Ienākt

Veidoju rakstu par slēpņošanu (piečurātie/piekakātie slēpņi)

Šeit runājam par slēpņiem, kas patika, kas ne pārāk...

Veidoju rakstu par slēpņošanu (piečurātie/piekakātie slēpņi)

Atbildētlietotājs PINKE pievienoja 27 Aug 2010 13:43

Sveiki,
tā kā pašlaik veidoju rakstu par slēpņošanu, lūdzu atsaukties tos slēpņotājus, kuri ar svau slēpņošanas pieredzi ir ar mieru padalīties publiskajā telpā!

Lūdzu atsaukties tuvāko dienu laikā, vēlāk būs par vēlu:(
Paldies jau iepriekš!
PINKE

Atbildes: 3
Pievienojies: 27 Aug 2010 11:49

Re: Veidoju rakstu par slēpņošanu

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 27 Aug 2010 13:47

Lūdzu neko nepublicē pirms kādam nopietnākam slēpņotājam ir iespēja apskatīties ko tu tur uzraksti. Ne vienu vien reizi gadās tā, ka saraksta muļķības un mēs no tā tikai ciešam.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildes: 1140
Pievienojies: 14 Apr 2009 18:05
Atrašanās vietas: N 56° 57.518 E 024° 09.134

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 28 Aug 2010 01:52

Interesanti kurš mēdijs tad vēl par šo tēmu nav rakstījis?

Un kas tie par draudiem "kamēr nav par vēlu"? Kas tad notiks? Uzrakstīs ka šī spēle ir lošiem vai nerakstīs vispār?
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs PINKE pievienoja 28 Aug 2010 13:22

Par muļķībām-nedomāju, ka Tavām bažām šoreiz ir pamats, jo, veidojot materiālu par kādu konkrētu tēmu, autors parasti cenšas izpētīt iespēju robežās pieejamo informāciju. Un kādas tad būtu tās muļķības, kuras iespējams par slēpnōšanau sarakstīt? Vai šis būtu tas temats, kurā iespējams neglābjami kļūdīties?...Lasīju pārmetumu pilnos komentārus Albertes rakstam žurmnālā IR, kur slēpņotāji autorei pārmeta plaģiātismu un vēl dažādas rakstā ievietotas nepilnības, un nācu pie secinājuma, ka daži slēpnōtāji ir ļoti sīkumaini.. Tā kā neesmu nekāda slēpņošanas speciāliste, tad ar šī foruma starpniecību arī lūdzu atsaukties cilvēkus, kuri varētu sniegt pilnvērtīgu informāciju.
Par to, ka slēpņošana tikusi aprakstīta visos Latvijas izdevumos galīgi nepiekrītu!-tā no Tavas puses ir dezinformācija! Varbūt pašiem slēpņotājiem šķiet, ka šī nodarbe ir tik populāra, ka zināma teju visiem "sakarīgajiem" un "progresīvajiem", taču tā nebūt nav.Tāpēc es domāju, ka jo vairaķ cilvēu uzzinās par šo brīvā laika pavadīšanas iespēju, jo labāk.
Par draudiem- tos var uztvert arī kā draudus:)) Bet doma tāda, ka lūdzu atsaukties tuvākajās dienās, jo nākamās nedēļas beigās tas vairāk nebūs aktuāli.
PINKE

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 28 Aug 2010 13:46

Nevis dezinformācija bet jautājums. Kāpēc gan nevarētu atklāt, kurā izdevumā būs raksts?
Visi tie raksti ir vienādi. Paņem divus, trīs, izlasi un būs skaidrs. To visu var atrast foruma sadaļā Publikācijas. Kā arī šeit ir oficiālie preses FAQ.

Pierunājot kādu pastāstīt savus piedzīvojumus un aizvest uz pāris kastēm, tici man, nekas ultraoriģināls vairāk nesanāks. Ja uzrastos kāds žurnaļuga ar interesantu ideju par šo visu, es varbūt parakstītos, bet šitie pēdējā brīža rakstiņi drusku ir apnikuši.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildes: 1645
Pievienojies: 20 Aug 2008 17:41
Atrašanās vietas: Rīga

Atbildētlietotājs martinello pievienoja 28 Aug 2010 15:51

PINKE rakstīja:bla blā, ka jo vairaķ cilvēu uzzinās par šo brīvā laika pavadīšanas iespēju, jo labāk.
...

labāk kam? :-?
neko labu no tiem rakstiem un citām publikācijām neesmu redzējis. kas gribēs pats atradīs ar ko nodarboties
apdrošināšana
atlaides kods ZW9742 polise24.lv

Attēls

Attēls
Lietotāja avatārs
martinello

Atbildes: 267
Pievienojies: 22 Aug 2008 17:39
Atrašanās vietas: Mangaļsala

Atbildētlietotājs PINKE pievienoja 28 Aug 2010 20:09

Labāk tiem, kuri vēl nezin par šo, manuprāt, lielisko brīvā laika pavadīšanas veidu!
Raksts tiks publicēts kādā no žurnāliem, ja vēlaties uzzināt tieši kurā, tad varat jautāt man personīgi.

Palasījos sadaļā publikācijas un secināju, ka esat ne vien lieli slēpņotāji, bet arī varen prasīgi literārie kritiķi..
īsti nesaprotu jūsu savādo vēlmi visu ietīt tādā kā noslēpumainības un izredzētības plīvurā. Varbūt kāds var izklāstīt, kāpēc nevēlaties popularizēt spēli un kāds tad ir tas ļaunums, ko nodara pokemoni, lai varu to pieminēt rakstā.
Ja tiešām neviens nevēlas atbildēt uz dažiem jautājiem un pastāstīt par savu interesantāko un tālāko slēpni (es uz ultraorģinalitāti un orģinalitāti nepretendēju, jo tāds nav mans mērķis un uzdevums), tad esiet tik laipni un paskaidrojiet, kur varu atrast KOREKTU informāciju par Latvijā izveidoto pirmo slēpni-kad un kur? (lai netakārtotu savu kolēģu kļūdas)
PINKE

Atbildētlietotājs Karlittos pievienoja 28 Aug 2010 20:22

Nezinu kas ir pokemoni, bet sīči, 12-14 gadīgie, posta slēpņus. Vienkārši atrod un savāc, labākajā gadijumā. Vai arī visu salauž un turpat nomet. Info par pirmo slēpni var atrast tepat, šajā forumā. Veiksmi!
Lietotāja avatārs
Karlittos

Atbildes: 238
Pievienojies: 12 Jan 2010 23:17

Atbildētlietotājs KristersBarabanovs pievienoja 28 Aug 2010 21:56

Karlittos rakstīja:Nezinu kas ir pokemoni, bet sīči, 12-14 gadīgie, posta slēpņus.
Ne visi. Es nepostu.
KristersBarabanovs

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 28 Aug 2010 22:11

PINKE rakstīja:Palasījos sadaļā publikācijas un secināju, ka esat ne vien lieli slēpņotāji, bet arī varen prasīgi literārie kritiķi..

Ja īsti nav skaidrs, slēpņošana NAV profesija. Starp slēpņotājiem ir ārsti, pasniedzēji, pavāri, juristi, arhitekti, policisti, celtnieki, sportisti, šoferi, un, iespējams, arī literatūras kritiķis kāds.

Tas, ko tu sauc par noslēpumainību vai izredzētību, tā ir tāpēc, ka tā vajag, nevis tāpēc, ka te visi ir duraki, kas to vien zin, kā purvā plastmasu meklēt. Kareivīgā nostāja "es te tūlīt visu atmaskošu SABIEDRĪBAI" ir lieka, un tāpēc neviens negrib neko prātīgu tev teikt.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 28 Aug 2010 22:35

PINKE rakstīja:Labāk tiem, kuri vēl nezin par šo, manuprāt, lielisko brīvā laika pavadīšanas veidu!
Raksts tiks publicēts kādā no žurnāliem, ja vēlaties uzzināt tieši kurā, tad varat jautāt man personīgi.

Palasījos sadaļā publikācijas un secināju, ka esat ne vien lieli slēpņotāji, bet arī varen prasīgi literārie kritiķi..
īsti nesaprotu jūsu savādo vēlmi visu ietīt tādā kā noslēpumainības un izredzētības plīvurā. Varbūt kāds var izklāstīt, kāpēc nevēlaties popularizēt spēli un kāds tad ir tas ļaunums, ko nodara pokemoni, lai varu to pieminēt rakstā.
Ja tiešām neviens nevēlas atbildēt uz dažiem jautājiem un pastāstīt par savu interesantāko un tālāko slēpni (es uz ultraorģinalitāti un orģinalitāti nepretendēju, jo tāds nav mans mērķis un uzdevums), tad esiet tik laipni un paskaidrojiet, kur varu atrast KOREKTU informāciju par Latvijā izveidoto pirmo slēpni-kad un kur? (lai netakārtotu savu kolēģu kļūdas)

Vai tiešām Ievas receptēs būs raksts par slēpņošanu?
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26

Atbildētlietotājs fon_Schmitz pievienoja 28 Aug 2010 22:47

PINKE rakstīja:Labāk tiem, kuri vēl nezin par šo, manuprāt, lielisko brīvā laika pavadīšanas veidu!
Raksts tiks publicēts kādā no žurnāliem, ja vēlaties uzzināt tieši kurā, tad varat jautāt man personīgi. ....

Pati Slēpņošana ir pēc būtības slēpt, nevis atklāt. Par šo tēmu jau ir rakstīts/raidīts daudz un dikti un tēma jau velk uz to lai aizpildītu baltos plankumus žurnālā. Tu kārtējo reizi pierādi Latvijas žurnālistikas vājumu. Tā vietā, lai konkrēti izpētītu tēmu, atliek tikai uzšvilpt, lai kāds uzreiz attipina un visu izdara tavā vietā.

P.S. Ja Tu neesi no Ievas receptēm vai līdzīga profila žurnāla, tad vēl tas ir interesanti, jo citu interešu grupu žurnālos jau šis te ir atspoguļots pietiekami.

P.S.S Es būtu gatavs intervijai Limbažu rajona laikrakstam "Auseklis"
viņa ekselence fon Schmitz
Lietotāja avatārs
fon_Schmitz

Atbildes: 203
Pievienojies: 01 Oct 2008 22:26

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 28 Aug 2010 23:31

PINKE rakstīja:Sveiki,
tā kā pašlaik veidoju rakstu par slēpņošanu, lūdzu atsaukties tos slēpņotājus, kuri ar svau slēpņošanas pieredzi ir ar mieru padalīties publiskajā telpā!

Lūdzu atsaukties tuvāko dienu laikā, vēlāk būs par vēlu:(
Paldies jau iepriekš!

Es varu padalīties.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildes: 613
Pievienojies: 16 Apr 2009 23:35
Atrašanās vietas: Bērzpils

Atbildētlietotājs DEEJAYs pievienoja 30 Aug 2010 01:38

Gan jau ka pec shi karteja skribelejuma,kastes atkal tiks postitas ar jaunu speeku,buus jasak likt laikam Premium Member taam kasteem :(
nu kur gan tie skribeletaji tik daudz rodas #-O
Lietotāja avatārs
DEEJAYs

Atbildes: 380
Pievienojies: 21 Jul 2009 22:15
Atrašanās vietas: Solar System, Planet Earth...

Atbildētlietotājs airavs pievienoja 30 Aug 2010 07:14

Arī es piesakos uz parunāšanos. Ja jau ir izlemts ka raksts būs, tad labāk mēģināt ko darīt lietas labā.
Attēls
Lietotāja avatārs
airavs

Atbildes: 371
Pievienojies: 08 Mar 2009 23:16

Atbildētlietotājs Optyroc pievienoja 30 Aug 2010 14:38

Esmu dažādu publikāciju par slēpņošanu pretinieks. Ja Jums interesē mans viedoklis par slēpņošanas būtību kā tādu un slēpņošanas degradēšanos LV, varat ar mani sazināties.
Attēls
Lietotāja avatārs
Optyroc

Atbildes: 157
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:33

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 30 Aug 2010 14:41

Optyroc, bet kur ir robeža? Ja pēcis nebūtu pastāstijis par šo pasākumu citiem, viņš tā arī viens pats sēdētu un velti gaidītu brīnišķīgās kastes.

Nebūtu publikāciju, nebūtu mums arī blackpanda, lodzis un citu lielisku slēpēju. Un bez slēpējiem nav meklēšanas
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs Optyroc pievienoja 30 Aug 2010 14:46

Katram sava taisnība, man sava. Es jau arī uzzināju no publikācijas :).
Attēls
Lietotāja avatārs
Optyroc

Atbildes: 157
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:33

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 30 Aug 2010 14:53

Tad iespējams pēc pāris gadiem viņam pievienotos es, kurš neuzzināja no publikācijām.
Žurnāliste pārmet mums noslēpumainību un nevēlēšanos publiski rakstīt par slēpņiem un slēpņošanu, bet pati atklāt, kuram žurnālam tad rakstīs un kurš pēc tam būs jānopērk nevēlas... Ai, ai, ai.. Vismaz būtu pareklamējusi savu žurnālu, ja cits nekāds labums no tā nav.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs Kraanc pievienoja 31 Aug 2010 12:29

piekritīšu Udajam.
ja vēlas atsaucību, tad vispirms pašam jabeidz būt noslēpumainam.
Geo-people Crazy-people
Lietotāja avatārs
Kraanc

Atbildes: 507
Pievienojies: 12 Nov 2009 16:21

Atbildētlietotājs pustraks pievienoja 31 Aug 2010 14:22

Es uzzināju par slēpņošanu no ārzemēm, un mutiski šo informāciju izplatīju tālāk, starp tiem cilvēkiem, kuri neposta slēpņus un pret šo lietu attiecas nopietni! Takā publikācijas jau ir bijušas gana un man liekas, ka pēc katras publikācijas paiet kāds mēnesis kamēr tiek lasīti neaptēstu slēpņotāju komentāri un tiek meklēti tādi slēpņi kuri ir novērtējami augstākais ar 2 zvaigznēm!
Attēls
Lietotāja avatārs
pustraks

Atbildes: 80
Pievienojies: 16 Jul 2009 13:34

Atbildētlietotājs La Marie pievienoja 02 Sep 2010 23:56

Piedodiet, atvainojiet, bet, atļaujas nevienam neprasot, jau sen esmu nopublicējusies kādā citā piedzīvojumu portālā. :ymblushing:
Ja vēlaties, variet pārlieicnāties par faktoloģiju http://www.adventurerace.lv/?DocID=1666
Bet pats slēpnis Jebel Abyad atrodas Omānā http://coord.info/GCHHZ3 O:-)
Lietotāja avatārs
La Marie

Atbildes: 74
Pievienojies: 06 May 2009 17:46

Atbildētlietotājs pooly pievienoja 14 Sep 2010 17:12

Slepnoju videji pirms 2 gadiem un tagad atkal. Un jāsaka ka šo 2 gadu laikā slepnotaji ir galigi degradēajušies. Kā jau tika minēts slēpņi tiek postīti, izlikti pilnigi garlaicigās vietās, izlikti pilnīgi neatbilstoši geocaching.com noteikumiem un tikai retajos slepnos ir iespejama dargumu apmaina (nu vismaz siguldā, pēc "atgriešanās" gandriz nekur citur neesmu bijis). Un man skiet ka pie tā vainīgi ir šāda tipa raksti(+ TV raidijums tautas balss). Pirmā publikācija par šo tēmu, šķiet, bija Čemodānā - vismaz kāda saistība ar šo pasākumu. Bet raksti tados zurnalos ka sestdiena visu ir sabojajusi - tos izlasa kaut kādi urļiki, piereģistrējas un iet postīt slēpņus :(
pooly

Atbildes: 6
Pievienojies: 14 Sep 2010 16:59

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 15 Sep 2010 08:32

ooooo, ja tu tikai siguldā slēpņoji, tad labāk uzreiz pārtrauc, jo sigulda pēc latvijas standartiem vēl ir labo slēpņu pilsēta. nonāksi rīgā un tās tuvājakā rajonā (mārupē!) tad tev būs lielie brīnumi
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs kazhe pievienoja 15 Sep 2010 10:03

Pilnīgi nepiekrītu! Šo divu gadu laikā slēpņu ziņā ir arī daudz uzlabojumu. Kādi ir parādījušies mystery un multi! Aizpagājušā gada rudenī, kad atradām "Bonus Stage Ligatne", tas šķita kaut kas vienkārši nereāli izcils. Bet pa šo laiku ir tik daudz lielisku slēpņu veidots - Lodža slēpņi, Blackpanda veidotie, mcenroy Draņkozols, GataK Pokaiņu bonuss (neesmu ja kas vēl to atradis), jaunais Siguldas nakts slēpnis (arī vēl neesmu tur bijis), visādi aizraujoši galvas lauzīšanā mystery (Time is getting on, Dainiss slēpņi, Jelgavā, cik zinu, arī ir virkne ar tādiem) + visādi pavisam grūti iekarojamie (piem., Brown panties).
Jā, lielākajās pilsētās ir arī daudz tik sliktu slēpņu, kādu agrāk bija maz, taču neviens tev neliek doties pēc slēpņa atkritumos. Tikām "nopietnie" slēpņotāji tagad daudz vairāk piestrādā pie vietas apraksta, slēpņi tiek izvietoti asprātīgāk un oriģinālāk.

Un vēl piebilde - kādi vēl "urļiki", kas lasa Sestdienu?
Attēls
Lietotāja avatārs
kazhe

Atbildes: 210
Pievienojies: 13 Feb 2009 23:35

Atbildētlietotājs V.G. fon LV pievienoja 15 Sep 2010 11:47

kazhe rakstīja:

Un vēl piebilde - kādi vēl "urļiki", kas lasa Sestdienu?

\m/ :ympeace: :-bd
Attēls Attēls
Lietotāja avatārs
V.G. fon LV

Atbildes: 229
Pievienojies: 20 Aug 2008 22:04

Atbildētlietotājs pooly pievienoja 15 Sep 2010 15:12

Laikam pārprati :) Es to nedomaju kā "tikai "urliki" lasa sestdienu" vai "visi urliki lasa sestdienu". bet gan jau kāds izlsasīja (ne jau obligati urla bet ari daudzi citi cilveki kuriem patik bojat citu "dzivi") un devās demolēt slēpņus. Prtams, tas ir tikai pienemums, bet pec sadu rakstu paradisanas slepni tiek izpostiti daudz vairak. (jo pec vecaa draugs-draugam principa gan jau cilveki stastija tikai tadiem kam var uzticeties ;))
pooly

Atbildētlietotājs normis99 pievienoja 15 Sep 2010 15:20

Nedomāju ka kāds iet demolēt slēpņus. Bet ir cilvēki, kas neuzmanīgi rīkojas kasti meklējot un atverot, piesaista apkārtējo uzmanību, un tie pēc tam nāk skatīties ko tas pirmais tur darīja.

Bieži vien dzirdēts, ka visi vietējie tev ir gatavi parādīt kur kasti meklēt.
Attēls
Lietotāja avatārs
normis99

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 15 Sep 2010 17:38

normis99 rakstīja:Nedomāju ka kāds iet demolēt slēpņus. Bet ir cilvēki, kas neuzmanīgi rīkojas kasti meklējot un atverot, piesaista apkārtējo uzmanību, un tie pēc tam nāk skatīties ko tas pirmais tur darīja.

Bieži vien dzirdēts, ka visi vietējie tev ir gatavi parādīt kur kasti meklēt.

Es tomēr oponēšu, diez vai var nejauši pied!rst vai piečurāt konteineri. Sliecos tomēr domāt, ka tas notiek mērķtiecīgi
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 15 Sep 2010 17:47

Ja zem tilta un slikti paslēpts, tad var arī nejauši.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildētlietotājs pooly pievienoja 15 Sep 2010 18:09

un ari konteineri tiek nejausi sadauziti taa lai nevar atvērt :)
pooly

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 15 Sep 2010 18:30

Papildināšu Normi - visu minēto var mērķtiecīgi izdarīt urlas, kas uz tuvējā soliņa sūc alu un ir novērojuši kādu meklētāju. Lai saorganizētos uz šādu akciju pēc avīzes raksta ir jābūt ļoti lielai vēlmei piekakāt konteineru, es pat nevaru iedomāties, cik ļoti organizētiem jābūt šiem jauniešiem, lai uz to saņemtos.

Tādi gadījumi izskatās tikai un vienīgi pēc mirkļa idejas, iespējams, alkohola reibumā, tiem kas to izdara, tas tajā brīdī šķiet ļoti jautri.

Gandrīz katrs no mums pats ir bijis tādā situācijā, kad kaut kas ir sadauzīts, saķēpāts, apgāzts vai noripināts no kalna. Vienīgās speciāli organizētās akcijas ko es varu izlobīt no savas pieredzes - bija tāds periods, kad diezgan daudz sadzīves tehnikas tika vests uz Ķemeriem, lai to 9.8m/s no visiem zināmās ēkas jumta.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 15 Sep 2010 18:42

Turklāt, ja tā statistiski paskatās, kuri slēpņi tiek postīti vai piečurāti, sanāk, ka tikai tie, kuru tuvumā regulāri mēdz būt nepiederoši ļaudis.

Vienīgo piečurāto es zinu Rix international, tur pie tā žoga praktiski vienmēr ir cilvēki, kas tur "atpūšas", sākot ar aviofoto.lv un beidzot ar urlātiem. Tā kā gaidīt lidenes dažreiz ir garlaicīgi, skaidrs, ka aizies apskatīeteis, ko tas ļurļaks tur izvilka un pēc tam iebāza atpakaļ. Ja vēl apskatniekam nepatika ar kādu mašīnu tas ļurļaks atbrauca, vai ja ļurļaks iztraucēja pārmērīgi romantisko zveti, tad var arī piečurāt.

No maniem slēpņiem arī visbiežāk pazūd tie, kur ir iecienīta atpūtas zona tuvumā. Piemēram Kazas sēklis, kuram vienreiz braucu logbuku mainīt 5 reizes, jo tur pat divos naktī bija BBQ ballītes.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 15 Sep 2010 19:25

Sensenos laikos gadījās sastapt nejaušus slēpņa GC1TE5N Bieringravis ditch atradējus un viņi teica, ka viņu draugs
Sandijs gan ja atrastu, tad droshi vien iekakaatu...

http://www.geocaching.com/seek/log.aspx ... 45d9153a60
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildes: 241
Pievienojies: 21 Aug 2008 11:10

Atbildētlietotājs udajs_16 pievienoja 15 Sep 2010 19:44

Pētera saraksts pārāk optimistisks, tāpēc atļaušos papildināt:
Piečurāts:
Back to the USSR
Garkalne army base II
Piekakāts:
Different point of view Liepājā un šķiet, ka vēl viens bija.
AttēlsAttēls
udajs_16

Atbildes: 1249
Pievienojies: 20 Aug 2008 15:01
Atrašanās vietas: Parasti N 57° 31.762 E 025° 25.200

Atbildētlietotājs ikaaca&egita pievienoja 15 Sep 2010 19:53

njā, mēs arī uzrāvāmies un vienu svaigi piečurātu (vēl siltu :YMSICK: ) te GC28PXB Brothers trees kuram pievienojām fotologu, un šis GC1QC92 Rigas Siltums arī smirdēja pēc piečurāta, blociņš bija totāli slapjš, bet konteiners gluži urīnā nemirka.
Attēls
Lietotāja avatārs
ikaaca&egita

Atbildes: 127
Pievienojies: 04 Feb 2009 11:46
Atrašanās vietas: Rīga, Biksti, Ērgļi

Atbildētlietotājs Pēteris pievienoja 15 Sep 2010 20:40

Nu Garkalnes army base nav baigi publisks, jā. Pārējos nezinu.

Bet es pat vairāk pieļauju iespēju, ka to dara meklētāji, nevis kaut kādi "urļiki, kas izlasa Sestdienu" :)

Ja var vērtēt neatrastus slēpņus vai vēl nenotikušus eventus ar vienu zvaigzni, tad kāpēc nevarētu čurāt konteinerā, ja kaut kas nav iepaticies? Arī atriebības iemesli "savējo" vidū var būt daudz vairāk, nekā kādam pienācējam no malas. Nezinu vai ir interesanti piečurāt kasti un tad tālāk par to vairāk neko nezināt, vai labākajā gadījumā redzēt nepazīstama cilvēka komentāru "slēgts, jo piečurāts".

Nesmieklīgais mērfijjoks: Tie konteineri, kurus nenāktu par skādi piečurāt, parasti nav hermētiski.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
Pēteris

Atbildētlietotājs zais pievienoja 16 Sep 2010 09:33

udajs_16 rakstīja:Pētera saraksts pārāk optimistisks, tāpēc atļaušos papildināt:
Piečurāts:
Back to the USSR
Garkalne army base II
+Diamonds Are Forever
Piekakāts:
Attēls
Lietotāja avatārs
zais

Atbildes: 462
Pievienojies: 22 Aug 2008 10:17
Atrašanās vietas: Rīga un tās pievārte

Atbildētlietotājs ljenijs pievienoja 16 Sep 2010 10:07

udajs_16 rakstīja:Pētera saraksts pārāk optimistisks, tāpēc atļaušos papildināt:
Piečurāts:
Back to the USSR
Garkalne army base II
Piekakāts:

Veidojam sarakstinju?
Pie piecuraatajiem +
Lorupes bridge
Dainu kalns
:(
Lietotāja avatārs
ljenijs

Pievienojies: 05 Jul 2010 15:20

Atbildētlietotājs Papuass pievienoja 16 Sep 2010 11:11

Uztaisiet bookmark listi
Attēls
Lietotāja avatārs
Papuass

Atbildes: 824
Pievienojies: 20 Aug 2008 18:16

Atbildētlietotājs ikaaca&egita pievienoja 16 Sep 2010 11:26

Topika autors varētu veidot rakstu par piečurātajiem, piekakātajiem un citādi piesmietajiem slēpņiem un aptaujāt ne tikai slēpņu autorus un šo "dārgumu" atradējus, bet arī čurātājus un kakātājus. Tādejādi būtu aptverts visu iesaistīto viedoklis un autors raksta beigās varētu izdarīt kādus secinājumus un piedāvāt risinājumus :ymhug:

:D
Attēls
Lietotāja avatārs
ikaaca&egita

Atbildes: 127
Pievienojies: 04 Feb 2009 11:46
Atrašanās vietas: Rīga, Biksti, Ērgļi

Atbildētlietotājs ljenijs pievienoja 16 Sep 2010 11:43

ikaaca&egita rakstīja:Topika autors varētu veidot rakstu par piečurātajiem, piekakātajiem un citādi piesmietajiem slēpņiem un aptaujāt ne tikai slēpņu autorus un šo "dārgumu" atradējus, bet arī čurātājus un kakātājus. Tādejādi būtu aptverts visu iesaistīto viedoklis un autors raksta beigās varētu izdarīt kādus secinājumus un piedāvāt risinājumus :ymhug:

:D

ierosinaajums veidot uz katru regjionu vienu curaajamu un uz visu Lju vienu feecu sleepni. Ar iipasi izraktu noseedaku zem tiem, lai autoram nav biezji jaabrauc mainiit eee kasti :D
Lietotāja avatārs
ljenijs

Pievienojies: 05 Jul 2010 15:20

Re: Veidoju rakstu par slēpņošanu (piečurātie/piekakātie slēpņi)

Atbildētlietotājs alu-puika pievienoja 16 Sep 2010 13:01

^ earthcache :))
alu-puika

Atbildes: 85
Pievienojies: 05 Oct 2009 23:19

Atbildētlietotājs sapnix pievienoja 16 Sep 2010 23:31

Piečurāts:
Back to the USSR
Garkalne army base II
Diamonds Are Forever
+4.tramvaju Depo

Piekakāts:
Explore more, Explore geocaching
Lietotāja avatārs
sapnix

Atbildes: 399
Pievienojies: 20 Aug 2008 19:23

Atbildētlietotājs juris1c pievienoja 17 Sep 2010 21:27

Kaut kā izveidojies nesakarīgs tēmas nosaukums ... nedomāju, ka šie abi temati jāapspriež kopīgi.
Lietotāja avatārs
juris1c

Atbildētlietotājs Lopelis pievienoja 17 Sep 2010 21:29

Kāds LOHS izmainījis tēmas nosaukumu :-\ :-\ :-\
Attēls.............................Attēls
Lietotāja avatārs
Lopelis

Atbildes: 207
Pievienojies: 26 Aug 2009 10:58
Atrašanās vietas: Tallinn

Atbildētlietotājs dcdace pievienoja 17 Sep 2010 22:21

Lopelis rakstīja:Kāds LOHS izmainījis tēmas nosaukumu :-\ :-\ :-\

Kāpēc lohs?
Tēma izraisīja sarunas par piegānītajiem slēpņiem, tad nu arī sanācis tēmu apvienojums.
AttēlsAttēls
Lietotāja avatārs
dcdace

Atbildes: 241
Pievienojies: 21 Aug 2008 11:10

Atbildētlietotājs lamarta pievienoja 18 Sep 2010 20:38

Nu ja uz secinājumiem pavelk, tad, man šķiet, ka savu "brūno lāci" kastēs spiež tie, kam to nelika skolas laikā darīt sērkociņu kastītēs tārpu analīzēm. Pretējā gadījumā šī morālā & bērnības trauma paliek uz mūžu, kas liedz klučot jebkādās kastēs. :-O
Lietotāja avatārs
lamarta

Atbildes: 29
Pievienojies: 19 Aug 2009 00:39

Atbildētlietotājs werwolf79 pievienoja 26 May 2015 17:50

Esmu vienu piekakātu atradis, šo:
http://www.geocaching.com/geocache/GC4GE0H_stacija
werwolf79

Atbildes: 1
Pievienojies: 11 May 2014 15:08

Atbildētlietotājs jorgens pievienoja 14 Jul 2015 15:13

werwolf79 rakstīja:Esmu vienu piekakātu atradis, šo:
http://www.geocaching.com/geocache/GC4GE0H_stacija

redzeju, kas tur dabā notiek. nu fujjj. #-O
“Don't cry because it's over, smile because it happened.” - DR. Seuss in Springfield, MA, USAelektronika
Lietotāja avatārs
jorgens

Atbildes: 1
Pievienojies: 14 Jul 2015 15:02

Nākošais

Atgriezties uz Par slēpņiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 19 Sep 2017 19:57