Ienākt

Meklēju kompanjonus slēpņošanai

Meklē ceļabiedrus lai dotos ģeotūrē? Ir ideja spontānam mikroeventam? Šeit viss, kas saistīts ar pasākumiem, kas tuvojas. Pagājušie pasākumi meklējami arhīvā.

Meklēju kompanjonus slēpņošanai

Atbildētlietotājs Tiidena pievienoja 06 Aug 2017 12:56

Sveiki visapkārt!
Jau dažus gadus savā nodabā slēpņoju. Dažreiz izdodas ieinteresēt kādu no draugiem, bet viņu entuziasms ātri vien apsīk vai paliekoša interese nemaz nerodas.
Man ļoti pietrūkst kopīgi geo izbraucieni un / vai kopīgas mistēriju risināšanas. Ja kāds/a/i ir ar mieru socializēties, būšu ļoti pateicīga. Kopā jautrāk un interesantāk!

:)
Lietotāja avatārs
Tiidena

Atbildes: 1
Pievienojies: 06 Aug 2017 12:43

Re: Meklēju kompanjonus slēpņošanai

Atbildētlietotājs KristsT pievienoja 07 Aug 2017 10:40

Tiidena rakstīja:Sveiki visapkārt!
Jau dažus gadus savā nodabā slēpņoju. Dažreiz izdodas ieinteresēt kādu no draugiem, bet viņu entuziasms ātri vien apsīk vai paliekoša interese nemaz nerodas.
Man ļoti pietrūkst kopīgi geo izbraucieni un / vai kopīgas mistēriju risināšanas. Ja kāds/a/i ir ar mieru socializēties, būšu ļoti pateicīga. Kopā jautrāk un interesantāk!

:)

Sveika!
Šis forums vairs nav ļoti aktīvs.
Facebook lapā Geocaching in Latvia/ Slēpņošana Latvijā ir pieejama saite uz slēpņošanas WhatsApp geočatu. Uzreiz jābrīdina, ka tur ir ļoti daudz spams, bet var arī mēģināt sarunāt kompāniju uz konkrētu slēpņošanas tūri.
Šeit var pievienotos slēpņošanas skype čatam, kas ir mazāk aktīvs, bet joprojām dzīvs:
https://join.skype.com/ch7jMr6DMrXy
Un labs veids, lai iepazītos ar citiem slēpņotājiem, ir slēpņošanas pasākumi, ieteicams ne tie, kur ātri satiekas un pašķiras (meet and greet), bet tādi, kas ir uz ilgāku laiku. Piemēram, https://www.geocaching.com/geocache/GC7 ... -ezera-gst https://www.geocaching.com/geocache/GC7 ... exchange-4 .
Lietotāja avatārs
KristsT

Atbildes: 210
Pievienojies: 23 May 2011 22:06

Atbildētlietotājs Srodna pievienoja 08 Aug 2017 12:32

un vēl pie socializēšanās jāsaprot ko pati primāri gribi t.i. močīt non-stopā un audzēt skaitu, vai koncentrēties kvalitātei, jeb nav svarīgs skaits, bet vairāk gūt baudījumu no paša procesa! Un tad būs vieglāk saprast kurai grupai/indivīdiem utt. vairāk pieslieties/kooperēties. P.S> Man piemēram fāze kvantitāte vairs nav aktuāla un es izvērtēju vai es gribu šo slēpni utt., bet tas protams neizslēdz arī kāda treila paķeršanu pa ceļam :)
Attēls
Lietotāja avatārs
Srodna

Atbildes: 105
Pievienojies: 08 Jan 2009 16:16
Atrašanās vietas: Džugla

Atbildētlietotājs VnkSlepnotajs pievienoja 10 Aug 2017 10:00

KristsT rakstīja:Šis forums vairs nav ļoti aktīvs.
Facebook lapā Geocaching in Latvia/ Slēpņošana Latvijā ir pieejama saite uz slēpņošanas WhatsApp geočatu. Uzreiz jābrīdina, ka tur ir ļoti daudz spams, bet var arī mēģināt sarunāt kompāniju uz konkrētu slēpņošanas tūri.

Nekādi nevaru atrast to saiti uz WhatsApp geočatu - vai vari iedot to linku?

P.S. Es šo forumu atklāju, kad tas ir jau pusbeigts :(
Attēls
VnkSlepnotajs

Atbildes: 14
Pievienojies: 05 Jul 2017 00:38

Atbildētlietotājs valdis.pp pievienoja 10 Aug 2017 13:10

Feisbukā ir lapa - Geocaching in Latvia/Slēpņošana Latvijā.
Tur 20.februārī postēts links uz Vacapa grupu (jāpatin krietni uz leju)

Šeit pa tiešo šis links netiek likts, lai tur neiesūktos visa tā šļura, kas regulāri "pārķemmē" šo forumu.
Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc forums ir apsīcis, - nevienam nepatīk tie botu spami, kas visu laiku te ielec.
valdis.pp

Atbildes: 104
Pievienojies: 13 Apr 2014 23:35

Atbildētlietotājs VnkSlepnotajs pievienoja 11 Aug 2017 22:56

Atradu linku, paldies.
Attēls
VnkSlepnotajs

Atbildes: 14
Pievienojies: 05 Jul 2017 00:38

Atgriezties uz Pasākumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Jauni ziņojumi Jauni ziņojumi    Nav jaunu ziņojumu Nav jaunu ziņojumu    Paziņot Paziņojums
Jaunu ieraksti [ Populāri ] Jaunu ieraksti [ Populāri ]    Nav jaunu ierakstu [ Populāri ] Nav jaunu ierakstu [ Populāri ]    Pielipināts Piesprausts
Jaunu ieraksti [ Slēgti ] Jaunu ieraksti [ Slēgti ]    Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ] Nav jaunu ierakstu [ Slēgti ]    Pārvietota tēma Pārvietota tēma

Kas ir Pieslēdzies

Pavisam ir 2 lietotāji online :: 0 Reģistrēto, 0 Slēpto un 2 Ciemiņu (balstīts uz aktīvo lietotāju skaitu pēdējās 5 minūtēs)
Visvairāk lietotāju bija 1267 14 Feb 2016 08:00

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Current time

Pašlaik ir 23 Aug 2017 09:16