Ienākt

Mantiņas

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Mantiņas

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 26 May 2010 11:31

Pēdējā laikā meklējot slēpņus es pamanīju, ka tajos gandrīz nav jauku lietiņu maiņai. Protams, ka ir prieks no atrastā slēpņa, bet cik patīkami ir, kad vari paņemt sev kādu štruntiņu piemiņai un atstāt kaut ko citiem atradējiem, lai arī viņiem būtu prieks.
Man somā jau vairāk kā gadu glabājas metamais kauliņš, ko esmu izņēmusi no Lorupes bridge kastītes kā apliecinājumu par to, ka uzvarēju savas bailes (jo man toreiz nācās veikt ceļu tumsā vienai).
Kad es tikai sāku nodarboties ar slēpņošanu, vienmēr atstāju slēpnī kādu mantiņu, taču rezerves ir izsīkušas un stimula tērēt naudu lietiņām, kuras neviens nenovērtēs arī nav. Es gribu radīt prieku kolēģiem-slēpņotājiem, taču bez sabiedrības atbalsta tas neizdosies.
Būtu forši, ja katrs, kurš izņem no slēpņa mantiņu, kaut ko uzrakstītu par to logos. Varbūt tieši tādu atslēgu piekariņu jūs vienmēr esat gribējuši? Vai tā rotaļlietiņa īpaši iepatiksies jūsu bērnam?
Tā cilvēks, kurš ieliek slēpnī ko vērtīgu, varētu saņemt patīkamu feedbacku un nerastos sajūta, ka nauda par piekariņu un spēļmantiņu ir izmesta vējā.
Un tad varbūt veco e-talonu un pudeļu korķu īpatsvars konteineros mazināsies dabiskā veidā?
:ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildes: 469
Pievienojies: 23 Feb 2009 15:56

Re: Mantiņas

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 26 May 2010 11:38

Pudeļu korķis vēl ir salīdzinoši ok, jo ir pietiekami daudz cilvēku, kas tos krāj.

Bet tā vispār, man ir sakrājusies vesela kaste ~20x25x10cm ar visādām mantiņām, kuras esmu izņēmis.

Ar to pierakstīšanu logā ir tā, ka ja tajā dienā ir paņemti vairāki slēpņi, es neatceros, ko es no kura izņēmu, ko ieliku, tāpēc arī kaut kā nesanāk ierakstīt pēdējā laikā.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildes: 298
Pievienojies: 02 Dec 2008 14:27
Atrašanās vietas: Mālpils

Atbildētlietotājs guntarsk pievienoja 26 May 2010 11:44

Elhana rakstīja:P
Kad es tikai sāku nodarboties ar slēpņošanu, vienmēr atstāju slēpnī kādu mantiņu, taču rezerves ir izsīkušas un stimula tērēt naudu lietiņām, kuras neviens nenovērtēs arī nav.

Arī es kad sāku slēpņot, darīju tāpat. Biju sapircies kaudzi ar visādiem, manuprāt, slēpņotājiem noderīgiem sīkumiem, bet, kad pēc kāda laika ar citu kompāniju dažus no iepriekš atrastajiem slēpņiem sanāca apmeklēt otreiz, es pamanīju, ka manis atstātās lietiņas tur vēl jo projām atrodas, tad arī nonācu pie atziņas, ka vairumam rūp tikai samainīt TB/GC un ierakstīties viesu grāmatā, nevis kaut kādas mantiņas. Vairāk nesaspringstu uz līdzekļu tērēšanu šādiem sīkumiem un mantiņu maiņu/atstāšanu slēpņos.
Attēls
guntarsk

Atbildes: 358
Pievienojies: 11 Nov 2008 23:07

Atbildētlietotājs rita666 pievienoja 26 May 2010 11:48

Atzīšos godīgi. Es īsti nesaprotu, kāda jēga ir bāzt slēpņos metamos kauliņus, atslēgu piekariņus, pudeļu korķus un citas grabažiņas. :ymhug:
Kaut kad pašā sākumā, atverot kārtējo kasti, vēl mēdzu iemest aci, kas par s...diem tur ir sabāzti. Bet uz beigām pievērsu uzmanību TIKAI GC un TB. Nekam citam. Man jau liekas - ja Tev tas metamais kauliņš tik svarīgs, tad piekarini kodu, piereģistrē to kā TB un laid pasaulē. Tas būs daudz interesantāk kā vienkārši to iemest kādā slēpnī. ;)
Bet skaidri zinu - vienam meita, otram kleita... Droši vien daudzi domā savādāk kā es. Un es neiebildīšu viņu domām. :)
rita666

Atbildes: 67
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:16

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 26 May 2010 11:54

Ir daudzi cilvēki, kuri slēpņo kopā ar bērniem, kurus statistika un TB neinteresē, atšķirībā no atrastiem "dārgumiem".
Arī man pašai ir prieks redzēt kastītē atstarotājus un monētiņas, nevis s**dus :ymparty:
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 26 May 2010 11:56

Mantiņām nav ne vainas. Pats neko īpaši ārā ņēmis neesmu, jo neko arī īpaši aktīvi nekrāju. Iekšā esmu ielicis dažus niekus, kuri pēs tam ir tikusi izņemti. Domāju, ka nav ko īpaši stresot, galvenais lai kastītēs mazāk drazas.

Ir arī pāris kastītes, kur piederās tīri tematiskas mantiņas - piemēram GC1EJ9J Treasure Island
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 26 May 2010 12:28

man mantiņas arī īpaši neinteresē. bērniem tas ir savādāk. bet ļoti priecājos no kāda slēpņa izņemot mazu smuku grāmatiņu par dažādiem zemes procesiem (zemestrīcēm, cunami un tml.) kā arī CD ar mūziku īpaši atlasītu - "For the way home".

bet biežāk gan slēpņos ir vai nu tukšums vai "sūdi".

ja man kaut kas jēdzīgs ir ko atstāt, tad atstāju, bet pārāk ar to neaizraujos. man mantiņu apmaiņa ir vismazsvarīgākais šajā spēlē. bet katram jau savs...
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildes: 241
Pievienojies: 21 Aug 2008 11:10

Atbildētlietotājs Puuce pievienoja 26 May 2010 12:38

Sākumā netīšām, tagad jau tīšām ir sanācis sākt krāt metamos kauliņus. Ko es ar tiem daru? Neko. Ielieku mājās "dārgumu" kastē. Kad apniks krāt, salikšu slēpņos. ;)

Zinu, ka Laruto krāj naudiņu no dažādām valstīm.
Lietotāja avatārs
Puuce

Atbildes: 175
Pievienojies: 23 Mar 2009 20:42

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 26 May 2010 13:04

Es atkal dzirdēju, ka Gustavs krāj latviešu naudu. :) Pēc tam padomāju- kāpēc gan ne un sāku arī krāt. :)
Atceros, ka sākumā bija pilnas kabatas ar mantiņām un tad uz lapiņām rakstīju, ko kurā ieliku, ko kur izņēmu un vēlāk to rakstīju arī internetā. Tagad ņemu ārā tikai tad, ja tas patiešām varētu man noderēt- vai nu ja pazīstu kādu, kas krāj tamlīdzīgas lietas- kurmjus, vardes, mašīnītes vai arī TB/GC.Cenšos ievērot to, ka ja paņemu, tad kaut kas jāatstāj vietā, lai aiz manis nebūtu tukšums.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 26 May 2010 13:29

manam dēlam absolūti neinteresē viesu grāmata bet pārējais sastāvs, tapēc viņa dēļ vienmēr kaut ko samainam. Bērniem tas ir ļoti interesanti.
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs guntarsk pievienoja 26 May 2010 13:31

Patreiz vairākums pasaka, ka pa lielam tās mantiņas ir vissmazsvarīgākais šajā spēlē. Tad nu lūk, tā paša iemesla dēl esmu arī atmetis domu par kaut kādu mantiņu maiņu vai atstāšanu citiem - un nu laika gaitā tās mantiņas ir kļuvušas mazsvarīgas. Vienīgais ar ko mainos, tas ir ar ceļotājiem, lai gan bieži tos mēdzu tikai paņemt no slēpņa.
Attēls
guntarsk

Atbildētlietotājs mcenroy pievienoja 26 May 2010 16:33

es pats arī neko diži neaizraujos ar mantiņu maiņu un vākšanu (ja vien tā nav kāda lokomotīvīte vai kāda interesanta aizjūras monēta), un GC/TB arī ne vienmēr ņemu ārā, toties ja man līdzi ir meita, tad viņai ļoti patīk kautko izņemt, kautko ielikt, samainīt, apskatīties. man arī harija potera kārtis vai pokemonu fiškas liekas pilnīgs trash, bet bērniem tas ir interesanti. mani vairāk kaitina tie reālie mēsli — izlietotas biļetes, akmeņi, cigaretes, konfekšu papīri, čeki un citi sūdi, bet tā jau ir cita tēma.
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
mcenroy

Atbildes: 240
Pievienojies: 21 Aug 2008 09:25
Atrašanās vietas: ar E39 pa E67

Atbildētlietotājs Janis pievienoja 26 May 2010 16:56

nu es ar kaut kad sākumā piedomāju, ka kaut ko jāatstāj citiem, bet nu jau labu laiku tie tur vairs neinteresē :)
Attēls
Lietotāja avatārs
Janis

Atbildes: 373
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:08
Atrašanās vietas: Rīga - Sigulda

Atbildētlietotājs kirils pievienoja 26 May 2010 17:27

ivss_xx rakstīja:Ar to pierakstīšanu logā ir tā, ka ja tajā dienā ir paņemti vairāki slēpņi, es neatceros, ko es no kura izņēmu, ko ieliku, tāpēc arī kaut kā nesanāk ierakstīt pēdējā laikā.

šo atrisina logbooka foto.
gan secību, gan laiku vari dabūt ārā šādā veidā.
Attēls
Lietotāja avatārs
kirils

Atbildes: 238
Pievienojies: 09 Oct 2009 01:20

Atbildētlietotājs ikaaca&egita pievienoja 26 May 2010 18:46

Mēs slēpņos mantiņas nemeklējam, ārā neņemam un iekšā arī neliekam. Ierakstāmies viesu grāmatā, iemetam aci, vai nav kāds TB/GC un viss. Kam pievēršam uzmanību - vietai un viesu grāmatiņas noformējumam (nepatīk tādas, kas ir vnk no burtnīcas izplēsta lapa vai kaut kas pavisam nepārdomāts).
Mantiņas lai paliek bērniem :) Kad mums būs bērni un ar viņiem kopā meklēsim slēpņus, varam iedomāties, ka mantiņas viņiem varētu būt viena no galvenajām slēpņa atrašanas fīčām.
Attēls
Lietotāja avatārs
ikaaca&egita

Atbildes: 127
Pievienojies: 04 Feb 2009 11:46
Atrašanās vietas: Rīga, Biksti, Ērgļi

Atbildētlietotājs uno-x pievienoja 26 May 2010 19:54

Braucot meklēt kopā ar meitu, jau iepriekš izvēlos slēpņus kuru izmēri atbilst tādiem kuros iespējams ir mantiņas maiņai, jo bērnu grūti ieinteresēt ar saturīgu laika pavadīšanu svaigā gaisā meklējot micro/nano konteinerus. Mums pat mašīnā stāv maiņas lietu maisiņš un ir pat gadījies no slēpņa izņemt kaut ko patiešām ļoti vērtīgu :ymparty: (bērna mērauklā)!
uno-x

Atbildes: 104
Pievienojies: 01 Dec 2009 21:22

Atbildētlietotājs pustraks pievienoja 26 May 2010 19:58

Es krāju naudu un citas kolekcionējamas lietiņas, tajā skaitā, lattelecom būdiņu kartes, monētas, papīra naudu, vecus sabiedriskā transporta talonus, alus korķīšus, gandrīz visu oldskūlo! atpakaļ nekautrējos likt monētas kuras man ir dubultā.
Attēls
Lietotāja avatārs
pustraks

Atbildes: 80
Pievienojies: 16 Jul 2009 13:34

Atbildētlietotājs martinsm pievienoja 26 May 2010 21:18

(Oho, ir arī šāds pavediens. Būs kaut kas jāpieraksta.)

Nu tad zini, (visa plašā un ārkārtīgi ieinteresētā pasaule), ka ja tikai slēpnī vispār ir kaut kas ar ko mainīties un slēpņa izmērs ir small vai lielāks es ar mantiņām mainos praktiski vienmēr. Man tāpat ir speciālais mantu maisiņš, kuru slēpņojot vadāju līdzi. Un mājās ir mantu kaste, kur krāju dārgumus. Kaut kā jūtos vīlies, ja slēpnī nav nekā ar ko pamainīties. Slēpņošana taču ir radīta kā Apslēptās Mantas atrašanas spēle! Kas tas par slēpni, kurā nav Mantas vai arī Mantas vietā salikti visādi atkritumi?!

Nederīgi papīri, prezervatīvi, salauztas pildspalvas un citi atkritumi slēpņos mani īpaši kaitina, tos no slēpņiem cenšos vienmēr aizvākt. Īpaši labi patīk atrast dažāda veida cilvēku vai zvēru figūriņas, visbiežāk tās ir kindersurpraizu mantiņas. Pats mainoties parasti iekšā lieku vienu vai vairākus metamos kauliņus, tā nu sanācis, ka šamo man liels lērums. Ceļotāju ņemu laukā, ja ir cits ko ielikt vietā vai arī, ja slēpnis ir kādā nomaļākā vietā un nākamais apmeklētājs tik drīz nav gaidāms. Viņam tomēr gribās ceļot, nedrīkst atstāt bezpalīdzīgu un vientuļu.

Logos vienmēr pierakstu, ko esmu izņēmis/ielicis un priecātos, ja tā darītu arī citi. Interesanti taču zināt, kurš ielicis smuko robotu ar sarkanajām acīm vai zilo stikla lodīti.

Īsāk - Pasaki man, ko tu liec slēpnī, un es pateikšu, kas tu esi ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
martinsm

Atbildes: 111
Pievienojies: 05 Feb 2009 14:49

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 26 May 2010 21:39

Man arī patīk, ja slēpnī ir mantiņas. Lai gan pēdējā laikā jāpiekrīt, ka slēpņi paliek arvien tukšāki. Sākumā pat ar interesi meklēju, jo bija interesanti, kas tur būs iekšā. Mainīt gan mainu ļoti reti, parasti tikai ar interesi aplūkoju, ko cilvēki sanesuši. Tiesa gan šādi mantiņu slēpņi izmirst, jo īpaši strauji Rīgas tuvumā.
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs viestursm pievienoja 26 May 2010 22:51

Jā, arī es vairs tik ļoti nepievēršu uzmanību mantiņām kā sākumā. Bet tas droši vien ir tāpēc, ka kastītes šodien tiešām ir tukšākas nekā tad, kad sāku slēpņot. Pēc šī topika nolēmu situāciju mazliet labot - Tā kā daži izteicās, ka krāj metamos kauliņus, es tūlīt pasūtīšu 100-paku un likšu pa dažiem visos turpmākajos slēpņos. ;) Ir izvēle starp izmēriem - 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, šķiet, ka vēl kādi.. Kādus sūtīt? :) Vai labāk nevajag?
Attēls
Lietotāja avatārs
viestursm

Atbildes: 22
Pievienojies: 25 Jun 2009 10:46

Atbildētlietotājs pustraks pievienoja 26 May 2010 22:53

viestursm rakstīja:Jā, arī es vairs tik ļoti nepievēršu uzmanību mantiņām kā sākumā. Bet tas droši vien ir tāpēc, ka kastītes šodien tiešām ir tukšākas nekā tad, kad sāku slēpņot. Pēc šī topika nolēmu situāciju mazliet labot - Tā kā daži izteicās, ka krāj metamos kauliņus, es tūlīt pasūtīšu 100-paku un likšu pa dažiem visos turpmākajos slēpņos. ;) Ir izvēle starp izmēriem - 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, šķiet, ka vēl kādi.. Kādus sūtīt? :) Vai labāk nevajag?

Viens spīdīgs santīms, personīgi man, liekas daudz vērīgāks un arī lētāks un mīļāks!
Attēls
Lietotāja avatārs
pustraks

Atbildes: 80
Pievienojies: 16 Jul 2009 13:34

Atbildētlietotājs Optyroc pievienoja 26 May 2010 23:08

Slepnosanas sakuma liku slepnos ieksa jaunas nelietotas pildspalvas un skiltavas, reizem ari kautko iznemu, visu kartigi ieregistreju logos, jo uzskatiju, ka taa tam ir jabut, ka taa ir speles sastavdala. Bet nu jau sen kaa tai drazai vairs nepieversu uzmanibu. Bet, kad vienreiz slepni bija vesels 1 Ls, nespeju notureties nepanemot to :).
Attēls
Lietotāja avatārs
Optyroc

Atbildes: 157
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:33

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 27 May 2010 08:38

Visiem paldies par viedokļiem!
Turpināšu likt slēpņos visādus patīkamus sīkumus, lai tiem, kuriem tas ir svarīgi, būtu prieks. :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 27 May 2010 09:44

Es savulaik saliku dažādos slēpņos kopā vismaz kādus 10Ls pa vienlatniekam - nu tos ar sniegavīru, skursteņslauķi utt. Tā kā biju diezgan vieglā ceļā viņus ieguvis un veikalā žēl atdot, tad liku patīkamākajos slēpņos, nebija žēl :)

Bet tā vispār man joprojām patīk mainīties, tikai nesanāk pēdējā laikā bieži, jo pašam vienkārši nav ko ielikt.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 27 May 2010 10:21

Nederīgi papīri, prezervatīvi, salauztas pildspalvas ...
;)[/quote]

:D prezervatīvi arī ir drazas??? :D manuprāt itkā jau nē, licis gan tādu "dārgumu" neesu, un droši vien arī neņemtu, ja nu kāds labvēlis ar adatiņu caurumiņu iedūris :D bet smieklīgi jau :) vienmēr par to norēcos :D
Bet vispār Drazas vienkārši jāmet ārā no kastes un viss...
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21

Atbildētlietotājs ivss_xx pievienoja 27 May 2010 10:53

Kraanc rakstīja::D prezervatīvi arī ir drazas??? :D manuprāt itkā jau nē, licis gan tādu "dārgumu" neesu, un droši vien arī neņemtu, ja nu kāds labvēlis ar adatiņu caurumiņu iedūris :D bet smieklīgi jau :) vienmēr par to norēcos :D

Attiecībā uz slēpni ir, tāpat kā cigaretes.

Un drazas nevis vienkārši jāmet ārā no kastes, bet jāmet drazām paredzētās kastēs.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
ivss_xx

Atbildētlietotājs wellstar pievienoja 27 May 2010 11:17

Runājot par mantiņām slēpņos uz šo brīdi ir tā, ka ir slēpņošanas soma un tā tiek apkarināta ar piekariņiem vai nozīmītēm, kuras atrastas. Mēs slēpņojam nevis statistikas dēļ, bet lai apskatītu un iepazītu dažādas vietas. Tāpēc laikam liekas svarīgi arī ko atstāt citiem, ja ko paņem,tad nu ja ko izņemam, tad ieliekam ko pretī!
TB/GC gadījuma ja nav ko likt, tad kāds peikariņs ir obligāts!
parasti jau arī drazu cenšamies izvākt, jo ir jau arī visādi pokemoni, kuriem, ka tik kaut ko iemest kastītē!
Logbuki ir īpašs stāsts - tā jau ir slēpņa vizītkarte. Lai nu piedod pārējie autori, bet labakie logbuki ko nācies redzēt ir Blackpandam - vienmēr kas netradicionals un tas jau atsver ļoti daudz!
Attēls
wellstar

Atbildes: 216
Pievienojies: 13 Sep 2009 19:00
Atrašanās vietas: Pamatā N 56° 32.084 E 021° 01.746 vakaros un brīvdienās

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 27 May 2010 12:34

Man bija mājās saplīsušas riekstu standziņas un slēpnī atradu pilnīgi jaunas ar visu iepakojumu! Varat vienīgi minēt, vai tas bija Latvijā vai nē.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs Puuce pievienoja 27 May 2010 12:45

Ziemā multi slēpnī "Laipni lūgti Jelgavā" atradu sudraba Ls 2. Mājās nopucēju ar zobu pastu un birsti, tagad spīd un laistās.

Varbūt varat padalīties ar padomu, kur ņemat tās mantiņas?? Mani iekrājumi ir beigušies, izņemot, kaudze ar salokāmām jaunam matu sukām, bet tās ne vienmēr ielien pat small kastītēs.
Lietotāja avatārs
Puuce

Atbildes: 175
Pievienojies: 23 Mar 2009 20:42

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 27 May 2010 12:54

Aizbrauciet uz Skulti, tur tam kokostas slēpnim, kas nav mola galā ir lielumlielā kaste. Izskatījās ārkārtīgi tukša :)
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs Elhana pievienoja 27 May 2010 14:24

Varbūt varat padalīties ar padomu, kur ņemat tās mantiņas??

Man ir atsaucīgas draudzenes, kuras ziedoja veselu kaudzi bižutērijas, visādu stikla piekariņu, hand-made rotaslietu un suvenīru. ;;)
Taču visi dārgumi jau sen ir laisti apgrozījumā.
Attēls
Lietotāja avatārs
Elhana

Atbildētlietotājs s3ped pievienoja 27 May 2010 14:42

Puuce rakstīja: Varbūt varat padalīties ar padomu, kur ņemat tās mantiņas??

Pērku Kinder olas :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
s3ped

Atbildes: 104
Pievienojies: 17 Mar 2009 22:52

Atbildētlietotājs guntarsk pievienoja 27 May 2010 15:31

Puuce rakstīja: Varbūt varat padalīties ar padomu, kur ņemat tās mantiņas?? Mani iekrājumi ir beigušies, izņemot, kaudze ar salokāmām jaunam matu sukām, bet tās ne vienmēr ielien pat small kastītēs.

Tā kā manī nemīt baigais mākslinieks, tad neaizraujos pats ar savu maiņas priekšmetu izgatavošanu, bet nu ja ir interese, tad kādreiz savus maiņas loriņus pirku DealExtreme.
Attēls
guntarsk

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 28 May 2010 11:22

ivss_xx rakstīja:
Kraanc rakstīja::D prezervatīvi arī ir drazas??? :D manuprāt itkā jau nē, licis gan tādu "dārgumu" neesu, un droši vien arī neņemtu, ja nu kāds labvēlis ar adatiņu caurumiņu iedūris :D bet smieklīgi jau :) vienmēr par to norēcos :D

Attiecībā uz slēpni ir, tāpat kā cigaretes.

Un drazas nevis vienkārši jāmet ārā no kastes, bet jāmet drazām paredzētās kastēs.

nu tas jau katram normālam cilvēkam skaidrs #-O
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21

Atbildētlietotājs Inez Rodriguez pievienoja 28 May 2010 12:12

Pievienojos tiem, kam patīk mainīties ar mantiņām. The Prodigy koncertā pat speciāli nozīmītes nopirku, lai būtu, ko īpašos slēpņos likt. :)
Jauki uzzināt, ka ir cilvēki, kas tomēr krāj svešzemju monētas, tās arī cenšos turēt krājumā pēc ceļojumiem.

Mani pašu vislielākā laime visā slēpņošanas karjerā pārņēma, kad Spiderman slēpnī atradu vācu slēpņotāju ieliktās spēļu kārtis. Kā visai azartiskam kāršu kolekcionāram man tas nozīmēja daudz, daudz vairāk par GC vai TB, vai jebko citu. :) (Tā kā, ja kādam mājās ir liekas kārtis, kaut vai vecas un nodriskātas, ziniet, ka priecāšos tās atrast. :x )
Metamie kauliņi arī ir forši.
Attēls
Lietotāja avatārs
Inez Rodriguez

Atbildes: 58
Pievienojies: 13 Apr 2009 22:14

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 29 May 2010 10:51

Tā kā man pašam parasti nav nekādu maināmo loriņu līdz (trūkst iztēles), tad arī ja ko interesantu pamanu, tad aplūkoju un atstāju to kādam, kas varēs kaut ko ielikt vietā.
Pie logiem redzēts ka "Izņēmu to un to", bet vietā nekas nav ielikts, tad tas laikam ir tas iemesls kāpēc kārbas paliek diezgan tukšas.
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12

Atbildētlietotājs martinsm pievienoja 29 May 2010 14:12

KasparsB rakstīja:Pie logiem redzēts ka "Izņēmu to un to", bet vietā nekas nav ielikts, tad tas laikam ir tas iemesls kāpēc kārbas paliek diezgan tukšas.

Ārpilsētas slēpņos ar mantiņām gandrīz vienmēr ir labāk, no kā secinu, ka pilsētā iztukšītis biežāk iestājas dēļ parastās pilsētas slēpņu kaites - tos apmeklē vairāk mazgadīgu amēbu. Piemēram, Ceļotājus pilsētas slēpņos es principā cenšos nelikt. Atnāks Pēterītis ar Anniņu no kaimiņu skolas, i gailis pakaļ nedziedās.

Tur nu neko darīt, Latvijā pilsētām, pamatā jau Rīgai ir sava, īpaša slēpņu specifika, es pat teiktu smarža - diezgan daudzi slēpņi ož (un arī izskatās) pēc miskastes. Kā vēsta tautas gudrība, slēpnis no slēpņa izlicēja tālu nekrīt #-O
Attēls
Lietotāja avatārs
martinsm

Atbildes: 111
Pievienojies: 05 Feb 2009 14:49

Atbildētlietotājs guntarsk pievienoja 31 May 2010 08:20

martinsm rakstīja:
KasparsB rakstīja:Pie logiem redzēts ka "Izņēmu to un to", bet vietā nekas nav ielikts, tad tas laikam ir tas iemesls kāpēc kārbas paliek diezgan tukšas.

Ārpilsētas slēpņos ar mantiņām gandrīz vienmēr ir labāk, no kā secinu, ka pilsētā iztukšītis biežāk iestājas dēļ parastās pilsētas slēpņu kaites - tos apmeklē vairāk mazgadīgu amēbu. Piemēram, Ceļotājus pilsētas slēpņos es principā cenšos nelikt. Atnāks Pēterītis ar Anniņu no kaimiņu skolas, i gailis pakaļ nedziedās.

Tur nu neko darīt, Latvijā pilsētām, pamatā jau Rīgai ir sava, īpaša slēpņu specifika, es pat teiktu smarža - diezgan daudzi slēpņi ož (un arī izskatās) pēc miskastes. Kā vēsta tautas gudrība, slēpnis no slēpņa izlicēja tālu nekrīt #-O

Es teiktu, ka Tevis rakstītais nav tālu no patiesības!
Attēls
guntarsk

Atbildētlietotājs Carpenter_LV pievienoja 31 May 2010 12:47

Man ar patīk pamainīt lietiņas ,lieku dažādas mantiņas. Vakar ar dažiem draugiem apbraukājām dažus slēpņus ,kuros jau biju bijis. Manis liktās lietiņas bija aizceļojuša, taču bija arī tādas kas tajos slēpņos stāv jau pusgadu.Citviet slēpņi ir palikuši ļoti tukši.
Attēls
Lietotāja avatārs
Carpenter_LV

Atbildes: 9
Pievienojies: 22 Oct 2009 18:14
Atrašanās vietas: Liepāja

Atbildētlietotājs Rudis pievienoja 01 Jun 2010 09:23

"Geocaching is a treasure hunting game" un mantas konteineros padara to tikai trežērīgāku :)
Sākumā mainijāmies ar visa veida mantiņām, tad ar importa monētām, tad centāmies vākt metamkaulus (tie patikuši vienmēr, tāds kā azarta un veiksmes simbols :D ). Šobrīd maināmies reti un tikai tad, ja kāds priekšmets liekas ļoti pievilcīgs un noderīgs. Bet tā kā mantu maisu līdzi nevadājam, bieži iekārojamais objekts tā arī paliek konteinerā, jo nav pret ko samainīt.
P.S. Savu pirmo slēpni (small) izvietojot, to piekrāvām līdz pusei ar mantiņām. Pēc laika apciemojot - gandrīz tukšs. Tā kā slēpnis izvietots totālos pāķos un to neapdraud Pierīgas slēpņu sūrais pokemonu armādu efekts, visticamāk daudzi izņem mantas no kastēm ar domu, a es tik šo vienu, vēl tak paliek :)
es ir runājis.
Attēls
Lietotāja avatārs
Rudis

Atbildes: 13
Pievienojies: 29 Oct 2009 17:52

Atbildētlietotājs zais pievienoja 01 Jun 2010 14:42

Man nav nekas pret mainīšanos ar sīkumiem, ja vien tās nav izlietota tualetes papīra driskas, vecas biļetes, pudeļkorķi, nerakstošas pildspalvas, čiekuri utml.
Protams, katrs slēpnis ir ar savu ideju, tāpēc es nebūt neļaunotos, ja Aviatorā atrastu 1972.gada pornožurnālu, 5" disketes, vai ogļu gludekli...
Pats slēpņošanas iesākumā mainījos visai bieži, tagad ne īpaši. Jo parasti pavisam maz kas ir līdzi. Mēdzu iemest kastē pa kādam santīmam, varbūt kādam pietrūks...jo īpaši priecājos par atrastajām eksotiskām naudiņām, jo tās mazliet krāju.
Ja atstāj konteineros drazas - esmu "pret" šādu mainišanos, pārējos gadījumos - uz priekšu. Tikai ar ēdamlietām nevajag aizrauties, jo var sabojāties un sabojāt pārējo saturu, un arī zvēru oža ir daudz advancētāka...
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 02 Jun 2010 20:51

Rudis rakstīja:es ir runājis.

Būtu forši neizvietot forumā objektus kuri atrodas uz kādiem citiem resursiem(it sevišķi - lēniem) un kuri ielādējas kopā ar foruma lapu. Tas brīžiem rada diezgan lielu aizturi. Konkrētajā gadījumā runa ir par devfolio.com
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 03 Jun 2010 10:34

Mainos, tikai nedaru to Rīgas varenajos slēpņos, tur tikai izvācu TB/GC lai pārvestu uz kādiem dziļākiem laukiem....

Sākumā es nemainīju neko, tad paņemt slēpni "Spiderman" izņēmu no tā jauku "Shark" somiņu, kas tad arī mājās tika piekrāmēta ar visādiem labumiem un tie devās ceļā, pašlaik gan mainīšanās druzis kopā ar slēpņu apmeklēšanu ir noplacis, gan jau pa vasaru kad sanāks doties lielākās tūrēs atsākšu mainīšanos :)
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Atbildētlietotājs dumbris pievienoja 04 Jun 2010 12:29

Aizvakar Rīgā publicēja manu slēpni "Trade Tower", ko biju paredzējis tieši mantiņu mainīšanai. Piegrūdu smuku kasti ar stikla vāku pilnu ar pietiekami vērtīgām mantiņām cerībā, ka izdosies pacelt mainīšanās līmeni mazliet augstāk. Doma jau cēla, bet še tev- otrajā dienā kāds stiklu jau saplēsis, slēpnis nogrūsts zem kaut kāda akmens, jo, redz, nav spēka to atlikt atpakaļ, daļa no vērtīgajām mantiņam jau izsaimniekota bez treida, un, šķiet, arī viens TB pazudis, ja vien ņēmējs varbūt vēl pielogot nav paspējis. Mazliet jau rokas nolaižas, bet tomēr plānoju uzturēt treidošanas garu šajā slēpnī un ik pa laikam kasti papildināt ar labām lietām- pietiek tikai uzmest skatu dzīvoklim, lai uzreiz atrastu kaudzēm lietas, kas pašam vairs nav vajadzīgas vai netiek izmantotas, bet kuras citiem var izrādīties noderīgas un interesantas.
dumbris

Atbildes: 2
Pievienojies: 20 Aug 2009 14:06

Atbildētlietotājs loveless pievienoja 04 Jun 2010 13:46

Gandrīz katru reizi,kad esmu atradis kādu slēpni,kurā ir kādas foršas mantiņas,cenšos veikt apmaiņu. Citreiz nepaņemu neko,bet ielieku vietā,ir gadījies arī paņemt,bet neielikt pretī,jo nebija nekas līdz,bet tas kādu reizi vai divas tikai. Ir ļoti jauki atrast kastīti,kas ir ar dažādām lietiņām apmaiņai,tas spēlei piešķir savādāku garšu :)
Attēls
Lietotāja avatārs
loveless

Atbildes: 23
Pievienojies: 04 Jun 2010 11:46
Atrašanās vietas: Rīga,Latvija

Atbildētlietotājs IvarioLV pievienoja 09 Sep 2010 14:30

Nu man personīgi smaids uz sejas parādās, kad slēpnī guļ kādas eksotiskas ārzemju valsts monēta, kuras tā kā nedaudz krāju :) Allaž cenšos no sevis arī ievietot kādu patīkamu lietiņu, pārsvarā nelielus nieciņus no mājas. Pievienojos loveless, ka šādu sīkumu esamība slēpnī paspilgtina prieka sajūtu par paveikto mērķi.
IvarioLV

Atbildes: 9
Pievienojies: 18 Jan 2010 21:36

Atbildētlietotājs zutinsh pievienoja 09 Sep 2010 23:06

Es arī labprāt piedalos mantiņu mainīšanā. Izrakāju visas malas un pats brīnos, ko tik mājās nevar atrast. Lielākoties mainu sīkumus no savām bērnu dienām, kuri vēl brīnumainā kārtā nav izsviesti ārā. Patīk arī ar monētām mainīties, kā arī priecājos atrast uzlīmes, tās salīmēju savā gožurnālā :P
Attēls
Lietotāja avatārs
zutinsh

Atbildes: 5
Pievienojies: 23 Aug 2009 00:43

Atbildētlietotājs Karlys pievienoja 09 Jan 2011 17:08

Nu ar mani ir tā, ja ko paņemu, dabīgi ka ielieku atpakaļ bet ir viena lieta no kuras nevaru atradināties-Ja es paņemu kādu mantiņu kura slēpnī iekritusi acīs tad nespēju to atdot kautkur citur, piemēram -no slēpņa Bantis paņēmu Latvju saktu, nu viņa palika tik mīļa ka negribas to likt kādā citā slēpnī, tad no slēpņa They Killed Keny paņēmu ārā vāverītes maziņu skulptūriņu un arī no tās nespēju atvadīties... Un tad vēl man ir tāda kāre uz uzlīmēm , kura aizsākās slēpnī Talsu castle mound. Persōnīgi mani var pazīt pēc ieroču čaulītēm slēpņos, jo tās man ir vesela kastīte.Pats arī veidoju slēpņus , ne mazākus par micro, un micro ir tikai 1.. pārējie ie larde vai vismaz small/regular izmēra, pašam pārbaudot konteinerus ir prieks par to mantu daudzveidību ;)
What you waiting for go and have a good caching ;)

Attēls
Lietotāja avatārs
Karlys

Atbildes: 31
Pievienojies: 20 Nov 2010 18:13

Atbildētlietotājs androns pievienoja 11 Jan 2011 12:23

Man ar, līdzīgi kā te daži minēja ir maisiņš ar visādiem niekiem līdzi ... kaut kādas nozīmītes, stikla delfīniņi ... utt utt .. vārdakot daudzkas ne pārāk noderīgs mājās ... nu ko man tā stikla figūriņa uz plaukta putekļus krās ? Labāk, lai ceļo pa slēpņiem. :)

Un jā - it sevišķi Rīgas tuvumā slēpņi, kas pilni ar etaloniem, salauztām šķiltavām un citiem mēsliem ir daudz ...
un bieži vien tie tpt ir nepārdomātie, slikti noformētie slēpņi, kuros ūdens iekšā ir vairāk kā Daugavā.
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 12 Jan 2011 02:09

Es domāju, ka par to, ka kāda mantiņa ir iepatiksusies un tu viņu paturi sev nevajag uztraukties- tas ir tikai normāli. Varbūt kādam citam iepatiksies kaut kas, ko tu esi ielicis iekšā un tā kļūs par mīļu piemiņu no slēpņa. Man, piemēram, joprojām makā stāv krāsaina saspraudīte no pirmā Vācijas slēpņa. ;)
Galvenais ļauj ceļotājiem ceļot apkārt. Tos gan nevajadzētu paturēt.
AttēlsAttēls
udajs_16

Nākošais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 4 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 4 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi

Current time

Pašlaik ir 24 Sep 2017 16:54