Par ko satraukums? Par to, ka pietrūkst, ko meklēt vai par to, ka FTF nav paņemts 10 minūtes pēc publicēšanas kā Rīgā? Ka stur slikts? Starp citu,apmēram 20 km no Daugavpils, pie Lietuvas-Latvijas-Baltkrievijas robežas ir slēpnis, kuram 8 mēnešus pēc izlikšanas es joprojām esmu vienīgais atradējs. STF gaida. :) http://www.geocaching.com/geocache/GC5G ... a-lt-lv-by
Redzijs

Atbildes: 25
Pievienojies: 27 Mar 2013 17:54

Atbildētlietotājs mmmstislav pievienoja 08 Jul 2015 17:04

Gan par to, gan par to (nepārspīlējot). Es saprotu, ka reālu iemeslu nopietnu satraukties nav, vienkārši tur patiešām ir 5 aktīvi geokešeri no rīgas kuri regulāri atbrauc savākt jaunos slēpņus, jo daudz ceļo.
Vienkārši esmu pārsteigts, zini kā - pilsēta otrā lielāka, daba apkārt fantastiska, pašā pilsētā ir daudz ko redzēt, bet tas viss stāv pamests :) protams, neviens nenomirs no tā, es tādu neko neesmu teicis un nekur nesteidzos.
Gribēju dzirdēt jūsu pārdomas par to visu.
Arī varat komentārus par slēpņiem, ieteikumus rakstīt, vai vēlmes, ko jūs gribētu apmēram depilī redzēt, jo slēpņiem tik daudz kritikas ka jau nezinu ko jums galvaspilsētniekiem vajag))
mmmstislav

Atbildētlietotājs Puuce pievienoja 08 Jul 2015 22:16

Uzbliez treilu ar vismaz 80 kastēm un pilns sabrauks. Pēc gada pagarini treilu atkal par kādām 80 kastēm un visi atkal sabrauks. :))
Lietotāja avatārs
Puuce

Atbildes: 175
Pievienojies: 23 Mar 2009 20:42

Atbildētlietotājs mmmstislav pievienoja 08 Jul 2015 22:51

Puuce rakstīja:Uzbliez treilu ar vismaz 80 kastēm un pilns sabrauks. Pēc gada pagarini treilu atkal par kādām 80 kastēm un visi atkal sabrauks. :))

Jau bija doma :D
mmmstislav

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 09 Jul 2015 14:59

Pastrādā ar saviem draugiem, uzaicini viņus atrast ar tevi kopā kastes (arī tās, ko esi jau atradis). Tagad visiem telefonā ir GPS. Kad es sāku, speciālas GPS iekārtas bija tikai dažiem. Daļai no draugiem iepatiksies, izliks savus slēpņus.
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs mmmstislav pievienoja 09 Jul 2015 17:19

Papuass rakstīja:Pastrādā ar saviem draugiem, uzaicini viņus atrast ar tevi kopā kastes (arī tās, ko esi jau atradis). Tagad visiem telefonā ir GPS. Kad es sāku, speciālas GPS iekārtas bija tikai dažiem. Daļai no draugiem iepatiksies, izliks savus slēpņus.

Nu jā, tā jau ir mēģināts darīt. Tomēr ne tik daudziem tas patīk, pārsteidoši :(
mmmstislav

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 09 Jul 2015 21:16

Manuprāt, izliekot jaunus slēpņus, rezultāts būs tāds, ka atbrauks ciemiņi no citām pilsētām (kas arī nav slikti), nevis kāds daugavpiliets sāks slēpņot. Slēpņi ir pietiekoši, lai jaunie slēpņotāji varētu izmēģināt šo hobiju. Ja ir vēlme uzlabot situāciju Daugavpilī, atliek iesaistīt paziņas vai mēģināt sakontaktēt ar kādu pusaktīvu vietējo, kurš varbūt neslēpņo aktīvāk tikai tāpēc, ka nav kompānijas. Noorganizē eventu kādā alus bārā, varbūt vēl kāds vietējais slēpņotājs atnāks. :)
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs mmmstislav pievienoja 10 Jul 2015 20:31

KristsT rakstīja:Manuprāt, izliekot jaunus slēpņus, rezultāts būs tāds, ka atbrauks ciemiņi no citām pilsētām (kas arī nav slikti), nevis kāds daugavpiliets sāks slēpņot. Slēpņi ir pietiekoši, lai jaunie slēpņotāji varētu izmēģināt šo hobiju. Ja ir vēlme uzlabot situāciju Daugavpilī, atliek iesaistīt paziņas vai mēģināt sakontaktēt ar kādu pusaktīvu vietējo, kurš varbūt neslēpņo aktīvāk tikai tāpēc, ka nav kompānijas. Noorganizē eventu kādā alus bārā, varbūt vēl kāds vietējais slēpņotājs atnāks. :)

Paldies :)
mmmstislav

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 3 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 3 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Current time

Pašlaik ir 24 Sep 2017 16:50