Ienākt

slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Atbildētlietotājs rakatani pievienoja 26 Aug 2009 10:14

Varbūt, kā tā tikai mana pēdējā laika sāpe, bet goda vārds noriebušies kešotāji, kas savus atradumus reģistrē labākajā gadījumā ar TFTC, sliktākajā ar ":)" vai "." (!!!)
Jāpiebilst gan, ka pavērojot šo tendenci, tie pārsvarā ir jaunie slēpņotāji un šādus gājienus piekopj visos atrastajos slēpņos. Man jau domāt, ka ja jau esi veltījis laiku, lai slēpni sameklētu, tad pacenties un velti nedaudz laika, lai pienācīgi reģistrētos netā. Savādāk tāda sajūta, ka slinkums, un to dara tikai statistikas dēļ.
Lūk, man tagad rodas jautājums, ko ar šitiem iesākt? Ielikt aprakstā brīdinājumu, ka tādi logi tiks dzēsti vai kā?
rakatani

Atbildes: 14
Pievienojies: 26 Aug 2009 09:34

Re: slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Atbildētlietotājs ikaaca&egita pievienoja 26 Aug 2009 10:31

Mani shoriit liidziigaa sakaraa izbriiniija jauna sleepnjotaaja kvarcs (atrasti 7 sleepnji) logoshanaas maniere pie visiem atrastajiem.
Vinjsh pie katra ieraksta koordinaates (citi taa dara, ja ir konstateejushi atshkjiriibu un veelas pateikt, kaadas taas vareetu buut preciizaakas) un komentaaru par atradumu kriptee.
Piemeeram, pie Dalbes church:
August 5 by kvarcs (7 found)
N 56° 44.459 W 023° 52.102
Ngenqh ivrtyv (decrypt)
--> Atradu viegli
Un shaadi vinjsh logojas visur... Nu labi, varbuut taads stils, bet tomeer diivaini :-?
Attēls
Lietotāja avatārs
ikaaca&egita

Atbildes: 127
Pievienojies: 04 Feb 2009 11:46
Atrašanās vietas: Rīga, Biksti, Ērgļi

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 26 Aug 2009 10:59

Tā kā labais tonis un nerakstītie likumi ir lietas ko nav obligāti jāievēro, tad diemžēl darīt nevar neko. Dzēst logus arī ir slikti :D
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 11:06

Sveiki!

Vispār nebiju nekad šajā forumā bijis, uzgāju šo diskusiju, uznāca dusma un piereģistrējos.. Man kā jaunam slēņotājam šad tad liekas bezjēdzīgi ierakstīt ko vairāk par "Easy", jo šad tad diemžēl arī nav ko ierakstīt par slēpni, bet ja ir tad uzcepu kārtīgu tekstiņu :)
Ko Jūs varat cepties, kas Jums gabals nokritīs, ja kāds nebūs ielogojis ko vairāk par vienu teikumu par Jūsu slēpņa krutumu! Ne jau visi ir cilvēki kas spēj no nekā uzcept veselu dzeju.. :ymparty:
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Atbildētlietotājs espac pievienoja 26 Aug 2009 11:08

Tas tik šausmīgi svarīgi? Ja nav nekā īpaša uz sirds ko pateikt par atradumu nafig vēl prātot ko tādu skaistu pateikt. Man personīgi gluži vienalga :D
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Aug 2008 16:18

Atbildētlietotājs edupuika pievienoja 26 Aug 2009 11:27

man arī kaitina tie īsie "logi" kā: tftc, easy, viegli, darīts, :), ., utml...
bet tur neko nevar darīt, jo tas nav aizliegts un to nevar uzskatīt par pamatu, lai šī slēpņotāja vizīti dzēstu! tā kā - atslābstiet. Nevienam nevar piespiest rakstīt, ja viņš to nevēlas. :-W
Attēls
Lietotāja avatārs
edupuika

Atbildes: 443
Pievienojies: 21 Aug 2008 13:24

Atbildētlietotājs espac pievienoja 26 Aug 2009 11:33

Mani vairāk kaitina pionieru vadītāja stilā ieturētie pamācošie komentāri logos. No sērijas: "Prieks par skaisti noformēto tematisko konteineru. Vietas izvēles ziņā autoram gan vēl ir kur attīstīties." utt. Vēl tikai Ļeņinu un partiju pieminēt un sarkano kaklautu izgludināt atgādināt :D
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildētlietotājs bizenajs pievienoja 26 Aug 2009 11:41

paskatiijos, savus pirmos 20-30 sleenjus logoju taapat : ar TFTC...
tagad gan censhos raxtiit ko vairaak, ja bijis kaads interesants gadiijums sleeni njemot, to aprakstu. savukaart, ja kraps, taa arii uzrakstu. ja jau nav nekaadu emociju slepnjojot, varbuut to nedariit vispaar?? kaapec jaanodarbojas ar kaut ko, ja tas neizraisa emocijas?! pasaulee vissliktaaka lieta ir VIENALDZIIBA!!!!!

un savukaart, ja patieshaam vieta vai sleeshanas veids ir nekaads, varbuut tomeer labaak to noraadiit nekaa atstaat?? ieguveeji tachu buus visi!
Kur ir tā mēraukla, ar ko Tu sveri tautas?
Vai jābūt puķēm, kas smaržo tikai pļautas?
Lietotāja avatārs
bizenajs

Atbildes: 148
Pievienojies: 26 Aug 2008 11:29

Atbildētlietotājs espac pievienoja 26 Aug 2009 11:43

Par vienaldzību ļaunāka ir tikai pārmērīga aizrautība ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Aug 2009 11:47

Mana pieredze liecina ka liela daļa no "easy" un "tftc" logotājiem neko nemaz nav atraduši, it īpasi pie grūtajiem slēpņiem, jo tur noteikti ir kautkas pastāstīšanas vērts

kā slēpējam, man ir sāpīgi redzēt, ka sūri grūti veidotais slēpnis nav pelnījis komentāru garāku par 4 simboliem

tak vismaz uzraksti kāds laiks bija, un cik ātri atradi. vai ja tas ir risināmais - kā padevās risināšana, un vai patīk šāda tipa mīklas.

sliņķi
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 11:54

Nu kas jums gabals nokritīs?

Skatos dažiem no KRUTAJIEM kešeriem ir uzmanības u.c. trūkumi, ka tikai neuzraksta par maz, lai paceltu savu krā****, atvainojos, krutumu...

Nezinu kā Jums, bet geocaching nav visa dzīve, tas ir tikai laika pavadīšanas veids..
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs espac pievienoja 26 Aug 2009 11:55

Ja slēpnis mani kaut kā īpaši ir uzrunājis, tad pierakstu klāt, ja nē, tad pat necenšos ko sacerēt.
Tu tās kastītes slēp lai atzinību izpelnītos, vai?
Vienu, sava prieka pēc noslēpis esmu, pilnīgi poh par īsajiem logiem :) ne jau lai kādam ko pierādītu slēpu :)
normis99 rakstīja:Mana pieredze liecina ka liela daļa no "easy" un "tftc" logotājiem neko nemaz nav atraduši, it īpasi pie grūtajiem slēpņiem, jo tur noteikti ir kautkas pastāstīšanas vērts

kā slēpējam, man ir sāpīgi redzēt, ka sūri grūti veidotais slēpnis nav pelnījis komentāru garāku par 4 simboliem

tak vismaz uzraksti kāds laiks bija, un cik ātri atradi. vai ja tas ir risināmais - kā padevās risināšana, un vai patīk šāda tipa mīklas.

sliņķi
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 12:02

espac rakstīja:Ja slēpnis mani kaut kā īpaši ir uzrunājis, tad pierakstu klāt, ja nē, tad pat necenšos ko sacerēt.
Tu tās kastītes slēp lai atzinību izpelnītos, vai?
Vienu, sava prieka pēc noslēpis esmu, pilnīgi poh par īsajiem logiem :) ne jau lai kādam ko pierādītu slēpu :)

Skatos viens sakarīgs cilvēks te tomēr ir...
Ja tiešām slēpnis bija tā vērts, tad arī ir jēga pierakstīt :)
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs bizenajs pievienoja 26 Aug 2009 12:25

es savukaart sleepnjus esmu izlicis, lai cilveekiem paraadiitu kaadu vietu, objektu.
Lietotāja avatārs
bizenajs

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Aug 2009 12:46

tādi vēsie kā jūs abi arī čakarē citiem šo pasākumu. ja jums šī spēle neko nenozīmē, nepiedalieties. nākamais paredzamais solis no šādas plātīšanās būtu nomest analīžu trauciņu kautkur pie grāvja un koordinātes atlikt pēc atmiņas, jo sak - kāda tak atšķirība, nevienu tas neinteresē, slēpņus izliekam prikola pēc, logus pēc tam nelasam, jo kāda atšķirība vai logbuks ir pilns, vai kaste nav pazudusi, vai trakabļi vietā.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 26 Aug 2009 12:48

Lopelis rakstīja:Skatos viens sakarīgs cilvēks te tomēr ir...
Ja tiešām slēpnis bija tā vērts, tad arī ir jēga pierakstīt :)

Bišķi esi iekarsis... Atgādināšu, ka runa ir par atradējiem, kas pilnīgi visus slēpņus logo ar :) vai FI, vai ko tamlīdzīgi. Es, personīgi, īpaši nesatraucos par to, tikvien kā šī rīcība atstāj iespaidu, ka atradējam īsti pat nepatīk tas ko viņš dara. Vēlreiz atgādinu, ka šeit netiek runāts par to, ka kādreiz ir un kādreiz nav ko teikt, tas ir pašsaprotami un tā laikam ir visiem.

Pats gan mēdzu rakstīt arī negatīvas atsauksmes, tā ka nav ko teikt ir reti.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 26 Aug 2009 12:50

bizenajs rakstīja:es savukaart sleepnjus esmu izlicis, lai cilveekiem paraadiitu kaadu vietu, objektu.

Jā, un līdz ar to ir pilnīgi loģiski sagaidīt atsauksmes, kā vieta/objekts patika.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Aug 2009 12:53

jā, jo citādi pēc "easy" loga nemaz nezini vai viņs tavu "vietu" vispār ir redzējis.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs bizenajs pievienoja 26 Aug 2009 12:59

iedomaajaties tikai TFTC logu cacu island vai adatas sleepnjos.....
Lietotāja avatārs
bizenajs

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 13:08

normis99 rakstīja:jā, jo citādi pēc "easy" loga nemaz nezini vai viņs tavu "vietu" vispār ir redzējis.

Klausies gudriniek es rakstu "Easy" gandrīz visos nenozīmīgajos, ja slēpnis patika un tiešām bija sirdij tīkams tad sadzejoju ko lasāmu, ja gribi pārbautīt vai es biju tur vai nē ej un apskaties, ka biju. Ja tiešām bail, ka kāds nav atradis tavu nežēlīgi kruto slēpni tad apbraukā katru dienu savus logbook'us un meklē negantniekus :)
Tagad es speciāli tavos nežēlīgajos slēpņos ielogošos ar ĪZĪ.. :)
Prieks par sapratni :)
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs edupuika pievienoja 26 Aug 2009 13:24

varētu padomāt, ka lielākā daļa taisa slēpni ar domu "Lūk jums ko pajāties!!!". Manuprāt, vairums slēpņu ir radīti, lai tos atrastu, jo ne velti ir norādes (hint) par atrašanos vietu. Tā kā ja kkāds lops vai opelis pie kāda no Rīgas slēpņiem, kam piekļūšana ir 1 un atrašana arī 1 raksta EASY, tad man tas liekas stulbi. :))
Attēls
Lietotāja avatārs
edupuika

Atbildētlietotājs rakatani pievienoja 26 Aug 2009 13:31

hihi, riktīgi apsmējos par trako cepšanos šī ieraksta sakarā. ļoti latviski pat :D

mans mērķis nebij pateikt, ka visur obligāti jāraksta romāns, bet tomēr ielikt vienkārši punktiņu, jo savādāk sistēma neļauj piereģistrēt tomēr ir nekaunība..
pilnīgi pierītu, ka ja nav ko teikt, tad nesaki. ir bijuši gadījumi, kad braucam lielākā tūrītē un mājās atbraucot ir škrobe, ka pa ceļam jau sajucis, kas kurā vietā bija, tapēc pēdēja laikā cenšos pirmās sajūtas uzreiz uz kāda papīra gabala uzmest, lai pēc tam var atstāt normālu komentāru.
bet neticu, ka atrodot kādus 10 slēpņus visi tomēr ir bijuši tik "nekādi", ka nevar kaut nedaudz sasprindzināties un normāli ielogoties.
rakatani

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 13:42

edupuika rakstīja:varētu padomāt, ka lielākā daļa taisa slēpni ar domu "Lūk jums ko pajāties!!!". Manuprāt, vairums slēpņu ir radīti, lai tos atrastu, jo ne velti ir norādes (hint) par atrašanos vietu.

Par šo tev taisnība, pārējo vari sev kaut kur ie...

rakatani rakstīja:bet neticu, ka atrodot kādus 10 slēpņus visi tomēr ir bijuši tik "nekādi", ka nevar kaut nedaudz sasprindzināties un normāli ielogoties.

Nu šādi jau arī nav, bet 60% slēpņos neko jēdzīgu nerakstu, atzīmējos, ka apmeklēju...
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs rakatani pievienoja 26 Aug 2009 13:53

Lopelis rakstīja:Nu šādi jau arī nav, bet 60% slēpņos neko jēdzīgu nerakstu, atzīmējos, ka apmeklēju...

neuztver visu tik personīgi :)
rakatani

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Aug 2009 14:23

vecīt, ja vairāk kā puse slēpņu tev ir nekādi, laimīgu taciņu, atrodi sev kādu interesantāku nodarbošanos, jo izskatās ka tu sevi nomoki pilnīgi par velti
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 14:27

normi skrien sienā, ko gribu to daru..
man viss patīk izņemot tava pārgudrība .
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Aug 2009 14:28

nāksi uzkauties? :)

ja tev slēpņu autori saka, ka īsie logi nav labi, nu absolūti nekādi tu nevari panākt savu taisnību, jo tāds ir autoru viedoklis un punkts.

slēpņu izlicēji uzstāda noteikumus, pieņem to
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 14:40

labi, miers nav jēga kasīties tāpat katrs paliksim pie sava..
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 26 Aug 2009 14:50

Lopeli, manuprāt tev ir grūtāk saprast šo sāpi, jo tu pats vēl neesi nevienu noslēpis.
Es sāku garākus logus rakstīt pēc tam, kad pati noslēpu savu pirmo un sapratu, ka ir tiešām interesanti uzzināt, kā atradējiem gājis ar meklēšanu un kā paticis.
Lai gan, arī man dažkārt ir grūti izdomāt ko vairāk par "paldies".

Ja raksta "TFTC" vai "Paldies", tad vēl nekas, bet tie "." un "," gan ir ļoti kaitinoši.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildes: 241
Pievienojies: 21 Aug 2008 11:10

Atbildētlietotājs edupuika pievienoja 26 Aug 2009 14:59

nekas, redz ka Lopelis jau sarūpējis 3 jaunus slēpņus! :D
Attēls
Lietotāja avatārs
edupuika

Atbildētlietotājs yopzer pievienoja 26 Aug 2009 15:05

Manuprāt slēpņošanas mērķis tomēr ir pats meklēšanas prieks nevis domrakstu rakstīšana logos, tapēc arī pats bieži vien ierakstu tikai TFTC un neraudu ja manam slēpnim kāds nav neko jēdzīgu ierakstījis. Vai konkrētais indivīds ir atradis slēpni var pārbaudīt logbukos, tam jau viņi domāti.
Attēls
yopzer

Atbildes: 7
Pievienojies: 11 May 2009 11:04

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 15:24

edupuika rakstīja:nekas, redz ka Lopelis jau sarūpējis 3 jaunus slēpņus! :D

Vispār jau 8toņus, bet varēsiet komentēt ar labiem komentāriem.. (tādi kā Easy arī būs labi) :D
Alūksnes pusē tā pamaz tagad vismaz varēsiet ievērojamākos objektus apceļot :)
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs daemondawn pievienoja 26 Aug 2009 15:25

Principā notiek tas, par ko baidījos. Kādā LV forumā bija līdzīga situācija - sāka reģistrēties Lopelim līdzīgi lopeļi, kas uz katru niecīgāko pamācību lika kādam kaut kur kaut ko iespraust u.t.t, vai arī varonīgi veidoja savu pretošanās kustību vispārpieņemtajām normām. Bet ne par to stāsts...

Runājot par tēmu, mani arī šī logošanās kretinē, taču tur neko nevar darīt. Pievienoju saviem slēpņiem nelielu komentu, lai neraksta tikai ":)", "!" u.t.t., bet ko tas dod? Ignorēju tādus logus. Piemēram, no desmit cilvēkiem, kuri raksta, ka vieta patika, slēpnis labs un tā, divi uzraksta, ka nepatika, man bail, ka tas akmens man uzkritīs uz galvas u.c. Nu neko, sāku domāt, varbūt pabrīdināt tautu, lai nelien tur iekšā, varbūt pārslēpt, varbūt mazliet piekārtot apkārtni. Un ko es, piemēram, varu izsecināt no logiem ":)", "ir!", "8)"? Pareizi, neko! Līdz ko atgriezeniskā saite nav pietiekoši nodrošināta, cieš kvalitāte. Un no tā rodas "man poh par logiem, man poh par slēpņa saturu, man poh par koordinātām" - gluži kā Normis minēja.
Nevienu nespiežu rakstīt romānus, taču nevar būt tā, ka pieredzējušie slēpņotāji, apciemojot vienu no maniem slēpņiem saka, ka, jā, viegls ir, taču mazliet jāpačakarējas, lai tiktu klāt neviena nemanīts, savukārt, jauniņie atnāk, atstāj savu "Easy!", ":)" un aiziet. Ziniet, ne jau pēc tiem pieredzējušajiem tas slēpnis pazuda...

Un, yopzer, ja tu paskatītos, tad redzētu, ka geocaching viens no pamatsoļiem pēc atrašanas ir share your experience online. Tādu pieredzi kā ":)" var dabūt arī kārtīgi pakakājot.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
daemondawn

Atbildes: 25
Pievienojies: 10 Feb 2009 01:07

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 15:28

Nezinu vai pazudis, bet pēc manis cilvēki vēl logojas tikai tā.. Dienas gaismā kur nevajag tur nelienu, kur var tur lienu..
Jums wnk uzskati tādi iesūbējuši par tiem jauniņajiem..
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 26 Aug 2009 15:54

Lopeli, vai tad nu Tev visi tie slēpņi tik EASY nākuši?
Logošanās daudzus kretinē.. Tavs - easy - arī mani nedaudz pārsteidz.. Tāda sajūta, ka slēpņi paši iekrīt Tev rokā, kolīdz esi uz atrašanās vietu atbraucis..

Lopelis: ''Klausies gudriniek es rakstu "Easy" gandrīz visos nenozīmīgajos..'' Rodas 2 jautājumi: 1) Tiešām tie visi ir bijuši sūduslēpņi?
2) Kamdēļ tad Tu pēc viņiem dzenies un meklē..

Man ātri pazustu interese, ja viss būtu tik ātri un viegli..

Nekā personīga.
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildes: 139
Pievienojies: 26 Aug 2009 14:23
Atrašanās vietas: Somewhere

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 26 Aug 2009 16:05

haa, man piektais ieraksts šajā forumā!

nupat paskatījos - pie sava pirmā atrastā slēpņa logā esmu ierakstījis 43 vārdus.

nu vismaz viens salikts teikums ("Atradu viegli" nav salikts teikums), ko ierakstīt man ir pie 99% slēpņu, bet parasti tie ir vismaz 3 teikumi.

Nav jābūt rakstniekam, lai būtu, ko ierakstīt. Es neesmu nekāds runātīgais, skolā domrakstus rakstīt nepatika un emocijas īpaši neizpaužu, bet, kad es logoju slēpņus, man gandrīz vienmēr ir kaut kas vairāk, ko uzrakstīt, kā "tftc", "giglgiglgigl", "easy" vai "ok".

Vai tas ir kas pozitīvs, negatīvs, informatīvs, tas atkarīgs no katra slēpņa.

Kā arī - izlasot pie saviem slēpņiem tādus četrburtu logos, rodas neticība, ka tas cilvēks vispār tur ir bijis.
Pat ja tevi aizved busiņā ar melniem logiem, izgrūž ārā pie slēpņa, kurš jau ir izņemts un liek parakstīties, tad atkal nafig busiņā iekšā un prom, pat tad ir ko ierakstīt - "Mani nolaupīja geomafija un lika pielogot dažādus slēpņus, kā arī zombēja, monotoni skandinot trakabļu numurus"

Jā, man ir interesanti lasīt to, kā citiem ir veicies ar manu slēpņu atrašanu. Man ir interesanti arī izlasīt to, ka pa ceļam viņus mēģināja nokost kaimiņu Vitaļika suns vai, ka tajā dienā debesīs bija redzams mākonis Valda Zatlera formā.
Kad es rakstu komentāru, tad man arī liekas interesanti pastāstīt tādas lietas citiem.

Jā, es neesmu runātīgs, un nerakstu garas lietas. Var arī neticēt, bet tā ir patiesība.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Atbildētlietotājs rakatani pievienoja 26 Aug 2009 16:14

daemondawn rakstīja: Tādu pieredzi kā ":)" var dabūt arī kārtīgi pakakājot.

ivss_xx rakstīja: pa ceļam viņus mēģināja nokost kaimiņu Vitaļika suns vai, ka tajā dienā debesīs bija redzams mākonis Valda Zatlera formā.

izlasot šos ierakstus mana diena uzreiz kļuva saulaināka! :D

varu tikai pateikt paldies tiem, kas pacenšas un dalās ar citiem savos piedzīvojumos! Jo man arī dikti tīk palasīties, kā kuram gājis mūsu slēpņus meklējot..
rakatani

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 26 Aug 2009 16:16

normāls fleims pacēlies.
es piesakos tajā pusē, kurai besī īsie, neko nepasakošie komentāri. Pats komentēju, ja ir ko teikt un parasti ir. Pat tad, ja ir vnk easy, tad pat tad ir kautkas noticies pie sleepnja, par ko butu interesanti izlasit gan nakamajiem apmekletajiem gan pašam izlicējam. Uzskatu, ka normāla (gan pozitīva, gan negatīva) atgriezeniskā saite aicinās owneru turpmāk likt kvalitatīvus(/-ākus) slēpņus.
Šķiet logs, kas sastāv vien no 4 simboliem TFTC, man stāv tikai pie viena slēpņa. Un tas pats tikai tādēļ, ka sadusmojos uz owneru.
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Aug 2009 16:21

šajā fleimā interesanti izceļas divi grupējumi - man pazīstami cilvēki, kas atraduši daudz slepņus, un kuriem nepatīk īsie logi, kā arī tādi pirmo reizi dzirdētie iesācēji, kuriem nepatīk garie logi :)

tas laikam visu izsaka.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs espac pievienoja 26 Aug 2009 16:44

Un tagad gunāriņus visi ārā un uz priekšu mērīties kam garāks :D Atkal vecais labais brauciens auzās ar sava krutuma un sava viedokļa pārākuma pierādīšanu :D
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 26 Aug 2009 16:50

normis99 rakstīja:šajā fleimā interesanti izceļas divi grupējumi - man pazīstami cilvēki, kas atraduši daudz slepņus, un kuriem nepatīk īsie logi, kā arī tādi pirmo reizi dzirdētie iesācēji, kuriem nepatīk garie logi :)

tas laikam visu izsaka.

Un vēl iedalās tādos, kas ar putām uz lūpām mēģina pierādīt savu viedokli un tādos kas vienkārši ķer prieku no nodarbes.
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12

Atbildētlietotājs espac pievienoja 26 Aug 2009 16:51

Tevi tas šaušalīgi uztrauc? Nu un? Kas notiks, ja kāds dunduks salogos kaudzi ar slēpņiem kur nav bijis? Pasaule beigsies? Viņam kāds piešķirs kaudz naudas no Tavas kabatas. Ā, sapratu... būs cipariņi lielāki krutuma skalā pakāpsies nesniedzamā augstumā. Vienkāršāk nav bez lieka trokšņa un ņemšanās tādus logus izmest nekā celt traci un vaimanāt tā itkā kastīšu meklēšana būtu vienīgā dzīves jēga?
normis99 rakstīja:jā, jo citādi pēc "easy" loga nemaz nezini vai viņs tavu "vietu" vispār ir redzējis.
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildētlietotājs espac pievienoja 26 Aug 2009 17:08

nu bļāaaa... šitā pateikt. Varbūt jāievieš kešotāja ticības apliecība ko katru dienu mostoties jāskaita? Zvērestu reģistrējoties? Iesvētības kešotāju kārtā? Grēksūdzes par īsajiem logiem un neprecīzi atpakaļ noliktajiem slēpņiem? Izskatās, ka priekš sevišķi iekarsušajiem ir vajadzīgs kāds elitārs pasākums kur tiek pielaisti tikai morāli šķīstie un lietai pilnībā uzticīgie dalībnieki. Kāds savs geopeituss, lai visādi plebeji nelien pie smalku ļaužu nodarbēm :D
normis99 rakstīja:tādi vēsie kā jūs abi arī čakarē citiem šo pasākumu. ja jums šī spēle neko nenozīmē, nepiedalieties.
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 26 Aug 2009 17:36

normis99 rakstīja:šajā fleimā interesanti izceļas divi grupējumi - man pazīstami cilvēki, kas atraduši daudz slepņus, un kuriem nepatīk īsie logi, kā arī tādi pirmo reizi dzirdētie iesācēji, kuriem nepatīk garie logi :)

tas laikam visu izsaka.

Krāns garāks izauga ?
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 26 Aug 2009 18:02

citējot klasiķus
krutums nemirst!

Bet vispār nekad nebūs visi cilvēki vienādā līmenī. Kāds kādu sapratīs un kāds kādu nē. Citam liksies mazsvarīgi uzrakstīt logu, citam ir pofig, ka garām staigā cilvēki (nesens reāls gadījums pie depo), cits ir pa stulbu, lai uzrakstītu, ka logbookā nav vieta, jo viņam taču pietika! Tā jau nav slēpņošanas problēma, problēma ir citā - cilvēki jau sen ir kļuvuši egoisti un uztraucas tikai par sevi. Nez kādu ģīmi rādītu, ja pašiem atnākot izrādītos, ka nano logbookā nav vietas.

Stulbi ir tas, ka desmit cilvēki ielogo 'viegli', bet neviens neuzraksta, ka nokritis slēpņa maskējums un slēpni var redzēt jau 10m pirms slēpņa vietas (arī konkrēts gadījums). Vot tas ir stulbi (Lasīt iepriekšējo rindkopu par egoismu).
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 26 Aug 2009 18:08

espac rakstīja:Izskatās, ka priekš sevišķi iekarsušajiem ir vajadzīgs kāds elitārs pasākums kur tiek pielaisti tikai morāli šķīstie un lietai pilnībā uzticīgie dalībnieki. Kāds savs geopeituss, lai visādi plebeji nelien pie smalku ļaužu nodarbēm :D

Toreiz, "kad visādi plebeji nemaisījās" (pirms 2-3 gadiem), logam "easy" bija īpaša nozīme, tas bieži vien tika rakstīts, pie tādas grūtības pakāpes slēpņiem, kā, piemēram, Brick un visi saprata, kas ar to ir domāts. Jāpiebilst gan, ka tolaik jauns slēpnis bija vesels notikums un visas emocijas bieži vien tika autoram izklāstītas telefoniski, un tam nebūt nebija nekāda sakara ar krāniem, bet vienkārši vēlme dalīties piedzīvojumā. Viss mainās, un šodien daudziem slēpņiem ar piedzīvojumu nav nekāda sakara, to ir daudz reižu vairāk un saprotama ir arī attieksmes izmainīšanās.

Nekas personisks, tikai nostaļģiska atkāpe :)

Bet vajag jau kādreiz sprāgt siekalām pa gaisu, lamāties un visu novelt uz krānu garumiem. Uz priekšu, diez cik šoreiz ies "apvainojos_un_nemeklēšu_vairs_tos_sūdus" taciņu :D
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs espac pievienoja 26 Aug 2009 18:14

Pirms 3 gadiem, kad arī es sāku kastītes meklēt, tiešām viss bija savādāk :D Interesanti, ka tolaik nodarbe tiešām bija "elitārāka", bet bija mazāk "elitārisma" sargātāju :D

Pēteris rakstīja: Toreiz, "kad visādi plebeji nemaisījās" (pirms 2-3 gadiem), logam "easy" bija īpaša nozīme, tas bieži vien tika rakstīts, pie tādas grūtības pakāpes slēpņiem, kā, piemēram, Brick un visi saprata, kas ar to ir domāts. Jāpiebilst gan, ka tolaik jauns slēpnis bija vesels notikums un visas emocijas bieži vien tika autoram izklāstītas telefoniski, un tam nebūt nebija nekāda sakara ar krāniem, bet vienkārši vēlme dalīties piedzīvojumā. Viss mainās, un šodien daudziem slēpņiem ar piedzīvojumu nav nekāda sakara, to ir daudz reižu vairāk un saprotama ir arī attieksmes izmainīšanās.

Nekas personisks, tikai nostaļģiska atkāpe :)

Bet vajag jau kādreiz sprāgt siekalām pa gaisu, lamāties un visu novelt uz krānu garumiem. Uz priekšu, diez cik šoreiz ies "apvainojos_un_nemeklēšu_vairs_tos_sūdus" taciņu :D
Attēls
Lietotāja avatārs
espac
Site Admin

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 26 Aug 2009 22:02

normāls cepiens panesies
domāju ka nav ko iesprinkt

katrā tautā ir savi kretīni ar kuriem ir jāsadzīvo, jo skaļāk uz viņiem bļaus jo mazāks efekts tiks panākts

apdomājiet to !!!
Attēls
VM.turists

Atbildes: 734
Pievienojies: 03 Jan 2009 22:40
Atrašanās vietas: Rīga, Rīgas raj.

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 26 Aug 2009 23:58

Lopelis rakstīja:
edupuika rakstīja:nekas, redz ka Lopelis jau sarūpējis 3 jaunus slēpņus! :D

Vispār jau 8toņus, bet varēsiet komentēt ar labiem komentāriem.. (tādi kā Easy arī būs labi) :D
Alūksnes pusē tā pamaz tagad vismaz varēsiet ievērojamākos objektus apceļot :)

Skatos Tu ne tikai forumu esi pie*irsis, bet arii Aluuksnes pusee kluciishus salicis :) Buutu labaak vienu multi izveidojis nevis Te pļāpājis.

Un citiem ieteiktu atcerēties seno parunu par strīdiem ar Idiotu ;)
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26

Atbildētlietotājs Gustavs pievienoja 27 Aug 2009 00:58

:-t %-( x_x
Attēls
Lietotāja avatārs
Gustavs

Atbildes: 154
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:40

Nākošais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 19 Sep 2017 20:00