Ienākt

No TB palikusi tik daļa... ko darīt?

Viss par The Travel Bug (TB) un Geocoin (GC).

No TB palikusi tik daļa... ko darīt?

Atbildētlietotājs Kolektori pievienoja 26 Nov 2011 19:25

Sveiki!

Gribēju jautāt, ko reāli dara ar tādiem TB, ja viņš nav pilnā komplektā. Es te tagad darbojos pa Nynashamni, Zviedrijā. Atradu vienu TB, bet no viņa tik palicis pāri ir ielaminētais papīra gabals ar aprakstu un žetons ar numuru, tas arī viss. Klāt bija jābūt tādai spurainai zivtiņai, bet nav un konteinerā arī nebija.
Kolektori

Atbildes: 15
Pievienojies: 14 Sep 2010 19:24

Re: No TB palikusi tik daļa... ko darīt?

Atbildētlietotājs artursp pievienoja 26 Nov 2011 19:51

Kad man tāds gadījās, es sazinājos ar īpašnieku, atdevu rokās. Īpašnieks gan arī bija no Rīgas :)
Bet labākais laikam ir uzrakstīt īpašniekam, pajautāt viņa viedokli.
Attēls
Lietotāja avatārs
artursp

Atbildes: 216
Pievienojies: 03 Mar 2011 13:18

Atbildētlietotājs Kolektori pievienoja 26 Nov 2011 20:42

Jā uzrakstīju īpašniekam. Tik rokās atdot neizdosies tas nu fakts. Tad jābrauc ceļojumā uz ASV :)
Kolektori

Atbildes: 15
Pievienojies: 14 Sep 2010 19:24

Atbildētlietotājs valdis.m pievienoja 27 Nov 2011 01:19

Nu pie mums jau arī ir tādi gadījumi ka džeki paši noņem mantas no svešiem TB žetoniem !!!

Piemēram tāds frīks kā ''cipars1'' noņēma no ''Bernerie Race Green Team : Valentine'' policijas auto atstājot pliku žetonu ar ķēdīti (TB3FG92)!
Uz maniem un Geo kolēģes e-mailiem neatbildēja un izlikās par mirušu !
Lietotāja avatārs
valdis.m

Atbildes: 73
Pievienojies: 19 Sep 2010 01:34
Atrašanās vietas: Riga, Imanta

Atbildētlietotājs androns pievienoja 27 Nov 2011 13:58

Es vienam ne-Latvijas TB piekarināju pavisam citu mantu, lai neceļo tikai pliks TAGs

Ar īpašnieku gan nesazinājos, bet pierakstīju, ka atradu bez mantas un pieliku citu mantu ....
Attēls
Lietotāja avatārs
androns

Atbildes: 329
Pievienojies: 13 Nov 2010 15:22

No TB palikusi tik dala ko darit

Atbildētlietotājs Subbotastarl pievienoja 31 Jul 2017 02:25

Hondaclub.lv jau, cik atceros, no pasa sakuma tiekas ceturtdienas, kas ir sava zina sakarigi, jo tik tiesam piektdienas ir vairak ko darit, neka dienu ieprieks - vismaz man. Bet nekad nebus ta, ka visiem viens nedelas vakars bus atbrivots. Tiksies citas reizes spice un varetu apjautaties par sadu situaciju, ka ari foruma IMHO ir iespeja uztaisit aptauju.
Sis viss ir tikai pardomam. Laiks radis.

Edit: vispar jau offtopic atbildi uz posta nosaukumu neviens nesanem
Subbotastarl

Atbildes: 17
Pievienojies: 12 Jun 2017 04:28

Atgriezties uz Par ceļotājiem...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 1 lietotājs online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 1 Ciemiņš (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Current time

Pašlaik ir 20 Sep 2017 06:35