Ienākt

Kritika un piezīmes par visu, kas nav kārtībā.

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Re: Kritika un piezīmes par visu, kas nav kārtībā.

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 01 Dec 2008 00:55

juris1c rakstīja:...

Bet ievērtējiet šo aktīvistu http://www.geocaching.com/profile/?guid ... 4ab0160e29
Man tā liekas ka viņš ir izlicis lielāko daļu Lietuvas slēpņu. Kā viņš tiek galā ar to uzturēšanu?

...

Savdabīga statistika tam leišu puisim - tas, ka ielicis vairāk nekā atradis un tas, ka viņs ir "owner" tādam skaitam ceļotāju ... :?:

un pavasarī kad viņš bija ciemos Rīgā, viņš teica ka grib lai vairāk Lietuvā būtu meklētaji un licēji. Tapēc kaut kā jau ir jāpiesaista.
Un vispār ko jūs viņam esat uzmetušies virsū, viņš tak nav vienīgais kurš izlicis 100+ slepņus :))
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 01 Dec 2008 01:01

Par to LT džeku - nu visu cieņu viņa priekšā. Piekrītu Pēterim, viņš ir reāls geocaching fanāts. Un nav jau runa par to, ka viņš ir īpašs ar saviem 100+, bet ar to, ka viņš tāds ir vienīgais no LT/LV geocaching kompānijas. Un par to, ka vins ir izlicis pusi no LT slēpņiem.

Bet par to cepienu - kas atkal uznācis? Tak cikreiz tas viss jau ir izrunāts!? Cilvēki ir dažādi. Samierinieties ar to un beidzat ņemties. Nu nepatīk, ka jaukā geocaching kompānija sāk šitā uzvesties. :roll:
A bad day at geocaching is better than good day at work!
Attēls Attēls
gincha

Atbildes: 431
Pievienojies: 21 Aug 2008 00:19

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 01 Dec 2008 01:02

un galu galā, viņa "Occupation cache hider" :)
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildes: 241
Pievienojies: 21 Aug 2008 11:10

Atbildētlietotājs V.G. fon LV pievienoja 01 Dec 2008 04:29

Nav ta, ka nepatiktu, bet butu feinak, ja mes tomer to pulksteniti rakstitu... 29-30.11. eXpodicija gajam pa pedam GatimK, tikai bez nojausmas ar kadu atravienu Gatis bija mums prieksa :) Bez dusmam:)
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
V.G. fon LV

Atbildes: 229
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:04

Atbildētlietotājs egeo pievienoja 01 Dec 2008 08:33

Maris & Baiba rakstīja:
Māris ir tas, kas raksta - es no saviem vārdiem neatsakos, nekad neesmu atteicies un neuzvienu par viņa izteikumiem neapvainojos - mums katram ir savs viedoklis un citi to izsaka, bet citi ne, tikai tā jau ir citu darīšana, vai viņiem tas ir pieņemams vai nē un kā viņi uz to reaģē!

Nus, ja atbildi malacis, tātad, domāju, ka būs pa godīgam, ka vādus uzzināsi tanī brīdi, kad tev būs jādod galvā un jāspārda. Kad un kur, varētu ar kādā eventā? Bez nekādiem navarotiem un izkruķīšanās par saprašanu un reaģēšanu, viss pa vienkāršam: "Мужик не баба, cказал - сделал"
Lietotāja avatārs
egeo

Atbildes: 168
Pievienojies: 21 Aug 2008 15:22

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 01 Dec 2008 14:29

V.G. fon LV rakstīja:Nav ta, ka nepatiktu, bet butu feinak, ja mes tomer to pulksteniti rakstitu... 29-30.11. eXpodicija gajam pa pedam GatimK, tikai bez nojausmas ar kadu atravienu Gatis bija mums prieksa :) Bez dusmam:)

Šo ļoti gribētos, sevišķi attiecībā uz tiem slēpņism, kurus apmeklē vismaz reizi nedēļā. Bija brīži, kad GatisK logi pazuda, tad atkal uzradās. Mājas lapā tas nav tik svarīgi, bet logbukā ir interesanti palasīt.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs Raikons pievienoja 01 Dec 2008 15:17

skatos piezvaigžņu kešu Ventspilī - speicāla siena, lai rāptos. tādu tiešām nekad nepaņemšu, bet man liekas, ka brick, kurš nav speicāli paredzēts kāpšanai, nav pat piecas zvaigznes.

kaut kā muļķīgi sanāk.
Raikons

Atbildes: 32
Pievienojies: 21 Aug 2008 13:32

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 01 Dec 2008 15:34

Raikons rakstīja:skatos piezvaigžņu kešu Ventspilī - speicāla siena, lai rāptos. tādu tiešām nekad nepaņemšu, bet man liekas, ka brick, kurš nav speicāli paredzēts kāpšanai, nav pat piecas zvaigznes.

kaut kā muļķīgi sanāk.

Brick ir vieglāks, vienīgi vajag vairāk ekipējuma.
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildes: 478
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:53

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 02 Dec 2008 10:58

Gatisk rakstīja:Laiku ierakstu, ja man tas liekas interesants vai nozīmīgs. Piemēram Batutu paņēmu 3 naktī. Tā arī irakstīju logbukā. Taču līdz tam jūs laikam netikāt. Es taču nevarēju zināt, ka jūs mani izsekojat:))
Vajag vajag rakstīt laiku. Ir tomēr interesanti uzzināt, vai iepriekšējais apmeklētājs ir bijis pirms 10 minūtēm vai pirms 8 stundām.
Un kā batutā - nebija baigi slapjš? Tagad taču pielijis, purvam vajadzētu būt īpaši purvainam. :D
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 02 Dec 2008 11:59

Gatisk rakstīja:Laiku ierakstu, ja man tas liekas interesants vai nozīmīgs. Piemēram Batutu paņēmu 3 naktī. Tā arī irakstīju logbukā. Taču līdz tam jūs laikam netikāt. Es taču nevarēju zināt, ka jūs mani izsekojat:))

Kā bija 3-jos naktī vienatnē? Toreiz Ežos mēs tur bijām 1-nos naktī. Un teikšu kā ir nebija omulīgi neskatoties uz to ka bijām 2 pilnas komandas.
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildētlietotājs pacaks pievienoja 05 Dec 2008 22:53

Skype - Vai kāpēc es no Skype geo chata šodien izlogojos...
Piedodiet dārgie kolēgas, bet ... katram savs - arī FTF līmenis...
Vakar vakarā man zvanīja (piedod, ja atklāju tavu identitāti!) Bizenajs ar jautājumu, vai nav nopublicēts jauns slēpnis? Skatos internetā - NAV! Bet man stāsta ka stāvot pie baznīcas un vērojot lukturīšu aktivitātes koordinātās ...

Nu tas jau tiešām sāk līdzināties slēpņu izlicēju Pašu ielogošanai kā atradējiem ...
Attēls
Lietotāja avatārs
pacaks

Atbildes: 187
Pievienojies: 22 Aug 2008 23:36

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 05 Dec 2008 23:40

pacaks rakstīja:Skype - Vai kāpēc es no Skype geo chata šodien izlogojos...
Vakar vakarā man zvanīja (piedod, ja atklāju tavu identitāti!) Bizenajs ar jautājumu, vai nav nopublicēts jauns slēpnis? Skatos internetā - NAV! Bet man stāsta ka stāvot pie baznīcas un vērojot lukturīšu aktivitātes koordinātās ...

Nu tas jau tiešām sāk līdzināties slēpņu izlicēju Pašu ielogošanai kā atradējiem ...

a tev nav Poh..?
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs pacaks pievienoja 05 Dec 2008 23:48

fon_Schmitz rakstīja:a tev nav Poh..?

a man tiešām Poh ... tikai tāpēc arī izlogojos ... staipīt krāniņus vai vicināt pirkstus - lai citiem tiek ...
Attēls
Lietotāja avatārs
pacaks

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 05 Dec 2008 23:49

fon_Schmitz rakstīja:

a tev nav Poh..?

a tev nav Poh.., ka viņam nav Poh..?
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 05 Dec 2008 23:57

Raimis rakstīja:
fon_Schmitz rakstīja:

a tev nav Poh..?

a tev nav Poh.., ka viņam nav Poh..?
eu džeki, par ko gruzons? davai budjem zhitj druzhno
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs Janis pievienoja 06 Dec 2008 01:09

cik var cepties, tak besī jau katrs dara kā grib un viss!!!!!!!!
Attēls
Lietotāja avatārs
Janis

Atbildes: 373
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:08
Atrašanās vietas: Rīga - Sigulda

Atbildētlietotājs pacaks pievienoja 06 Dec 2008 01:17

JZi rakstīja:cik var cepties, tak besī jau katrs dara kā grib un viss!!!!!!!!

tieši tā - liekat šitkešus piečurātās vārturūmēs, logojat FTF pirms slēpņa publicēšanas ...
Lai Jums veicas!
Attēls
Lietotāja avatārs
pacaks

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 06 Dec 2008 01:17

JZi rakstīja:cik var cepties, tak besī jau katrs dara kā grib un viss!!!!!!!!

a tev nav Poh..?
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs peecis pievienoja 06 Dec 2008 12:41

muahahaaaa :lol:

jaa, piedalijos koordinaashu izvilinaashanaa un lukturiishu vicinaashanaa, Bizenaajs jau vareeja pienaakt apsveicinaaties :D

mees gan forumaa vienojaamies, ka pirms publiceeshanas atrastie nav FTF.
Attēls
Lietotāja avatārs
peecis

Atbildes: 285
Pievienojies: 20 Aug 2008 20:46

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 06 Dec 2008 13:19

peecis rakstīja:

muahahaaaa :lol:

jaa, piedalijos koordinaashu izvilinaashanaa un lukturiishu vicinaashanaa, Bizenaajs jau vareeja pienaakt apsveicinaaties :D

mees gan forumaa vienojaamies, ka pirms publiceeshanas atrastie nav FTF.

Tādai vienošanai jau nav nekāda spēka! Es arī varu vienoties ar 3 čomiem ka šņabi dzersim tikai no septiņiem līdz grīdai, bet tas jau nenozīmē ka kāds nevar ēst zivi. Tāpat pamēģini to ieskaidrot statistikas programmām vai kādam svešiniekam " ka jūs kaut kādā mistiskā forumā" esat sarunājuši mistiskos noteikumus par FTF. :ugeek:
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs Wikentijs pievienoja 06 Dec 2008 14:47

Runājot par statistikas programmām -
Te forumā kādreiz bija pieminēta CACHE STATS programmiņa, kura apstrādā statistikaa datus no www.geocaching.com iegūta GPX faila par Tevis atrastajiem failiem.
Sadaļā FTF programmiņa atrod visus Tavus komentārus pie atrastajiem slēpņiem, kur pats esi minējis trīs burtus "FTF" un beigās atliek tik pielikt vai izņemt ķeksīti pie atbilstošā slēpņa (tjipa bija tas FTF vai nebija), nepieciešamības gadījumā var rediģēt ielogošanās komentārus.
Wikentijs

Atbildes: 177
Pievienojies: 24 Aug 2008 11:11

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 06 Dec 2008 20:55

Wikentijs rakstīja:Runājot par statistikas programmām -
Te forumā kādreiz bija pieminēta CACHE STATS programmiņa, kura apstrādā statistikaa datus no http://www.geocaching.com iegūta GPX faila par Tevis atrastajiem failiem.
Sadaļā FTF programmiņa atrod visus Tavus komentārus pie atrastajiem slēpņiem, kur pats esi minējis trīs burtus "FTF" un beigās atliek tik pielikt vai izņemt ķeksīti pie atbilstošā slēpņa (tjipa bija tas FTF vai nebija), nepieciešamības gadījumā var rediģēt ielogošanās komentārus.

+ nepieciešamības gadījumā var likt meklēt arī jebkuru citu atslēgvārdu, ne tikai FTF. Tas ir labs veids, kā palīdzēt slinkajam draugam, kurš visu laiku nereģistrēja un beigās izdomā reģistrēt savus atradumus.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41

Atbildētlietotājs Gustavs pievienoja 06 Dec 2008 22:51

Vai Bizenajs gadījumā nebija ieņēmis zemo startu? :mrgreen:

Atzīšos, ka es arī tur biju piebraucis iepriekšējā vakarā pirms publicēšanas. Tā kā pēdējā laikā sanāk reti pakešot un sanāca braukt garām, tad nolēmu: "kad tad vel būs tāda izdevība atrast šo slēpni?". Koordinātes bija publiski pieejamas. Tie kas gribēja, tās varēja uzzināt. Starp citu, uz tiko publicētu slēpni dodos ne tikai dēļ FTF, bet arī tādēļ, ka man ir interesanti satikt citus kešotājus.
Attēls
Lietotāja avatārs
Gustavs

Atbildes: 154
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:40

Atbildētlietotājs zais pievienoja 08 Dec 2008 03:20

"Urban grāvis" ...[edited].
Autors ir labojies ;)
Last edited by zais on 11 Dec 2008 12:04, edited 1 time in total.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs bizenajs pievienoja 08 Dec 2008 10:53

par to baznīcas kešu.

man pašam savu apsvērumu pēc nav pieņemama logošana pirms publicēšanas. koordinātes nezināju, vadījos tikai pēc tā, ka noķēru skypā, ka tā ir Biķeru baznīca. vakarā bracot mājasvizītē pie viena lopiņa, ceļa malā redzēju auto un pie tā kadru ar lukturīti. tādēļ arī zavnīju pacakam, vai ir publicēts jauns slēpnis vai ne, lai zinātu, atpakaļceļā meklēt vai ne. un viss. citu reizi stāšos, iepazīšos. :P
Kur ir tā mēraukla, ar ko Tu sveri tautas?
Vai jābūt puķēm, kas smaržo tikai pļautas?
Lietotāja avatārs
bizenajs

Atbildes: 148
Pievienojies: 26 Aug 2008 11:29

Atbildētlietotājs zais pievienoja 11 Dec 2008 12:02

Vakardien gāju garām "Casement cache" vietai - remontdarbi ir beigušies un laikam to slēpni varētu atkal palaist dzīvē.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildētlietotājs zais pievienoja 11 Dec 2008 12:42

Man te piebrieda jautājums Bizenajam par GC1J3K2 - šodien pieleca, kas tur un kā, bet geočakars.kom saka, ka koordinātes nav pareizas? Gandrīz visas pazīmes par objektu sakrīt, nevaru saprast, kas par vainu.
KPF? Varbūt vaina ir manī... :roll:
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 11 Dec 2008 13:06

zais rakstīja:Vakardien gāju garām "Casement cache" vietai - remontdarbi ir beigušies un laikam to slēpni varētu atkal palaist dzīvē.
jā, tā ir, es jau iepostēju note pie kesha pirms paris dienaam, bet pagaidam bez izmaiņām.
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 11 Dec 2008 19:04

gincha rakstīja:
zais rakstīja:Vakardien gāju garām "Casement cache" vietai - remontdarbi ir beigušies un laikam to slēpni varētu atkal palaist dzīvē.
jā, tā ir, es jau iepostēju note pie kesha pirms paris dienaam, bet pagaidam bez izmaiņām.

Pamatojoties uz šo slēpnis tiks atjaunots! Paldies jūsu veiklajām kājām, ka jums sanāca līdz turienei aiziet ātrāk nekā man!
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs zais pievienoja 12 Dec 2008 09:56

Vakardien mazliet papētīju sadaļu statistika, salīdzināju ar manā rīcībā esošiem datiem un konstatēju, ka kaut kas nav labi.
Izstrādātājam vajadzētu paskatīties, kas tur ir par lietu, jo vismaz man 193 LV atrastu slēpņu /stat.tabulā/ vietā reāli ir 202. Man grūti spriest, kur tieši tā vaina slēpjas.
Ja kas, salīdzināju ar "my finds" query.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 12 Dec 2008 10:50

zais rakstīja:Vakardien mazliet papētīju sadaļu statistika, salīdzināju ar manā rīcībā esošiem datiem un konstatēju, ka kaut kas nav labi.
Izstrādātājam vajadzētu paskatīties, kas tur ir par lietu, jo vismaz man 193 LV atrastu slēpņu /stat.tabulā/ vietā reāli ir 202. Man grūti spriest, kur tieši tā vaina slēpjas.
Ja kas, salīdzināju ar "my finds" query.

Droši vien arhivētos neuzrāda statistika.
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 12 Dec 2008 10:57

Šo gan vajadzētu rakstīt turpat klāt pie tās statistikas runāšanas, citādāk viss izkliedējas pa visurieni ;)
Tur tā lieta tāda, jāskatās tieši kādus logu tipus uzskatīt par "ir atrasts" (tāpēc tur arī ir ar sarkaniem burtiem jautājums). Šobrīd skaitās "found" un tagad arī pieliku "needs maintenance" tipa logus, bet vienalga ir mazāk, ko pielikt vēl?
Droši vien laika gaitā salikšu visu klikšķināmu, lai var redzēt, kas zem attiecīgās rindas slēpjas.
KasparsB

Atbildes: 509
Pievienojies: 19 Aug 2008 18:12

Atbildētlietotājs zais pievienoja 12 Dec 2008 11:15

KasparsB rakstīja:Šo gan vajadzētu rakstīt turpat klāt pie tās statistikas runāšanas, citādāk viss izkliedējas pa visurieni ;)

Tur jau tā lieta, ka par statistiku tiek runāts tēmā "Brīvprātīgais sabiedriskais darbs", kurā ir virkne ziņojumu par citām tēmām....Šeit tas vismaz atbilst tēmas nosakumam. Tas nu tā par to izkliedi.
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 15 Dec 2008 23:44

zais rakstīja:Izstrādātājam vajadzētu paskatīties, kas tur ir par lietu, jo vismaz man 193 LV atrastu slēpņu /stat.tabulā/ vietā reāli ir 202. Man grūti spriest, kur tieši tā vaina slēpjas.

Papētīju to lietu sīkāk un atklājās, ka 202 Tev sanāk saskaitot "found" un "note", kas manuprāt nav visai pareizi. Tad jau drīzāk - "found" un "needs maintenance", jo abos šajos gadījumos slēpnis ir ticis atrasts. Ko sakiet?
KasparsB

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 16 Dec 2008 00:05

Note var ielikt jebkurš, pat ja sēpnis nav atrasts. Kā arī īpašnieks pats pie sava slēpņa, lai iemestu ceļotāju. Tāpēc to par atradumu skaitīt nevarētu. Arī maintenance logu var ielikt, ja slēpnis ir atrasts kā atsevišķu piezīmi. Es parasti ierakstu ka atradu un pēc tam pielieku maintenance un uzrakstu kas tieši par vainu.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 16 Dec 2008 00:29

Es pielieku maintenanci, ja ir skaidrs, ka slēpnis ir izpostīts (neesmu atradis vai esmu atradis atliekas). Kā atrasts ir ieskaitāms tikai "found", ja kāds atrastus logo ar jebkuru citu loga statusu, tad tā ir viņa personīgā īpatnība ;)
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41

Atbildētlietotājs gincha pievienoja 16 Dec 2008 10:04

nezinu kā dara citi, bet es lieku found, ja esmu atradis. Ja esmu atradis un viss iekšā ir slapjš vai citādi bojāts, tad bez found pielieku arī maintainence. Manuprāt, maintainence pēc būtības ir note, tikai īpaša tipa note.
Attēls Attēls
gincha

Atbildētlietotājs KasparsB pievienoja 16 Dec 2008 11:25

Nu skaidrs, tātad skaitīsim tikai "found", bez visiem pārējiem!
KasparsB

Atbildētlietotājs pacaks pievienoja 27 Dec 2008 13:13

Kaut kas nav kārtībā ar Gold Bug logošanos ;)
Pēdējā bilde ir saņemta no fon_Schmitz , bet tālākie 4-tri logotāji
(December 25 by renard arctique,
December 25 by vimba_zlobnaja,
December 24 by V.G. fon LV,
December 24 by Baltapoga)
gan vēl savas bildes nav atrādījuši ...
Attēls
Lietotāja avatārs
pacaks

Atbildētlietotājs mika pievienoja 28 Dec 2008 01:42

The Most Expensive Carrot - biju vīlusies,jo kešs atrodas vietā, kur gandrīz nav jāpiepūlas. Es saprastu ~ h sporta, lai atrastu kešu, bet to var atrast 10 minūšu laikā sevišķi nepiepūloties (fiziski es domāju)
Lietotāja avatārs
mika

Atbildes: 45
Pievienojies: 28 Dec 2008 00:47

Atbildētlietotājs mika pievienoja 28 Dec 2008 02:12

Paldies par ieteiktajiem kešiem :)
Lietotāja avatārs
mika

Atbildētlietotājs Raimis pievienoja 28 Dec 2008 02:47

mika rakstīja:The Most Expensive Carrot - biju vīlusies,jo kešs atrodas vietā, kur gandrīz nav jāpiepūlas. Es saprastu ~ h sporta, lai atrastu kešu, bet to var atrast 10 minūšu laikā sevišķi nepiepūloties (fiziski es domāju)

Kaut arī pašam patīk gan meklēt, gan arī izlikt grūti paņemamus slēpņus, tomēr ģeokešinga pamatideja ir censties parādīt pārējiem spēles dalībniekiem interesantas, skatāmas vietas.
Attēls
Lietotāja avatārs
Raimis

Atbildētlietotājs mika pievienoja 28 Dec 2008 06:17

Tas gan :) Priecē tas,ka keši izlikti interesantās vietās - dažādās pamestās zonās,piemēram, bijušajās militārajās teritorijās, vai ļoti fotogēniskos pilsētas nostūros. Ja es būtu zinājusi par geocaching jau agrāk, tad jau būtu sameklējusi tos - bieži mēdzu doties fotografēt iepriekš minētajās vietās :)
Bet vispār, cepums edupuikam par uzdevuma nosaukumu The Most Expensive Carrot. :D
Lietotāja avatārs
mika

Atbildētlietotājs liva pievienoja 28 Dec 2008 13:12

mika rakstīja:
Bet vispār, cepums edupuikam par uzdevuma nosaukumu The Most Expensive Carrot. :D

Tev jādod būs trīs cepumi, jo šoreiz mēs visi kopā to nosaukumu domājām :P
The Most Expensive Carrot by edupuika, Peteris, Liva
Attēls
Lietotāja avatārs
liva

Atbildes: 188
Pievienojies: 21 Aug 2008 01:59

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 3 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 3 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

Current time

Pašlaik ir 22 Oct 2017 01:44