Ienākt

Kritika un piezīmes par visu, kas nav kārtībā.

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Re: Kritika un piezīmes par visu, kas nav kārtībā.

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 26 Mar 2009 01:53

Jautājums ne pa tēmu. Bigboll vai Betonz, viens no jums gadījumā nav Paulim dēls?
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildes: 478
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:53

Atbildētlietotājs sominens pievienoja 01 Apr 2009 13:53

protams, ka uzķēros :ymapplause:
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
sominens

Atbildes: 606
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:02
Atrašanās vietas: Jelgava

Atbildētlietotājs rita666 pievienoja 17 Apr 2009 12:25

Gan jau, ka atkal klabinu taustiņus pa tukšo, bet ir cerība, ka vismaz kāds šo te izlasot paliks uzmanīgāks.

Slēpnis "Lauztaas priedes" atkal izjauktā un atklātā veidā atradās blakus slēpņa vietai. :( Šobrīd gan tur viss kārtībā.
Domāju, ka pie visa vainīgi ir geokešeri, kas totāli neievēro piesardzību. Meklē slēpņus bariņos, uzvedas skaļi un nepievērš uzmanību tam, vai viņus kāds vēro vai nē. Nu tak lūgums - JA GRIBAM, LAI SLĒPŅI NETIKTU IZNĪCINĀTI, TAD BŪSIM PIESARDZĪGĀKI UN NEUZKRĪTOŠĀKI!!! Publiskās vietās patēlosim teātri, vai arī, ja šķiet, ka neesam dzimuši aktieri, tad dosimies pēc slēpņa tumsā! Man pašai šobrīd stāv sarakstā pāris slēpņi, kurus esmu pa gabalu ar acīm nosacīti atradusi, bet neesmu tuvojusies, un tagad gaidu iespēju, kad tur varēšu atgriezties tumsā, lai nemanāmi ierakstītos.

Par slēpni "Lauztaas priedes" runājot, nolēmu pieņemt no kāda pieredzējuša slēpņotāja noskatītu principu - trīsreiz atjaunošu, ceturtajā - arhivēšu. Tā ka izskatās ilgs mūžs šim slēpnim nebūs. :(
rita666

Atbildes: 67
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:16

Atbildētlietotājs zais pievienoja 30 Apr 2009 13:55

Šoreiz mazliet parāva dusma - GC1PXEM Shining can, by shark3.
Vakardien aizbraucu un tad atklājās, ka slēpņa ta nav. Owneris paņēmis uz mājām...Nu tak, ja vari irakstīt note, kāpēc nevar nospiest disable listing?
Ceru, ka tas ir tikai pieredzes trūkums, nekas cits...
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs BuZZbKa pievienoja 14 May 2009 21:49

Pirmkārt, vēlos uzsvērt, ka es absolūti normāli uztveru konstruktīvu kritiku, kā arī ieteikumus (padomus) no vairāk pieredzējušiem cilvēkiem visdažādākajās jomās, arī kešošanā. Un manam zemāk izklāstītajam tekstam ir vairāk skaidrojošs raksturs.
Šī gada 13.maijā slēpņotāju kompānija (to starp arī Zais, Peteris, Baltapoga) atraduši šo slēpni un veltīja man pamatotu kritiku par slēpņa izvietošanu. Nevaru atstāt šo kritiku bez atbildes, jo uzskatu, ka šie visnotaļ cienījamie slēpņotāji līdz galam nav izpratuši slēpņa jēgu. Izbrīna tas fakts, ka šī kompānija ilgi nevarēja atrast paslēpto konteineri un ARĪ tas liek aizdomāties, ka šie slēpņotāji NAV lasījuši aprakstu, bet iemetuši acī tikai hintā. Ja slēpņa apraksts tiktu uzmanīgi izlasīts, būtu viennozīmīgi skaidrs, kura virzienā „vajag rakt”. Bēdīgi. Jo tieši aprakstam un aprakstā minētājiem faktiem tika pievērsta vislielākā uzmanība. Diemžēl slēpņa izvietošanai es tādējādi veltīju mazāk uzmanības. Labprāt apvienotu abas lietas kopā: gan veiksmīgu konteinera vietu, gan uzdevuma nosacījumiem atbilstošu konteinera izvietošanu. Bet ja cienījamais Zais apmeklētu šo vietu arī diennakts gaišajā pusē viņš saprastu, ka nekā īpaši ievērības cienīga šajā vietā nav, visapkārt daudz skolēnu, pie skolas izvietotas neskaitāmas kameras. Arī slēpņa uzdevumam, tā ir praktiski vienīga daudz maz atbilstoša vieta (neskaitot jumtus un kokus, kuri Jums neapšaubāmi patiktu, bet no manis jūs to nesagaidīsiet).
Tomēr uzskatu, ka šādiem slēpņiem ir tiesības pastāvēt, īpaši jau citycaching`ā. Kas attiecās uz slēpņa tipu, tad apzināti tika izvēlēts mystery, jo slēpņa atrašanu var atvieglot arī kompass, tādejādi ar mobilo telefonu varētu būt pamaz, lai atrastu īsto vietu.
Besides, es neredzu principiālu starpību starp šo slēpņa izvietošanu un, teiksim, Misione. :ymhug:
BuZZbKa

Atbildes: 137
Pievienojies: 25 Aug 2008 11:43

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 14 May 2009 22:14

Njā , mistērijas jau nepiespiedīsi mīlēt. :-?
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs Optyroc pievienoja 14 May 2009 22:32

Buzz, šis slēpnis, manuprāt, bija lielisks. Visa sāls jau bija rēbusiņa atkošanā. Es, starp citu, arī vispirms aizbraucu tikai ar hintu galvā, neizlasījis aprakstu. Pēc tam izlasot aprakstu, sapratu, ka hints man nav vajadzīgs. Tas gan varbūt tāpēc, ka esmu liels hokeja cienītājs un zinu daudzas lietas par hokeju. Slēpņa atrašanās vieta arī ir ok, tur muggles nevarēs tik viegli pamanīt slēpņotāju darbību. Varu pateikt tikai lielu paldies par šo hokeja mistēriju.
Attēls
Lietotāja avatārs
Optyroc

Atbildes: 157
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:33

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 14 May 2009 23:24

Nav ko raizēties par pāris komentāriem. Manuprāt normāls pilsētvides slēpnis ar nelielu mistērijas piegaršu. Viss bumbās - man personīgi patika, neko sliktu nevaru teikt par šo slēpni.
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 15 May 2009 02:14

Pievienojos citiem, atrisinot mistēriju, slēpņa novietojums satraukumu neizraisa. Man par ļoti precīzi sanāca gala koordinātas. Uz dullo šādu slēpni atrast gan varētu nebūt pārāk jūsmīgs pārdzīvojums, bet nu tāpēc nav žulti jāizgāž.
Man arī hints nebija vajadzīgs.

Patiesībā gan brīnos, ka šo slēpni tik maz ļaužu ir atkoduši.
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs baltapoga pievienoja 15 May 2009 02:59

Slēpnis sagādā lielu prieku slēpņotājiem, atsauksmes daudz un labas - tad jau nav par ko satraukties! :) slēpņa apraksts lasīts bija un tas dikti aizķēra tieši hokeja čempja laikā, SO bija arī atmiņu ugunskurs un viss čiki ;) par mirušajām monētiņām un travelbagiem arī viss kārtībā. Pēcnāves dzīve. bet tā gala vieta izraisīga diezgan lielas pārdomas un savstarpēju diskusiju, tāpēc to iespaidā tad arī sanāca netik smuki logi.
un ja es iedomājos, ka katrs manis izteiktās nepatikas logs buutu ar shaadu atbildi forumā, tad man jāiet lekt daugavā un turpmāk jālogo slēpņi ar "tftc". Pēdējā pusgada laikā ir sanācis ņemt ārkārtīgi daudz labu slēpņu un tagad jau no visiem tiek prasīts nejēgā skaists noformējums, briinishkjiiga vieta un tiri piri. Cenšos tomēr vērtēt objektīvi un neslēpt iebildumus. :-?
baltapoga

Atbildes: 32
Pievienojies: 22 Apr 2009 11:02

Atbildētlietotājs zais pievienoja 15 May 2009 09:30

Buzz, diez kā skaidrojošais raksturs iet kopā ar "kritiku, uz kuru nevar neatbildēt" :)
Mans teksts logā ir: "vai tiesham idejiski tik labi noformetam slepnim nevareja atrast kaut nedaudz pieklajigaku vietu? Bet tas tikai mans viedoklis."
Es nepārmetu, ka slēpnis ir slikts, tas ir pat ļoti labs. Apraksts tika lasīts, vienīgi uzreiz nepamanījām to, kam vajadzēja pievērst uzmanību. Bet tā ir mūsu pašu vaina.
Par vietu - varbūt tumsā tiešām viss apkārtnes "skaistums" nav redzams. Izlicējs zina labāk.

p.s.Salīdzinājums ar manu slēpni nav gluži korekts, jo tas ir parasts pilsētas "traditional", kur aprakstā viss ir pateikts.

Nav naida!

BuZZbKa rakstīja:... manam zemāk izklāstītajam tekstam ir vairāk skaidrojošs raksturs....[?]

Šī gada 13.maijā slēpņotāju kompānija (to starp arī Zais, Peteris, Baltapoga) ... veltīja man pamatotu kritiku par slēpņa izvietošanu. Nevaru atstāt šo kritiku bez atbildes, jo uzskatu, ka šie visnotaļ cienījamie slēpņotāji līdz galam nav izpratuši slēpņa jēgu...
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 15 May 2009 12:52

baltapoga rakstīja:un ja es iedomājos, ka katrs manis izteiktās nepatikas logs buutu ar shaadu atbildi forumā, tad man jāiet lekt daugavā un turpmāk jālogo slēpņi ar "tftc".

Jā, diemžēl tie, kam tiešām derētu ieklausīties kritikā neklapē ar ausi vispār :)
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 20 May 2009 12:01

Vēl viens cepiens par iepriekšminētajiem logiem pie Sergey Zholtok Tribute, vai tiešām visiem viedokļiem būtu jābūt vienādiem? Es arī pārdomājot sevis teikto vēl aizvien neredzu par ko sajūsmināties, velkot ārā slēpni no zirnekļu tīkliem aizvīta cauruma. Nav jau runas par to, cik ātri vai lēni tika saprasts uzdevums, ne arī par vispārējo slēpņa ideju vai vēl ko citu, bet tikai un vienīgi par fizisko konteinera atrašanās vietu, kas ne ar ko neatpaliek no bēdīgi slavenā In the army now un tml.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs BuZZbKa pievienoja 20 May 2009 12:43

Pēteris rakstīja:Vēl viens cepiens par iepriekšminētajiem logiem pie Sergey Zholtok Tribute, vai tiešām visiem viedokļiem būtu jābūt vienādiem? Es arī pārdomājot sevis teikto vēl aizvien neredzu par ko sajūsmināties, velkot ārā slēpni no zirnekļu tīkliem aizvīta cauruma. Nav jau runas par to, cik ātri vai lēni tika saprasts uzdevums, ne arī par vispārējo slēpņa ideju vai vēl ko citu, bet tikai un vienīgi par fizisko konteinera atrašanās vietu, kas ne ar ko neatpaliek no bēdīgi slavenā In the army now un tml.

Mjaa …”Vēl viens cepiens” un kaut kādi mistiskie zirnekļi (nezinu kas pie vainas: nakts vai kas cits?) lai paliek uz Pētera sirdsapziņas. Nevēlos turpināt šo polemiku. Punkts. #-O
BuZZbKa

Atbildes: 137
Pievienojies: 25 Aug 2008 11:43

Atbildētlietotājs V.G. fon LV pievienoja 21 May 2009 12:24

:D Sagribējās pakritizēt visus foruma lietotājus :)) Vienkārši pievērsu uzmanību, tam kura tēma ir viss garākā... Nu kas mēs esam par cilvēkiem? :x :YMDEVIL: :(|) x_x
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
V.G. fon LV

Atbildes: 229
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:04

Atbildētlietotājs Srodna pievienoja 27 May 2009 13:32

Izskatās ka uznācis te baigais cepiens par slepniem (konkreta gadījuma par 5.muzikas skolu). Autors (-i) jau gan pacentās atri visus negatīvos komentus nodzēst, lai paliek tikai pozitīvā statistika [:)] Par konkrēto un līdzīgiem slēpņiem- lai katrs pats izvērtē njemt vai nē , ir vai nav vinja stilā. Sajā gadījumā kaut ari netalu dzīvoju ari diezvai iesu to njemt.
Nekā personīga, bet pēdējā laikā izskatās ka lielākā daļa slēpņu tiek likti lai pamēritos krāniņiem nevis pēc būtības. Jaunpienācējiem iesaku vismaz vienu reizi izlasit norādes par GC likšanu un / vai parunāties ar kādu kas vismaz paris 100 atradis - that makes sense.Vienīgais veids ir kā nofiltrēt sēnalas no graudiem ir pāriet uz"only for mebers" cietīs gan visi nememberi :(
Attēls
Lietotāja avatārs
Srodna

Atbildes: 107
Pievienojies: 08 Jan 2009 16:16
Atrašanās vietas: Džugla

Atbildētlietotājs edupuika pievienoja 27 May 2009 13:58

Premium only nav atrisinājums!!!

atrisinājums ir šo jauniešu skološana un ja tas nelīdz, tad melnais atkritumu maiss!
Attēls
Lietotāja avatārs
edupuika

Atbildes: 443
Pievienojies: 21 Aug 2008 13:24

Atbildētlietotājs Srodna pievienoja 27 May 2009 15:31

Vienu bridi man tāda ķecerīga doma bija ka iet aplasīt shitkešus un nogādāt vietā ko sauc par Getliņiem un uztaisīt tur tiem salidojumu :D bet ta ka katra darbibaizsauc pretdarbību tad beigās būtu divas frontes kuras nodarbotos ar kešu iznīcināšanu GeoCachebusters. Gala cietēji jau mēs butu paši. Var jau arī atturēties likt Rīgā jo kā novērojumi rāda tad shitisti ārpus Rīgas lien reti, neņem arī saliktos un kvestus, tātad arī risinājums ;)
Attēls
Lietotāja avatārs
Srodna

Atbildes: 107
Pievienojies: 08 Jan 2009 16:16
Atrašanās vietas: Džugla

Atbildētlietotājs Cityclimbers pievienoja 27 May 2009 18:32

Vakar Ventspils populārākajā slēpnī Visi lieli ceļinieki veicām uzturēšanas darbus, jo kāds bija iebāzis konteineri pārāk dziļi. Pats rakstīja savā logā ka grūti izvilkt, un iebāza vēl dziļāk.

Tas vēl tā. Kāds nospēris zīmuli. Nu labi. Bet kādi citi ierakstījušies viesu grāmatā ar LŪPU KRĀSU! Gribēju aizrakstīt izglītojošu ziņu, ka tā darīt nav labi, bet nav reģistrējušies gc.com. Arī molu laiku pa laikam atrod ne-kešeri, pielogojas, un atliek atpakaļ kā bijis. :)
Cityclimbers

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 27 May 2009 19:10

Cityclimbers rakstīja:Bet kādi citi ierakstījušies viesu grāmatā ar LŪPU KRĀSU! Gribēju aizrakstīt izglītojošu ziņu, ka tā darīt nav labi, bet nav reģistrējušies gc.com. Arī molu laiku pa laikam atrod ne-kešeri, pielogojas, un atliek atpakaļ kā bijis. :)

Labi, ka nekešeri ielogojas nevis sazīmē daiktus, kā vienā no Rīgas slēpņiem :D
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildētlietotājs Cityclimbers pievienoja 27 May 2009 23:50

Raimis rakstīja:Labi, ka nekešeri ielogojas nevis sazīmē daiktus, kā vienā no Rīgas slēpņiem :D

Tas nekas. ;) Mums toties daiktus atstāj kā maiņas mantiņas, tajā pat Azovas slēpnī. Nebij gan pārāk liels, tikai kādi centimetri trīs. :D Vēl joprojām var paspēt apskaitīt, vai varbūt samainīt? :-?
Cityclimbers

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 28 May 2009 10:34

Cityclimbers rakstīja:
Raimis rakstīja:Labi, ka nekešeri ielogojas nevis sazīmē daiktus, kā vienā no Rīgas slēpņiem :D

Tas nekas. ;) Mums toties daiktus atstāj kā maiņas mantiņas, tajā pat Azovas slēpnī. Nebij gan pārāk liels, tikai kādi centimetri trīs. :D Vēl joprojām var paspēt apskaitīt, vai varbūt samainīt? :-?

Nē, paldies. Mani apmierina arī manējais. :D
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildētlietotājs Andris pievienoja 28 May 2009 12:40

Raimis rakstīja: Mani apmierina arī manējais. :D
:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
Andris

Atbildes: 89
Pievienojies: 21 Aug 2008 07:05
Atrašanās vietas: Mangaļi, Rīga, Latvija

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 29 May 2009 15:20

Tā kā izskatās, ka Narvesena slēpņa autoram ar galvu viss nav kārtībā un viņš dzēš arī atradēju logus, tad bildes apskatei tiem, kas neredzēja.

Attēls

Attēls

Narvesen
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 29 May 2009 20:29

Nu ja nebūtu tās miskastes, kuras nav tās pretīgākās, tad būtu normāls urbānais slēpnis. Nekur slēgtā teritorijā uz jumtiņiem nav jālien, jārok arī nav. Ir mums krietni vien sakaināki slēpņi par šo.
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 29 May 2009 21:24

Raimis rakstīja:Nu ja nebūtu tās miskastes, kuras nav tās pretīgākās, tad būtu normāls urbānais slēpnis. Nekur slēgtā teritorijā uz jumtiņiem nav jālien, jārok arī nav. Ir mums krietni vien sakaināki slēpņi par šo.

nu kamon, varēja noslēpt arī 20m tālāk zem soliņa
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs prusux pievienoja 30 May 2009 00:24

Sapnis, nevarēja gan :( Kurš gan cits ? IQ Лīменис ... :-q
Life is too short to search for a shitcache
prusux

Atbildes: 315
Pievienojies: 17 Apr 2009 16:00
Atrašanās vietas: teika

Atbildētlietotājs Briedis pievienoja 19 Jun 2009 09:16

Raimis rakstīja:
Cityclimbers rakstīja:Bet kādi citi ierakstījušies viesu grāmatā ar LŪPU KRĀSU! Gribēju aizrakstīt izglītojošu ziņu, ka tā darīt nav labi, bet nav reģistrējušies gc.com. Arī molu laiku pa laikam atrod ne-kešeri, pielogojas, un atliek atpakaļ kā bijis. :)

Labi, ka nekešeri ielogojas nevis sazīmē daiktus, kā vienā no Rīgas slēpņiem :D

Pagaidām labākais "Ne-kešeru" ieraksts, ko es esmu redzējis bija "Watertower" Juglas papīrfabrikā, kur ļoti skaisti pacēlās uzraksts "Nahuj Kuzja 2....... (telefona numurs, kur zvanīt, ja grib satikt Kuzju)"
Attēls
Lietotāja avatārs
Briedis

Atbildes: 354
Pievienojies: 05 Feb 2009 16:20

Atbildētlietotājs Kelmorian pievienoja 12 Sep 2010 01:43

Sorry par to postu! :)
Last edited by Kelmorian on 12 Sep 2010 10:57, edited 1 time in total.
Lietotāja avatārs
Kelmorian

Atbildes: 12
Pievienojies: 12 Jul 2010 18:18

Atbildētlietotājs Acetons pievienoja 12 Sep 2010 02:32

Kelmorian rakstīja:Uzskatu, ka varētu nekomentēt par to cik grūti atrast slēpņa pašu vietu, bet kādas nelielas norādes par atminēšanu.

Par to gan, domājams, besītos visi pārējie, ja kāds tā mēģinātu darīt. Bieži vien notiek pilnīgi pretējais - autors lūdz labot logus, kuros pārāk daudz tiek teikts priekšā par uzdevumu vai fināla vietu. Mistērijas būtība tak ir atrisināt uzdevumu, nevis meklēt norādes pa jau atradušo logiem. Ja nu galīgi ne dzimumlocekļa nevar izdomāt, var to PM kādam no atradējiem vai autoram uzrakstīt - varbūt arī iedos kādu hintu. Es gan šito diez ko neatbalstu, jo tomēr nav forši, ka vienam tas uzdevums tiek atvieglots, kamēr visiem pārējiem jācīnās pašiem. Arī difficulty zvaigznītes zaudē savu nozīmi, ja 5zvaigžņu uzdevums, pielaizoties autoram, reāli kļūst par pusotras zvaigznes vērtu. Bet nu, cik cilvēku, tik viedokļu.

Savukārt visu to mistisko informāciju par slēpņa vietu cilvēki raksta tāpēc, lai nebūtu logā jāaprobežojas ar "Uzdevums labs, vieta arī, TFTC". Diemžēl mistērijām ir tā īpatnība, ka praktiski nevar ko konkrētāku par meklēšanu/atrašanu uzrakstīt tā, lai netiktu lieki teikts priekšā.

Ja tie logi tā traucē un kaitina, nav tak spiesta lieta viņus lasīt. Tāpat kā risināt ūber-grūtās mistērijas. Kāda gan jēga mocīties ar to uzdevumu, ja pašam prieka no tā procesa nekāda?
><)))°>
Lietotāja avatārs
Acetons

Pievienojies: 30 Jun 2010 19:39

Atbildētlietotājs Kelmorian pievienoja 12 Sep 2010 11:01

Acetons rakstīja:
Kelmorian rakstīja:Uzskatu, ka varētu nekomentēt par to cik grūti atrast slēpņa pašu vietu, bet kādas nelielas norādes par atminēšanu.

Par to gan, domājams, besītos visi pārējie, ja kāds tā mēģinātu darīt. Bieži vien notiek pilnīgi pretējais - autors lūdz labot logus, kuros pārāk daudz tiek teikts priekšā par uzdevumu vai fināla vietu. Mistērijas būtība tak ir atrisināt uzdevumu, nevis meklēt norādes pa jau atradušo logiem. Ja nu galīgi ne dzimumlocekļa nevar izdomāt, var to PM kādam no atradējiem vai autoram uzrakstīt - varbūt arī iedos kādu hintu. Es gan šito diez ko neatbalstu, jo tomēr nav forši, ka vienam tas uzdevums tiek atvieglots, kamēr visiem pārējiem jācīnās pašiem. Arī difficulty zvaigznītes zaudē savu nozīmi, ja 5zvaigžņu uzdevums, pielaizoties autoram, reāli kļūst par pusotras zvaigznes vērtu. Bet nu, cik cilvēku, tik viedokļu.

Savukārt visu to mistisko informāciju par slēpņa vietu cilvēki raksta tāpēc, lai nebūtu logā jāaprobežojas ar "Uzdevums labs, vieta arī, TFTC". Diemžēl mistērijām ir tā īpatnība, ka praktiski nevar ko konkrētāku par meklēšanu/atrašanu uzrakstīt tā, lai netiktu lieki teikts priekšā.

Ja tie logi tā traucē un kaitina, nav tak spiesta lieta viņus lasīt. Tāpat kā risināt ūber-grūtās mistērijas. Kāda gan jēga mocīties ar to uzdevumu, ja pašam prieka no tā procesa nekāda?

Savu īslaicīgās aptumšošanās postu jau izdzēsu. Gribēju tik minēt to, ka atvainojos par tādām glupībām un laikam misteriju sēžot mājās un vēlā naktī ar pudeli blakus atrisināt nevar. Apzinos savas rīcības nesmukumu un apņeos to nekad vairs nedarīt! :)
Lietotāja avatārs
Kelmorian

Atbildētlietotājs Acetons pievienoja 12 Sep 2010 15:21

Nu, īstenībā var gan. Pašam ir gadījies pilnīgā ķēmā atrisināt vienu mistēriju tikai tāpēc, ka skaidrā tik dīvaina (bet kā izrādās - pareiza) ideja nenāktu prātā. :)
><)))°>
Lietotāja avatārs
Acetons

Pievienojies: 30 Jun 2010 19:39

Atbildētlietotājs Kelmorian pievienoja 15 Oct 2010 02:51

Atrodot slēpņus man bieži ir sagādājusi vilšanās par slēpņa noformējumu. run ir konkrēti par tādu lietu, kā micro izmēru! konkrētāk par vienu noteiktu veidolu - tās ir fotofilmiņu kārbiņas(Turpmāk - FFK.) Es saprotu, ka ir vietas, ka ir ievērības cienīgas, lai tomēr tur tādu noliktu, bet uzskatu, ka cilvēka izdomai nav robežu un var izdomāt kaut ko citu izņēmot FFK. Bieži vien sanāk sakskarties ar debīlajiem FFK objektos kur tomēr apkārtne atļauj slēpni noformēt daudz lielākā un interesantākā izmērā. Man ļoti patīk pamestas, nepabeigts ēkas un slēpņi tajās, bet tā vilšanās kas sagādā, kad tu esi apmeklēji interesantu vietu un pielicis diezgan lielu fizisku un morāli piepūli atrodot tikai FFK ir tik ļoti aizkaitinoša, ka gribās rupji lamāties visos virzienos. Es uzskatu, ka patīkami ir atrast vismaz (neduadz lielāku par) small izmēra lock&lock slēpni kurā ir iespējams vismaz kaut ko ielikt no sevis cieitem, nemaz nerunājot par patik kaut ko interesantu atrast tajā. Vai tiešām ir patīkami izvilkt no FFK ap zīmuli saritinātu tualetes papīra gabalu 5 metru garuma tikai lai pirakstītu savu nenozīmīgo niku?!? Domāju ka nē un gan jau neesmu vienīgais kas tā uzskata!
Turpinot tēmu par šo visu... Esmu pamanījis ka slēpņotāju(meklētāju) neapmierinātība par tā saucamajiem shitcache pamatotie pieaug ar katru nakošo slēpnī mūsu valstī. Par to emu nenormāli priec;igs un sniedzu savu pilnīgi atbalstu tam. NEVAJAG LIKT SLĒPNI SLĒPŠANAS PĒC!!!

Pārējiem lietotājiem: Atvainojos, ja ši tēma ir jau iepreikš aizskarta. tiešām nepamanīju, ja tā ir! ši problēma ir tik sas\apējusi man, ka nevaru tu noturēt iekšā....
Lietotāja avatārs
Kelmorian

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 15 Oct 2010 07:47

Laipni lūgts klubā ;)

Šo te ko tu uzrakstīji sauc par "beigta zirga spārdīšanu". Reģistrēties var jebkurš, kasti lai izliktu nav nekādu prasību, pie tīņiem "draugos" ir domubiedru grupa, un tevis aprakstītais ir rezultāts.

Es gan personīgi neesmu tik ļoti pret FFK, ne jau nu kastes izmērs ir noteicošais. Manis pēc labāk vairāk filmiņu interesantās vietās, nekā mazāk slēpņu, vai diespasarg penāļi, maisiņi, cepumu kastes utt. Ta jau filmiņa ir smukāks un parocīgāks konteiners.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 15 Oct 2010 10:26

Fotofilmas vispār ir viena nereāla sērga. Skaties uz šo no pozitīvās puses - tu nedzīvo Lietuvā. Domāju, ka sen jau būtu atmetis slēpņošanu, jo tur citus konteinerus neviens nepazīst. micro über alles :)
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 15 Oct 2010 11:24

Īsti gan nesaprotu, kur ir problēma fotofilmiņu konteineriem. Protams, ja slēpņošabas pamatmērķis ir mainīšanās ar mantiņām, tad varētu saprast, bet man, piemēram, patīk pats meklēšanas process un konteinera izmērs interesē tikai tik daudz, kā cik liela manta jāmeklē. Protams fotofilmiņu pārsvarā ir grūtāk atrast nekā tajā pašā vietā noslēptu čemodānu. Varbūt tas izraisa nepatiku kādam. Taču pilsētās un daudzu objektu tuvumā bieži nav vietas kur iebāzt lielāku konteineri, lai viņu regulāri neizmuglētu.
Tiko paskatījos, Latvijā ir 234 aktīvi slēpņi, kuros konteinera izmērs ir mikro. Nedomāju, ka tas ir daudz. Var jau būt ka priekš tiem, kas nav PM var "GPX Tautai" ielikt filtru pēc konteinera izmēra, tad varēs meklēt tikai tos kas patīk.
Es gan necenšos tiekt ka mikro ir kaut kāds super konteiners, bet neredzi iemeslu gausties, ka jāmeklē konteineri, kuru izmērs nepatīk.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildes: 729
Pievienojies: 15 Apr 2009 23:33

Atbildētlietotājs plumite_and_upenite pievienoja 15 Oct 2010 11:30

Labāk fotofilmas kārbiņa nekā slapja SD kartes kārbiņa.

Vispār jau logbuka konteiners ir tikai papildus pievienotā vērtība slēpņu meklēšanā, jo pēc būtības primārais ir vieta kā tāda (citiem statisktika). Katrai vietai ir savs piemērotākais konteiners- pilsētā nano kapsulas, ārpus pilsētas kaut vai jūras 9m konteiners, bet lai tas ir iederīgs apkārtējā vidē un pa tēmu.

Paši savā nepilnu 300 atrasto praksē zinam kādus 3 gadījumus, kad fotofilmas kārbiņa ir pats oriģinālākais risinājums!
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
plumite_and_upenite

Atbildes: 252
Pievienojies: 02 Nov 2009 11:20

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 15 Oct 2010 12:50

FFK masveida izlikšanas nozīmīgs faktors ir tās ērtums un, zināmā mērā pat var teikt - perfektums. Tajā ielien iekšā tieši tik, cik vajag, to var sagatavot un iemest somā un nēsāt vienmēr līdzi, līdz ievajagas izlikt, tā ir ūdensdroša (pārsvarā) un pats galvenais - bezmaksas (šaubos, vai kāds ir pircis filmu, lai tiktu pie bundžas un pašu filmu izmetis ārā). Tik daudz plusu pret vienu mīnusu, kurš definējams apmēram kā "FFK visiem besī ārā" dara savu.

Man pašam arī riebj FFK, pats laikam arī neesmu nevienu tādu izlicis, bet, protams, ir redzēti sliktāki risinājumi, kuri jau šeit ir uzskaitīti.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs Kelmorian pievienoja 15 Oct 2010 12:58

Nedaudz precizēšu savu nepatiku pret FFK!

Nav man nekas pret FFK kā tādu un alerģisks pret foto lietām arī neesmu. Mana nepatika pret FFK slēpšanu ir tādēļ, ka slēpj slēpšanas pēc - Mazais urbans GC2GB8K Mazais Urbans. un lielāko ties ir slēpņa ārējais apvalks ir FFK.
Liels akcents manā postā ir likts uz to, ka objekts(ēka, konstrukcija, cita veida instalācijas) pieļauj lielāka izmēra konteinera novietošanu - Marupes Vagoninš (ss/sc)GC2GB8D. Kā jau kolēģis minēja tā ir sērga ar ko vajadzētu tikt galā.

PS: Atvainojos, ja kādam nepatika mana izteikšanās par FFK!
Lietotāja avatārs
Kelmorian

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 15 Oct 2010 13:14

Nu tad jau tev nav pretenziju pret filmiņām, bet pret prastiem šitkešiem. Tur konteineram nav nekādas nozīmes.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 15 Oct 2010 13:22

Kelmorian rakstīja:Nedaudz precizēšu savu nepatiku pret FFK!

Nav man nekas pret FFK kā tādu un alerģisks pret foto lietām arī neesmu. Mana nepatika pret FFK slēpšanu ir tādēļ, ka slēpj slēpšanas pēc - Mazais urbans GC2GB8K Mazais Urbans. un lielāko ties ir slēpņa ārējais apvalks ir FFK.
Liels akcents manā postā ir likts uz to, ka objekts(ēka, konstrukcija, cita veida instalācijas) pieļauj lielāka izmēra konteinera novietošanu - Marupes Vagoninš (ss/sc)GC2GB8D. Kā jau kolēģis minēja tā ir sērga ar ko vajadzētu tikt galā.

PS: Atvainojos, ja kādam nepatika mana izteikšanās par FFK!

Šie divi slēpņi nekļūtu labaāki, pat ja large konteinerus tiem būtu izgatavojuši Blackpandas:)
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs Kelmorian pievienoja 15 Oct 2010 13:28

Nu OK! Tad paliekam pie tā, ka tie visi ir šitkeši un ar FFK tur ir tikai daļējs sakars. Atvainojos, ka ar savu neapmierinātību tērēju kāda dārgo laiku kuru viņš varēja izmantot kādas mistērijas risināšanā... :) :P
Lietotāja avatārs
Kelmorian

Atbildētlietotājs Chekists pievienoja 25 Oct 2010 22:25

Gatisk rakstīja:Īsti gan nesaprotu, kur ir problēma fotofilmiņu konteineriem. Protams, ja slēpņošabas pamatmērķis ir mainīšanās ar mantiņām, tad varētu saprast, bet man, piemēram, patīk pats meklēšanas process un konteinera izmērs interesē tikai tik daudz, kā cik liela manta jāmeklē. Protams fotofilmiņu pārsvarā ir grūtāk atrast nekā tajā pašā vietā noslēptu čemodānu. Varbūt tas izraisa nepatiku kādam. Taču pilsētās un daudzu objektu tuvumā bieži nav vietas kur iebāzt lielāku konteineri, lai viņu regulāri neizmuglētu.
Tiko paskatījos, Latvijā ir 234 aktīvi slēpņi, kuros konteinera izmērs ir mikro. Nedomāju, ka tas ir daudz. Var jau būt ka priekš tiem, kas nav PM var "GPX Tautai" ielikt filtru pēc konteinera izmēra, tad varēs meklēt tikai tos kas patīk.

Es gan necenšos tiekt ka mikro ir kaut kāds super konteiners, bet neredzi iemeslu gausties, ka jāmeklē konteineri, kuru izmērs nepatīk.

Tak uzstadot slepni kaut kadas pamacibas bij teikts neliec čemodānu pilsētas centrā un Nano purva vidū.Domaju ka micro
ideals veids prekš pilsētas.Labi man ar Jelgava ir Micro bet tikai tādēļ ka lielāki čemodani nelien iekšā.
Chekists

Atbildes: 76
Pievienojies: 09 Mar 2009 15:04

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 26 Oct 2010 08:06

Man reiz meklējot kastes par šo tēmu radās tādas pārdomas ka ir īpaši pilsētvidē nav jēga no "small" vai "large" izmēra konteineriem ja laika gaitā tas vienalga tiek:
1) Izlaupīts un satur tikai viesu grāmatu un rakstāmo
2) Tiek piekrauts ar drazu.

Tad jau labāk nolikt fotofilmiņu kurā ir tikai viesu grāmata un grūtāk iekrāmēt autobusa biļetes un vizītkartes.
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 26 Oct 2010 08:12

Ņemot vērā, ka ar mantiņām nemainos, man tiešām ir vienalga vai tā kaste ir filmiņa vai nē. Protams prieks ir lielāks, ja kastīte ir orģināli izveidota un interesanti nomaskēta. Filmiņu problēma ir vienveidība. Ne jau izmērs.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs Gatisk pievienoja 26 Oct 2010 10:42

normis99 rakstīja:Ņemot vērā, ka ar mantiņām nemainos, man tiešām ir vienalga vai tā kaste ir filmiņa vai nē. Protams prieks ir lielāks, ja kastīte ir orģināli izveidota un interesanti nomaskēta. Filmiņu problēma ir vienveidība. Ne jau izmērs.

Lock-Lock kastītes jau arī ir diezgan vienveidīgas.... :ymhug:
Attēls
Lietotāja avatārs
Gatisk

Atbildētlietotājs VM.turists pievienoja 26 Oct 2010 10:48

vienam patīk meita otram kleita...

katrai vietai un idejai ir piemērota sava formas un izmēra konteineris...
ja nepatīk kāds konkrēts formāts, nu tad nemeklējam tos, ir takš iespēja izdarīt vienkāršu secinājumu - micro 90% = fotofilmas konteiners...
Attēls
VM.turists

Atbildes: 734
Pievienojies: 03 Jan 2009 22:40
Atrašanās vietas: Rīga, Rīgas raj.

Atbildētlietotājs Chekists pievienoja 26 Oct 2010 12:35

Gatisk rakstīja:
normis99 rakstīja:Ņemot vērā, ka ar mantiņām nemainos, man tiešām ir vienalga vai tā kaste ir filmiņa vai nē. Protams prieks ir lielāks, ja kastīte ir orģināli izveidota un interesanti nomaskēta. Filmiņu problēma ir vienveidība. Ne jau izmērs.

Lock-Lock kastītes jau arī ir diezgan vienveidīgas.... :ymhug:

Parasti Lock Lock ieperku Maxima veikalā :D
Bet nesen gadijas Rīgā pabūt RITO veikalā kur maniju nedaudz savadakas Lock Lock it kā princips viens ,bet forma un izmērs likās savādāks,kā arī tagat nesen Maxima maniju jauna tipa Lock Lock , ar lieka gaisa izspiesanu vai kaut kas taml,no tas pashas firmas ko vini visu laiku pardod tas Lock Lock.
Chekists

Atbildes: 76
Pievienojies: 09 Mar 2009 15:04

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 28 Oct 2010 18:36

Nevaru sadzīt autoru rokā, lai noskaidrotu statusu Vaļu kalna dārgumiem http://coord.info/GC215C0
Kāds zin ko vairāk? Ir kāds tiešāks kontakts ar autoru bez GC e-pasta.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildes: 613
Pievienojies: 16 Apr 2009 23:35
Atrašanās vietas: Bērzpils

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 19 Sep 2017 19:56