Ienākt

slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Re: slēpņu logošana netā ar :) utml. bezjēdzībām

Atbildētlietotājs mariszv pievienoja 17 Dec 2011 14:53

Knagis rakstīja:Ir gan vēl viena kategorija, kas man personīgi vairāk nepatīk: "Atradu kaut kad sen, neatceros, kad, aizmirsu pielogot." Un tāds ielogots pa vidu DNFiem, lai jauktu gaisu.

Ir vēl kaut kādos brīžos pamanīti tādi ļauži, kas, manuprāt, paskatās, ka slēpnim daudz DNF un teksti, ka slēpnis zudis un ņem un pielogo lapā ar datumu drusku pirms tam. Tā teikt - ej un pierādi, ka es tur nebiju.
mariszv

Atbildes: 66
Pievienojies: 20 Nov 2010 19:59

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 17 Dec 2011 16:42

karlisbe rakstīja:loga statistiku nebūtu korekti veidot ņemot simbolu skaitu logā, jo es lodža kurzemes megaslēpņa aprakstu ievietoju kā pdf`u un domāju, ka neesmu vienīgais, kurš šādi izlīdzas.

Iespējams, ka esi vienīgais. ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 17 Dec 2011 18:20

karlisbe rakstīja:loga statistiku nebūtu korekti veidot ņemot simbolu skaitu logā, jo es lodža kurzemes megaslēpņa aprakstu ievietoju kā pdf`u un domāju, ka neesmu vienīgais, kurš šādi izlīdzas.

Piekritīšu Gatim, ka šāda pārgudrība ir reta...

Statistika tāpat parādītu kaut kādu vidējo ciparu, kas atbilstu tavai un citu reālajai patiesībai, ja vienu reizi dzīvē esi pacenties uzrakstīt garāku aprakstu par sevis iecienīto "TFTC" vari necerēt, ka viens 1000 vārdu ieraksts pacels tavu statistiku kosmosā.. Tāpat visiem zināms, ka statistika ir ļoti subjektīva lieta un katrs to var pagriezt sev vajadzīgajā virzienā..

Ja tiek apmeklēts slēpnis, kas ir sūds vārda tiešākajā nozīmē tad nekaunos uzrakstīt arī "slēpnis sūds" un ar to viss beidzas, nav vajadzīgi nekādi bezjēdzīgi vārdu plūdi... Kaut kad jau agrāk geoforumā bija plašas diskusijas par logu garumiem, protams tās bija absolūti bezjēdzīgas - tieši tāpat, kā tagad..
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 19 Dec 2011 11:46

Visticamāk ka esat gan minoritāte :)
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 18 Dec 2014 18:40

Knagis rakstīja:Ir gan vēl viena kategorija, kas man personīgi vairāk nepatīk: "Atradu kaut kad sen, neatceros, kad, aizmirsu pielogot." Un tāds ielogots pa vidu DNFiem, lai jauktu gaisu.

Šim piekrītu ar abām rokām! Ja vairāki šitādi samiksējas ar DNFiem, tad vairs nesaproti, kurš ir lohs - tas, kas nemāk pareizu datumu ielikt, vai tas, kas ar 10% cerību brauc to slēpni meklēt.
valdis.pp

Atbildes: 106
Pievienojies: 13 Apr 2014 23:35

Atbildētlietotājs salviz pievienoja 19 Dec 2014 10:19

Tā īstenībā ir iespēja pielogot slēpni pat tad, ja neesi atradis, jo slēpnis ir zudis un neviens nevar vairs pārbaudīt esi tur ierakstījies vai nē...
Bet es arī nesaprotu tos, kuri nemāk norādīt korektu datumu, tai būtu jābūt vienai no pirmajām lietām ko iemācīties...
salviz

Atbildes: 16
Pievienojies: 16 Aug 2013 13:36

Atbildētlietotājs psyho pievienoja 19 Dec 2014 11:40

salviz rakstīja:Tā īstenībā ir iespēja pielogot slēpni pat tad, ja neesi atradis, jo slēpnis ir zudis un neviens nevar vairs pārbaudīt esi tur ierakstījies vai nē...
Bet es arī nesaprotu tos, kuri nemāk norādīt korektu datumu, tai būtu jābūt vienai no pirmajām lietām ko iemācīties...

Par līkiem pirkstiem esi kaut ko dzirdējis? :D
Lietotāja avatārs
psyho

Atbildes: 139
Pievienojies: 26 Aug 2009 14:23
Atrašanās vietas: Somewhere

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 19 Dec 2014 23:33

Runājot savukārt par logu garumiem... es vienu brīdi iebildu pret tiem palagveidīgajiem tekstiem kas sastāv no dienas apraksta un beigās par manu slēpni - TFTC. Bet izrādījās, ka tā ir baigi supercool un man sadeva piparus... Tiesa tas Norvēģijā... Tāpat pēc loga SSAL paplašinātā tekstā, saņēmu aptuveni 80 ēpastus ar pieprasījumu mainīt vai izdzēst logu.
Moš nav īsti pa tēmu, bet varbūt kādam noder.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildes: 279
Pievienojies: 05 Apr 2013 23:07
Atrašanās vietas: Norge, Ålgård

Atbildētlietotājs mcenroy pievienoja 22 Dec 2014 11:02

Tunnelsen rakstīja:Runājot savukārt par logu garumiem... es vienu brīdi iebildu pret tiem palagveidīgajiem tekstiem kas sastāv no dienas apraksta un beigās par manu slēpni - TFTC. Bet izrādījās, ka tā ir baigi supercool un man sadeva piparus... Tiesa tas Norvēģijā... Tāpat pēc loga SSAL paplašinātā tekstā, saņēmu aptuveni 80 ēpastus ar pieprasījumu mainīt vai izdzēst logu.

Norvēģijā logos nedrīkst rakstīt, ka slēpnis ir sūds?
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
mcenroy

Atbildes: 240
Pievienojies: 21 Aug 2008 09:25
Atrašanās vietas: ar E39 pa E67

Atbildētlietotājs Tunnelsen pievienoja 23 Dec 2014 19:24

mcenroy rakstīja:
Tunnelsen rakstīja:Runājot savukārt par logu garumiem... es vienu brīdi iebildu pret tiem palagveidīgajiem tekstiem kas sastāv no dienas apraksta un beigās par manu slēpni - TFTC. Bet izrādījās, ka tā ir baigi supercool un man sadeva piparus... Tiesa tas Norvēģijā... Tāpat pēc loga SSAL paplašinātā tekstā, saņēmu aptuveni 80 ēpastus ar pieprasījumu mainīt vai izdzēst logu.

Norvēģijā logos nedrīkst rakstīt, ka slēpnis ir sūds?

Tā sanāk.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
Tunnelsen

Atbildes: 279
Pievienojies: 05 Apr 2013 23:07
Atrašanās vietas: Norge, Ålgård

Atbildētlietotājs VnkSlepnotajs pievienoja 08 Jul 2017 23:57

Tēma veca, bet šķiet vēl aktuāla.

Pats sāku slēpņošanu no šī pavasara, varu padalīties ar savu viedokli par logu rakstīšanu.

Ir tā, ka man arī kādi 25% vismaz no logiem ir "PPS :)". Man pat prātā nebija ienācis, ka tas ir kaut kā nosodāms vai citādi slikti. Es taču pasaku Paldies! Tādus logus (vai citādus īsus, neko neizsakošus) redzēju lielā vairumā un arī no pieredzējušiem slēpņotājiem!
Pēdējā laikā, gan rakstu ko vairāk par "PPS", bet godīgi sakot neceru, ka autori tos lasa. Bieži sanāk, ka logos ir teikts par bojātiem konteineriem, pilniem logbukiem un citām lietām, bet autori neko nedara - pie kājas. Līdz ar to, ja man slēpņa noslēpšana & pats slēpnis izraisa emocijas no sērijas "Nothing special", tad arī ierakstu "PPS".
Turklāt jāņem vērā, ka ar daiļrunību aizraujoties var pateikt daudz par slēpni, ko citiem nevajadzētu zināt.
Ir arī vēl tā, ka došanās pēc slēpņa un tā meklēšana ir piedzīvojums, kura detaļas nav nevienam jāstāsta - var taču tā gadīties, vai ne? Tad arī slēpņa logs saņem pieticīgu aprakstu.
Īss log ieraksts nav jāuztver kā slēpņotāja intereses trūkums par slēpņošanu kā tādu, bet tas var būt attieksmes jautājums pret konkrēto slēpni. Kaut gan uzskatu, ka lielākajā daļā tas ir vienkārši mūsdienu dzīves ritms, kas visu liek izdarīt ātrāk. :)
Attēls
VnkSlepnotajs

Atbildes: 14
Pievienojies: 05 Jul 2017 00:38

Atbildētlietotājs Srodna pievienoja 10 Jul 2017 09:29

Jā man līdzīgi, ja slēpnis neuzrunā (nedz vieta, nedz izpildījums, nedz apraksts..) tad vairāk par vienkārši atrasts ... neceļas roka , jo par slēpni kas nepatika likt PaldiesParSlēpni (PPS) nu wtf roka neceļas, ir gadījumi kas es labprāt ieliktu "-1" bet diemžēl nav tāda iespēja. Savukārt nesaprotu slēpņotājus kas saka , baigi labais... PPS utt. - a kāpēc tad neieliec feivoritu +1 ? Jo es savā geodzīvē no kvantitātes esmu pārgājis uz kvalitāti un apmeklēju slēpņus, kuriem ir pēc iespējas vairāk feivoritu - tas vismaz ir garants, ka slēpnis ir sakopts un dos atrašanas prieku nevis vienkārši statistisko ierakstu +1 (nejaukt ar feivoritu +1).
Attēls
Lietotāja avatārs
Srodna

Atbildes: 107
Pievienojies: 08 Jan 2009 16:16
Atrašanās vietas: Džugla

Atbildētlietotājs agrisniks pievienoja 11 Jul 2017 01:59

Es pieturos pie principa, ka pie atrašanas loga vajadzētu uzrakstīt kādu garāku rindkopu, jo, manuprāt, tas priecē gan autoru, gan vēlāk pats slēpņotājs var pārlasīt savus logus un atsaukt atmiņā slēpņa meklešānu. Vienīgi, es parasti gari neizpaužos powertrailu slēpņu logošanā, jo pie garākiem treiliem jau vairs nevar atcerēties, kas notika pie katra slēpņa. Tajos visbiežāk var aprobežoties ar "PPS".
agrisniks

Atbildes: 103
Pievienojies: 10 Nov 2012 12:55

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 12 Jul 2017 15:38

Srodna rakstīja:Savukārt nesaprotu slēpņotājus kas saka , baigi labais... PPS utt. - a kāpēc tad neieliec feivoritu +1 ?

Nezinu par visiem, bet vismaz man favorītpunkti ienāk daudz mazāk, nekā atrodu, manā izpratnē, patiešām foršus slēpņus. Tāpēc ne katram foršajam slēpnim varu ielikt pa favorītpunktam un nākas rakstīt labas atsauksmes bez favorītpunkta piešķiršanas. Laikam par maz treilus meklēju...
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs androns pievienoja 13 Jul 2017 09:05

Es ar +FAV lieku par tiešām labiem slēpņiem - vai nu uzpildījums, vai nu ideja vai nu vnk vieta skaista.

A parastam, kvalitatīvam slēpnim +FAV likt ... nu hvz .. es tā nedaru
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs Srodna pievienoja 13 Jul 2017 14:32

es arī parastam F+1 nedodu tāpēc sakrājušies daudz FAVi :)
Te stāsts vairāk par to ka pat ja nav F+būtu ko iedot tad var ieraxtīt ka ja būtu , tad iedotu, bet lielākoties es nesaprotu slēpņotajus kas saliek PPS, kat gan apmeklējot pēc visiem kanoniem un arī izjūtām tīrākais SSAL (slēpnis sūds autors lohs) un kā par tādu slēpni (biežāk gan būtu jāsaka slēpnim līdzīgs veidojums utt.) dot PPS , kas ir ekvivalents apmeklētāja iegūtajam baudījumam - WTF !?
Bet ienāca prātā cita nianse, jeb gadījumi, kad esi kaut kad sen (slēpņa publicēšanas sākumā) apmeklējis to un ir bijis wooooov ! un esi iedevis FP+1 , bet sanāk tā ka kaut kāda iemesla pēc XX laika iznāk atgriezties piem. braucot tajā virzienā ar kādu jaunu slēpņotāju vai neatradēju utt. un tur atkal ir woooov tik šoreiz atšķirība, ka slēpnis vai izvietojums ir sapuvis, salūzis, izmircis, izjucis utt. un tad ir tāda divējāda sajūta - esmu FAV devis, bet tas ko redzu ir nožēlojamas atliekas un iznāk ka stāv mans un ne tikai maldinošais FAVs !
(P.S. Tas par sajūtām, jo nevienā no šādiem gadījumiem FAVu neesmu atsaucis, bet varbūt ka vajadzēja ?)
Attēls
Lietotāja avatārs
Srodna

Atbildes: 107
Pievienojies: 08 Jan 2009 16:16
Atrašanās vietas: Džugla

Atbildētlietotājs VnkSlepnotajs pievienoja 14 Jul 2017 00:13

Tā patiešām ir problēma, ka sākotnēji slēpnis ir izveidots/noslēpts labi. Var redzēt, ka ir ieguldīts laiks un pūles, un saprotams, ka slēpnis sapelna FAVs, bet ar to autora pūles par slēpni ir beigušās :(
Vēlāk slēpnis sabojājas, viss izmirkst un absolūti nekāds, bet favorītpunkti ir palikuši daudz.

Piemērs:
https://coord.info/GC3H5H7
Attēls
VnkSlepnotajs

Atbildes: 14
Pievienojies: 05 Jul 2017 00:38

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 14 Jul 2017 11:57

Domāju, ka PPS drīzāk uztverams tiešā tulkojumā - "paldies" autoram par darbiņu, vietas parādīšanu utml. To tikpat labi varu ierakstīt arī pie kastes 'a la nekas īpašs.
Protams, ja kaste patīk, vieta vai process raisa labas emocijas, nekautrējos to uzrakstīt logā. FAV taupu tiešām Wooow-slēpņiem. Protams, ir arhivēti slēpņi, pie kuriem ir mans +FP, bet necenšos tāpēc to noņemt.
Sūdslēpņiem tā arī uzrakstu, kas tieši man nepatika, bez autora personīgas apvainošanas. Bet parasti tādus nemaz necenšos meklēt.
valdis.pp

Atbildes: 106
Pievienojies: 13 Apr 2014 23:35

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 17 Jul 2017 09:28

Meklējot slēpni, pozitīvās emocijas var noķert dažādi. Bieži vien, ja slēpņa vieta nekāda un konteiners arī nekāds, patīkama ir pastaiga līdz slēpnim un slēpnis ir iemesls iziet kur ārā, nevis garlaikoties pa māju. Ļoti reti ir slēpņi, kur meklēšana beigās sagādā tikai negatīvas emocijas no procesa.
Tāpēc pasakos autoriem par praktiski jebkuru slēpni. Vienlaikus atklāti uzrakstu par kļūdām ar slēpni, ja tās ir pietiekami būtiskas.
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 211
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Iepriekšējais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 3 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 3 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Current time

Pašlaik ir 24 Sep 2017 16:55