Ienākt

slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Re: slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 10 Dec 2009 20:08

edupuika rakstīja:
V.G. fon LV rakstīja:3.Un man ir vienalga ko citi domā, ja ir laba kompānija braukšu kautvai ar divstāvīgo neoplānu...

:))

Pie daudzie slēpņiem būs pagrūti piekļūt. Kaut vari palasīties kā Bizenājam GC2169P MOCTbI gāja. :))
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs Janis pievienoja 14 Dec 2009 09:17

Man iepatikās šis logs pie mana punkta Saltavots
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx ... 41502d5ae8

tiem kuriem slinkums spiest u linka:

Look after every single rock, didn't found it.

Priekš ownera : Ble tur vispar neviena dolomita akmena nav.
Attēls
Lietotāja avatārs
Janis

Atbildes: 373
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:08
Atrašanās vietas: Rīga - Sigulda

Atbildētlietotājs V.G. fon LV pievienoja 14 Dec 2009 14:46

JZi rakstīja:Man iepatikās šis logs pie mana punkta Saltavots

Pēc pieredzes zinu, ir slēpņotāji, kas tikai pēc tava slēpņa atrašanas dolomītu no dzelzbetona sāk atšķirt :))
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
V.G. fon LV

Atbildes: 229
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:04

Atbildētlietotājs edupuika pievienoja 14 Dec 2009 16:30

V.G. fon LV rakstīja:
JZi rakstīja:Man iepatikās šis logs pie mana punkta Saltavots

Pēc pieredzes zinu, ir slēpņotāji, kas tikai pēc tava slēpņa atrašanas dolomītu no dzelzbetona sāk atšķirt :))

ja es kko smagi nejaucu, tad tur pārsvarā bij tikai DOLOMĪTI! :D
Attēls
Lietotāja avatārs
edupuika

Atbildes: 443
Pievienojies: 21 Aug 2008 13:24

Atbildētlietotājs lodzis pievienoja 23 Dec 2009 12:06

Un ko jūs sakāt par šādu "Cēsu alus darītavas" ownera norādi:
"Viesu gramata, ludzu, veltit nedaudz laika ierakstit ko vairak par :) vai TFTC, šadi logi bez bridinajuma tiks dzesti!"
Es parasti logbukā tikai ierakstu niku, pārējo - netā. :ymparty:
Lietotāja avatārs
lodzis

Atbildes: 347
Pievienojies: 07 Nov 2009 22:14
Atrašanās vietas: Pitrags, Demene

Atbildētlietotājs RihardsB pievienoja 23 Dec 2009 12:30

lodzis rakstīja:Un ko jūs sakāt par šādu "Cēsu alus darītavas" ownera norādi:
"Viesu gramata, ludzu, veltit nedaudz laika ierakstit ko vairak par :) vai TFTC, šadi logi bez bridinajuma tiks dzesti!"

tā slēpņa īpašnieks ir izveidojis šo topiku :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
RihardsB

Atbildes: 81
Pievienojies: 15 Aug 2009 18:12
Atrašanās vietas: Cēsis

Atbildētlietotājs guntars00 pievienoja 25 Dec 2009 22:02

RihardsB rakstīja:
lodzis rakstīja:Un ko jūs sakāt par šādu "Cēsu alus darītavas" ownera norādi:

tā slēpņa īpašnieks ir izveidojis šo topiku :ymhug:

Jā, iespējams, ka tas palīdz log-book ieekonomēt vietu.
Ja rakstās ar zīmuli, tad dzēst var itin labi. Bet ko darīt, ja ar pildspalvu? man šķiet, ka biroja "korekcijas šķidrums" mitrumā nepalīdzēs.

Ja runājam par net logiem, tad šeit par nekādu dzēšanu nevar būt runas.
Atgādināšu, ka "Geocaching (pronounced geo-cashing) is a worldwide game of hiding and seeking treasure." Ceru, ka nav jātulko... Vai šeit ir kas minēts par glītrakstīšanu vai prozas sacerējumiem? Izskatās, ka ne.
Jebkurš iesācējs, kas lasīs geocaching.com easy steps how to log your find atradīs šito
"6. Enter any comments you wish to share with the owner and/or community regarding your find."
Tātad slēpsim un meklēsim slēpņus!
Tie kas grib izpausties plašāk var apmeklēt portālu satori.lv utml.
Attēls
guntars00

Atbildes: 83
Pievienojies: 20 Jun 2009 21:20

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 26 Dec 2009 12:47

Un ko mes varam izlasīt pirmajā lapā ieejejot geocaching.com?

Geocaching is a high-tech treasure hunting game played throughout the world by adventure seekers equipped with GPS devices. The basic idea is to locate hidden containers, called geocaches, outdoors and then share your experiences online. Geocaching is enjoyed by people from all age groups, with a strong sense of community and support for the environment.

Bet kā jau tas iepriekš šijā diskusijā ir pierādījies, tad vāvuļošana par/pret ir neauglīga un katram ir tiesības darīt, tā, kā pats uzsakta par pareizu. Es par pareizu uzskatu pastāstīt kaut ko vairāk nekā tikai pateikt: "Paldies par slēpni."
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildes: 606
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:02
Atrašanās vietas: Jelgava

Atbildētlietotājs guntars00 pievienoja 27 Dec 2009 02:07

sominens rakstīja:Un ko mes varam izlasīt pirmajā lapā ieejejot geocaching.com?

Bet kā jau tas iepriekš šijā diskusijā ir pierādījies, tad vāvuļošana par/pret ir neauglīga un katram ir tiesības darīt, tā, kā pats uzsakta par pareizu. Es par pareizu uzskatu pastāstīt kaut ko vairāk nekā tikai pateikt: "Paldies par slēpni."

Es tikai gribēju pateikt, ka ar varu nevienu to nevar piespiest darīt un ja owneri sāks subjektīvi izvērtēt ko dzēst un ko atstāt, tad spēlei vispār zudīs sākotnējā jēga. Nepatiks man piem. Sominens un izdzēsīšu viņa log-us no savējiem slēpņiem ar skaidrojumu, ka nebija labi uzrakstīts logs. Sominenam nepatiks Guntars00 un viņš izdarīs to pašu :)
Attēls
guntars00

Atbildes: 83
Pievienojies: 20 Jun 2009 21:20

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 08 Jan 2010 14:46

Puuce rakstīja:
3) Piemēram, kad Cikliskais Triketons (3 found) ielogojās slēpnī "Here was Bermondt" šādi: 246766, viņš noteikti nebija izgulējies. :D Tas pat nav telefona nr., kur uzzvanot es varētu viņam personīgi paprasīt viņa domas par slēpni. Es domāju, ka arī tad, kad viņš izdomāja niku, viņš arī nebija izgulējies! ;) :))

Izskatās, ka viņš tā visur logojas.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildes: 613
Pievienojies: 16 Apr 2009 23:35
Atrašanās vietas: Bērzpils

Atbildētlietotājs Maija pievienoja 14 Jun 2010 07:41

Apspriests jau ir, bet man tik ļoti krīt uz nerviem šitie aisiic logi "Thanks For The Cache! #234" ar debīlajiem krāsu burtiņiem un pārējiem neatzītā ielu mākslinieka rotājumiem.
Autora skaidrojums bija reiz "Lai visi logi būtu vienādi, korekti un skaisti ar visiem smaidiņiem, cipariņiem un krāsiņām", bet nu krīt uz nerviem. ļoti.
Lietotāja avatārs
Maija

Atbildes: 76
Pievienojies: 18 Aug 2009 13:00
Atrašanās vietas: Rīga, Ulbroka

Atbildētlietotājs V.G. fon LV pievienoja 14 Jun 2010 15:20

Maija rakstīja:Apspriests jau ir, bet man tik ļoti krīt uz nerviem šitie aisiic logi "Thanks For The Cache! #234" ar debīlajiem krāsu burtiņiem un pārējiem neatzītā ielu mākslinieka rotājumiem.
Autora skaidrojums bija reiz "Lai visi logi būtu vienādi, korekti un skaisti ar visiem smaidiņiem, cipariņiem un krāsiņām", bet nu krīt uz nerviem. ļoti.

Uz trīspadsmitslēpņatradēju fona, kas kripto visu pēc kārtas Aisīc mani vairs nekaitina :)) . Bet tāpat prasās aplauzt to pirkstu ar kuru viņš ir taisīts \m/
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
V.G. fon LV

Atbildes: 229
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:04

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 14 Jun 2010 15:37

Bet tāpat prasās aplauzt to pirkstu ar kuru viņš ir taisīts

Zelta vārdi! :)
Es jau domāju, ka tikai mani tā varavīksne besī, bet redz ka ir vēl cilvēki, kuriem nervi nav kārtībā. :D
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildes: 469
Pievienojies: 23 Feb 2009 15:56

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 14 Jun 2010 16:04

Elhana rakstīja:
Bet tāpat prasās aplauzt to pirkstu ar kuru viņš ir taisīts

Zelta vārdi! :)
Es jau domāju, ka tikai mani tā varavīksne besī, bet redz ka ir vēl cilvēki, kuriem nervi nav kārtībā. :D

Pieņemu, ka 95% slēpņu izlicēji "found" un visus citus logus lasa epastā. Tāpēc padarīt šo logu epastā nelasāmu ir idiotisms, gluži kā slavenais "tunelis", ar kura palīdzību uz geocaching.com ir redzamas garumzīmes, bet visur citur, kur šos tekstus patiešām lasa (mails, garmini, GSAK), teksts ir nesalasāma ķeburu plejāde.

Visas šīs darbības ir graša vērtas, jo tikai dod iespēju patīksmināties par savu logu tūlīt pēc tā ierakstīšanas.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs La Marie pievienoja 14 Jun 2010 21:13

V.G. fon LV rakstīja:Uz trīspadsmitslēpņatradēju fona, kas kripto visu pēc kārtas Aisīc mani vairs nekaitina :)) . Bet tāpat prasās aplauzt to pirkstu ar kuru viņš ir taisīts \m/

Kad V.G. ko saka, tad pat saule uzliek saulesbrilles! b-)
Sen nebiju tā smējusies, kā par šo... kaut gan varbūt vajadzēja arī ievērot morāli un nedaudz pietvīkt.. labajam tonim. :ymblushing: O:-)
Lietotāja avatārs
La Marie

Atbildes: 74
Pievienojies: 06 May 2009 17:46

Atbildētlietotājs kirils pievienoja 14 Jun 2010 21:44

vai tad geocaching.com logos var rakstiit kraasainus burtus?? O_O
iedodiet kaadu linku!
un starp citu shodien un vakar ir vienkaarshi "taurenju uzlidojums". pilns ar newbajiem, kas kaa logu raksta "afdg" vai "dcg" vai ko tml. :(

bet nu izskataas, ka ieprieksheejais viikends bija razhas bagaats siguldaa un liepaajaa.

Pēteris rakstīja:Pieņemu, ka 95% slēpņu izlicēji "found" un visus citus logus lasa epastā. Tāpēc padarīt šo logu epastā nelasāmu ir idiotisms, gluži kā slavenais "tunelis", ar kura palīdzību uz geocaching.com ir redzamas garumzīmes, bet visur citur, kur šos tekstus patiešām lasa (mails, garmini, GSAK), teksts ir nesalasāma ķeburu plejāde.

jaasuudzaas geocaching.com. vinju koderiem ir liikas rokas, ka padodot uz meilu vai gpx, tie simboli tiek nepareizi apstraadaati.
Attēls
Lietotāja avatārs
kirils

Atbildes: 238
Pievienojies: 09 Oct 2009 01:20

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 15 Jun 2010 10:43

Tie nav nekādi simboli, bet html entītijas!
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12

Atbildētlietotājs Rudis pievienoja 12 Jul 2010 15:00

Vēl vairāk par :) TFTC !!! un taml. nejēdzībām kretinē savu zvaigžņu komandas biedru uzskaitījums - "FITW bla bla, blabla un blablabla" kā vienīgais teksts logos. Kuram vēl bez pašas komandas ir da jebkāda interese, kurš ar ko kopā slēpņo??
Attēls
Lietotāja avatārs
Rudis

Atbildes: 13
Pievienojies: 29 Oct 2009 17:52

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 12 Jul 2010 15:48

Protams, ka zvaigžņu komandas biedriem tas interesē, doooh.
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs Instigater pievienoja 12 Jul 2010 16:15

Tā kā es slēpņošanas procesu veicu no mobilā telefona, tad paši saprotiet, ka nekādu sacerējumu neuzrakstīsi ejot ar kājām, skatoties zem un bakstot ar pirkstu skārienjūtī.
Ja ir kas tik tiešām stāstāms, tad aizbraucu mājās un pielaboju logu.
Attēls
Instigater

Atbildes: 9
Pievienojies: 22 Jun 2010 22:59

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 12 Jul 2010 17:15

Rudis rakstīja:Vēl vairāk par :) TFTC !!! un taml. nejēdzībām kretinē savu zvaigžņu komandas biedru uzskaitījums - "FITW bla bla, blabla un blablabla" kā vienīgais teksts logos. Kuram vēl bez pašas komandas ir da jebkāda interese, kurš ar ko kopā slēpņo??

man gan tas netraucē.
kā autoram, tīri interesanti redzēt zvaigžņu komandas sastāvu
kā uzskaitītājam tā tīri pašam priekš sevis atmiņai

Arī, ja viens no komandas ir ielogojies un sarakstījis sulīgu domrakstu, tad pārējiem citreiz nav ko rakstīt, un tomēr labāk par TFTC es redzu uzskaitījumu AKA vai FITW, jo tad vismaz ir skaidrs par loga patiesumu
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Atbildētlietotājs martinsm pievienoja 12 Jul 2010 17:21

Instigater rakstīja:Tā kā es slēpņošanas procesu veicu no mobilā telefona, tad paši saprotiet, ka nekādu sacerējumu neuzrakstīsi ejot ar kājām, skatoties zem un bakstot ar pirkstu skārienjūtī.
Ja ir kas tik tiešām stāstāms, tad aizbraucu mājās un pielaboju logu.

Varbūt neesi pamanījis, ir tāda lieta kā "field note", kuras diezgan daudzas gps iekārtas un softi atbalsta. Mežā, kad nav laika un odi kož field notē pie slēpņa ieraksti visus savus mīļākos saīsinājumus (TFTC, SPS u.c.) un tad mājās mierīgā garā pie datora pārveido par normālu slēpņa logu. Es tikai tā logus rakstu un nav ne vainas. It sevišķi ar skārienjūtīgu ekrānu.
Attēls
Lietotāja avatārs
martinsm

Atbildes: 111
Pievienojies: 05 Feb 2009 14:49

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 13 Jul 2010 14:16

Man arī agrāk komandas biedru uzskaitīšana likās nejēdzīga, bet vēlāk sapratu, ka tas ir pat izdevīgi ne tikai pašam meklētājam ( kur es toreiz braucu un ar ko kopā) un autoram (cik cilvēku bars meklēja, kurā datumā un kas tur bija) bet arī citiem spēlētājiem, jo reizēm nākas atrast kādu slēpņotāju un sakontaktēt un tad var apskatīties ar ko viņš kopā parasti slēpņu un vienlaicīgi pa vairākiem kanāliem aizsūtīt ziņu, jo tad ir lielāka iespēja, ka kāds atbildēs. Sevišķi, kad jādzenā rokās pazudušie ceļotāji.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 20 May 2011 09:00

Jautājums ir sekojošs- vai kaut kur ir noteikts, cik ilgā laikā pēc slēpņa atrašanas tas ir jāpielogo netā?
Man te viens brīnums pielogoja sen noarhivēto slēpni ar 2009.gada datumu. Uz manu lūgumu aprakstīt slēpņa vietu un konteineru (jo es neglabāju vecos logbukus un savādāk pārbaudīt, vai viņš slēpni ir atradis, nevaru) saņēmu atbildi, ka "ne man viņam dot norādījumus".
Pēc tādas frāzes es viņa logu izdzēsu ar vislabākiem novēlējumiem. ;;)
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 23 May 2011 15:05

Nē, tāds ierobežojums nav. Nereti gadās, kad kāds slēpnis netiek pamanīts logojot apkārtnes slēpņus un tikai pēc kāda laika atcerās- pēc pusgada/gada. Vienkārši pamana kartē un atcerās, ka tas taču sen jau atrasts.
Vai arī pusgadu logojas notepadā un vienā dienā salogo atradumus, kad tiek pie interneta. :)
Bet nu, vecie logbuki tomēr ir laba lieta- uzreiz var pārbaudīt. Dažreiz gan sanāk, ka nav pareizs datums- uz to dažreiz airakstu un norādu, ka ja vēlas, tad var pamainīt.
Katrā ziņā, ja cilvēks IR atradis, tad neuzskatu to par problēmu.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 13 Dec 2011 13:04

mariszv rakstīja:
normis99 rakstīja:
Tu kādreiz esi redzējis Gatisk logu, kur nebūtu sakarīgi uzrakstīts par tēmu? Esi kādreiz redzējis ka viņš raksta "TFTC FITW nobody" kā te lielākā daļa gudrinieku ar 20x mazāk atradumiem ?

teikšu godīgi - logus par ārzemēs atrastiem slēpņiem visdrīzāk, ka neesmu lasījis. Par to, ko esmu redzējis - iebildumu nav.
Mani vienkārši interesē kā cilvēks atceras utml, kad jālogo kādi uzreiz nesalogoti slēpņi. Galu galā gatisk pēc tiem nesologotajiem slēpņiem ir salasījis vēl čupu citu slēpņu, kur vismaz dažus salogojis...

Pārnesu no cita topika, lai tas neaiziet beztēmā.

Esmu logojis slēpņus arī ar TFTC. Tas gan bija ļoti sen. Taču arī tagad necenšos no sevis izspiest kādu prozas gabalu, ja par slēpni nav īsti ko pateikt.
Kad un kā man logot slēpņus gan jau Mārtiņš ļaus man izvēlēties pašam. Reizēm gadās kādi iedvesmas trūkuma brīži vai citas ķibeles un tad atlieku logošanos uz vēlāku laiku.
Logojot lielu čupu slēpņu noteikti būs arī tādi, par kuriem neko īsti neatcerēsies (lai gan man atmiņa nav no sliktākajām), tad acīmredzot slēpnis tāds arī bijis - nekas atmiņā nepaliek. Slēpņiem, kuriem ir kaut kādas piezīmes, arī uzreiz pēc atrašanas fieldnotes parasti divos vārdos piezīmēju, ko gribu teikt.
Tā kā angļu valoda nav mana stiprā puse, tad arī ārzemēs atrastajiem slēpņiem mani vārdu plūdi ir trūcīgāki un vienveidīgāki.
Last edited by Gatisk on 14 Dec 2011 09:30, edited 1 time in total.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs androns pievienoja 14 Dec 2011 09:11

Man ar no sākuma nenāca ārā teksti, bet tagad pēdējā laikā parasti ir ko uzrakstīt ... tomēr .. gadās slēpņi, par kuriem tiešām NAV ko teikt ... tur arī es pasaku, ka nekas īpašs un viss ....
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 14 Dec 2011 14:46

Neatceros, kurš bija pirmais, kas to teica, bet principā ir tā, ka attieksme mainās tad, kad pats izliec slēpni. Tad arī tu saproti,ka ir interesantāk izlasīt kaut vai divus-trīs teikumus, vai uzzināt, ka logbuks iet uz beigām, ir nedaudz samircis, vai arī tur tuvumā notiek kaut kāds pasākums. Un tad, vismaz man, ir motivācija arī slēpņiem kaut ko uzlabot, lai atsauksmes būtu labākas.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 14 Dec 2011 16:51

Varētu pamēģināt uztaisīt statistiku - slēpņa logu vidējais garums. Ņemam, piemēram, pirmos 250 slēpņotājus pēc atrastajiem slēpņiem (lai atfiltrētu tos bērnus, kas rakstīt nav iemācījušies vēl) un tad no viņu logiem atrast vidējo garumu (ja no viena cilvēka vairāki logi, tad tekstu skaita kopā kā vienu logu).

Varētu iegūt tīri interesantu labāko slēpņu sarakstu...
Attēls
Knagis

Atbildes: 408
Pievienojies: 24 Sep 2010 09:17

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 14 Dec 2011 16:51

Dažiem tas TFTC ir tā iegājies, ka vairs īsti nesaprot tā jēgu. Pēdējā laikā esmu pamanījis pāris logus, kur slēpņa autors un pats slēpnis tiek pamatīgi nokritizēts, bet beigās ir šie maģiskie burtiņi. :)
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs DitJanis pievienoja 14 Dec 2011 19:38

Knagis rakstīja:Varētu pamēģināt uztaisīt statistiku - slēpņa logu vidējais garums. Ņemam, piemēram, pirmos 250 slēpņotājus pēc atrastajiem slēpņiem (lai atfiltrētu tos bērnus, kas rakstīt nav iemācījušies vēl) un tad no viņu logiem atrast vidējo garumu (ja no viena cilvēka vairāki logi, tad tekstu skaita kopā kā vienu logu).

Nav gluži statistika, bet te var pamērīties arī ar logos uzrakstīto zīmju skaitu. http://badgegen.com/badges.html Badge ar nozīmi The Author.
Lietotāja avatārs
DitJanis

Atbildes: 49
Pievienojies: 01 May 2011 22:36

Atbildētlietotājs raimonda pievienoja 14 Dec 2011 20:57

Knagis rakstīja:...

Neapgalvošu par visiem 100%, bet ir diez gan liela pārliecība, ka garākie logi ir par Lodža slēpņiem.
:)
Lietotāja avatārs
raimonda

Atbildes: 196
Pievienojies: 05 Jul 2011 15:27

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 14 Dec 2011 21:28

Man garākais ir iekš Danger (vienā logā nesalīda, rakstīju divos).
Attēls
Knagis

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 15 Dec 2011 09:09

Knagis rakstīja:Man garākais ir iekš Danger (vienā logā nesalīda, rakstīju divos).

kas tas ir par GC kodu? neesmu dzirdējis
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 15 Dec 2011 09:18

Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildētlietotājs S.M pievienoja 15 Dec 2011 11:09

Mums laikam ir 5-6 slēpni, kur "Found It" log nesalīda vienā logā, un pat vismaz viens ārzemēs.
Bet vispār,
S.M "Found It" logs are 267 characters logs on average.
S.M "Found It" logs are 46 words long on average :ymhug:

P.S. Bet uz frāzi TFTC man ir alerģija, un labāk raksit logu "nekas īpašs", neka maģisko burtu salikumu. Jo 3-5 logi "nekas īpašs" pie slēpņa ir labs iemesls lai aizdomāties vai ir vērts tur doties.
S.
Attēls
S.M

Atbildes: 50
Pievienojies: 08 Jun 2010 10:20

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 15 Dec 2011 11:51

Nekas īpašs, ir divi vārdi, TFTC, viens, arī statistikai labāk :)
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs S.M pievienoja 15 Dec 2011 12:41

TFTC varētu nozīmēt labs slēpnis, bet nekas īpašs vairakkārt tomēr ir noderīgāks.
Attēls
S.M

Atbildes: 50
Pievienojies: 08 Jun 2010 10:20

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 15 Dec 2011 12:49

KristsT rakstīja:Dažiem tas TFTC ir tā iegājies, ka vairs īsti nesaprot tā jēgu. Pēdējā laikā esmu pamanījis pāris logus, kur slēpņa autors un pats slēpnis tiek pamatīgi nokritizēts, bet beigās ir šie maģiskie burtiņi. :)

Nu a pats jēgu saproti?
tas ka slēpnis ir vājš un autors ir nolohojies, nenozīmē, ka nedrīkst par to pateikt paldies, varbūt tomēr vieta ir gana laba un vienkārši izpildījums klibo - TFTC (thanks For The Cahe)
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 15 Dec 2011 15:06

Kraanc rakstīja:
KristsT rakstīja:Dažiem tas TFTC ir tā iegājies, ka vairs īsti nesaprot tā jēgu. Pēdējā laikā esmu pamanījis pāris logus, kur slēpņa autors un pats slēpnis tiek pamatīgi nokritizēts, bet beigās ir šie maģiskie burtiņi. :)

Nu a pats jēgu saproti?
tas ka slēpnis ir vājš un autors ir nolohojies, nenozīmē, ka nedrīkst par to pateikt paldies, varbūt tomēr vieta ir gana laba un vienkārši izpildījums klibo - TFTC (thanks For The Cahe)

Nu es to tā saprotu, ja kaut kādā veidā slēpņa meklēšana man sagādā prieku (kā ir ar 95% slēpņu), tad es varu par to pateikties autoram. Jo arī vājus statistikas slēpņus ir atrast savs prieciņš. Vienkārši - paldies par slēpni, bija labi pavadīts laiks. Konkrētus piemērus nelikšu, katrs labi pameklējot var atrast, bet kaut kā muļķīgi skan, ja, piemēram, trīs teikumos uzraksta tekstu, tjipa, slēpnis ir galīgi garām, esmu zaudējis pusstundu no savas dzīves un sabojājis garīgo, jo bija jālien privātīpašuma meklēt un atradu kaut kādu sūdu, bet beigās pieraksta TFTC. Par ko tad cilvēks pasakās? Par to, ka viņam ir sačakarēts laiks? Tad jau sanāk, ka viņš ir kaut kāds mazohists, ja viņš pasakās par to... :)
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 15 Dec 2011 22:10

KristsT rakstīja:... tjipa, slēpnis ir galīgi garām, esmu zaudējis pusstundu no savas dzīves un sabojājis garīgo, jo bija jālien privātīpašuma meklēt un atradu kaut kādu sūdu, bet beigās pieraksta TFTC. Par ko tad cilvēks pasakās? Par to, ka viņam ir sačakarēts laiks?

Nu tik traģiskā gadījumā gan ir muļķīgi - tam jāpiekrīt. Vai tiešām tā kāds dara???
Es pats esmu pateicis ka slēpnis "klibo", un pēc tam TFTC! jo tomēr kautkāds atrašanas prieks jau bija, bet nu šitādas pretrunas -nea!
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildētlietotājs uno-x pievienoja 16 Dec 2011 00:36

Diemžēl tie kas logo slēpņus ar TFTC ir tikpat slinki foruma lietotāji kā atradumu aprakstītāji, tāpēc viņu motivāciju mēs nekad neuzzināsim, jo 4 burtos to aprakstīt nevar!
uno-x

Atbildes: 104
Pievienojies: 01 Dec 2009 21:22

Atbildētlietotājs androns pievienoja 16 Dec 2011 08:35

NU galīgākajiem sūdslēpņiem es nerakstu TFTC ... vai ja rakstu, tad NOT-TFTC :D
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 16 Dec 2011 08:54

Vēl jau ir TNLN (took nothing, left nothing) un mani šausmīgi kaitinošais un neko neizsakošais FITW somebody :)
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 16 Dec 2011 10:53

normis99 rakstīja:Vēl jau ir TNLN (took nothing, left nothing) un mani šausmīgi kaitinošais un neko neizsakošais FITW somebody :)

Nepiekrist.
Reizēm ir ļoti svarīgi zināt ar ko kopā bija attiecīgais cilvēks.
piem.:
-nav jāliek fotologs n-tās reizes, jo norādīts, ka visi bija kopā.
-ja slēpņa vieta izvandīta, tad zini kura varza tur bija un to pastrādāja, var uzd*** lai nebrauc meklēt kasti ar pilnu autobusu :))
-darbojas kā statistika - var redzēt kuram ir lielāka pieredze no kompānijas, un kurš pirmais atrada tavu slēpni - līdz ar to novērtēt sava slēpņa patieso sarežģītību.
-ja pazūd TB, un savākušais neatbild, var meklēt pēc citiem kompanjoniem.
-ja nu kāds aizmirsis kurā slēpnī bija un kad, var paskatīties kompanjona ierakstos, kur tas būs norādīts.
...un tā varētu turpināt, ilgi un dikti :)
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 16 Dec 2011 10:56

es neteicu, ka tas ir slikti pieminēt ar ko biji kopā. es runāju par situāciju, kad ir divi logi, un tajos ir TIKAI šis:

Log1: andris: "FITW janis"
Log2: janis: "FITW andris"

Un tā ir visai populāri pēdējā laikā
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 16 Dec 2011 10:57

normis99 rakstīja:es neteicu, ka tas ir slikti pieminēt ar ko biji kopā. es runāju par situāciju, kad ir divi logi, un tajos ir TIKAI šis:

Log1: andris: "FITW janis"
Log2: janis: "FITW andris"

Un tā ir visai populāri pēdējā laikā

:)) nu skaidrs - tas gan!
nu no šī mēs saprotam ka slēņošanā šiem diviem svarīgākais ir - būt kopā
:)) :)) :))
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildētlietotājs Knagis pievienoja 16 Dec 2011 17:45

Man nav iebildumu, ja šādus TFTC vai FITW raksta iekš Zemitāna laukuma vai Mother Earth's office slēpņiem, jo tie ir paredzēti kā park-n-grab... Bet, ja tādu ieraksta Unauthorized signal vai The Horse... Tad gribas virtuāli iespert (tur gan laikam tikai viens tāds gadījums pa abiem un tas ir kāds, kuram principi neatļauj logus rakstīt)...

Ja slēpnis ir atrodams bez emocijām, tad pilnīgi normāli, ka logā arī nebūs šo emociju.

Ir gan vēl viena kategorija, kas man personīgi vairāk nepatīk: "Atradu kaut kad sen, neatceros, kad, aizmirsu pielogot." Un tāds ielogots pa vidu DNFiem, lai jauktu gaisu.
Attēls
Knagis

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 16 Dec 2011 18:56

Knaģim ir taisnība. Ja emocīju par slēpni nav, ko tur var logā no pirksta izzīst.. TFTC un punkts.
Savukārt, kad manas mistērijas tiek pielogotas šitādā stilā, es parasti uzrakstu PM ar pāris jautājumiem par meklēšanas gaitu tiem atradējiem, jo man tas liekas aizdomīgi. Ir bijuši gadījumi, kad pretī saņēmu atbildi "oi, piedod, es te testēju kā sistēma darbojas, a slēpni nemaz atradis neesmu".
:-?
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildētlietotājs karlisbe pievienoja 17 Dec 2011 14:23

loga statistiku nebūtu korekti veidot ņemot simbolu skaitu logā, jo es lodža kurzemes megaslēpņa aprakstu ievietoju kā pdf`u un domāju, ka neesmu vienīgais, kurš šādi izlīdzas.
karlisbe

Atbildes: 68
Pievienojies: 27 Oct 2010 09:38

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 19 Sep 2017 20:00