Ienākt

DNF reģistrēšana/nereģistrēšana

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Re: DNF reģistrēšana/nereģistrēšana

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 01 Mar 2011 17:18

701/96

ja ir iedvesma un var kko sakarīgu uzrakstīt parasti arī rakstu DNF... bet ne vienmēr un neuzskatu par pienākumu... tāpat kā found... :D
Attēls
VM.turists

Atbildes: 734
Pievienojies: 03 Jan 2009 22:40
Atrašanās vietas: Rīga, Rīgas raj.

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 01 Mar 2011 17:51

3257/248
Arī ārzemēs parasti logoju DNFus (apmēram puse no maniem DNFiem), jo tad var pēc laika var paklikšķināt uz DNF logiem un paskatīties, kā citiem gājis. Arī pēc laika braucot uz to vietu man GSAKs pie slēpņa ikonas piemet miniatūru sarkanu aplīti, pēc kā uzreiz ir skaidrs, ka tur ir bijis DNFs un tad jau parasti atmiņā ataust, kas par lietu tur bija un vai ir vērts braukt.
Protams arī īpašnieks tad zin ka kaut kādu iemesli dēļ viņa slēpnis nav atrasts.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs ikaaca&egita pievienoja 01 Mar 2011 17:52

494/57, kur no 57 DNF 5 ir pierakstīti ārzemju slēpņiem (4 Igaunijā, 1 Bulgārijā).
Igaunijā it sevišķi gribējās uzrakstīt DNF, lai vismaz GC lapas lietotāji to redz,jo iKauņi paši lieto savu geopeitusu, kur ir aktuālā info par slēpņa statusu, bet GC lapa ir pamesta novārtā un ārzemnieki var tikai paļauties uz laimīgu gadījumu, ka slēpņa statuss ir aktuāls vai tomēr ne.
Attēls
Lietotāja avatārs
ikaaca&egita

Atbildes: 127
Pievienojies: 04 Feb 2009 11:46
Atrašanās vietas: Rīga, Biksti, Ērgļi

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 01 Mar 2011 17:58

Lopelis rakstīja:Senāk nereģistrēju tagad reģistrēju, jo tas sniedz papildus infu izlicējam. Bet tomēr tam ir sava ēnas puse:

Var sanākt arī tā kā man, KRUTIE slēpņotāji BAROS nevar atrast konteieri un saraksta DAUDZ DEEEE EN EF LOGUS, jo iepriekšējie gudrinieki NOLIKUŠI TUR KUR NEBIJA PIRMS TAM UN NEVAR AIZSNIEGT ---- iznākums: aizeju pārbaudu - patiešām nav, un pēc laika novietoju jaunu konteineri netālu esošajai bijušajai izlikšanas vietai, taču tagad atklājas ka tagad tur ir divi konteineri, kurus būs nepieciešams apvienot kad nokusīs sniegs...

Vārdos nevienu neminēšu, par kuru slēpni un par kuriem slēpņotājiem, taču nav runa par iesācējiem... fui tiem kas nemāk nolikt atpakaļ!

Ja jau pats īpašnieks nevar atrast, tad, protams skaidrs, ka "krutie" slēpņotāji ir lohi. Jau jau pats esi uztaisījis slēpni, kuru ir iespējams "nolikt dziļāk" vai "kur nebija pirms tam", tad skaidrs, ka agri vai vēlu kāds tā arī noliks. Tas ir tikai laika jautājums.
Gan arī nemeklēju, kas tas ir par slēpni... :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 02 Mar 2011 13:12

DNFu reģistrēju tikai tad, ja man ir pārliecība, ka tas ir pazudis. Ja man ir sajūta, ka es to vienkārši nevaru atrast (piekļuves problēmas, GPS niķojas, laika nav utt.), es nākšu vēl - un tad, ja ar atkārtotu mēģinājumu neatradīšu, logošu DNF.

Manuprāt, nav jēgas no DNF-a, kurš pasaka "atnācu, 2min pagorījos, neatradu".
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 02 Mar 2011 14:00

Knagis rakstīja:DNFu reģistrēju tikai tad, ja man ir pārliecība, ka tas ir pazudis. Ja man ir sajūta, ka es to vienkārši nevaru atrast (piekļuves problēmas, GPS niķojas, laika nav utt.), es nākšu vēl - un tad, ja ar atkārtotu mēģinājumu neatradīšu, logošu DNF.

Manuprāt, nav jēgas no DNF-a, kurš pasaka "atnācu, 2min pagorījos, neatradu".

Kategoriski nepiekrītu! Katrs DNF pirmkārt ir informācija slēpņa īpašniekam. DNF skaitam būtu jābūt arī indikatoram, pēc kura īpašnieks var vēlāk piekoriģēt grūtības zvaigznīšu skaitu. Un pilnīgi vienalga vai DNF iemesls ir liekas acis vai blakus esošās ēkas, kas traucē GPS signālam. Ja esi nonācis slēpņa vietā, pārlaidis tai kaut vai tikai skatienu pāri. Tas ir mēģinājums atrast.
Pats esmu saskāries: pilsētas slēpnis (dif/ter 1/1) vairāki simti 'found' un uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi DNF. Signāls lēkā, hints nekonkrēts. Justies kā loham, kurš nevar atrast? Muļķības citi vienkārši nereģistrē savus dnf. Kāpēc gan sevi pazemot? Un par viltīgi noslēptājiem ar paaugstinātu diff: vairākas reizes ejat un reģistrējat tikai ar n-to piegājienu kā atrastu.
Varat mani saukt par neprašu un lohu, kas nevar atrast, bet tāda ir mana izpratne par spēles noteikumiem.
DNF satatistika no ftf.lv http://img193.imageshack.us/img193/8703/87796312.jpg
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildes: 606
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:02
Atrašanās vietas: Jelgava

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 02 Mar 2011 14:28

Manam viedoklim pamatā ir apsvērums, ka rakstīt DNFu, kad nav sajūtas, ka esi tiešām savu meklēšanas resursu izsmēlis, radīs nepareizu priekšstatu citiem par atrašanas sarežģītību. Un lieki trobelēs autoru, kuram nu vajadzētu skriet un pārbaudīt, vai slēpnis tur tiešām ir.
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Atbildētlietotājs La Marie pievienoja 02 Mar 2011 16:41

Man liekas, ka DNF nerakstīšanai ir šādi iemesli:
- nevēlēšanās atzīties, ka neesi atradis slēpni, sevišķi ja tam nav daudz zvaigņņu nedz grūtībai, nedz vietai;
- pofigisms, neiedziļināšanās spēles noteikumos.
Visam pamatā laikam ir zema pašapziņa, jo patiesībā, ja nevar atrast slēpni */*, piemēram, tad iesācējam tas būtu normāli, jo viņš vēl nav "ietrennējis aci", bet ja to nevar atrast pieredzējis slēpņotājs, tad tas ir brīdinājums slēpņa saimniekam, ka kaut kas nav kārtībā ar slēpni, koordinātēm, slēpņa * pakāpēm u.taml.
Atzīstos, ka pati arī šad tad grēkoju, kad ir skaidri zināms - te es atgriezīšos vēlreiz. :ymblushing: Tas protams, nav pareizs gājiens, jo pieredzes man netrūkst. :-?
Lietotāja avatārs
La Marie

Atbildes: 74
Pievienojies: 06 May 2009 17:46

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 02 Mar 2011 17:38

tad man ir jautājums...
vai aizejot uz slēpņa vietu un konstatējot ka piem. jākāpj kokā, pret ko man varētu būt alerģija man būtu jāliek dnf ar tekstu autors mudaks, slēpnis gavno? kaut vai to pašu izsakot maigāk, pamata doma saglabājas...

vienalga, kaut ari labs slēpnis, teiksim man tādi nepatīk...

ko šāds logs dos?
teiksiet, autoram padomāt? tik pat labi man nepatīk grausti, kaut labi slēpņi tur izveitoti...

vai tiešām jāraksta dnf ar savām atnipātijām?

ir jau gana Notes bijušas ar līdzīgiem teksiem par mudaku un gavnu...
stirpi šaubos vai iekšējā nepatika vienmēr ir jāraksta logos, domāju ka jāizvērtē situācija un tad pēc apstākļiem...
Attēls
VM.turists

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 02 Mar 2011 17:58

VM.turists rakstīja:tad man ir jautājums...
vai aizejot uz slēpņa vietu un konstatējot ka piem. jākāpj kokā, pret ko man varētu būt alerģija man būtu jāliek dnf ar tekstu autors mudaks, slēpnis gavno? kaut vai to pašu izsakot maigāk, pamata doma saglabājas...

DNF ir jāreģistrē paskaidrojot iemeslu. To vai tu paudīsi savas negatīvās emocijas, tas atkarīgs no tevis.
Iesaku visiem izlasīt šis diskusijas pirmo ierakstu viewtopic.php?p=6556#p6556 Tajā arī ir apkopota visa infromācija par to kās es uztveru DNF.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 02 Mar 2011 18:50

vienalga nesapratu kāda jēga no ieraksta

"pienācu 0 punktā konstatēju ka jākāpj kokā, gāju prom "

vai

"aizgāju līdz 0 bet negāju iekšā jo nevilināja ēka"

domāju ka šādi logi dotu nepareizu informāciju citiem meklētājiem, jo slēpnim nebūt nav jābūt sliktam lai rastos vēlme pēc viņa neiet..

vai kaut vai tikko, kad bijām pie sliņķa man būtu bijis jāraksta nevis note bet dnf?
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx ... d8bb69ccd4

pēc ieteiktās diskusijas viena dalībnieka domām jā, otra nē...
Attēls
VM.turists

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 02 Mar 2011 20:07

Meklēšana ir meklēšana un situācijas novērtēšana ir situācijas novērtēšana. Ja tu pieej pie tā koka un meklē to slēpni ieraktu pie saknēm un neatrodi, tad jā, vari rakstīt DNF. Varbūt izrādīsies, ka tev tomēr bija jākāpj kokā augšā, bet tas atribūtos nebija norādīts. Bet ja tu aprakstā redzi, ka slēpnis ir graustā, tu aizej apskaties, ka tas tiešām ir grausts, nu tad vienkārši izdari secinājumus un ej tālāk. Nav ko piesārņot ēteru.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 02 Mar 2011 21:05

es kaut kā līdzīgu udajam biju to visu izpratis, bet cik saprotu domas dalās...
Attēls
VM.turists

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 08 Mar 2011 11:24

Meklēju un neatrodu - DNF.
Nav iespējas pat sākt meklēt (mugleri uc. iemesli) - note, ka atgriezīšos, :-? jo es takš pat nesāku meklēt.. kāds tur var būt DNF?
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildes: 139
Pievienojies: 26 Aug 2009 14:23
Atrašanās vietas: Somewhere

Atbildētlietotājs DarkChemical pievienoja 08 Mar 2011 11:47

Es rakstu DNF logus. Da kāda atšķirība, uzraksti vai nē. Pirksti jau nenokrtīs. Labi, es gan mēdzu meklēt kādu slēpni pāris reizes, un šā vai tā neatrast. :D Tā es uzrakstīju vienam Norway slēpnim DNF logu, un īpašnieks reaģēja apm 1h laikā, tik žēl, ka nebiju vqairs Norvēģijā. DNF logi ir jāraksta..
Attēls
Attēls
Attēls
Lietotāja avatārs
DarkChemical

Atbildes: 75
Pievienojies: 21 Sep 2009 15:58

Atbildētlietotājs valdisj pievienoja 08 Mar 2011 16:14

Es vienmēr reģistrēju visas aktivitātes, ko veicu pie slēpņa: gan atrašanu, gan DNF, gan arī kad sanāk atkārtoti pieskriet pie tā un aplūkot (piemēram, citā kompānijā). Es, kā slēpņu īpašnieks, augsti novērtēju jebkādu info, kas par manu slēpni tiek saņemta no tā apmeklētājiem.
Lietotāja avatārs
valdisj

Atbildes: 108
Pievienojies: 01 Apr 2010 00:05

Atbildētlietotājs Epitets pievienoja 08 Mar 2011 16:18

Diezgan bieži sanāk to DNF neuzlikt. Drīzāk DNF lietoju, lai lietotājam izrādītu savu nepatiku pret vietu, metodi, vai ziņoju, ka slēpnis ir pazudis.
Attēls
Lietotāja avatārs
Epitets

Atbildes: 119
Pievienojies: 15 Feb 2009 20:46
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 08 Mar 2011 16:26

Epitets rakstīja:Diezgan bieži sanāk to DNF neuzlikt. Drīzāk DNF lietoju, lai lietotājam izrādītu savu nepatiku pret vietu, metodi, vai ziņoju, ka slēpnis ir pazudis.

Un nepareizi dari...
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs Chekists pievienoja 09 Mar 2011 10:51

DNF rakstīšana ļoti labi parāda cik godīgs slēpņotajs esi pret sewi un citiem.Arī ziemā tos ņāņem vēra,jo šāgada ziema arī uzdeva pārbaudijumus mūsu slēpņiem,jo domajams daudzi iesala vai sasala.
Chekists

Atbildes: 76
Pievienojies: 09 Mar 2009 15:04

Atbildētlietotājs kazarms pievienoja 10 Mar 2011 21:36

45/9
Parasti Rakstu DNF, ja neesmu atradis slēpni, vai neesmu atradis pat slēpņa vietu. Sākuma arī kautrējos rakstīt, tāpēc varētu būt kādi 15.
Lietotāja avatārs
kazarms

Atbildes: 24
Pievienojies: 08 Aug 2010 17:24

Atbildētlietotājs Briedis pievienoja 13 Mar 2011 17:41

DNF = Did Not Find
Raksti ja esi meklējis. Pats gan rakstu salīdzinoši reti. Parasti ja tiešām gribu vērst autora uzmanību uz kaut ko. Tas nav aiz slinkuma, es mazliet par retu esmu pie kompja un no telefona nav verts ja esmu tikai pagorijies.
Attēls
Lietotāja avatārs
Briedis

Atbildes: 354
Pievienojies: 05 Feb 2009 16:20

Atbildētlietotājs mptk pievienoja 22 Mar 2011 17:08

Piekrītu, ka jālogo neatrastie - bet kur novilkt robežu tā arī neviens nepasaka...
Braucām geotūrē un dažus no plānotajiem izlaidām, jo sapratām, ka visiem laika nepietiks. Itkā jau ir informācija citiem par to, ka slēpnis nav pieejams ātri garāmbraucot. Vai DNF vajag?
Vakar pa dienu paskatījos uz Šokolādes 0 punktu un sapratu, ka nav īstais brīdis pievērst garāmgājēju uzmanību. Pēc dažām stundām jau klusākā laikā ātri un vienkārši tika paņemts. Vai vietas apskate pa dienu bija vai nebija DNF?

Vismaz pats cenšos logot DNF pēc savas subjektīvās izpratnes. T.i. ja esmu reāli sācis meklēt un nespēju atrast, nevis paša iemeslu dēļ atsakos no meklēšanas.

Vēl viens iemesls kādu DNF izlaist - vienkārši laika trūkums. Tā kā logojos on-line, nevis atgriežoties mājās, esot pie stūres katrs logs liek ceļabiedriem gaidīt.
Attēls
mptk

Atbildes: 12
Pievienojies: 27 Sep 2010 17:25

Atbildētlietotājs Karlittos pievienoja 22 Mar 2011 19:20

mptk, tu esi amēba ar gps? Kas ir ar tevi?!
Lietotāja avatārs
Karlittos

Atbildes: 238
Pievienojies: 12 Jan 2010 23:17

Atbildētlietotājs mptk pievienoja 22 Mar 2011 23:11

Karlittos rakstīja:mptk, tu esi amēba ar gps? Kas ir ar tevi?!

Hmmm... Un ko tu ar šo vēlējies pateikt?
Attēls
mptk

Atbildes: 12
Pievienojies: 27 Sep 2010 17:25

Atbildētlietotājs karlisbe pievienoja 23 Mar 2011 10:48

Atzīšos, ka nelogoju DNF, bet kā jau te daži teica - tiklīdz pats noliec slēpni, tā arī attieksme pret šo visu krasi izmainās.

Ko darīt situācijās, ja brauc slēpni vienkārši novērtēt? Piemēram Da Vinci. Piebraucām, apskatījāmies un paštukojām kā tikt klāt, bet doma ņemt nebija. DNF? It kā nē, no otras puses - pie slēpņa biji un nepaņēmi to.
karlisbe

Atbildes: 68
Pievienojies: 27 Oct 2010 09:38

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 23 Mar 2011 10:53

Nezini kur robežu vilkt??
Vienkārši:
-Piebrauci paskatījies - nekas nav jāraksta.
-Sāki meklēt, neatradi - DNF.

Iesākumā var šitā, ar laiku gan jau katram sajēga rodas kad ir nepieciešams DNF un kad nē.
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21

Atbildētlietotājs sidrabu pievienoja 23 Mar 2011 17:28

DNF ir objektīva informācija, kas ir vajadzīga autoram un citiem kastes kārotājiem!
Diez vai, ka kāds tur bijis pastāvējis, uzpīpojis un aizgājis būs svarīgi citiem un autoram, kā arī pie slēpņa statistikā veido neobjektīvu atrastā/neatrastā attiecību, kas atkal varbūt ir svarīgi izvērtējot slēpņa apmeklējumu cittautiešiem, jo, ja pēdējie 5 apmeklētāji būs tikai atnākuši, uzpīpojuši un DNF ierakstījuši, tad diezvai būs vēlme šo kasti meklēt!
sidrabu

Atbildes: 39
Pievienojies: 09 Mar 2009 16:55

Atbildētlietotājs Karlittos pievienoja 06 Apr 2011 16:06

Nesaprotu, priekš kam bolderinga sienai jāraksta tik daudzi DNF? Tas nav DNF, ja nespēj uzrāpties un paņemt kasti!
Lietotāja avatārs
Karlittos

Atbildētlietotājs wellstar pievienoja 06 Apr 2011 16:44

Ir gan DNF - esi reāli atnācis ar mērķi paņemt kasti, taču to objektīvu iemeslu dēļ nevati izdarīt. Tas ir arī vēstijums autoram un citiem, ka slepnis ir īpaši grūts.
Statistikas vergi nespēj pieņemt DNF, otrs moments ir slēpņotaja stažs -daži sākumā kaunas no šī burtu salikuma!
Piem mēs ar pasen(kad vēl T nebija tik augsts) ar nespējam tikt pakaļ Grinvalti tower un ar reģistrējām DNF, kaut gan 2/3 no augstuma bija pievarētas
Attēls
wellstar

Atbildes: 216
Pievienojies: 13 Sep 2009 19:00
Atrašanās vietas: Pamatā N 56° 32.084 E 021° 01.746 vakaros un brīvdienās

Atbildētlietotājs Epitets pievienoja 06 Apr 2011 16:49

Šādai netikšanai pie slēpņa vajadzētu speciālu izvēlni "DNG"
Jo ir atšķirība starp "neatradu" un "nedabūju".
Attēls
Lietotāja avatārs
Epitets

Atbildes: 119
Pievienojies: 15 Feb 2009 20:46

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 06 Apr 2011 17:54

Garminā ir loga veids "Unattempted".
Manuprāt, ļoti labi izsaka būtību gadījumos, kad nav gluži DNF.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildes: 613
Pievienojies: 16 Apr 2009 23:35
Atrašanās vietas: Bērzpils

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 06 Apr 2011 18:31

Karlittos rakstīja:Nesaprotu, priekš kam bolderinga sienai jāraksta tik daudzi DNF? Tas nav DNF, ja nespēj uzrāpties un paņemt kasti!

Tā ir tikai normāla prakse ierakstīt kā gāja. Ir slēpņi, kuri ir labi noslēpti un tāpēc neizdodas viņus atrast, ir slēpņi, kuriem ir grūti piekļūt un tāpēc neizdevās ierakstīties logbukā. Striktu robežu, kad jāraksta DNF un, kad nē, nemaz nevar novilkt un arī nevajag. Domāju, ka pat Sominens neraksta DNF, ja mājās sācis risināt mistēriju un neizdevās atrisināt:)
Taču pa lielam - kautrīgie neliek DNF.
Es piemēram uz zāli biju aizbraucis. Pakāpelēju. Arī līdz slēpnim tiku, bet slēpni neņēmu. Paņemšu kādu citu reizi, gan jau nepazudīs. Logu nerakstīju, jo nebraucu ņemt slēpni, bet vienkārši pakāpelēt.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs Karlittos pievienoja 06 Apr 2011 18:39

Un tie DNF tiek rakstīti latviski. Tas var beigties ar PN aktivizēšanos.
Lietotāja avatārs
Karlittos

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 07 Apr 2011 12:23

Tādā gadījumā PN būs aktivizējies nepamatoti.
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 13 Jul 2011 23:12

Ideāls piemērs tam, ka DNF loga tips tiek ignorēts.
Divi jaunie slēpņi - spļāviena attālumā viens no otra. Publicēti pirms nepilnām 24h.
GC30222 RM-Rakstnieku Maja - 8 Found
GC2ZY8Y Green. - 28 Found
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 13 Jul 2011 23:55

sominens rakstīja:Ideāls piemērs tam, ka DNF loga tips tiek ignorēts.
Divi jaunie slēpņi - spļāviena attālumā viens no otra. Publicēti pirms nepilnām 24h.
GC30222 RM-Rakstnieku Maja - 8 Found
GC2ZY8Y Green. - 28 Found

Nesatraucies Sominen, daudzi ir par kautrīgu, lai rakstītu DNF.
Kautrīgāko topu var apskatīt Kirila statistikā http://ftf.lv/statistika/usersfound. Izskatās, ka visaugstāk vajadzētu būt aisiic un ilzer. ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs androns pievienoja 14 Jul 2011 08:31

cik nu DNF, bet par tēmu "noslēpšu labāk"...
pašam nācās atstāt šito logu: http://www.geocaching.com/seek/log.aspx ... 1687628cbf ...
nu bet tā arī ir, ka ja es esmu bijis FTFs un autors pēc tam nav norādījis, ka mainīta kastes lokācija (un hints ir taads pats, kā vecais), bet kastes nav vecajā vietā, tad toč noteikti kāds smartass pārslēpj viņu "labākā" vietā ....

dusma par šo #-O
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs kazhe pievienoja 14 Jul 2011 09:03

Tieši pirms pāris dienām domāju, kā varētu izskatīties aisiic DNF logs:

Thanks For The DNF! #23
& ilzer

Domājams, ka no šādiem DNF citiem meklētājiem daudz labuma nebūtu :)
Attēls
Lietotāja avatārs
kazhe

Atbildes: 210
Pievienojies: 13 Feb 2009 23:35

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 14 Jul 2011 09:52

kazhe rakstīja:Tieši pirms pāris dienām domāju, kā varētu izskatīties aisiic DNF logs:

Thanks For The DNF! #23
& ilzer

Domājams, ka no šādiem DNF citiem meklētājiem daudz labuma nebūtu :)

Labums ir no jebkura DNF. Es arī reizēm ierakstu vienkārši DNF, ja man nekas cits nav piebilstams, bet lai zin ka neatradu.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 14 Jul 2011 15:27

Bla bla, atkārtošos to kas jau šajā tēmā ir malts un malts iepriekš.
DNF daudzums ir informācija autoram un citiem meklētājiem par slēpņa atrašanas grūtību. Pēc tā autors var spriest par Difficulty zvaigznīšu palielināšanu/samazināšanu.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildētlietotājs kazhe pievienoja 14 Jul 2011 16:23

Laikam jau atbilstoši aisiic pozīcijai, ka autoram par atrastu slēpni informācija nav jāsniedz, arī ar neatrastiem ir tas pat. pat, ja piem., aisiic dotos pēc Brown panties un konstatētu beigu punktā, ka ir nofenderēts konteineris, īsti veči par to logā neraksta :)
Attēls
Lietotāja avatārs
kazhe

Atbildes: 210
Pievienojies: 13 Feb 2009 23:35

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 14 Jul 2011 17:22

man parasti dnf daudzums ir signāls par to, ka konteiners ir uzsūcies
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs tomss pievienoja 14 Jul 2011 22:22

androns rakstīja:cik nu DNF, bet par tēmu "noslēpšu labāk"...
pašam nācās atstāt šito logu: http://www.geocaching.com/seek/log.aspx ... 1687628cbf ...
nu bet tā arī ir, ka ja es esmu bijis FTFs un autors pēc tam nav norādījis, ka mainīta kastes lokācija (un hints ir taads pats, kā vecais), bet kastes nav vecajā vietā, tad toč noteikti kāds smartass pārslēpj viņu "labākā" vietā ....

dusma par šo #-O

Es, kā slēpņa autors, arī esmu mainījis slēpņa vietu neko nemainot aprakstā un nepieminot to logos. Man nav jārūpējas, lai nākošie slēpņotāji obligāti slēpni varētu atrast ņemot līdzi iepriekšēju atradēju vai izmantojot zvans draugam.

Runājot par DNF nerakstīšanu - man ir slēpnis, kuram ir tieksme pārvietoties. Bet brīdi, kad kāds nav atkal to kārtīgi novietojis atpakaļ un tas ir kļuvis vieglāk redzams un sasniedzams, viegli var noteikt pēc Found logu pieplūduma :D Viens no diviem - vai nu neviens neraksta DNF, vai arī atradējiem ir pārdabiskas spējas ierasties tieši tad, kad slēpnis ir vieglāks.
Lietotāja avatārs
tomss

Atbildes: 25
Pievienojies: 10 Sep 2008 17:42

Atbildētlietotājs androns pievienoja 15 Jul 2011 09:10

tomss rakstīja:
androns rakstīja:cik nu DNF, bet par tēmu "noslēpšu labāk"...

dusma par šo #-O

Es, kā slēpņa autors, arī esmu mainījis slēpņa vietu neko nemainot aprakstā un nepieminot to logos. Man nav jārūpējas, lai nākošie slēpņotāji obligāti slēpni varētu atrast ņemot līdzi iepriekšēju atradēju vai izmantojot zvans draugam.

Runājot par DNF nerakstīšanu - man ir slēpnis, kuram ir tieksme pārvietoties. Bet brīdi, kad kāds nav atkal to kārtīgi novietojis atpakaļ un tas ir kļuvis vieglāk redzams un sasniedzams, viegli var noteikt pēc Found logu pieplūduma :D Viens no diviem - vai nu neviens neraksta DNF, vai arī atradējiem ir pārdabiskas spējas ierasties tieši tad, kad slēpnis ir vieglāks.

nu jaa, bet konkreetajaa gadiijumaa HINTAM atbilstošas ir tikai 2 vietas ... pirmajaa reizē viņš bij pie hinta vietas. Otrajā nebij pie nevienas no hintam atbilstošajām vietām.
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs bindons pievienoja 21 Jul 2011 09:16

Gan jau esat pamanījuši, ka nekautrējos rakstīt DNF. Reizēm aizmirstu, reizēm neuzskatu par vajadzīgu, bet galvenā ideja, kāpēc to daru ir tā, ka es informēju autoru un citus slēpņotājus par jebkādiem apstākļiem, kas apgrūtina tikt pie kārotās smaidīgās sejiņas geocaching kartē. Arī, ja neatrodu slēpni magleru dēļ, logoju DNF.

Tāpat izlasu un priecājos par katru DNF, ko citi reģistrē manos slēpņos. Konstatējis, ka pie Jūrmalas skatu torņa GC29530 Jurmalas skatu tornis 4 dienas pēc kārtas logoti DNFi, vakar vakarā aizbraucu pārbaudīt. Izrādījās, ka viss bija kārtībā, tāpēc darīju to zināmu ar savu logu, lai slēpņotāji neķertu kreņķi domājot ''šis jau droši vien pazudis, paskat, 5 DNFi''.
bindons

Atbildes: 21
Pievienojies: 27 Aug 2009 22:39

Atbildētlietotājs DitJanis pievienoja 21 Jul 2011 10:06

bindons rakstīja:Arī, ja neatrodu slēpni magleru dēļ, logoju DNF.

Es nedomāju, ka mugleru dēļ ir jāliek DNF. Ja dēļ viņiem netika meklēts, tad DNF jeb "neatradu" nevajadzētu rakstīt, jo tu taču nemaz nemeklēji.
Es personīgi nerakstīju DNF līdz brīdim, kad tiku pie sava GPS. Pirms tam meklēju ar telefonu un koordinātes nebija tās precīzākās. Nu jau pārīti DNF esmu iekrājis un skaitlis aug! :D
Un otrs kāpēc nerakstu DNF:
aizbraucu līdz kādai vietai, apskatos, piemēram, uz noplukušu graustu, varbūt kādu minūti pastaigāju apkārt, bet tad saprotu, ka man to nevajag. Es vnk neuzskatu, ka es baigi būtu meklējis, ja man galvā visu laiku ir doma braukt prom.
Lietotāja avatārs
DitJanis

Atbildes: 49
Pievienojies: 01 May 2011 22:36

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 21 Jul 2011 10:24

DitJanis rakstīja:
bindons rakstīja:Arī, ja neatrodu slēpni magleru dēļ, logoju DNF.

Es nedomāju, ka mugleru dēļ ir jāliek DNF. Ja dēļ viņiem netika meklēts, tad DNF jeb "neatradu" nevajadzētu rakstīt, jo tu taču nemaz nemeklēji.
Es personīgi nerakstīju DNF līdz brīdim, kad tiku pie sava GPS. Pirms tam meklēju ar telefonu un koordinātes nebija tās precīzākās. Nu jau pārīti DNF esmu iekrājis un skaitlis aug! :D
Un otrs kāpēc nerakstu DNF:
aizbraucu līdz kādai vietai, apskatos, piemēram, uz noplukušu graustu, varbūt kādu minūti pastaigāju apkārt, bet tad saprotu, ka man to nevajag. Es vnk neuzskatu, ka es baigi būtu meklējis, ja man galvā visu laiku ir doma braukt prom.

Kāpēc gan nepainformēt pārējos, ka var būt problēmas mugleru dēļ. Es, piemēram, izlasījis šādu Bindona logu, noteikti apsvēršu kurā diennakts laikā doties pakaļ slēpnim.
Savukārt, info par graustu kādam varētu aiztaupīt lieku braucienu.
Nez kapēc daudzi DNF logošanu uzskata par kaunu. Tā taču ir informācija arī citiem meklētājiem un īpašniekam.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs DitJanis pievienoja 21 Jul 2011 10:31

Gatisk rakstīja:Kāpēc gan nepainformēt pārējos, ka var būt problēmas mugleru dēļ. Es, piemēram, izlasījis šādu Bindona logu, noteikti apsvēršu kurā diennakts laikā doties pakaļ slēpnim.
Savukārt, info par graustu kādam varētu aiztaupīt lieku braucienu.
Nez kapēc daudzi DNF logošanu uzskata par kaunu. Tā taču ir informācija arī citiem meklētājiem un īpašniekam.

Drīzāk tādos gadījumos izmantot Note, jo savādāk DNF kkā zaudē jēgu. Ja DNF tad meklēju ar putām uz lūpām, bet ar to bija par maz.
Lietotāja avatārs
DitJanis

Atbildes: 49
Pievienojies: 01 May 2011 22:36

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 22 Jul 2011 19:06

Nav jau grūti- iedzer aliņu pie grausta un būs tev putas uz lūpām. :)
Arī piezīme par to, ka negāji meklēt dēļ mugleriem būs tikpat vērtīga kā DNF. Tavā ziņā izlemt, kuru tu izmantosi.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 24 Jul 2011 11:06

njā, aisiic un ilzer ir nepārspējams duets slēpņu atrašanas mākslā.. neviena DNF'a - ir ko pamācīties, mums - nemākuļiem. :-?
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildes: 139
Pievienojies: 26 Aug 2009 14:23
Atrašanās vietas: Somewhere

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 3 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 3 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Current time

Pašlaik ir 24 Sep 2017 16:56