Ienākt

slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Re: slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Atbildētlietotājs olas pievienoja 20 Oct 2009 16:11

normis99 rakstīja:Papuasam gan taisnība bet:

1. izrādi cieņu
2. ieraksti vismaz vai grāmatiņa ir pilna, konteineris sauss, zīmulis vietā
3. nu nemeklē tad tos slēpņus ja neizraisa tie emocijas, un nemaz nespēj atcerēties ko tu tur atradi - neba jau pālī tos slēpņus meklējam.

ja jau tas tai čiksei nav tik svarīgi, lai nāk līdzi un skatās, priekš kam tad logoties un reģistrēties?

1. piekrītu.
2. šādas lietas vienmer cenšos piefiksēt un pielogot :)
3. nu ne visus slēpņus var prognozēt, kas galā sagaida. nu naktī pa pusmiegam sanāk meklēt tad dažkārt pagrūti pelēkos slēpņus atcerēties. kā jau teicu - īpaši, ja atrasti daudzi pēc kārtas.

Kā jau teicu - mani tas nekrata. Galvenais, ka slēpņi netiek apdraudēti :)
Attēls
Lietotāja avatārs
olas

Atbildes: 16
Pievienojies: 23 Aug 2009 22:06
Atrašanās vietas: Ikšķile

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 20 Oct 2009 16:27

olas rakstīja:Kā jau teicu - mani tas nekrata.

Ja tevi tas kratītu, tad niks būtu kultenis. :D :))
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 20 Oct 2009 16:30

udajs_16 rakstīja:

+1 :-D

(rofl)
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atbildētlietotājs Krancis pievienoja 20 Oct 2009 16:46

udajs_16 rakstīja:

:)) :)) :))
:ymapplause:
Krancis

Atbildes: 17
Pievienojies: 26 Aug 2009 11:56

Atbildētlietotājs olas pievienoja 20 Oct 2009 20:20

Joku plēsēji... =(( =p~
Attēls
Lietotāja avatārs
olas

Atbildes: 16
Pievienojies: 23 Aug 2009 22:06
Atrašanās vietas: Ikšķile

Atbildētlietotājs guntars00 pievienoja 22 Oct 2009 15:34

normis99 rakstīja:Papuasam gan taisnība bet:
1. izrādi cieņu
2. ieraksti vismaz vai grāmatiņa ir pilna, konteineris sauss, zīmulis vietā
3. nu nemeklē tad tos slēpņus ja neizraisa tie emocijas, un nemaz nespēj atcerēties ko tu tur atradi - neba jau pālī tos slēpņus meklējam.

varbūt pamēģiniet kādreiz atrast diennaktī piem 100 slēpņus un tad tos tā smuki ar pienākošos cieņu salogot gc.com :)
vispirms, protams, vajadzētu viņus visus atcerēties, kas man personīgi neizdevās - par kādiem ~5-10 slēpņiem nebija nekādas poņas kā es tur nokļuvu un kā tur izskatījās. Pat ar visu to, ka strādāja gps tracking un slēpņu kārtība bija stingri sadokumentēta un zināma.
GPS man atļauj rakstīt un pēc tam uploadēt logus uz gc.com, bet tas galīgi nav ērti + negribējās ar to ņemties un laiku tērēt - tāpat es tur vairāk par īsu nepaplašinātu teikumu neierakstītu, ko pēc tam nesaprastu. Protams, logoju GPSā uzreiz infu par TB + atzīmēju labākos slēpņus, par kuriem noteikti vajag izteikties un tas arī viss.
Es ar to tikai gribēju pateikt, ka iemesli logam "TFTC :)" var būt dažādi..
Attēls
guntars00

Atbildes: 83
Pievienojies: 20 Jun 2009 21:20

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 22 Oct 2009 16:30

Šādā gadījumā vari sagatavot tekstu "Paņemts dienā, kad ņemu 100 slēpņus 24 stundu laikā", ko iekopēt visos tajos slēpņos. Arī tas autoram būtu interesanti, pat ja nav pierakstīts, ka bija ļoti superīgi.
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Kurts61 pievienoja 22 Oct 2009 19:08

Papuass rakstīja:Šādā gadījumā vari sagatavot tekstu "Paņemts dienā, kad ņemu 100 slēpņus 24 stundu laikā", ko iekopēt visos tajos slēpņos. Arī tas autoram būtu interesanti, pat ja nav pierakstīts, ka bija ļoti superīgi.

:-? Nav slikta doma!
Attēls
Kurts61

Atbildes: 77
Pievienojies: 20 Dec 2008 19:54

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 23 Oct 2009 09:47

fantāzijas trūkums līdz bezjēdzībai, tiešām, Papuass un Kurts varēja izdomāt, bet dažiem tik elementāras lietas vienkārši prātā nerodas.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs La Marie pievienoja 23 Oct 2009 17:11

October 21 by Rita666 (563 found)
Piebraucu dienas laikaa, kad iemiitnieks nebija "maajaas". Palika skumji - tik interesanta misteerija un tik pretiiga gala vieta sleepnim. :( Biju labaakaas domaas par izliceeju. Paarkaapu paari vairaakaam pamatiigaam s... chupaam. Un vairaakkaart meeginaaju saduushoties liist tur iekshaa, bet tad sapratu, ka nespeeju tik zemu krist, lai bezmaz vai uz veedera liistu smirdiigaa ....., kur dziivo bomzis un liidz ar to viss ir piedrazots ar pusapeestiem, sapuvushiem aaboliem un pusizeestiem, smirdiigiem paartikas traukiem. Lai jau paliek shis sleepnis starp tiem, kurus nekad nenjemshu. :(

Nezinu, kā pārējiem, bet šis logs pie GC1MR98 "Sounds like Riga" man šķiet nekorekts (daudzpunktu vietā ir tieša norāde uz mystery fināla vietu) un slēpņa autoru apvainojošs, pie tam - nevietā. :-?
Manuprāt tas būtu izdzēšams, bet to laikam tikai Baltapoga var izdarīt, vai autore Rita666 pati.
Last edited by La Marie on 26 Oct 2009 15:46, edited 1 time in total.
Lietotāja avatārs
La Marie

Atbildes: 74
Pievienojies: 06 May 2009 17:46

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 23 Oct 2009 17:35

La Marie rakstīja:
Piebraucu dienas laikaa, kad iemiitnieks nebija "maajaas". Palika skumji - tik interesanta misteerija un tik pretiiga gala vieta sleepnim. :( Biju labaakaas domaas par izliceeju. Paarkaapu paari vairaakaam pamatiigaam s... chupaam. Un vairaakkaart meeginaaju saduushoties liist tur iekshaa, bet tad sapratu, ka nespeeju tik zemu krist, lai bezmaz vai uz veedera liistu smirdiigaa pa....., kur dziivo bomzis un liidz ar to viss ir piedrazots ar pusapeestiem, sapuvushiem aaboliem un pusizeestiem, smirdiigiem paartikas traukiem. Lai jau paliek shis sleepnis starp tiem, kurus nekad nenjemshu. :(

Nezinu, kā pārējiem, bet šis logs pie GC1MR98 "Sounds like Riga" man šķiet nekorekts (daudzpunktu vietā ir tieša norāde uz mystery fināla vietu) un slēpņa autoru apvainojošs, pie tam - nevietā. :-?
Manuprāt tas būtu izdzēšams, bet to laikam tikai Baltapoga var izdarīt, vai autore Rita666 pati.

Acimredzot ari bomzis ir atrisinajis mistēriju.... Kad es tur biju, nekāda bomža tur nebija un viss bija okey.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs edupuika pievienoja 23 Oct 2009 20:20

La Marie rakstīja:
Piebraucu dienas laikaa, kad iemiitnieks nebija "maajaas". Palika skumji - tik interesanta misteerija un tik pretiiga gala vieta sleepnim. :( Biju labaakaas domaas par izliceeju. Paarkaapu paari vairaakaam pamatiigaam s... chupaam. Un vairaakkaart meeginaaju saduushoties liist tur iekshaa, bet tad sapratu, ka nespeeju tik zemu krist, lai bezmaz vai uz veedera liistu smirdiigaa pa....., kur dziivo bomzis un liidz ar to viss ir piedrazots ar pusapeestiem, sapuvushiem aaboliem un pusizeestiem, smirdiigiem paartikas traukiem. Lai jau paliek shis sleepnis starp tiem, kurus nekad nenjemshu. :(

nekas daudz jau tur pateikts nemaz nav! izdzēsts! nu i? tādas rīgā netrūkst - neies tak visas tagad pārbaudīt! un izlasot šo Ritas logu esmu diezgan priecīgs, jo tagad es vismaz zinu, kas sagaida galā un, visticamāk, neraušos par katru cenu atrisināt šo uzdevumu!
Last edited by edupuika on 26 Oct 2009 17:01, edited 4 times in total.
Attēls
Lietotāja avatārs
edupuika

Atbildes: 443
Pievienojies: 21 Aug 2008 13:24

Atbildētlietotājs lamarta pievienoja 23 Oct 2009 21:46

Sliktākais jau ir tas, ka atrodas censoņi, kas salasās ieraxtus un tad ņem priekšā visu, kas varētu būt līdzīgs tai apraxtītajai vietai, tā izvandot vietas un pievēršot lieki sev uzmanību. Tad jau zūd mystery jēga... Pie kam, līdzīga loga saimniekam pie šī tika palūgts samainīt logu pret tādu, kur nebūtu šādas tādas lietas minētas. Nu tā kaut kā.
Lietotāja avatārs
lamarta

Atbildes: 29
Pievienojies: 19 Aug 2009 00:39

Atbildētlietotājs La Marie pievienoja 23 Oct 2009 22:25

nekas daudz jau tur pateikts nemaz nav! ...! nu i? tādas rīgā netrūkst - neies tak visas tagad pārbaudīt! un izlasot šo Ritas logu esmu diezgan priecīgs, jo tagad es vismaz zinu, kas sagaida galā un, visticamāk, neraušos par katru cenu atrisināt šo uzdevumu!

Tas uzdevums ir foršs, un fināls ir odziņa. :) Noteikti vērts, lai tam pakaļ aizietu. Neesmu pati jau nekāda dikti pieredzējusī slēpņotāja, bet šis nu ir ļoti atšķirīgs ar negaidītu, aizraujošu rezultātu. Vismaz no tā, ko gadījies redzēt, ar ko varu salīdzināt. O:-) Turklāt, cik visādos graustos bez mazākā emocionālā baudījuma nācies ielīst, lai dabūtu slēpni... Tas nav šis gadījums.

Lai jums visiem veicas! Arī Ritai666! :ymhug:
Last edited by La Marie on 26 Oct 2009 15:47, edited 1 time in total.
Lietotāja avatārs
La Marie

Atbildes: 74
Pievienojies: 06 May 2009 17:46

Atbildētlietotājs rita666 pievienoja 26 Oct 2009 12:54

La Marie rakstīja:
nekas daudz jau tur pateikts nemaz nav! nu i? tādas rīgā netrūkst - neies tak visas tagad pārbaudīt! un izlasot šo Ritas logu esmu diezgan priecīgs, jo tagad es vismaz zinu, kas sagaida galā un, visticamāk, neraušos par katru cenu atrisināt šo uzdevumu!

Tas uzdevums ir foršs, un fināls ir odziņa. :) Noteikti vērts, lai tam pakaļ aizietu. Neesmu pati jau nekāda dikti pieredzējusī slēpņotāja, bet šis nu ir ļoti atšķirīgs ar negaidītu, aizraujošu rezultātu. Vismaz no tā, ko gadījies redzēt, ar ko varu salīdzināt. O:-) Turklāt, cik visādos graustos bez mazākā emocionālā baudījuma nācies ielīst, lai dabūtu slēpni... Tas nav šis gadījums.

Lai jums visiem veicas! Arī Ritai666! :ymhug:

Fināls ir odziņa?!?! #-O Njaa...kolosāla mistērijas slēpņa odziņa - pēc grūta un interesanta uzdevuma, par kura izpildi IR gandarījums, ieraudzīt, ka kastīte atrodas bomža midzenī, un bezmaz apvemties no tā skata un smirdoņas.... Super! :ymapplause: Man ir ļoti liels "prieks", ka nespēju ielogot šo kolosālo slēpni kā paņemtu.
Labi - visus spoilerus novākšu. Tie, kas paspēja ieraudzīt, lai klusē. Peace.
rita666

Atbildes: 67
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:16

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 26 Oct 2009 13:11

Nu bet situācija taču var laika gaitā mainīties. Vai tāpēc uzreiz jālamā slēpņa izlicējs? Acīm redzot bomzis tur ir tikai nesen ievācies.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildes: 241
Pievienojies: 21 Aug 2008 11:10

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Oct 2009 14:50

Parastā tāda tipa vieta, nemaz ne netīrāka par pārējām. Kad es viņu ņēmu publicēšanas dienā, tur arī bija kaka, bet kur tad to nav :)
Last edited by normis99 on 26 Oct 2009 16:31, edited 1 time in total.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs rita666 pievienoja 26 Oct 2009 15:27

normis99 rakstīja:Parastā, nemaz ne netīrāka par pārējām. Kad es viņu ņēmu publicēšanas dienā, tur arī bija kaka, bet kur tad to nav :)

Ne jau par kakaam es satraucos. Zinu ka taadas ir daudz kur. Aizspied degunu un centies neiekaapt, bet sheit ir cita situaacija. Nezinu kaa tur izskatiijaas publiceeshanas dienaa, bet nojaushu, ka bija daudz tiiraak nekaa shobriid. :)
rita666

Atbildes: 67
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:16

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Oct 2009 16:31

publicēšanas dienā bija balts sniedziņš sasnidzis, viss bija skaisti
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs baltapoga pievienoja 30 Oct 2009 23:52

rita666 rakstīja:
La Marie rakstīja:
izlasot šo Ritas logu esmu diezgan priecīgs, jo tagad es vismaz zinu, kas sagaida galā un, visticamāk, neraušos par katru cenu atrisināt šo uzdevumu!

Tas uzdevums ir foršs, un fināls ir odziņa. :)

Fināls ir odziņa?!?! #-O Njaa...kolosāla mistērijas slēpņa odziņa - pēc grūta un interesanta uzdevuma, par kura izpildi IR gandarījums, ieraudzīt, ka kastīte atrodas bomža midzenī, un bezmaz apvemties no tā skata un smirdoņas.... Super! :ymapplause: Man ir ļoti liels "prieks", ka nespēju ielogot šo kolosālo slēpni kā paņemtu.
Labi - visus spoilerus novākšu. Tie, kas paspēja ieraudzīt, lai klusē. Peace.

Nu beigsim cepties, es jau vāros l-)
Lai pieklusinātu diskusiju varu pastāstīt, ka Rita situāciju pavērsa nedaudz pārāk pretīgu, jo slēpnis neatrodas tur, kur Rita ir sapratusi. Uz vēdera tev pavisam noteikti NAV jālien.
Lūk, Edupuika vairs pat nemēģinās izpīpēt šo murgu :-s ... aii.
Un jā, jau iepriekš ir bijuši gadījumi, kad lietotāji savos ierakstos norādā kādu konkrētu spoileri, tāpēc esmu lūgusi izlabot un līdz šim tas nevienam problēmu nav sagādājis. (Tas man tomēr ir diezgan nozīmīgi, jo slēpnis veidots kā mistērija, kurā gala vietu nevajadzētu tāpat vien uzminēt).
Došos ka nu es pati iečekot notikuma vietu, vai tiešām vissirslikti.lv :-?
Tikai tagad, pabeidzot šo savu komentāru izlasīju, ka situācija Ritas666 ierakstā ir mainījusies... ;;)
baltapoga

Atbildes: 32
Pievienojies: 22 Apr 2009 11:02

Atbildētlietotājs edupuika pievienoja 31 Oct 2009 22:42

baltapoga rakstīja:Lūk, Edupuika vairs pat nemēģinās izpīpēt šo murgu :-s ... aii.

neņem nopietni! ;) edupuika vienkārši pēdējā laikā ir palicis BAIGI slinks uz multi un mistērij slēpņiem. gan jau kādreiz atradīšu - nesatraucies!!! :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
edupuika

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 16 Nov 2009 18:52

:))
jautrā lasāmviela. kā jauniņais šajā forumā sāku lasīt pēc topika vecos ierakstus. radās sakāmais man arī, pārmetos uz 4 lapu a te jau aiziet saruna par kakām :)) tā sasmējos.

pāris viedokļi no sevis par tēmu:
1. logoju tik garu komentāru, cik varu izdomāt, un cik daudz sakāmā, ja nav ta nav. esu licis gan smaidiņus, gan uzrakstijis a4 memuāru. daudz faktoru, kas to ietekmē, slēpņa autoramnav obligāti jācepjas par smaidiņu.

2. novērojot dažus šīs nodarbes fanātiķus secinājums - fanātiķi. kā saka - get a life, un visādi sīkumi sakarā ar šo GPS spēli neliksies būtiski.

3. nodarbe šī ir lieliska, izbaudu to kā māku, tāpēc ja tomēr kādam pēkšņi kautkas nepatīk, man rodas ļoti liela vēlme sūtīt viņu..... un lai nebojā prieku. (vispārīga nostāja)

Fināls. mazāk kašķu, vairāk sadarbības, neuzbāzties citiem ar savu viedolki. :ymparty: ;)
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 17 Nov 2009 11:52

Kraanc rakstīja::))
Fināls. mazāk kašķu, vairāk sadarbības, neuzbāzties citiem ar savu viedolki. :ymparty: ;)

Tev to pašu.
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs nikooo pievienoja 18 Nov 2009 16:40

Spēja sadzejot kaut ko patiešām ir atkarīga no katra cilvēka. Tagad, braucot kešot dažādos sastāvos, saprotu, ka katram tās izjūtas ir savādākas. Pat, ja uz vietas ir actions, tas nenozīmē, ka atrašanas logs nesastāvēs tikai no TFTC, jo gluži vienkārši atstātījumi ne visiem sokas vienādi veiksmīgi. Nevar jau tāpēc kaut ko pārmest cilvēkam un tiekt, ka viņam nav tiesības meklēties.
Attēls
Lietotāja avatārs
nikooo

Atbildes: 46
Pievienojies: 13 Sep 2009 17:10

Atbildētlietotājs Puuce pievienoja 03 Dec 2009 12:41

Ir vairākas lietas, ko gribu pateikt:
1) Steidzīgi sagribējās atrisināt " Sounds like Riga " :D ,

2) Man daržreiz, kad ielogojos, nenāk prātā nekādas idejas, ko rakstīt. Tik bieži ir gribējies ierakstīt to TFTC. Tādā gadījumā jāslēdz dators ārā un jāatpūšas. Es parasti aizeju gulēt. No rīta cita domāšana. Nevelti saka, ka " Rīts gudrāks par vakaru! " :)

3) Piemēram, kad Cikliskais Triketons (3 found) ielogojās slēpnī "Here was Bermondt" šādi: 246766, viņš noteikti nebija izgulējies. :D Tas pat nav telefona nr., kur uzzvanot es varētu viņam personīgi paprasīt viņa domas par slēpni. Es domāju, ka arī tad, kad viņš izdomāja niku, viņš arī nebija izgulējies! ;) :))
Lietotāja avatārs
Puuce

Atbildes: 175
Pievienojies: 23 Mar 2009 20:42

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 03 Dec 2009 13:01

Īstenībā sen jau visiem skaidrs, ka visi nebūs kā visi un ne visi logos kā patiks citiem, man arī piemēram besī ārā šādas tādas lietas, bet tāpēc es neceļu te brēku, pats senāk logoju ar tradicionālo "Easy", bet ar laku jau izjūtas mainās un domas par logošanu visvairāk mainās, kad pats izveido kādu slēpni..

Atceros, ka sākumā meklējot slēpnīšus kad visus logoju ar "Easy" vienu dienu man atnāca PM no kāda GC lietotāja - "Paldies, ka apmekleji manus jaunos slepnjus. Tomer labais tonis geocaching.com prasa, lai logaa buutu kautkas vairaak par vienu vaardu."...

Tanī brīdī gribējās viņam pa seju iedod, bet tagad saprotu, ka tieši viņa domas ir pareizas un pašam pa seju vajadzēja sadot :D , lai nu kā man pašam arī ir bijusi doma visiem šiem brašuļiem rakstīt tieši šo pašu ziņu, ko es saņēmu toreiz, bet tā padomājot - tas ir bezjēdzīgi pret visiem cīnīties...

Esmu runājis
Āmen :P
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Atbildētlietotājs martinsm pievienoja 07 Dec 2009 13:14

Varbūt kādam kurš pats nav izlicis nevienu slēpni "TFTC" loga ieraksts liekas ok, bet man kā slēpņa autoram tādu saņemt ir gluži vai apvainojums. Manuprāt, tāds ieraksts nozīmē, ka atradējs ir aprobežots tips, analfabēts, kuram viss ir vienalga un slēpni viņš ir paņēmis tikai, lai būtu +1 pie atrastajiem. Es savus slēpņus nelieku gluži ielu stūra miskastē, kur tiešām nav nekā ko redzēt, tamdēļ uzskatu, ka atradēja pienākums ir atstāt ierakstu par to, ko viņš apmeklējot slēpņa vietu ir ieraudzījis, izjutis, sapratis, vai vismaz atsauksmi par slēpņa tehniskā izpildījuma kvalitāti. Vienalga, labvēlīgam vai ne pārāk, loga ierakstam ir jābūt izvērstākam par vienu nepaplašinātu teikumu.

Rakstoties iekšā un palasot iepriekšējos logu ierakstus itin bieži ar nožēlu nākas secināt, ka jo daudzi slēpņotāji, sevišķi lielajās pilsētās ir tie, ko es saucu par "skolēniem" - aprobežoti lētas izklaides kāri nedisciplinēti analfabēti, kuri logā ieraksta TFTC un slēpnī "apmaiņai" atstāj savu tramvaja biļeti. Nekādi slēpņošanas apmācības kursi vai instrukciju izvietošana online te nelīdzēs, jo kā zināms, pret stulbumu paši dievi cīnās veltīgi. Nāksies arī turpmāk šo paciest, bet izturēties pret tādiem cūkcepurēm ar cieņu un toleranci, sak, "visiem uz pasaules ir vieta", es gan netaisos.

Starp citu, augšminētais ir vēl viens iemesls kāpēc man liekas perversi braukt slēpņot lielās kompānijās. Ko tev būs teikt par slēpni, kuru atraduši un tevi pierakstījuši citi, kamēr tu esi pīpējis stāvot pie busiņa? Protams, ka neko. Nudien nesaprotu, kā kaut ko tādu var saukt par slēpņošanas pasākumu.
Attēls
Lietotāja avatārs
martinsm

Atbildes: 111
Pievienojies: 05 Feb 2009 14:49

Atbildētlietotājs Lejamejais pievienoja 07 Dec 2009 13:56

Kādu laiku atpakaļ dodoties nelielā velotūrē ar draugiem savācāmies krietni paprāvs pulciņš. Un kad piebraucām pie slēpņa aktīvākie uzreiz metās pie meklēšanās un man un vēl dažiem cilvēkiem reāli nebija vietas, lai meklētu. Un tā arī netā ielogoju, ka stāvēju maliņā. Tanī reizē arī sapratu, ka pārāk lielā barā braukt nav visai interesanti, ja mērķis ir slēpņošana... Tagad cenšos neiesaistīties grupā, kurā ir vairāk par 4 cilvēkiem...

Un pat ja piedzīvojums bija superduper kolosāli aizraujošs tu gribētu lasīt 10 puslīdz vienādus logus???

Cīņa ar vējdzirnavām....
Lejamejais

Atbildes: 23
Pievienojies: 07 Sep 2009 18:36

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 07 Dec 2009 13:59

martinsm
prieks par tevi, vari sākt taisīt saakstu ar tiem slēpņotājiem - idiotiem un ielikt mani pirmajā vietā šai sarakstā !!! :ymapplause:

reizēm atbilstu visām tevis nosauktajām pazīmēm !
Attēls
VM.turists

Atbildes: 734
Pievienojies: 03 Jan 2009 22:40
Atrašanās vietas: Rīga, Rīgas raj.

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 07 Dec 2009 14:02

Nu ir tā, ka vienam pašam arī nav neko interesanti visu laiku meklēt, lielākoties Rīgu pēc/pirms darba var ņemt, bet izbraucot kaut kur tālāk vienam pašam tomēr nav diez ko lēti braukt, tas tad arī ir būtiskākais aspekts kāpēc ir labi braukt piemēram pielādējot vienu auto :)
Protams ka ļoti bieži/lielākoties gadās, ka kāds atrod pirms tevis, bet tas jau nemazina slēpņošanas prieku, jo tomēr slēpņojot nelielā grupā tomēr ir interesantāk. :-?
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 07 Dec 2009 14:55

1. VM.turists.
(Masveidā lietojis TFTC un braucis slēpņot kompānijā, kas lielāka par 4).
Kurš vēl piesakās?
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 07 Dec 2009 15:07

udajs_16 rakstīja:1. VM.turists.
Kurš vēl piesakās?

Ar lielām kompānijam man tā pašvakāk, bet ar TFTC logojies gan esmu :D
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 07 Dec 2009 15:12

1. VM.turists.
2. GatisK
(Lielos daudzumos lietojis TFTC, turklāt arī logbukā).
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs martinsm pievienoja 07 Dec 2009 15:42

Nedaudz pārfrazējot pazīstamu citātu - Kas no jums ir bez TFTC loga ieraksta, tas lai pirmais met ar GPS iekārtu uz viņu!

Kuram tad nav gadījies īsi ierakstīties pa fikso? Šaubos tomēr, ka tiem, kuri lasa ģeoforumu un gadiem nodarbojas ar slēpņošanu būtu nopietni jāpārdomā savi logošanās paradumi. Šeit cilvēki jau visu sen zina, ir mācījušies no savām vai citu kļūdām. Savukārt nezinīši, uz kuriem man ir zloba, tā arī paliks par nezinīšiem.

Kas attiecās uz kolektīvo slēpņu meklēšanu, tad "two's company, three's a crowd". Man patīk slēpņus meklēt vienam, bet ja kļūst garlaicīgi vai ir bīstami doties vienam pašam, tad paņemt līdzi vienu draugu vai draudzeni man šķiet tieši tas, kas vajadzīgs. Mazā kompānijā kopīgi atrasto slēpņu logi var sanākt gana atšķirīgi un interesanti, jo katrs tomēr ievēro kaut ko citu. Tad arī logos nebūs N reizes atkārtoto "FITW a,b,c,d .. x,y,z. TFTC". Divi, trīs, maksimums četri slēpņotāji vienā piegājienā man šķiet pieņemami. Ja ir vairāk, tad jārēķinās, ka daudziem izbraukuma dalībniekiem meklēšanas prieks ies secen. Ja viņi paši ir ar mieru, tad lai notiek, bet nevaru iedomāties kāpēc kāds varētu gribēt parakstīties uz tādu pasīvo slēpņošanu.
Attēls
Lietotāja avatārs
martinsm

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 07 Dec 2009 15:57

martinsm
un ko ar to visu tu gribēji pateikt?
Attēls
VM.turists

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 07 Dec 2009 16:03

Es gan varu- jo vairāk cilvēku, jo lielāks tusiņš- jautrāka padarīšana! Katrs jau atrod kaut ko priekš sevis- vienam tas ir aktīvais tūrisms, otram tehnoloģiju izmēģināšana, trešajam veids, kā pavadīt laiku ar ģimeni un bērniem, 4 veids, kā iepazīt jaunus cilvēkus un sadraudzēties, vēl kādam citam patīk vienatnē izbraukt dabā, izbaudīt klusumu, kādam citam pabildēt vēl neatklātas vietas, citam patīk lasīt aprakstus un gūt zināšanas, citam mainīties ar mantiņām un pārvietot ceļotājus, citam pārbaudīt savu spēkratu bezceļos.... Varbūt kādam vienkārši nav, kur likt naudu. :D
Bet runājot par tēmu es savukārt aicinātu veidot tādus slēpņus, kur pat lielākajam TFTcistam tā vien gribas pierakstīt kaut ko vairāk! Tā, lai katrā vietā ir kāds piedzīvojums, kāds atklājums.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 07 Dec 2009 16:09

martinsm rakstīja: ..... bet ja ..... ir bīstami doties vienam pašam, tad paņemt līdzi ...... draudzeni man šķiet tieši tas, kas vajadzīgs.

Skaidrs, ka tādās vietās meitenes vienmēr jāpalaiž pa priekšu...
p.s. neņem ļaunā, just for fun :D
p.p.s. kādam patīk meklēt vienatnē, kādam bariņos, galvenais lai process patīk. Arī logošanās ir "iespēja" nevis "pienākums". Es mierīgi varu atrast slēpni un neielogoties ne slēpnī, ne internetā un nevienam nekas slikts no tā nenotiek :p
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs martinsm pievienoja 07 Dec 2009 16:31

VM.turists rakstīja:un ko ar to visu tu gribēji pateikt?

Atvaino, ja aizrāvos un nevarēja saprast. Vēlreiz, pavisam īsi:

• Aicinu izdarīt sakarīgus logu ierakstus, vēlams garākus par TFTC
  • Aicinu padomāt, pirms ar autobusu vest "slēpņošanas ekskursijā" visus draugus un radus
Tas viss.
Attēls
Lietotāja avatārs
martinsm

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 07 Dec 2009 17:40

martinsm rakstīja:[*]Aicinu padomāt, pirms ar autobusu vest "slēpņošanas ekskursijā" visus draugus un radus[/list]Tas viss.

hmmm, nezināju ka slēpņošanai ir kaut kādi rāmji ielikti cik daudz drīkst braukt vienā kompānijā...

Biju domājis ka kompānija drīkst pati izvēlēties savu cilvēku daudzumu, bet laikam jau tomēr nē...

Labošos, turpmāk lūgšu saskaņot visus izbraucienus kurā piedalās vismaz 4 personas !
Attēls
VM.turists

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 07 Dec 2009 17:54

martinsm rakstīja:
VM.turists rakstīja:un ko ar to visu tu gribēji pateikt?

Atvaino, ja aizrāvos un nevarēja saprast. Vēlreiz, pavisam īsi:

• Aicinu izdarīt sakarīgus logu ierakstus, vēlams garākus par TFTC
  • Aicinu padomāt, pirms ar autobusu vest "slēpņošanas ekskursijā" visus draugus un radus
Tas viss.

Nav jau tik traki Mārtiņ, Tavos slēpņos logus ar TFTC uz roku pirkstiem var saskaitīt.
Taču arī Tu ar liekvārdību ne vienmēr izcelies.
"August 16 by martinsm (129 found)
In: dice Out: -"
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs V.G. fon LV pievienoja 07 Dec 2009 17:56

martinsm rakstīja:Varbūt kādam kurš pats nav izlicis nevienu slēpni "TFTC" loga ieraksts liekas ok, bet man kā slēpņa autoram tādu saņemt ir gluži vai apvainojums. Manuprāt, tāds ieraksts nozīmē, ka atradējs ir aprobežots tips, analfabēts, kuram viss ir vienalga un slēpni viņš ir paņēmis tikai, lai būtu +1 pie atrastajiem. Es savus slēpņus nelieku gluži ielu stūra miskastē, kur tiešām nav nekā ko redzēt, tamdēļ uzskatu, ka atradēja pienākums ir atstāt ierakstu par to, ko viņš apmeklējot slēpņa vietu ir ieraudzījis, izjutis, sapratis, vai vismaz atsauksmi par slēpņa tehniskā izpildījuma kvalitāti. Vienalga, labvēlīgam vai ne pārāk, loga ierakstam ir jābūt izvērstākam par vienu nepaplašinātu teikumu.

Rakstoties iekšā un palasot iepriekšējos logu ierakstus itin bieži ar nožēlu nākas secināt, ka jo daudzi slēpņotāji, sevišķi lielajās pilsētās ir tie, ko es saucu par "skolēniem" - aprobežoti lētas izklaides kāri nedisciplinēti analfabēti, kuri logā ieraksta TFTC un slēpnī "apmaiņai" atstāj savu tramvaja biļeti. Nekādi slēpņošanas apmācības kursi vai instrukciju izvietošana online te nelīdzēs, jo kā zināms, pret stulbumu paši dievi cīnās veltīgi. Nāksies arī turpmāk šo paciest, bet izturēties pret tādiem cūkcepurēm ar cieņu un toleranci, sak, "visiem uz pasaules ir vieta", es gan netaisos.

Starp citu, augšminētais ir vēl viens iemesls kāpēc man liekas perversi braukt slēpņot lielās kompānijās. Ko tev būs teikt par slēpni, kuru atraduši un tevi pierakstījuši citi, kamēr tu esi pīpējis stāvot pie busiņa? Protams, ka neko. Nudien nesaprotu, kā kaut ko tādu var saukt par slēpņošanas pasākumu.

Īsti neizprotu tavu kategorisko nostāju, slēpņošanā nav definēts cik lielam pulkam šis pasākums ir domāts, piedevām, nekur nav pateikts cik logā jābūt rakstuzīmēm...
Tici man es turpināšu slēpņot tik lielās (mazās) kompānijās cik es uzskatīšu par man tīkamām, un izliekot slēpni es domāšu par to lai citiem būtu prieks nevis man, lasot pie katra loga sacerējumus. Ja tavs slēpnis būs ar kautko izcēlies, būs ieraksts, ja viņš būs tikpat labs kā 200 pārējie, man nezvai būs ko īpašu piebilst...
Tā ka loga garumu un kompānijas lielumu atstāj katra slēpņotāja ziņā, jo kā izskatīsies ja es tev sākšu pārmest to, ka man ir garlaicīgi lasīt tavus garos un izsmeļošos logus un izrādīt nepatiku par to ka tu slēpņo pārāk mazā kompānijā...
Cik slēpņotāju, tik viedokļu... Neuzspiedīsim savējo :ymhug:
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
V.G. fon LV

Atbildes: 229
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:04

Atbildētlietotājs martinsm pievienoja 07 Dec 2009 18:34

Gatisk rakstīja:Nav jau tik traki Mārtiņ, Tavos slēpņos logus ar TFTC uz roku pirkstiem var saskaitīt.
martinsm rakstīja:"August 16 by martinsm (129 found)

Protams, arī manā kontā ir pa kādam TFTC tipa ierakstam. Kā jau minēju, kam negadās. Man tāpat arī liels prieks, ka pie maniem slēpņiem tādu nav daudz. Es to novērtēju, esmu rakstījis un pateicies slēpņotājiem, kuri atstāj interesantu loga ierakstu, jo zinu, ka tādu uzrakstīt ne vienmēr ir viegli.

Pa daļai jau biju gaidījis saasinātu reakciju uz "aprobežotiem lētas izklaides kāriem nedisciplinētiem analfabētiem", tomēr mani izbrīna, ka manas pārdomas, dažam ir gandrīz vai ķērušās pie sirds. It kā es mēģinātu kādam ko liegt vai atļaut. Man ir viedoklis par tiem, kuri raksta ļoti īsus logus un tāds nu tas ir. Pieņemu, ka kādam citam ir neglaimojošs viedoklis par tādiem, kā es, kuriem ir viedoklis par tiem, kuri raksta ļoti īsus logus. Apmainījāmies ar viedokļiem un vismaz darba diena nebija tik garlaicīga.
Attēls
Lietotāja avatārs
martinsm

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 07 Dec 2009 18:40

martinsm rakstīja:
Gatisk rakstīja:Nav jau tik traki Mārtiņ, Tavos slēpņos logus ar TFTC uz roku pirkstiem var saskaitīt.
martinsm rakstīja:"August 16 by martinsm (129 found)

Protams, arī manā kontā ir pa kādam TFTC tipa ierakstam. Kā jau minēju, kam negadās. Man tāpat arī liels prieks, ka pie maniem slēpņiem tādu nav daudz. Es to novērtēju, esmu rakstījis un pateicies slēpņotājiem, kuri atstāj interesantu loga ierakstu, jo zinu, ka tādu uzrakstīt ne vienmēr ir viegli.

Pa daļai jau biju gaidījis saasinātu reakciju uz "aprobežotiem lētas izklaides kāriem nedisciplinētiem analfabētiem", tomēr mani izbrīna, ka manas pārdomas, dažam ir gandrīz vai ķērušās pie sirds. It kā es mēģinātu kādam ko liegt vai atļaut. Man ir viedoklis par tiem, kuri raksta ļoti īsus logus un tāds nu tas ir. Pieņemu, ka kādam citam ir neglaimojošs viedoklis par tādiem, kā es, kuriem ir viedoklis par tiem, kuri raksta ļoti īsus logus. Apmainījāmies ar viedokļiem un vismaz darba diena nebija tik garlaicīga.

Bezjēdzīga diskusija, manuprāt.
Nevienu nepiespiedīsi mīlēt savus slēpņus.
Un tas arī nav vajadzīgs.
Es par tādiem logiem kreņķi neķeru.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildes: 613
Pievienojies: 16 Apr 2009 23:35
Atrašanās vietas: Bērzpils

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 07 Dec 2009 18:44

varam izplūst garās tekstu analīzēs, pavainojumos, utt, bet atkārtošu V.G. formulēto domu

neuzspied citiem savas slēpņošanas parašas !!
Attēls
VM.turists

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 08 Dec 2009 01:29

Galu galā tad jau eventus vispār nevarētu rīkot, jo tur sanāk vairāk par 4 cilvēkiem kopā! :D Slinkums spiest backspace, lai apskatītos, kas to teica, bet vismaz darba diena nebija garlaicīga! :)
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 08 Dec 2009 09:51

es "TFTC" nerakstu, es rakstu "paldies", tā ir sirsnīgāk!

taču reizēm logoju slēpņus ar citiem četriem simboliem: "WTF?"
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs plumite_and_upenite pievienoja 10 Dec 2009 00:50

Pašā sākumā no mūsu puses ar bija pa dažiem TFTC un Done logiem, tad sākām angliski, pēc ārzemju braucieniem sapratām, ka "kā viņi mums, tā mēs viņiem" un logojam latviski kas ienāk prātā par konkrēto slēpni, tā meklēšanu vai vienkārši emocijas tajā brīdī. Jo vairāk teksta, jo vairāk var uzzināt, mācīties un vispār- interesanti palasīties.
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
plumite_and_upenite

Atbildes: 252
Pievienojies: 02 Nov 2009 11:20

Atbildētlietotājs plumite_and_upenite pievienoja 10 Dec 2009 00:56

P.S.
Ir gadījies slēpņot kompānijā, kas izsakāma 4+. Ok, ja meklē visi, bet parasti 1/4 daļa ir meklētāji, pārējie dīc, ka grib ēst, ir nosaluši vai sazin vēl kas nav labi. Bonusā fakts, ka mums ir garmins ar visām no tā izrietošajām ekstrām (neatņemamajām sastāvdaļām), bet pārējie pat nav sev pacentušies izdrukāt aprakstus...un tad sākas šovs #-O

Rezumē- max četratā un arī tad atlasītiem personāžiem, kas neprasa: nu, c'mon! vai tiešām vienas dienas laikā mēs nevaram izdarīt tikai vienu stulbību? :D
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
plumite_and_upenite

Atbildes: 252
Pievienojies: 02 Nov 2009 11:20

Atbildētlietotājs V.G. fon LV pievienoja 10 Dec 2009 13:09

plumite_and_upenite rakstīja:P.S.
Ir gadījies slēpņot kompānijā, kas izsakāma 4+. Ok, ja meklē visi, bet parasti 1/4 daļa ir meklētāji, pārējie dīc, ka grib ēst, ir nosaluši vai sazin vēl kas nav labi. Bonusā fakts, ka mums ir garmins ar visām no tā izrietošajām ekstrām (neatņemamajām sastāvdaļām), bet pārējie pat nav sev pacentušies izdrukāt aprakstus...un tad sākas šovs #-O

Rezumē- max četratā un arī tad atlasītiem personāžiem, kas neprasa: nu, c'mon! vai tiešām vienas dienas laikā mēs nevaram izdarīt tikai vienu stulbību? :D

Laikam jumsim nav paveicies ar to "+", es pēdējā laikā esmu vairākkārt devies izbraucienos no 7-10 kompānijās...(viena vai divas automašīnas) un visi vairāk vai mazāk ir geocilvēki(tomēr vairāk) ar vajadzīgajiem instrumentiem, noskaņu un gatavību visu laiku veltīt burciņu atrašanai... Protams tādā skaitliskā kompānijā ne vienmēr tu esi tas kas to kasti atrod, bet
1.Tik lielas kompānijas parasti dodas tālu, kur slēpņi kā likums ir nevis uz Narvīšu jumtiem bet pie skaistiem dabasskatiem vai tamlīdzīgām vietām uz kurām tāpat nav iegadījies aizdoties...
2.Dižķibele (Dziļpakaļa) liek pārskatīt savas slēpņošanas tradīcijas un ir patīkami degvielas tēriņus dalīt nevis uz divi bet septiņi...
3.Un man ir vienalga ko citi domā, ja ir laba kompānija braukšu kautvai ar divstāvīgo neoplānu...
4.Viss...
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
V.G. fon LV

Atbildes: 229
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:04

Atbildētlietotājs edupuika pievienoja 10 Dec 2009 18:07

V.G. fon LV rakstīja:3.Un man ir vienalga ko citi domā, ja ir laba kompānija braukšu kautvai ar divstāvīgo neoplānu...

:))
Attēls
Lietotāja avatārs
edupuika

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 3 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 3 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Current time

Pašlaik ir 24 Sep 2017 16:56